Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

52 minutes ago, Ioio said:

Καλησπέρα, κορίτσια! 

Νινάκι, καλή ανάρρωση κοπέλα μου και σύντομα να έρθει το σποράκι! 

Μουτζούρα, καλή επιτυχία την Τετάρτη!  

Τόνια μου, περαστικά και σε σένα και στον παππού.  Προσπάθησε να μην κουράζεσαι όσους μπορείς.  

Μάρτη μου, σύντομα να γίνετε όλοι καλά! Μόλις αναρρώσουν πλήρως θα το ρίξουν στο φαγητό οι άντρες σου! 

Ρένα, πες μας τα νέα σου! 

Κορίτσια σας στέλνω φιλιά σε όλες! 

Ιοιο μου σε ευχαριστω πολυ!! Κι εσυ να εισαι καλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!χαρουμενη ηλιολουστη παρασκευη!

Τονια μου καρδουλα μου εισαι καλυτερα?

το Νινακι μας το γλυκο πως ειναι?αναρρωνεις καρδουλα?

φιλια στις εγκυουλες...στις πιο φουσκωμενες κοιλιτσες που κλωτσανε...στις μαμαδες και στα ζουζουνακια τους..και στις μελλουσες μανουλες που περιμενουν το θαυμα κ κανουν τα παντα γι αυτο!

εκανα τις αιματολογικες μου σημερα αγαπες 2η μερα του κυκλου...Τριτη θα εχω αποτελεσματα και Τεταρτη απογευμα σαλπιγγογραφια!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες!!! @moutzoura2016 διαβασα οτι πηγες σε δευτερο γιατρο! και καλα έκανες.. παντα πρεπει να παίρνουμε μια δευτερη γνωμη!! Φυσικα καθε γιατρό εχει την τακτικη του.. Αλλα και εμεις τα αγχη μας... 

Εγω ξυπνησα με λιγο αγχος.. Λογικο ειναι φυσικα! Χαιρομαι που θα δω το ζουζούνι μου... Απλα θέλω να ειναι γερό και δυνατό.. Μπορει να μην το έχω αισθανθει.. μπορει να κανουμε παρεα λιγότερο απο 3μηνες.. μπορει να ειναι μονο 5cm αλλα το ΑΓΑΠΩ..Σημερα καταλαβα οτι νιωθω αγαπη για αυτο το πλασματακι... ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να ειναι καλα!!! μολις γυρισω απο την εξεταση θα σας ενημερωσω κοριτσια μου....
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Καλημερα σε όλες!!! @moutzoura2016 διαβασα οτι πηγες σε δευτερο γιατρο! και καλα έκανες.. παντα πρεπει να παίρνουμε μια δευτερη γνωμη!! Φυσικα καθε γιατρό εχει την τακτικη του.. Αλλα και εμεις τα αγχη μας... 

Εγω ξυπνησα με λιγο αγχος.. Λογικο ειναι φυσικα! Χαιρομαι που θα δω το ζουζούνι μου... Απλα θέλω να ειναι γερό και δυνατό.. Μπορει να μην το έχω αισθανθει.. μπορει να κανουμε παρεα λιγότερο απο 3μηνες.. μπορει να ειναι μονο 5cm αλλα το ΑΓΑΠΩ..Σημερα καταλαβα οτι νιωθω αγαπη για αυτο το πλασματακι... ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να ειναι καλα!!! μολις γυρισω απο την εξεταση θα σας ενημερωσω κοριτσια μου....
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

 

ψυχουλα μου ολα καλα θα πανε!θα δεις!θα περιμενουμε τα νεακια σου!ειναι ενα γερο πανεμορφο πλασμα που θα το κρατησεις υγιεστατο στην αγκαλιτσα σου!ως τοτε η καρδια του χτυπα στο σωμα σου ..γινεται να μην το ΑΓΑΠΑΣ?φιλια πολλα κοριτσι μου!

@Myrtoulita εσυ πως τα πας καρδια μου?απο συμπτωματακια?

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου εκανα την amh.ποσοτητα/ποιοτητα ωαριων....νινακι μου πως εισαι σημερα???αντε να περασουν οι μερες να αναρρωσεις κ βουρ......στον πατσα.μαιρουλα περιμενουμε νεα σου...τονακι εισαι καλυτερα???ιοιο μου τι κανεις???μυρτουλα μου???χαρουμενουλα βαρα βαρα.φιλια σε ολες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας.

Μουτζουρίτσα μου καλη, καλα αποτελεσματα! Ουφ κι αυτες οι εξετασεις θελουν πολλες ημερες να βγουν!!! Αλλα θα ειναι ολα καλα. Και μετα θα περιμενουμε την σαλπιγγογραφια.

Εγω ειμαι καλα. Αναρρωνω. Δοξα τω Θεω αισθανομαι πολυ καλα. Μονο εχω λιγο αγχος για τις ιστολογικες που περιμενουμε... Ενω δεν το σκεφτομουν καν μεχρι χθες, εκανα το λαθος και διαβασα παλι ιντερνετ για την υπερπλασια του ενδομητριου και μου μπηκαν ελαφρως κατι σκεψεις. Επισης εχθες το απογευμα μολησα με τη γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο γιατρος που με χειρουργησε της ειπε οτι δεν του φανηκε οπτικα ακριβως σαν κυστη ενδομητριωσης αυτη που αφαιρεσε. Αν δεν ειναι λεω εγω τωρα, τοτε γιατι ο καρκινικος δεικτης που ειχα κανει βγηκε ανεβασμενος;;; Να κατι τετοια σκεφτηκα απο χθες και λιγο αγχωθηκα... Τελος παντων θα δουμε. Ολα καλα θα ειναι μωρε!!!

Μαιρουλι θα περιμενουμε τα νεα σου απο την πιο ωραια συναντηση με το σπορακι σου!!! 

Μυρτουλιτα μου γεια σου και σενα!!! Πως εισαι;;; 

Σαμμερακι μου καλα αποτελεσματα και σε σενα!!! Τι κανει ο μικρουλης σου;;; Εσυ;;;

Το Ρενακι που ειναι;;;

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου γλυκια...δοξα τον Θεο ειμαι καλα!!! περιμενω κι εγω με ανυπομονησια να περασουν οι μερες να ξαναπαω να δω το σπορακι μου!!! απο συμπτωματα κοριτσια μου τιποτα το ιδιαιτερο προς το παρον...μονο κατι τσιμπηματακια στην κοιλια!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;; μαιρουλα μου ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις.... σαμμερ καλα αποτελεσματα και σε σενα....... νινι δε χρειαζετε να ανυσηχεις αν ηταν κατι ανυσηχιτικο θα σε ειχαν ενημερωσει πιστευω οι γιατροι οι ιστολογικες ποτε θα βγουνε;;μουτζουρα καλα αποτελεσματα..... μυρτουλα σε ποια εβδομαδα εισαι;;;; συνηθως τα ποιο εντονα συμπτωματα ξεκινανε απο την 7 εβδομαδα και μετα αλλα πραγματικα σου ευχομαι να μην εχεις εντονα συμπτωματα και να κοιλησει ηρεμα και ωραια η εγκυμοσυνη σου...και εγω κοριτσια λεω απο σημερα να ξεκινησω το βαρεμαααα......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας.

Μουτζουρίτσα μου καλη, καλα αποτελεσματα! Ουφ κι αυτες οι εξετασεις θελουν πολλες ημερες να βγουν!!! Αλλα θα ειναι ολα καλα. Και μετα θα περιμενουμε την σαλπιγγογραφια.

Εγω ειμαι καλα. Αναρρωνω. Δοξα τω Θεω αισθανομαι πολυ καλα. Μονο εχω λιγο αγχος για τις ιστολογικες που περιμενουμε... Ενω δεν το σκεφτομουν καν μεχρι χθες, εκανα το λαθος και διαβασα παλι ιντερνετ για την υπερπλασια του ενδομητριου και μου μπηκαν ελαφρως κατι σκεψεις. Επισης εχθες το απογευμα μολησα με τη γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο γιατρος που με χειρουργησε της ειπε οτι δεν του φανηκε οπτικα ακριβως σαν κυστη ενδομητριωσης αυτη που αφαιρεσε. Αν δεν ειναι λεω εγω τωρα, τοτε γιατι ο καρκινικος δεικτης που ειχα κανει βγηκε ανεβασμενος;;; Να κατι τετοια σκεφτηκα απο χθες και λιγο αγχωθηκα... Τελος παντων θα δουμε. Ολα καλα θα ειναι μωρε!!!

Μαιρουλι θα περιμενουμε τα νεα σου απο την πιο ωραια συναντηση με το σπορακι σου!!! 

Μυρτουλιτα μου γεια σου και σενα!!! Πως εισαι;;; 

Σαμμερακι μου καλα αποτελεσματα και σε σενα!!! Τι κανει ο μικρουλης σου;;; Εσυ;;;

Το Ρενακι που ειναι;;;

ευτυχως μου ειπαν τριτη πρωι θα ναι ετοιμες...και τεταρτη η σαλπιγγογραφια να τα παρω ολα πακετο ...πεμπτη να μαζεψω τα κομματια μου παω στους ντοκ να δουμε τι θα δουμε!

καρδουλα μουυυυ μην διαβαζεις διαφορα στο ιντερνετ...ειναι κακος συμβουλος και μας τρελαινει!φυσικα θα ναι οοοολα καλα!

Μαιρουλι μου να μπεις να μας πεις..σε εχουμε εννοια

Τονακι μου που εισαι σημερα?καλυτερα?το αυτακι?ο παππους?

Χαρουμενομανουλα καλο βαρεμαααα...εμας μετα την σαλπιγγογραφια μας επιτρεπεται!

Μυρτουλιτα ευχομαι να σε παει ετσι ηρεμα κ ευκολα η εγκυμοσυνη!

 

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σας πω την αληθεια δεν το ρωτησα καθολου το ποτε θα βγουνε γιατι δεν το ειχα στο μυαλο μου κατι τετοιο. Μου ειπανε οτι θα με ενημερωσουν οταν βγουν για να μου τις στειλουν. Ενταξει κι εγω ελπιζω οτι αν ειχε υποπτευθει κατι θα με προετοιμαζε καπως. Αλλα ενταξει δεν αγχωνομαι πολυ αλλα το εχω στο νου μου. 

Χαρουμενη μανουλα αντε με το καλο!!! Βαρεστε φουλ!!!

Μουτζουριτσα μου αντε να περασει κι αυτο και να δειτε τι γινεται... 

Σαμμερακι μου σε φιλω!!!

μυρτουλιτα θα περασουν οι μερες και θα το δεις κι εσυ το σπορακι σου. 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ.  Επιτέλους σπίτι.  Είχα μια τεράστια μέρα.  Σηκωθήκαμε το.πρωί να πάμε για δουλειές με τον αντρουλη μου αλλά τελικά πήγα μόνη μου γιατί γεννησε η νύφη του και μας έκανε ανηψακι.  Εγώ δυστυχώς δεν πήγα να το δω λόγω της αρρώστιας που πέρασα.  Μετά δούλευα όλη μέρα.  Κι εκεί που ήμουν στη δουλειά μου γλιστράει ένας φάκελος γεμάτος βιβλία και προσγειωνεται επάνω στην κοιλίτσα μου. Ευτυχώς όχι με τη γωνία.  Εκείνη την ώρα πόνεσε στιγμιαία κι εγώ φοβήθηκα.  Όμως πέρασε γρήγορα και δεν με ξαναενοχλησε.  Πήρα και τη γιατρό και είπε ότι αφού δεν έχω αίμα να μην ανησυχώ κι ότι ήταν επιφανειακο. Και να ξεκουραστώ από όλα όσα έχω περάσει αυτές τις μέρες το ΣΚ. Καταλαβαινετε όμως την τρομάρα μου. ευτυχώς η μικρή κουνιέται αρκετά .

 Κατά τα άλλα από την αρρώστια έχω συνέλθει αρκετά.  Μου έχει μείνει ο βήχας και με.ταλαιπωρει γιατί μου ερεθίζει και το λαιμό.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου αγαπημενα!!!!! Προσπαθω εδω κ λιγη ωρα να διαβασω τα νεα σας αλλα ειναι τοσα πολλα... εξετασεις βλεπω ενα σωρο, νινακι μου καλη αναρρωση κ γρηγορα εγκυουλα!!! Μουτζουριτσα μου ποσο με συγκινησες που με εψαχνες... εγω δυστυχως περασα μια πολυ δυσκολη περιοδο... μετα την τελευταια απογοητευση με την περιοδο που μου ηρθε μετα απο 4 ημερες καθυστερησης περασα κ μια κριση με τον αντρα μου που με αποτελειωσε... παραλιγο να χωρισουμε! Εμεινα για λιγο μονη να σκεφτω οποτε δεν ηθελα να ασχολουμαι με τιποτα αλλο... μονο στη δουλεια πηγαινα αναγκαστικα κ μετα στο σπιτι των γονιων μου οπου επεφτα στο κρεβατι κ εκλαιγα με τις ωρες... η αληθεια ειναι οτι μετα το γαμο μας δεν ξερω γιατι μας συμβαινουν συνεχεια αναποδιες κ ασχημα πραγματα...  το μωρο που εχασα, το μωρο που δεν ερχεται...ολα αυτα ειναι τοσο ψυχοφθορα! Ξερω οτι εσεις εδω μεσα μπορειτε να με καταλαβετε. Ευτυχως τα ξαναβρηκαμε ομως κ τωρα που ειμαι ξανα συγκρατημενα αισιοδοξη βρηκα τη δυναμη να μπω κ να πω ενα γεια κ να σας πω πως σας σκεφτομουν κ πως μου λειψατε... φιλια σε ολες! Θα διαβασω αναλυτικα ολα τσ νεακια σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...