Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα πουλακι μου!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Νινακιιιιι μου!!!! σματς!!!!!!

τονακι μου πως εισαι???? χαρουμενομανουλα περιμενεις να καθαρισεις ε???

φιλια σε ολες!!!εμεις λιγο καλυτερα!!!!!

 

σαμμερακι μου ο μικρος θελει ολο κινηση ε???? το αντρακι μου!!!!!!

μυρτουλα καλη βδομαδα!!! ναπροσεχεις!!!

 

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου ...τι κανετε??? εγω τρελα κουρασμενη...ξεκινησα γενικη στο σπιτι υο σαββατοκυριακο...και καταλαβαινεται...

@nini84 Kαλη επιτυχια......ευχομαι να πανε ολα καλα...και συντομα να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα..

@Τονι@ ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα....

@17μαρτη2015 εσεις πως ειστε...τελειωσατε με την ιωση....

μουτζουρα μου, ρενακι μου, πουλακι, μυρτουλιτσα, κερασακι, σαμμερ , και σε ολα τα κοριτσια διπλο και γλυκο φιλακι....

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! 

Νινακι, καλή επιτυχία! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Μάρτη μου, ακόμα δεν αναρρώσατε πλήρως; 

Τόνια, επέστρεψες στη δουλειά; 

Μουτζούρα, Ρένα,  citty, Πουλάκι, και σε όλα τα κορίτσια καλή βδομάδα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ioio μου δεν έχω πάει ακόμα.  Ίσως καταφέρω να πάω ένα δίωρο σήμερα.  Όλες αυτές τις μέρες δενέχω κουράγιο να πάω ούτε στο σαλόνι.  Κορίτσια ήταν τρομερό . Είχα πολλά χρόνια να αρρωστήσω έτσι και να ταλαιπωρηθώ τόσο πολύ.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ioio μου δεν έχω πάει ακόμα.  Ίσως καταφέρω να πάω ένα δίωρο σήμερα.  Όλες αυτές τις μέρες δενέχω κουράγιο να πάω ούτε στο σαλόνι.  Κορίτσια ήταν τρομερό . Είχα πολλά χρόνια να αρρωστήσω έτσι και να ταλαιπωρηθώ τόσο πολύ.  

Αν μπορείς να το αποφύγεις μέχρι να γίνεις τελείως καλά.  Όταν είσαι στην ανάρρωση είναι εύκολο να αρρωστησεις ξανά.  Περαστικά σου! 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ioio είπε:

Αν μπορείς να το αποφύγεις μέχρι να γίνεις τελείως καλά.  Όταν είσαι στην ανάρρωση είναι εύκολο να αρρωστησεις ξανά.  Περαστικά σου! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Θα δω πως θα είμαι και θα κάνω αναλόγως.  Αλλά πραγματικά ούτε που το περίμενα να μου τραβήξει τόσες μέρες.  Άλλες φορές το πέρναγα όρθια με Panadol και δούλευα κανονικά.  Δεν είχα λείψει πότε από τη δουλειά. Μόνο μία μέρα πρόπερσι.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νινακι μου  περιμενω νεα σου κοιτσακι μου...ελπιζω ολα να πηγαν τελεια.βρε τονακι σε σακατεψε αυτη η αρρωστεια πια.βγηκαν οι εξετασεις μου.με μια πρωτη ματια ολα οκ.εμεις ολη μερα γυρναμε κ παλι δεν ειναι ευχαριστημενος.η τζειν εκανε αυχενικη???φιλια σε ολες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;;; δεν ειχαμε κινηση σημερα βλεπω...!!!!!!!σαμμερ χερομαι που οι εξετασεις σου ηταν μια χαρα..... τονια μου αχ αυτες οι ιωσεις φετος τουλαχιστων τωρα εισαι καλυτερα αυτο ειναι πολυ καλο..... νινιπιστευω να πηγανε ολα καλα.....!!!!!!!!!!!!!! μαρτη και εσεις καλυτερα ειστε μπραβο..... αντε λιγος καιρος εμεινε και τερμα οι αρρωστιες...!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Ειμαι ακομη λιγο νυσταγμενη απο τη ναρκωση. Μπηκα στη 13:00 περιπου χειροργειο και στο δωματιο επεστρεψα μετα τις 16:00. Λοιπον ολα οκ. Δεν μιλησα πολυ με τον ντοκ ημουν ζαβλακωμενη. Εβγαλε πολυποδα, κυστεις χωρις καθολου απωλεια ωοθηκικου ιστου. Σαλπιγγες βατες με δυσχερεια. Ειχα και στενωση τραχηλου. Δεν ξερω τιποτα λεπτομερειες αυριο θα τα ρωτησω.σας φιλω ειμαι νυσταγμενη. Ευχαριστω για τις ευχες. 

  • Μου αρέσει 5

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε???

Σε ποια να πρωτογραψω?

Νινι μου περαστικα!ολα.πηγαν τελεια!!!!

Τονι μου αντε επιτελους να συνελθεις!

Χαρουμενη μαμα πως εισαι?

Ιοιο,μουτζουρα,σαμμερ,σιτι,ρενα, πουλακι,17 μαρτη πως ειστε?φιλια πολλα σε οσες ξεχνω και πολλεε αγκαλιες!!!

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Ειμαι ακομη λιγο νυσταγμενη απο τη ναρκωση. Μπηκα στη 13:00 περιπου χειροργειο και στο δωματιο επεστρεψα μετα τις 16:00. Λοιπον ολα οκ. Δεν μιλησα πολυ με τον ντοκ ημουν ζαβλακωμενη. Εβγαλε πολυποδα, κυστεις χωρις καθολου απωλεια ωοθηκικου ιστου. Σαλπιγγες βατες με δυσχερεια. Ειχα και στενωση τραχηλου. Δεν ξερω τιποτα λεπτομερειες αυριο θα τα ρωτησω.σας φιλω ειμαι νυσταγμενη. Ευχαριστω για τις ευχες. 

Νινακι μου γλυκακι μου! Ολά πήγαν πολύ καλά!θα περιμενουμε να μας γράψεις κ τα επόμενα βήματα!ξεκουρασου τώρα γενναίο μου κορίτσι ❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Καλύτερα είμαι.  Δεν έχω πυρετό πια. Αλλά έχω μπούκωμα και πονολαιμο και βήχα.  Έχω κουραστεί πολύ να πονάω  αυτές τις μέρες.  

Καρδούλα μου...πάει πέρασε το δύσκολο!!! Υπομονη λίγο ακόμα!!!

1 hour ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Ειμαι ακομη λιγο νυσταγμενη απο τη ναρκωση. Μπηκα στη 13:00 περιπου χειροργειο και στο δωματιο επεστρεψα μετα τις 16:00. Λοιπον ολα οκ. Δεν μιλησα πολυ με τον ντοκ ημουν ζαβλακωμενη. Εβγαλε πολυποδα, κυστεις χωρις καθολου απωλεια ωοθηκικου ιστου. Σαλπιγγες βατες με δυσχερεια. Ειχα και στενωση τραχηλου. Δεν ξερω τιποτα λεπτομερειες αυριο θα τα ρωτησω.σας φιλω ειμαι νυσταγμενη. Ευχαριστω για τις ευχες. 

Τα κατάφερες αγάπη μου!! Αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα!!!! Κοιμησου...ξεκούρασου και πες μας αύριο λεπτομέρειες!!! Σε φιλώ...❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...