Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, 17μαρτη2015 said:

κοριτσακι μου ποοοολυ χαιρομαι που πηγαν οοοολα καλα!!!! ξεκουρασου... και ακου μετα την γυναικολογο σου!!! αισθανεσαι κατι????,

Μαρτη μου... Σε ευχαριστω πολυ!!! Ειμαι πολυ καλα. Καθε μερα βλεπω και μεγαλη βελτιωση. Εχω ελαφρια ροη αιματος μονο. Σημερα τα ραμματα και οι εσωτερικοι πονοι ειναι ακομη λιγοτεροι. Σκεψου οτι απο εχθες το πρωι προς μεσημερι που βγηκα απο την κλινικη δεν εχω παρει ουτε ενα παυσιπονο. Βεβαια την πρωτη και δευτερη μερα ηταν λιγο δυςκολα αλλα λιγο.Εμεινα πολυ ευχαρισυημενη απο την ολη διαδικαςια, Την κλινικη και φυσικα τον γιατρο μου!!! Εξαιρετικος!!! 

Εσεις αναρτωσατε μαρτη μου;;; Ειστε καλυτερα;;; 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mairouli2807 ειναι σημαντικο να νιωθεις πιο ηρεμη και θα κανεις τα παντα προς αυτη την κατευθυνση!

@Myrtoulita οχι πια ειναι το επομενο βημα μετα απο 10 μηνες προσπαθειων...δεν θελω να το αφησω αλλο...κοντεουμε το χρονο οποτε ηρθε η ωρα της!εξαλλου μου την ζητησε ο καινουργιος ντοκ μου γτ τρελαθηκε οταν διαπιστωσε πως πηρα ορμονες εκανα προκληση ωορρηξιας χωρις να εχω ακολουθησει ενα πρωτοκολλο πρωτα...αν πχ οι σαλπιγγες ειναι κλειστες....τι να τα κανω τα φαρμακα τι κ τις ενεσεις?δωρον αδωρο!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι πααααρα πολυ για σεν!!! για την αντιμετωπιση.... και φυσικα για το αποτελεσμα!!! δοξα στον θεο..... μπραβο και στον γιατρουλη σου!!!!! αφου δεν πονας ειναι πολυ ανακουφηστικο!!!!!  μπραβο νινακι μου που αντεξες τις πρωτες ωρες χωρις παυσιπονο!!!!! ηρωιδα!!!!!!!! σου στελνω μια σφικτη αγκαλια και φιλακια πολλα!!!!!!

εμεις καλυτερα!!!! ολοι!!!! μμμ σχεδον περδικια!!! λιγο ακομα η κορη κι ο ενας μεσι..... βγηκαμε απο το προγραμμα μας με τις μασκες με τα μπουκωματα...κοιμομαστε οποτε ναναι... ξυπναμε οποτε ναναι... τρωμε αναστατα χωρις ωραριο... γιατι δεν τρωγανε.... απο τις μυξες και θηλαζαν συνεχεια για να καταπινουν να ανοιγουν τα αυτια τους!!!!!

 

εγω μουτζουριτσα μου δεν ειχα καταλαβει οτι δεν ειχες κανει σαλπιγγογραφια!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nini84 είπε:

Καλη μου μουτζουριτσα!!! Πόσο σε καταλαβαινω... Μπραβο ομως που γρηγορα το ξεπερνας και εισαι παλι αισιοδοξη. Ειδες κι εγω απο το πουθενα βρεθηκα ξαφνικα στο χεορουργειο. Κι ομως ολα γινονται για τα σπορακια μας. Θα κανεις κι εσυ τη σαλπιγγογραφια σου και ολα θα πανε καλα. 

Δεν ξερω αν διαβασες αυτα που μου βρηκανε αλλα τελικα ηταν αρκετα πραγματακια που ευτυχως φτιαχτηκαν. Αν δεν ηταν κι αυτες οι εξετασεις και η επιστημη τι θα καναμε;;; Σε φιλω μουτζουριτσα μου και θα περιμενω τα νεα σου. 

Περαστικα και για το ποδι σου ελπιζω να εισαι καλυτερα. 

 

ναι ομορφια μου τα διαβασα...ολη μερα χθες εννοια σε ειχα αλλα δεν εμπαινε το ατιμο το φορουμ!ηταν πραγματακια που φτιαχτηκαν!ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα...νομιζω θα πιασεις με την μυρωδια τωρα!αντε λιγο ακομα και φτανουμε κοντα στο θαυμα!

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

χαιρομαι πααααρα πολυ για σεν!!! για την αντιμετωπιση.... και φυσικα για το αποτελεσμα!!! δοξα στον θεο..... μπραβο και στον γιατρουλη σου!!!!! αφου δεν πονας ειναι πολυ ανακουφηστικο!!!!!  μπραβο νινακι μου που αντεξες τις πρωτες ωρες χωρις παυσιπονο!!!!! ηρωιδα!!!!!!!! σου στελνω μια σφικτη αγκαλια και φιλακια πολλα!!!!!!

εμεις καλυτερα!!!! ολοι!!!! μμμ σχεδον περδικια!!! λιγο ακομα η κορη κι ο ενας μεσι..... βγηκαμε απο το προγραμμα μας με τις μασκες με τα μπουκωματα...κοιμομαστε οποτε ναναι... ξυπναμε οποτε ναναι... τρωμε αναστατα χωρις ωραριο... γιατι δεν τρωγανε.... απο τις μυξες και θηλαζαν συνεχεια για να καταπινουν να ανοιγουν τα αυτια τους!!!!!

 

 

 

 

 

εγω μουτζουριτσα μου δεν ειχα καταλαβει οτι δεν ειχες κανει σαλπιγγογραφια!!!!

τεραστιο φαουλ του προηγουμενου γιατρου αγαπη.......................

τωρα πιστευω θα βαλουμε μια σειρα!

τελικα μιλησα με το διαγνωστικο κεντρο...τεταρτη απογευμα 22/3 θα τη κανω!7η μερα κυκλου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρελαθηκε μουτζουριτσα ο καινουριος ντοκ ε;;; Ειδες καμια φορα;;; Να γιατι πρεπει να παιρνουμε και δευτερη γνωμη. Βεβαια που να ξερουμε κι εμεις ολα αυτα τα πραγματα για να υποπτευομαστε οτι κατι δεν παει καλα;; Αλλα μαλλον ερχεται το ενστικτο καποιες φορες και μας οδηγει. Μπραβο μουτζουριτσα μου που το σκεφτηκες να πας στον καινουριο. Όλα θα πανε τελεια τωρα.

1 hour ago, 17μαρτη2015 said:

χαιρομαι πααααρα πολυ για σεν!!! για την αντιμετωπιση.... και φυσικα για το αποτελεσμα!!! δοξα στον θεο..... μπραβο και στον γιατρουλη σου!!!!! αφου δεν πονας ειναι πολυ ανακουφηστικο!!!!!  μπραβο νινακι μου που αντεξες τις πρωτες ωρες χωρις παυσιπονο!!!!! ηρωιδα!!!!!!!! σου στελνω μια σφικτη αγκαλια και φιλακια πολλα!!!!!!

εμεις καλυτερα!!!! ολοι!!!! μμμ σχεδον περδικια!!! λιγο ακομα η κορη κι ο ενας μεσι..... βγηκαμε απο το προγραμμα μας με τις μασκες με τα μπουκωματα...κοιμομαστε οποτε ναναι... ξυπναμε οποτε ναναι... τρωμε αναστατα χωρις ωραριο... γιατι δεν τρωγανε.... απο τις μυξες και θηλαζαν συνεχεια για να καταπινουν να ανοιγουν τα αυτια τους!!!!!

 

εγω μουτζουριτσα μου δεν ειχα καταλαβει οτι δεν ειχες κανει σαλπιγγογραφια!!!!

Αντε λιγο εμεινε δηλαδη μαρτακο μου και θα γινετε εντελως καλα. Φανταζομαι ποσο κουραστικο θα ηταν ολο αυτο!! Μονο που το περιγραφεις φτανει για να φανταστω.. Εισαι πολλη δυνατη μπραβο σου!!! Οταν πρωτα ο Θεος κανουμε κι εμεις τα παιδακια μας θα μας δινεις τις πολυτιμες συμβουλες σου!!!

Το Σααμερακι τι κανει;;; Διαβασα οτι θα κανεις αλλη μια εξεταση. Ευχομαι τα καλυτερα.Ο μικρος σου τι κανει;;; Εσυ πώς εισαι;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου χερομαι μαρτη που επιτελους αναρρωσατε!!!! νινι καθε μερα και καλυτερα θα εισαι μπραβο...!!!!!!!!! μουτζουρα ειδες που μπενουν ολα σιγα σιγα στο δρομο τους θα κανεις και τη σαλπιγγογραφια και θα μπεις και εσυ σε εναν ρυθμο μεταα...!!!!! τα κοριτσια τα υπολοιπα τι κανουν και πως ειναι;;;;φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?  Εδώ είμαι . Δεν σας έχω ξεχάσει.  Σας παρακολουθώ αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω.  Αναρρωνω σιγά σιγά.  Έχω πολύ βήχα ακόμα αλλά πάω καλύτερα.  Γύρισα στη δουλειά και άρχισα να κάνω και κάποια πράγματα στο σπίτι αλλά τα κουράγια μου δεν είναι πολλά ακόμα.  Έχω και τον παππού μου σε άσχημη κατάσταση και παρ όλο που δεν πάω στα νοσοκομεία κλπ. υπάρχει μια αναστάτωση.  Σκέφτομαι και τη μανούλα μου που τρέχει νοσοκομείο -δουλειά κάθε μέρα. Υγεία να έχουμε κορίτσια μου και ο Θεός δεν μας ξεχνάει. 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νινακι μου γλυκο ποσσσσσοοοοο χαιρομαι για σενα!!!!ολα πηγαν τελεια κ μπορεις ν ξεκινησει κ αμεσα χωρις διακοπη περιοδου....τελεια!!!!ευχομαι γρηγορα να φωλιασει το σπορακι σου.τονια μου δεν λεει να σε αφησει αυτο το κρυωμα.εγω εδωσα αιμα σημερα.αποτελσμτα δευτερα.χαρουμενομανουλα ξεκινησες βαρεμ???μαιρουλι παρε κ αλλη γνωμη να ηρεμησεις...η μυρτω μας ειναι καλα βλεπω.η τζειν σημερα εχει αυχενικη???φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαιρομαι πααααρα πολυ για σεν!!! για την αντιμετωπιση.... και φυσικα για το αποτελεσμα!!! δοξα στον θεο..... μπραβο και στον γιατρουλη σου!!!!! αφου δεν πονας ειναι πολυ ανακουφηστικο!!!!!  μπραβο νινακι μου που αντεξες τις πρωτες ωρες χωρις παυσιπονο!!!!! ηρωιδα!!!!!!!! σου στελνω μια σφικτη αγκαλια και φιλακια πολλα!!!!!!

εμεις καλυτερα!!!! ολοι!!!! μμμ σχεδον περδικια!!! λιγο ακομα η κορη κι ο ενας μεσι..... βγηκαμε απο το προγραμμα μας με τις μασκες με τα μπουκωματα...κοιμομαστε οποτε ναναι... ξυπναμε οποτε ναναι... τρωμε αναστατα χωρις ωραριο... γιατι δεν τρωγανε.... απο τις μυξες και θηλαζαν συνεχεια για να καταπινουν να ανοιγουν τα αυτια τους!!!!!

σορρυ για το δις μνμ!!!

23 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?  Εδώ είμαι . Δεν σας έχω ξεχάσει.  Σας παρακολουθώ αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω.  Αναρρωνω σιγά σιγά.  Έχω πολύ βήχα ακόμα αλλά πάω καλύτερα.  Γύρισα στη δουλειά και άρχισα να κάνω και κάποια πράγματα στο σπίτι αλλά τα κουράγια μου δεν είναι πολλά ακόμα.  Έχω και τον παππού μου σε άσχημη κατάσταση και παρ όλο που δεν πάω στα νοσοκομεία κλπ. υπάρχει μια αναστάτωση.  Σκέφτομαι και τη μανούλα μου που τρέχει νοσοκομείο -δουλειά κάθε μέρα. Υγεία να έχουμε κορίτσια μου και ο Θεός δεν μας ξεχνάει. 

τονιαμου σε καταλαβαινω!!!!!! τριτη βδοαδακαι βγαζω ακομα φλεγματα!!!!! με βοηθησεπολυ ροφημα μολοχα με θυμαρι!!!!! εεεε κι ας ειναι τακοριτσια αλα πηρακαι μουκοσολβαν που εχει low risk για να ενοχλησει τανινακιαμεσω του θηλασμου!!!!! σε φιλω!!!

χαρουμενομανουλα... τζειν...... σιτυ.....σας φιλω!!!

μυρτουλιτα εκεισες ναπας σε δευτερο γατρο??? ποτε???

 

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Νινακι μου γλυκο ποσσσσσοοοοο χαιρομαι για σενα!!!!ολα πηγαν τελεια κ μπορεις ν ξεκινησει κ αμεσα χωρις διακοπη περιοδου....τελεια!!!!ευχομαι γρηγορα να φωλιασει το σπορακι σου.τονια μου δεν λεει να σε αφησει αυτο το κρυωμα.εγω εδωσα αιμα σημερα.αποτελσμτα δευτερα.χαρουμενομανουλα ξεκινησες βαρεμ???μαιρουλι παρε κ αλλη γνωμη να ηρεμησεις...η μυρτω μας ειναι καλα βλεπω.η τζειν σημερα εχει αυχενικη???φιλια σε ολες

σου ευχομαι να πανε ολα καλα με τα αποτελεσμετα...και συντομα και εσυ να εχεις το σπορακι σου.... οχι δεν αρχισαμε ακομα το βαρεμα σημερα καθαρισα αλλα ειχα παρα πολυ αιμα ποιο πολυ απο την πρωτη περιοδο ουφ...!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαμμερακι μου!!! Καλα αποτελεσματα και σε σενα. Θα περιμενουμε τη Δευτερα να μας πεις. Σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ για ολα!!!!

Τονακι μου, περαστικα στον παππουλη σου. Κι εσυ ακομη ταλαιπωρεισαι ε;;; Ναι Τονια μου η υγεια πανω απολα!!! Πραγματικα χωρις αυτην τιποτα δεν γινεται.

Χαρουμενη μανουλα αντε καλη αρχη στο βαρεμα!!! 

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια! 

Νινάκι, καλή ανάρρωση κοπέλα μου και σύντομα να έρθει το σποράκι! 

Μουτζούρα, καλή επιτυχία την Τετάρτη!  

Τόνια μου, περαστικά και σε σένα και στον παππού.  Προσπάθησε να μην κουράζεσαι όσους μπορείς.  

Μάρτη μου, σύντομα να γίνετε όλοι καλά! Μόλις αναρρώσουν πλήρως θα το ρίξουν στο φαγητό οι άντρες σου! 

Ρένα, πες μας τα νέα σου! 

Κορίτσια σας στέλνω φιλιά σε όλες! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Μαρτακο μου με μπερδεψες με το Μαιρουλι που θα παει σε δευτερο γιατρο για αυχενικη!! εγω πρωτα ο Θεος θα ξαναπαω στον ντοκ αρχες του μηνα!!

Σαμερακι μου καλα αποτελεσματα!! τι εξετασεις εκανες??


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...