Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, κορίτσια! 

Νινακι, περαστικά! Σύντομα να επανέλθεις!  

Η μικρή μπουσουλάει και τρεχω πότε να κάνω καμιά δουλειά, πότε στο κατόπι της. Σας διαβάζω και σας γλυκοφιλώ όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου ....τι κανετε?? 

@nini84 μου καλη αναρρωση....συντομα με σπορακι....περιμενουμε νεα σου...

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια...εχω δουλιτσα θα μπω μετα να διαβασω νεα σας...μακια

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;; μπραβο νινι που πηγαν ολα καλα να δεις τωρα και τι οδηγιες θα σου δωσει ο γιατρος και ολα καλα...!!!!!!!!!!!!!!!  τεταρτη μερα σημερα εγω πιστευω μεχρι την 7 να εχω καθαρησει τελειως κοριτσια να σας κανω μια ερωτηση θα παρει ο αντρας μου αντιβιωση λογο ιωσης ξερετε αν θα υπαρχει προβλημα σε μια ενδεχομενη συληψη;;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 minutes ago, Myrtoulita είπε:

@xaroumenh mama δεν νομιζω να παιζει κανενα ρολο η αντιβιωση!!! βουυυρ αντε να μπεις στο πινακακι!!!

και εγω αυτο πιστευω αλλα ειπα να ρωτησω γιατι ποτε δε ξερεις....

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κανετε;;; Εγω ειμαι αρκετα καλα. Εχουμε μεινει θεσνικη μας ειπε ο γιατρος καλυτερα να μην επιστρεψουμε αμεσως σε περιπτωση που χρειαστω κατι. Αυριο ομως πρωτα ο θεος θα παμε σπιτακι μας. 

 

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Νινακι μου!!! μπραβο που ολα πηγαν καλα!!! να δεις που πολυ συντομα θα εχεις σπορακι στην κοιλιτσα!!! καλη επιστροφη να εχεις,να εισαι ηρεμη και να ξεκουραστεις!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε;;; Εγω ειμαι αρκετα καλα. Εχουμε μεινει θεσνικη μας ειπε ο γιατρος καλυτερα να μην επιστρεψουμε αμεσως σε περιπτωση που χρειαστω κατι. Αυριο ομως πρωτα ο θεος θα παμε σπιτακι μας. 

 

καρδουλα μου τι καλαααα!!!αναρρωνεις γρηγορα κ ολα καλα!ειπατε για την πορεια κατι η οχι ακομα?αντε να γυρισεις σπιτακι σου ...να ηρεμησεις κ να νιωσεις ανετα!

αγαπες συγνωμη που δεν εχω γραψει χθες κ σημερα...ειχα τρελη μερα κ χθες κ ολοκληρωθηκε με ενα μικρο θεματακι με το ποδι μου...κατι που δεν εδωσα σημασια κ επαθα μια λιγο σοβαρη μολυνση..τωρα ολα οκ!παιρνω αντιβιωση κ εγω αλλα ειπα οτι τιθεται θεμα εγκυμοσυνης και μου εδωσε μια που επιτρεπεται!

απο την αναμονη εγω ειδα καφεκοκκινο αιμα χθες βραδυ...5 μερες πριν αναμενομενη δλδ....μετα δεν ειχα τιποτα...σημερα ελαχιστες καφε βλεννες οταν πιεζομαι για να δω αν εχω αιμα...τωρα τι κολπα ειναι αυτα ενας θεος ξερει!

για την αντιβιωση χαρουμενο μανουλα δεν υπαρχει θεμα...

Μυρτουλιτα πως εισαι?το τζεινακι ,Μαιρουλι και η μαμυ?τι κανουν τα σπορακια?

Ιοιο,Εβελινακι,Σιτακι,Μαρακι που εισαι?αμποτ μπες για ενα γεια!

Πουλακι,Τζο,Κερασακι,και σε οσες ξεχνω που ειστε πολλες διπλο φιλι!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου Μουτζουριτσα...εδω ξεκουραζομαι!! απο πεμπτη παλι δουλεια!! εγω πηγα να κρυωσω αλλα ευτυχως την γλιτωσα...αυτη η ανοιξη ειναι η χειροτερη εποχη με τους καιρους που κανει..! εσυ τι επαθες με το ποδι σου?? περαστικα σου κοριτσι μου...οσον αφορα το αιμα που ειδες ηταν ροζε η καφετι;; γιατι αν ναι μπορει να ειναι καλη ενδειξη...επισης σου εχει τυχει να αδιαθετησεις ποτε νωριτερα η εισαι στανταρ??

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καρδουλα μου τι καλαααα!!!αναρρωνεις γρηγορα κ ολα καλα!ειπατε για την πορεια κατι η οχι ακομα?αντε να γυρισεις σπιτακι σου ...να ηρεμησεις κ να νιωσεις ανετα!

αγαπες συγνωμη που δεν εχω γραψει χθες κ σημερα...ειχα τρελη μερα κ χθες κ ολοκληρωθηκε με ενα μικρο θεματακι με το ποδι μου...κατι που δεν εδωσα σημασια κ επαθα μια λιγο σοβαρη μολυνση..τωρα ολα οκ!παιρνω αντιβιωση κ εγω αλλα ειπα οτι τιθεται θεμα εγκυμοσυνης και μου εδωσε μια που επιτρεπεται!

απο την αναμονη εγω ειδα καφεκοκκινο αιμα χθες βραδυ...5 μερες πριν αναμενομενη δλδ....μετα δεν ειχα τιποτα...σημερα ελαχιστες καφε βλεννες οταν πιεζομαι για να δω αν εχω αιμα...τωρα τι κολπα ειναι αυτα ενας θεος ξερει!

για την αντιβιωση χαρουμενο μανουλα δεν υπαρχει θεμα...

Μυρτουλιτα πως εισαι?το τζεινακι ,Μαιρουλι και η μαμυ?τι κανουν τα σπορακια?

Ιοιο,Εβελινακι,Σιτακι,Μαρακι που εισαι?αμποτ μπες για ενα γεια!

Πουλακι,Τζο,Κερασακι,και σε οσες ξεχνω που ειστε πολλες διπλο φιλι!

αχ περαστικα σου με το ποδαρακι αφου το προλαβες ολα καλα...!!!! και εγω ετσι πιστευω αλλα με την τελευταια εγκυμοσυνη θορυβηθηκα λιγο και ειπα να ρωτησω μην εχουμε παλι τιποτε αλο και φταιει αυτο αν μπορουμε να το αποφυγουμε..!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

νινακι μου!!!!!!!!!! ευχομαι αυριο κοριτσι μου να εισαι στο σπιτακι σου!!!!!! ολα καλα...... στην ευθεια βημα βημα για την συληψη του σποριδιου!!!!!!! μακια!!!!!

τονια μου σε πηρε και σενα βαρια ε???? κουραγιο και πολλα νερα και ροφηματα που επιτρεπονται!!!!!! καλη αναρρωση!!!! μακια!!!

σαμμερακι μου χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τις εξετασεις σου!!!!! κουραγιο για τον εμινεμ!!!!!! φιλησε τον μου!!!!!

κερασακι μου τι κανεις?????σε ευχαριστω που με σκεφτεσαι.... ναι ειμαστε καλυτερα..... ο ενας μεσι που εβραζε.... καλυτερα ..... ο αλλος εκανε βρασιμο και χειροτερευει μου φαινεται!!!!!

εβελινακι ειστε ολοι καλα?????

ιοιο μου..... ασε μεγαλη πικρα να θελουν να περπατησουν και οι δυο η να στεκονται με τις ωρες !!!!!!!! φιλησε την μου!!!!

τζειν μου τι εγινε???? ολα καλα?????? πηγες για αυχενικη?????? ολα καλα?????

 πουλακι μου πως ειστε μαμα και γιος???? θυμησε μου ποτε πας σσε φιλω!!!!!

χαρουμενομανουλα....σιτακι.... αμποτακι σας φιλω!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2017 at 3:33 ΜΜ, nini84 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου... εμένα βγήκε το papp-a και οι πιθανότητες ειναι 1:474 για σύνδρομο down.. ο γιατρός μου δεν ζητάει περαιτέρω εξετάσεις γι αυτο το αποτέλεσμα αλλα εμένα μου καρφώθηκε η ιδεα να το ψάξω.. μου πρότεινε ο γιατρός μου να μην κανω αμνυοπαρακεντηση αλλα μια αιματολογική την harmony.. κ τελικα αποφάσισα να παρω μια δεύτερη γνώμη απο μια άλλη γιατρό κ ετςι έκλεισα ραντεβου την παρασκευη να ξανακάνω αυχενική!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια κι απο μενα!!! καλα θα κανεις Μαιρουλι μου...εγω ακομα δεν ξερω απο τετοιες τιμες απλα δεν ειναι μεγαλη η αποκλιση?? ευχομαι να πανε ολα καλα!!! παντως κι εγω θα σου προτεινα να μην κανεις αμνιοπαρακεντηση...γιατι δεν κανεις και αυτη την εξεταση αιματος?? δεν εχεις να χασεις τιποτα...ξερω μια γνωστη μου που την ειχε κανει και δεν ηταν κατι!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...