Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

γεια σας κι απο μενα κοριτσια μου και χρονια μας πολλα!!! @Τονι@ περαστικα σου!! κανε ο,τι σου ειπε ο ντοκ και θα γινεις περδικι!!! @moutzoura2016 μου θα περιμενουμε νεα σου...! 

  • Μου αρέσει 4

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; η κοκκινομουρα δε μου ηρθε ακομα αλλα δε θα της περασει...... δε θα με κανει αυτη οτι θελει...!!!!!!! χιχιχιιχχιχιιχι.... τονια μου γλυκια περαστικα σου καλη αναρρωση και μη αγχονεσε ολα καλα...αυριο θα εισαι περδικη..!!!!!!!!!!! μουτζουρα περιμενουμε νεα σου..!!!!! ρενα πως εισαι;;; σαμμερ νινι μαρτη αναρρωσες η ακομα;;;; μυρτουλα βικι κερασακι  μαμα ειστε ολες καλα;;;; εμεις σημερα εχουμε ραντεβου στη παιδιατρο για εμβολιο και να ζυγιστουμε κιολας να δουμε που βρησκομαστε...!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Αγάπη εγώ έχω ένα πολύχρωμο μπαλκονι...   οοοολα τα χρώματα... α δλδ να μη ρίχνω καθόλου από πάνω στο κυκλαμινο;;; μα τα παρατηρώ μέρες... τους αλλάζω θέση...βάζω τέντα...μια ησκιο..μια ήλιο...δε ξέρω τι να κάνω.  Έχει πλάκα γιατί το βράδυ τα βλεπω πεσμένη κ το πρωί έχουν σηκωθεί όλα η το αντίστροφο.  Είναι το μόνο λουλούδι που απορώ τι κάνει;;; χαχα...

Εγώ κάθε μέρα απόγευμα..μόνο Τετάρτη είμαι πρωί... μαρεσει όπως είναι το ωράριο... εσύ μια βραδινή μια πρωινή δλδ; θυμησε μου τι δουλειά κάνεις γλυκό μου;

Αγάπη μου όμορφη...να κάνεις ότι σου λέει και θα περάσει! Μπράβο που δε θα πας για δουλειά...Καλά θα κάνεις ..μη γίνεις χειρότερα!! Για το βηχα κ αυτό που ένιωσες δε σου είπε κάτι ανησυχητικό ε;

Ρενα μου σε καφετερια δουλευω να βγαζω τα εξοδα μου μεχρι να παρω το πτυχιο και να ξεκινησω να ψαχνομαι σε αυτον τον τομεα...!οποτε ναι μια ειμαι πρωι μια βραδυ αναλογως...!εξαντλητικο βεβαια..!

Τονια μου αφου σου ειπε ολα καλα μην ανησυχεις για τιποτα!!!ειναι ιωση..κι εγω πριν μερες ετσι ημουν..και πονουσα στο σωμα πολυ...2 μερουλες υπομονη..ευτυχως δεν θα πας για δουλιτσα οποτε θα σε βοηθησει αυτο!!

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.......Πώς μου είστε; Βλέπω την αρπαξατε την ανοιξιάτικη ιωσουλα...

@Τονι@ μου Περαστικουλια σου...Μία χαρά είναι η μπουμπού σου...Εσύ μπορεί να μην βολεύεται...Αυτή είναι μία χαρά βόλεμενη και προστατευμένη...

@17μαρτη2015 Περαστικουλια κ σε σένα και στα παιδάκια σου....Φιλάκια

@nini84 περνάνε οι μέρες ..... Εύχομαι να μην αγχώνεσαι....Άντε να ξεμπερδευεις .. και να τρυπώσει το σπορακι στην κοιλίτσα...Όσο για τα λουλούδια κ εγώ τα λατρεύω...

@xaroumenh mama σε θέλουμε στο πινακακι....

@moutzoura2016 θέλω λεπτομερή ανάλυση...Για τις απαντήσεις που θα σου δώσειβο γιατρός...Πάνω κάτω όλες τις ίδιες απορίες έχουμε... Εύχομαι να σου πει ευχάριστα πράγματα....Προσπαθώ να μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ...Με φάγανε η δουλειές....

Ιοιο. Viki, πουλάκι, κερασάκι, σαμμερ, φιλάκια.....Τι κάνετε...Φιλιά σε όποιο κοριτσάκι ξεχνάω...

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενη μαμα ολα καλα εδω στην βροχερη θεσ/κη.. :( θα ερθειιι...δεν θα σου σπασει αυτη τα νευρα..εσυ θα την τσακισεις την ακατανομαστη! Χιχι

Σιτυ μου καλησπερα κι απο μενα!!!τρεξιμο ε?εισαι καλα?


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, Τονι@ said:

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό. Μου είπε να βάζω ένα φυτικό σπρέι στη μύτη και ένα φυτικό σιρόπι για το βήχα.  Για τα δέκατα που άρχισα να ανεβάζω μου είπε να μην πάρω τίποτα αν δεν ξεπεράσουν το 38. Να πίνω χλιαρά και να κάτσω στο κρεβάτι.  Δεν θα πάω δουλειά σήμερα. 

Περαστικά Τονάκι μου γλυκό :) ότι καλύτερο σου εύχομαι ταχεία ανάρρωση!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου.  Μου είπε ότι δεν ήταν κάτι αυτό που ένιωσα κι αν είχε συμβεί κάτι θα έτρεχαν νερά.  Εν τω μεταξύ έπαθα κι ένα πέτρωμα από το βήχα τώρα.  Ελπίζω να περάσει γρήγορα.  Δεν θέλω να ταράζεται το μικρό μου.  Πονάω παντού ρε κορίτσια. Θέλω να κάτσω στο κρεβάτι και δεν μπορώ να βολευτώ πουθενά.  

Πως νιωθεις αγαπακι?καλυτερα?

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

γεια σας κι απο μενα κοριτσια μου και χρονια μας πολλα!!! @Τονι@ περαστικα σου!! κανε ο,τι σου ειπε ο ντοκ και θα γινεις περδικι!!! @moutzoura2016 μου θα περιμενουμε νεα σου...! 

κοριτσακι μου πως εισαι?μια κ σημερα να δεις το σπορακι σου!!!

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; η κοκκινομουρα δε μου ηρθε ακομα αλλα δε θα της περασει...... δε θα με κανει αυτη οτι θελει...!!!!!!! χιχιχιιχχιχιιχι.... τονια μου γλυκια περαστικα σου καλη αναρρωση και μη αγχονεσε ολα καλα...αυριο θα εισαι περδικη..!!!!!!!!!!! μουτζουρα περιμενουμε νεα σου..!!!!! ρενα πως εισαι;;; σαμμερ νινι μαρτη αναρρωσες η ακομα;;;; μυρτουλα βικι κερασακι  μαμα ειστε ολες καλα;;;; εμεις σημερα εχουμε ραντεβου στη παιδιατρο για εμβολιο και να ζυγιστουμε κιολας να δουμε που βρησκομαστε...!!!!

αχ βρε χαρουμενομανουλα σε ταλαιπωρει λιγο αλλα θα ερθει...

1 hour ago, citty είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.......Πώς μου είστε; Βλέπω την αρπαξατε την ανοιξιάτικη ιωσουλα...

@Τονι@ μου Περαστικουλια σου...Μία χαρά είναι η μπουμπού σου...Εσύ μπορεί να μην βολεύεται...Αυτή είναι μία χαρά βόλεμενη και προστατευμένη...

@17μαρτη2015 Περαστικουλια κ σε σένα και στα παιδάκια σου....Φιλάκια

@nini84 περνάνε οι μέρες ..... Εύχομαι να μην αγχώνεσαι....Άντε να ξεμπερδευεις .. και να τρυπώσει το σπορακι στην κοιλίτσα...Όσο για τα λουλούδια κ εγώ τα λατρεύω...

@xaroumenh mama σε θέλουμε στο πινακακι....

@moutzoura2016 θέλω λεπτομερή ανάλυση...Για τις απαντήσεις που θα σου δώσειβο γιατρός...Πάνω κάτω όλες τις ίδιες απορίες έχουμε... Εύχομαι να σου πει ευχάριστα πράγματα....Προσπαθώ να μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ...Με φάγανε η δουλειές....

Ιοιο. Viki, πουλάκι, κερασάκι, σαμμερ, φιλάκια.....Τι κάνετε...Φιλιά σε όποιο κοριτσάκι ξεχνάω...

αυτη η δουλεια μας!!!!ναι ναι αγαπη θα σας γραψω αναλυτικα..οτι μου πει!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου και πάλι ευχαριστώ.  Δεν είμαι καλύτερα.  Έχω δέκατα και πονάω παντού.  Ο αντρουλης μου μου έφτιαξε σουπιτσα και έφαγα.  

Υπομονή καρδούλα μου!!! Μείνε εκεί στα ζεστά και υπομονή!!!  Και μη πάρεις χάπι κ ας πονας καρδούλα...πάλεψε το όσο μπορείς!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ναι @moutzoura2016 μου και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηη!!! περιμενουμε και τα δικα σου νεακιαα!!!

@Τονι@ μου μπραβο στον αντρα σου που σε προσεχει!!! υπομονη θα περασει που θα παει...κατσε ξεκουρασου 1-2 μερες θα ειναι μετα θα περασει...

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια Πολλά κορίτσια! 

Ο Μάρτης είναι ο τυχερός μας μήνας! 

Τόνια μου, περαστικά σου! Κάθισε σπίτι και κουκουλώσου, φάε τη σοτπίτσα του συζύγου! 

Κερασάκι, καλή επιτυχία στις εξετάσεις!  Τί σπουδάζεις; 

Μάρτη μου, από τότε που γύρισα από την κλινική προσπαθούσα να τη βάζω κάθε μέρα μπρούμυτα,  έστω για λίγο - βέβαια πέρασαν και μέρες που δεν τη έβαλα καθόλου ή που μόλις την έβαζα τσουπ γύριζε ανάσκελα.   Από τότε που γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα, σταμάτησα. Την ενθάρρυνα να κάνει βαρελάκια. Πριν μπουσουλήσει μετακινοτνταν με το δικό της τρόπο :)

Μουτζούρα, περιμένουμε τα νέα από το γιατρό !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω να σας εμπιστευτώ κάτι και να μου πείτε τη γνώμη σας γιατί εχθές ξαναπροεκυψε το θέμα . Θέλω πάρα πολύ να γεννήσωστο σπίτι μου.  Δεν φοβάμαι μήπως πονέσω ούτε ότι κάτι θα πάει στραβά.  Αυτό που φοβάμαι είναι ότι δεν θα βρω τους ανθρώπους που θα στηρίξουν αυτή την επιλογή μου.  Ο άντρας μου όταν του το είπα μου είπε ότι θα  ένιωθε περισσότερη ασφάλεια και για μένα και για το μωρό αν ήμασταν στο.μαιευτήριο.  εχθές όμως που του είπα ότι εύχομαι να μην προλάβουμε να φτάσουμε και να γεννήσω στο αυτοκίνητο κατάλαβε ότι είναι σημαντικό για μένα και το εννοώ και μου είπε να το συζητήσουμε με τη γιατρό.  Δεν φοβάμαι να της το πω. Είναι ακομπλεξαριστος άνθρωπος.  Αλλά αν εκείνη δεν αναλαμβάνει κάτι τέτοιο δεν ξέρω αν μπορώ σε αυτή την φάση να αλλάξω γιατρό 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

τονια μου  να κανεις οτι ευχαρηστει εσενα καλυτερα...!!!!!! καλο ειναι σε μια τετοια επιλογη να υπαρχει κοντα και νοσοκομειο εκτος απροοπτου συζητησε το βεβαια και με τον γυναικολογο σου ποτε δε ξερεις μπορει να αναλαμβανει ..αλλα αποσο γνωριζω συνηθως υπαρχουν μαιες που αναλαμβανουν γεννα στο σπιτι!! σου ευχομαι να επιλεξεις οτι ειναι ποιο σωστο για εσενα..!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

τονια μου  να κανεις οτι ευχαρηστει εσενα καλυτερα...!!!!!! καλο ειναι σε μια τετοια επιλογη να υπαρχει κοντα και νοσοκομειο εκτος απροοπτου συζητησε το βεβαια και με τον γυναικολογο σου ποτε δε ξερεις μπορει να αναλαμβανει ..αλλα αποσο γνωριζω συνηθως υπαρχουν μαιες που αναλαμβανουν γεννα στο σπιτι!! σου ευχομαι να επιλεξεις οτι ειναι ποιο σωστο για εσενα..!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ χαρούμενη μαμά. Θέλω πολύ να ακούσω την άποψη της γιατρού 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...