Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου...!!!! μαρτη μου πιστευω να αναρρωσετε γρηγορα για να ηρεμησεις και εσυ προσπαθησε να ξεκουραζεσε οσο μπορει υπερκοπωση μακρυα απο εμας....!!!!!!! τονια εισαι καλυτερα;;;; νινι σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να γινει συντομα το ονειρο σου πραγματικοτητα..... και εγω αδιαθετησα πριν λιγοο ουφφφ.....!!!!!

χαρουμενομανουλαααα σε περιμενουμε πως και πως στο πινακακι!!ευχομαι εναν νεο καρπερο κυκλο!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρούμενη μανούλα μου  γιουπιιιιιι....αντέ να ηρεμήσεις επιτέλους αγάπη κ να έρθεις κ στο πινακιιιιι 

Νινακι μου κ διακοπή περιοδου να χρειαστεί...θα το πάρεις για θετικό γιατί μετά θα πιασεις αμεσως...κ εγώ το ξέρω αυτό από την ξαδέρφη του άντρα μου...  εισαι πολύ δυνατή και ολα θα πανε τέλεια!!

Μυρτουλιτα μου πότε θα βγει το αποτέλεσμα της εξετασης;

Μαιρουλι μου όλα καλα κ εσύ!! 

Αμποτακι θέλω να μπεις να γράψεις.. που εισαι; πως εισαι; 

Πουλάκι μου γλυκό πόσο χαίρομαι που απολαμβάνεις το μπεμπε σου

Ιοιο μου τι κανεις;

Μαρτακο μου ανυπομονώ να έρθω! Ντε να φύγει η παλιό ιωση που σας τσακισε

Το Τονακι μου δεν μπηκε; αχ θα είναι καλύτερα η καρδούλα; η θα υποφέρει ακομα;; τονακι μουυυυ


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!! πως ειστε σημερα;;; να εχουμε ενα ομορφο σκ!!! Ρενακι μου μαλλον με μπερδεψες...δεν εκανα εξεταση εγω απλα πηγα επισκεψη στον γιατρο να δουμε το σπορακι μας!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!! πως ειστε σημερα;;; να εχουμε ενα ομορφο σκ!!! Ρενακι μου μαλλον με μπερδεψες...δεν εκανα εξεταση εγω απλα πηγα επισκεψη στον γιατρο να δουμε το σπορακι μας!!!

Ναι βρε αγάπη μου...έγραφα κ βράδυ με το ένα μάτι...χαχα.... το Μαιρουλι δεν έκανε pap a? Π δεν ήξερα κ τι είναι... σορυ!!!  

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.  Παλεύω ακόμα να γίνω καλά.  Ευτυχώς από τα ξημερώματα κάνω δέκατα.  Ελπίζω να μην ξανά ανέβει.  Ο λαιμός μου χάλια ακόμα.  Έχω εξαντληθεί πολύ 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου καλα. 

Τονακι μου αρχιζει να υποχωρει δηλαδη ο πυρετος. Αντε μπραβο. Ευχομαι μεχρι αυριο να εισαι καλα. 

Ρενακι μου ναι. Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ψυχραιμη. Δεν ξερω ομως αν θα ειμαι ετσι και μετα. Ελπιζω να τα καταφερω. 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ δεν πειραζει βρε Ρενακι...ναι απο το Μαιρουλι περιμενουμε τις απαντησεις!!! 

αχ βρε Τονια μου...σε εξαντλησε η παλιοιωση ε;;; να πινεις φυσικους χυμους πορτοκαλι να τονωθεις!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Παλεύω ακόμα να γίνω καλά.  Ευτυχώς από τα ξημερώματα κάνω δέκατα.  Ελπίζω να μην ξανά ανέβει.  Ο λαιμός μου χάλια ακόμα.  Έχω εξαντληθεί πολύ 

Ευτυχως έπεσε στα δέκατα οπότε σιγά σιγά θα συνέλθεις αγάπη μου! Αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα... αντέ..πέρασε το πολύ δύσκολο! ❤

40 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλα. 

Τονακι μου αρχιζει να υποχωρει δηλαδη ο πυρετος. Αντε μπραβο. Ευχομαι μεχρι αυριο να εισαι καλα. 

Ρενακι μου ναι. Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ψυχραιμη. Δεν ξερω ομως αν θα ειμαι ετσι και μετα. Ελπιζω να τα καταφερω. 

 

Αγάπη μου θα τα καταφέρεις...στο λεω εγώ που πιο φοβιτσιαρα κ αγχωτικη δε νομίζω να υπάρχει.  Έτρεμα τη ναρκωση για να κάνω μια απλή υστεροσκοπηση...έβαλα κ τον άντρα μου μέσα αλλιώς δεν την έκανα.  Θα σου πάνε οοοολα μια χαρά... και η επέμβαση κ η ανάρρωση κ το μετά και ολα!!! Θα δεις και θα με θυμηθείς... κ η σκέψη μας θα είναι κοντά σου...αυτο μην το ξεχνάς!!! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; ομορφο και ξεκουραστο σαβατοκυριακο να εχουμε...!!!!! τονια χερομαι που εισαι σημερα καλυτερα νινι ολα θα πανε καλα... και ναι θα μπω και εγω στο πινακακι βασικα λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο γιατι δεν εχω συζητησει κατι με τον αντρα μου ακομα αλλα οταν ειχε γινει η αποξεση μου ειχε πει οτι θα ξεκινησουμε κατευθειαν για το δευτερο μωρο και βασικα αυτος ρωτησε τον γιατρο τοτε ...αρα πιστευω πως ακομα θα θελει..!!!!! ωοριξια δε την καταλαβενω και ιδιαιτερα αλλα δε πειραζει χαλαρα και οταν θελει θα ερθει...!!!!!!!! σας φιλω ολες..!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; ομορφο και ξεκουραστο σαβατοκυριακο να εχουμε...!!!!! τονια χερομαι που εισαι σημερα καλυτερα νινι ολα θα πανε καλα... και ναι θα μπω και εγω στο πινακακι βασικα λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο γιατι δεν εχω συζητησει κατι με τον αντρα μου ακομα αλλα οταν ειχε γινει η αποξεση μου ειχε πει οτι θα ξεκινησουμε κατευθειαν για το δευτερο μωρο και βασικα αυτος ρωτησε τον γιατρο τοτε ...αρα πιστευω πως ακομα θα θελει..!!!!! ωοριξια δε την καταλαβενω και ιδιαιτερα αλλα δε πειραζει χαλαρα και οταν θελει θα ερθει...!!!!!!!! σας φιλω ολες..!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο καλό μου!!! Χαλαρά είναι το καλύτερο αφού το μπορείς!! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπράβο καλό μου!!! Χαλαρά είναι το καλύτερο αφού το μπορείς!! ❤

οτι το μπορω πιστευω πως το μπορω αλλα αυτο δε σημαινει πως και εγω δε θα ειμαι καταφαντασιαν εγκυος ουφ.απλα πιστευω πως εχω γνωρισει καλα τον εαυτο μου και μπορω να κρινω τα διαφορετικα σημαδια που ισως να δηλωνουν εγκυμοσυνη.. αν και καπου διαβασα οτι εαν μηνεις μια φορα εγκυος παθενει τοτε το πρωτο σοκ ο οργανισμος μας και μετα στις επομενες εγκυμοσυνες δεν ειναι κατι καινουργιο για αυτον και ετσι μπορει να μην καταλαβουμε τα συμπτωματα τωρα θα δειξει....!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαρουμενη μανουλα σου ευχομαι με το καλο να μπεις στο πινακακι!!! ποτε ειχες κανει καρδουλα μου αποξεση και για ποιο λογο;; απ'οτι βλεπω εχεις ηδη ενα παιδακι ε;;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

χαρουμενη μανουλα σου ευχομαι με το καλο να μπεις στο πινακακι!!! ποτε ειχες κανει καρδουλα μου αποξεση και για ποιο λογο;; απ'οτι βλεπω εχεις ηδη ενα παιδακι ε;;

ναι εχω ηδη ενα αγορακι 16 μηνων..... αποξεση ειχα κανει 14 του γεναρη λογο παλυνδρομης κυησης το εμβρυο δεν αναπτυσωτανε σωστα και σταματησε η καρδουλα του.. ειχα κλεισει την 9 εβδομαδα και αυτο ηταν 6 εβδομαδων συμβαινουν και αυτα καθε εμποδιο για καλο...!!!! τωρα νεος κυκλος νεο ξεκινημα..!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους!!!ρε τονακι ακομα αρρωστουλα???περαστικα..νινι μπραβο για την αντιμετωπιση κοριτσακι μου.ολα για καλο γινονται.οι εγκυουλες ολες καλα βλεπω κ χαιρομαι.περιμενουμε νεα απο τη jane...χαρουμενουλα αντε μπες ξανα σ το κλαμπ.εμενα μου ηρθε χτες...πααααλι πολυ νωρις κ πηρα τηλ.τον ντοκ κ ζητησε ορμον.εξετασεις.αντε να δουμε τι θα δουμε....κοριτσι τη μια κολλαει το κινητο την αλλη το φορουμ....φιλια σε ολες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...