Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

κοριτσαρες μια πππολλλλυυυυ βραχνιασμενη καλημερα απο την μαρτη!!!!!!! ο μαρτης με τα απροβλεπτα του....... προσοχη!!!!!!! εμεις χαλια.... βηχουμε ολοι.....φλεγματα και τα τοιαυτα..... εκτος απο τον μπαμπα!!!!!!!!!!! περιττο να σας πω οτι σερνομαι..... σας σκεφτομαι.... μου λειπετε.... ρενακι μου γλυκο και μενα μου ελειψες ψυχη μου..... μολις ορθοποδησω σου υποσχομαι οτι θα ερθεις......μετρα μερες.... σ'αγαπω!!!!!! και μην ξεχνιεσαι....απολαυσε χαλαρωτικο σε@ακι μολις καθαρισεις!!!!!!! ρενακι μουτζουρακι σαμμερακι δωστε τα φιλια μου στα κοριτσια στο βαιμπερ........για να γραψω δυο γραμμες...κοντευω νακανω εμετο απο τον βηχα!!!!! σορυ.... σας φιλω!!!!!

τζο μου καλη αρχη!!!!!...σαμμερ κουραγιο!!!!! χαρουμεμαν που θα παει θα ερθει!!!! νινααακι μου ολα καλα μωρο μου θα πανε την δευτερα!!!!! μυρτουλα να προσεχεις!!!!!! τονια μου να φυλαγεσαι να μην κρυωσεις ......υπουλος ο καιρος!!!. σιττακι μου καλημερα.... πουλακι μου φιλακι στην κοιλιτσα στον αγοραρο!!!!!! ιοιο μου μακαρι μολς γινω καλα να μπουσουλησουν και μενα!!!!! την εβαζες μπουμυτα η απο ξαπλα η καθιστη μονη της μπουσουλησε????? γλυκοφιλησε την μου!!!!!

  • Μου αρέσει 4

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσαρες μια πππολλλλυυυυ βραχνιασμενη καλημερα απο την μαρτη!!!!!!! ο μαρτης με τα απροβλεπτα του....... προσοχη!!!!!!! εμεις χαλια.... βηχουμε ολοι.....φλεγματα και τα τοιαυτα..... εκτος απο τον μπαμπα!!!!!!!!!!! περιττο να σας πω οτι σερνομαι..... σας σκεφτομαι.... μου λειπετε.... ρενακι μου γλυκο και μενα μου ελειψες ψυχη μου..... μολις ορθοποδησω σου υποσχομαι οτι θα ερθεις......μετρα μερες.... σ'αγαπω!!!!!! και μην ξεχνιεσαι....απολαυσε χαλαρωτικο σε@ακι μολις καθαρισεις!!!!!!! ρενακι μουτζουρακι σαμμερακι δωστε τα φιλια μου στα κοριτσια στο βαιμπερ........για να γραψω δυο γραμμες...κοντευω νακανω εμετο απο τον βηχα!!!!! σορυ.... σας φιλω!!!!!

τζο μου καλη αρχη!!!!!...σαμμερ κουραγιο!!!!! χαρουμεμαν που θα παει θα ερθει!!!! νινααακι μου ολα καλα μωρο μου θα πανε την δευτερα!!!!! μυρτουλα να προσεχεις!!!!!! τονια μου να φυλαγεσαι να μην κρυωσεις ......υπουλος ο καιρος!!!. σιττακι μου καλημερα.... πουλακι μου φιλακι στην κοιλιτσα στον αγοραρο!!!!!! ιοιο μου μακαρι μολς γινω καλα να μπουσουλησουν και μενα!!!!! την εβαζες μπουμυτα η απο ξαπλα η καθιστη μονη της μπουσουλησε????? γλυκοφιλησε την μου!!!!!

ααααχχχχ Μαρτακο μου θα τα μεταφερουμε!να αναρρωσετε γρηγορα και να μην ταλαιπωρηθουν οι μεσι αλλο!σε φιλωωωω!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσαρες μια πππολλλλυυυυ βραχνιασμενη καλημερα απο την μαρτη!!!!!!! ο μαρτης με τα απροβλεπτα του....... προσοχη!!!!!!! εμεις χαλια.... βηχουμε ολοι.....φλεγματα και τα τοιαυτα..... εκτος απο τον μπαμπα!!!!!!!!!!! περιττο να σας πω οτι σερνομαι..... σας σκεφτομαι.... μου λειπετε.... ρενακι μου γλυκο και μενα μου ελειψες ψυχη μου..... μολις ορθοποδησω σου υποσχομαι οτι θα ερθεις......μετρα μερες.... σ'αγαπω!!!!!! και μην ξεχνιεσαι....απολαυσε χαλαρωτικο σε@ακι μολις καθαρισεις!!!!!!! ρενακι μουτζουρακι σαμμερακι δωστε τα φιλια μου στα κοριτσια στο βαιμπερ........για να γραψω δυο γραμμες...κοντευω νακανω εμετο απο τον βηχα!!!!! σορυ.... σας φιλω!!!!!

τζο μου καλη αρχη!!!!!...σαμμερ κουραγιο!!!!! χαρουμεμαν που θα παει θα ερθει!!!! νινααακι μου ολα καλα μωρο μου θα πανε την δευτερα!!!!! μυρτουλα να προσεχεις!!!!!! τονια μου να φυλαγεσαι να μην κρυωσεις ......υπουλος ο καιρος!!!. σιττακι μου καλημερα.... πουλακι μου φιλακι στην κοιλιτσα στον αγοραρο!!!!!! ιοιο μου μακαρι μολς γινω καλα να μπουσουλησουν και μενα!!!!! την εβαζες μπουμυτα η απο ξαπλα η καθιστη μονη της μπουσουλησε????? γλυκοφιλησε την μου!!!!!

Μάρτη μου ταλαιπωρία! ! Ελπίζω να συνελθετε γρήγορα.  Εγώ φτερνιζομαι από χθες αλλά το νιώθω πιο πολύ αλλεργικο πάρα κρύωμα.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου όμορφες!

Έτσι Μουτζουριτσα μου!!δε πα να βρέχει..και να χιονίζει (που λέει κ το άσμα)..ηθικό ακμαιοτατο!!!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια που έχουν γιατρό!!  

Μαρτη μου περαστικά σας!!! Γρήγορη ανάρρωση ...

Φιλιά πολλα και στις υπόλοιπες!! Κοιλιτσες φούσκωμενες κι έτοιμες κοιλιτσες να φουσκώσουν !! Και σ όλα τα τα βλασταρακια μας-ζουζουνακια!!!

  • Μου αρέσει 4

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 17μαρτη2015 said:

κοριτσαρες μια πππολλλλυυυυ βραχνιασμενη καλημερα απο την μαρτη!!!!!!! ο μαρτης με τα απροβλεπτα του....... προσοχη!!!!!!! εμεις χαλια.... βηχουμε ολοι.....φλεγματα και τα τοιαυτα..... εκτος απο τον μπαμπα!!!!!!!!!!! περιττο να σας πω οτι σερνομαι..... σας σκεφτομαι.... μου λειπετε.... ρενακι μου γλυκο και μενα μου ελειψες ψυχη μου..... μολις ορθοποδησω σου υποσχομαι οτι θα ερθεις......μετρα μερες.... σ'αγαπω!!!!!! και μην ξεχνιεσαι....απολαυσε χαλαρωτικο σε@ακι μολις καθαρισεις!!!!!!! ρενακι μουτζουρακι σαμμερακι δωστε τα φιλια μου στα κοριτσια στο βαιμπερ........για να γραψω δυο γραμμες...κοντευω νακανω εμετο απο τον βηχα!!!!! σορυ.... σας φιλω!!!!!

τζο μου καλη αρχη!!!!!...σαμμερ κουραγιο!!!!! χαρουμεμαν που θα παει θα ερθει!!!! νινααακι μου ολα καλα μωρο μου θα πανε την δευτερα!!!!! μυρτουλα να προσεχεις!!!!!! τονια μου να φυλαγεσαι να μην κρυωσεις ......υπουλος ο καιρος!!!. σιττακι μου καλημερα.... πουλακι μου φιλακι στην κοιλιτσα στον αγοραρο!!!!!! ιοιο μου μακαρι μολς γινω καλα να μπουσουλησουν και μενα!!!!! την εβαζες μπουμυτα η απο ξαπλα η καθιστη μονη της μπουσουλησε????? γλυκοφιλησε την μου!!!!!

Περεστικά Μάρτη μου :) Σας φιλώ γλυκά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, 17μαρτη2015 said:

κοριτσια ευχαριστω παω νακοιμηθω λιγο εαν προλαβω... κοιμηθηκαν και τα δυο!!!!! τα θηλαζω συνεχεια.... κι εχω εξαντληθει

 

 

Περαστικά σας και πάλι Μάρτη μου. Ναι, ναι ξεκουράσου τωρα όσο μπορέσεις.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;; δε μου ηρθε ακομα ουφ και ειμαι πολυ πρισμενηη το προσωπο το στηθος ποναει η μεση μου αχ αυτες οι ορμονες.....!!!! τωρα δυο τρεις μερες λεω να ερχετε ερχετε νιωθω κατι παω τουαλετα αλλα τιποταααα....!!!!!!! θα μου κανει καψωνια αυτο τον μηνα μου φενετε...!!!!! αλλα δεν με αγχωνει και ιδιαιτερα εχω μελον μεχρι της 32 μερες ...τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε στης 26 μερες τωρα ειμαι στην 27 μερα για να δουμε..!!!! παντως αυτο τον μηνα θα μπω και εγω στο πινακακι..!!!

αντε μαρτακι πηγενε να ξεκουραστεις τωρα που προλαβενεις και καλη αναρρωσηηη....!!!!!!!!!!!!!! πως ειναι τα υπολοιπα κοριτσια;;;; μας τη χαλασε σημερα ο καιρος αλλα δε πειραζει εχει μυρισει ανοιξηη!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου χαρούμενη μανούλα!!!Άντε να σου έρθει να ηρεμήσεις και να αρχίσεις κι εσυ΄το βάρεμα!!! Με το καλό εύχομαι να μπεις στο τυχερο μας πινακακι και να εισαι γρηγορα εγκυουλα!!!

Η αληθεια ειναι οτι απο αποψη θερμοκρασιας εχει μυρισει ανοιξη. Επιτελους...Βαρεθηκαμε τα κρυα. Αλλά πο΄λλη μαυρίλα εδω κορίτσια. Και δεν λεει να βρεξει για να ανοιξει λιγο ο καιρος παρα μονο εχει συννεφια!!

Εγώ σιγα σιγά ξεσκεπάζω και τα λουλουδια μου στο μπαλκονι που τα ειχα σκεπασμενα για το χειμωνα και ειμαι πολυ χαρούμενη!!!Τα αγαπώ πάρα πολύ τα λουλούδια και γενικότερα τη γη.

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε νινι μπραβο που σου αρεσουν τα λουλουδια και ασχολησε μαζι τους και εμενα μου αρεσουν αλλα με την περιποιησει δεν το εχω καθολου...!!!! εδω εβρεξε το πρωι τωρα εβγαλε λιγο ηλιο αλλα μαλλον πως απο αυριο θα βρεχει ολη μερα.. υπομονη θα κανουμε μα λιγες μερες μεινανε ακομα..!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι χαρουμενη μανουλα η ανοιξη ειναι η αγαπημενη μου εποχη και την περιμενω πώς και πώς παντα!!! Θα περασουν κι αυτες οι βροχες!!!

Τα λουλουδια τα αγαπω!!!!!! Μπορω να καθομαι με τις ωρες να τα περιποιουμαι!!! Ενα ενα φυλλαρακι τα βλεπω καθε πρωι τα νοιαζομαι μολις ανοιξω τα παντζουρια!!!

  • Μου αρέσει 4

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;; δε μου ηρθε ακομα ουφ και ειμαι πολυ πρισμενηη το προσωπο το στηθος ποναει η μεση μου αχ αυτες οι ορμονες.....!!!! τωρα δυο τρεις μερες λεω να ερχετε ερχετε νιωθω κατι παω τουαλετα αλλα τιποταααα....!!!!!!! θα μου κανει καψωνια αυτο τον μηνα μου φενετε...!!!!! αλλα δεν με αγχωνει και ιδιαιτερα εχω μελον μεχρι της 32 μερες ...τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε στης 26 μερες τωρα ειμαι στην 27 μερα για να δουμε..!!!! παντως αυτο τον μηνα θα μπω και εγω στο πινακακι..!!!

αντε μαρτακι πηγενε να ξεκουραστεις τωρα που προλαβενεις και καλη αναρρωσηηη....!!!!!!!!!!!!!! πως ειναι τα υπολοιπα κοριτσια;;;; μας τη χαλασε σημερα ο καιρος αλλα δε πειραζει εχει μυρισει ανοιξηη!!!!!

χαρουμενομανουλα ευχομαι να μην σε βασανισει..να ερθει να ηρεμησουν οι ορμονες και να ξεκινησετε την προσπαθεια σας!!!

29 minutes ago, nini84 είπε:

Ναι χαρουμενη μανουλα η ανοιξη ειναι η αγαπημενη μου εποχη και την περιμενω πώς και πώς παντα!!! Θα περασουν κι αυτες οι βροχες!!!

Τα λουλουδια τα αγαπω!!!!!! Μπορω να καθομαι με τις ωρες να τα περιποιουμαι!!! Ενα ενα φυλλαρακι τα βλεπω καθε πρωι τα νοιαζομαι μολις ανοιξω τα παντζουρια!!!

αααα Νινακι μου γλυκο..σε θαυμαζω για τα λουλουδακια σου!οσες φορες επιχειρησα δεν το ειχα...κ στεναχωριομουν να μου ξεραινονται!

ο καινουργιος ντοκ μου αλλαξε το ραντεβου ..θα παω αυριο τελικα 16.30...οποτε θα εχω νεοτερα γρηγοροτερα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...