Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

Ναι Κερασάκι μου νομίζω ότι είμαστε μία πολύ δυνατή παρέα!! Όλες πιστεύω νιώθουμε το ίδιο όταν γράφουμε εδω!! Είναι μία ψυχοθεραπεία αυτή η παρέα μας!!! Εύχομαι να βρείτε τη λύση στο θέματάκι σας Κερασάκι μου...ΥΠομονή..

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nini84 είπε:

 

Ναι Κερασάκι μου νομίζω ότι είμαστε μία πολύ δυνατή παρέα!! Όλες πιστεύω νιώθουμε το ίδιο όταν γράφουμε εδω!! Είναι μία ψυχοθεραπεία αυτή η παρέα μας!!! Εύχομαι να βρείτε τη λύση στο θέματάκι σας Κερασάκι μου...ΥΠομονή..

Ειναι πραγματικα ψυχοθεραπεια και πιστευω η συζητηση και οι συμβουλες που δινει η καθε κοπελα εχουν τεραστια σημασια!!!,

Σε ευχαριστω πολυ νινι μου...θα δειξει αλλα.πιστευω ολα καλα θα πανε!εσυ νιωθεις καλυτερα ε?ποσο χαρηκα για σενα!!!αντε να παρεις και τα αποτελεσματα και. Βουυυρ για το σπορακι!!

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Κερασάκι μου είμαι πολύ καλύτερα. Και ψυχολογικά και σωματικά. Χάρηκα που έγιναν αυτές οι δύο επεμβάσεις γιατί τελικά υπήρχαν αρκετά θεματάκια που διορθώθηκαν.

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nini84 είπε:

Ναι, Κερασάκι μου είμαι πολύ καλύτερα. Και ψυχολογικά και σωματικά. Χάρηκα που έγιναν αυτές οι δύο επεμβάσεις γιατί τελικά υπήρχαν αρκετά θεματάκια που διορθώθηκαν.

Ευτυχως εγιναν κι ανοιξε ο δρομος για το σπορακι σουυ...ειναι πλεον παρα πολυ κοντα!!!!

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου!!! 

@Rena87 περαστικα σου κοπελα μου!! αντε βουρ...ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου!!! εγω θα ξαναπαω στον ντοκ αρχες του μηνα μαλλον!!

@kerasaki10 μου μην στεναχωριεσαι...εσυ να σκεφτεσαι τι ειναι καλυτερο για σενα κι αν αυτο ειναι αυτο το μωρακι τοτε να σκεφτεσαι θετικα!! παντα ενα τετοιο θεμα ειναι λεπτο για διαφορους λογους,ζουμε και σε δυσκολες εποχες αλλα πιστευω οτι ισως να ηταν ενα ξεσπασμα του αρραβωνιαστικου σου...ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!

@Abbot εγω δεν σε γνωριζω καλα...μονο σε εχω ακουστα που λενε...χαιρομαι που ξαναμπηκες στην παρεα...να μας λες τα νεα σου...εδω ειμαστε η μια για την αλλη!!! κι αφου ολα καλα πλεον με τον αντρουλη σου δεν μενει τιποτα αλλο παρα να τρυπωσει το σπορακι σας!!!!!

@Mairouli2807 μου τι εγινε καρδια μου?? πηγες στον γιατρο?? περιμενουνε νεακια σου!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου βλεπω σημερα ειχαμε πολυ κουβεντα εδω και χαρηκα πολυ...... εγω σημερα δουλευα γιατι εχει αδεια μια κοπελα και ετσι πηγα εγω στη θεση της..... λοιπων αμποτ χαρηκα πολυ που μπηκες και μας ειπες τα νεα σου σε αναζητουσαμε ολες εδω... μη σε περνει απο κατω και μη στεναχωριεσαι σε ολα τα ζευγαρια συμβαινουν αυτα και ιδικα οταν η ψυχολογια κανει σκαμπανευασματα μας φταινε ολα και ολοι... σημασια ομως εχει οτι τα ξαναβρηκατε ποιο ερωτευμενοι απο ποτε και που ξερεις μπορει τωρα να ερθει το σπορακι σας...!!!!! κερασακι πιστευω πως σιγα σιγα θα βρειτε τις ισσοροποιες σας... ορισμενα πραγματα δεν θελουν πιεση αλλα χρονο.... ολα θα πανε καλα ειμαι συγουρη...!!!!!! βρε ρενα μου τοσα παλι σε σενα ηρθε και τρυπωσε αυτη η γαστρεντεριτηδα;;;;;; περαστικουλια σου.....!!!!!!! τονια το σπορακι ειναι καλα;;;; νινι αποτι διαβασα καθε μερα εισαι και καλυτερα και με παρα πολυ καλη ψυχολογια πολυ συμαντικο αυτο μπραβο κοριτσι μου...!!!!!!! μαρτη;;; αναρωσατε πληρως μπραβοοοοοο σε φιλω...!!!μουτζουρα μου εσυ ολα καλα;;; μυρτουλα υπομονη σε λιγες μερες θα δεις το σπορακι σου και εσυ...!!!!!!! σας φιλω ολες γλυκα....!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου αγαπημένα :):):) 

Σας φιλώ όλες τις κοριτσάρες!!!

Abotaki μου εύχομαι να πάνε όλα καλά από δω και πέρα και σύντομα να αποκτήσετε το μωράκι που τόσο θέλετε, αν και είμαι σίγουρη!!!

 Tonaki μου περαστικά για την κοιλίτσα και να σας ζήσει το ανηψάκι!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε;;;

Καλημέρα νινακι μου!! Νιώθεις όλο και καλύτερα; εγώ ναι.. σήμερα μόνο 37.5...ούτε εμετό..ούτε διάρροια.... ούφ...με έψησε 2 μερες μετα 39αρια....

Γλυκιά καλημέρα σε όλες!! 

Πως ειστε;

Τονακι μου;  οι υπολοιπες ζουζουνες; θα πάτε πουθενά;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα νινακι καλημερα ρενα... καλημερα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια μια ομορφη κυριακη να εχουμε.... εδω εχει παρα πολυ καλο καιρο αλλα φυσαει παρα πολυ... πηγα να απλωσω κατι σεντονια που εβαλα πληντυριο και ο αερας κοντεψε να παρει τα σεντονια μαζι και εμενα...!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε Ρενακι μου μακαρι!! Αυριο να εισαι καλα!!! Αχ αυτη η γαστρεντεριτιδα φετος...

χαρουμενη μανουλα καλημερα. Εδω το πρωι ειχε πολλη συννεφια και πρεπει να εβρεξε κιολας αλλα τωρα εχει λιγη ωρα που βγηκε ηλιος και ειναι πολυ ωραια!!! Βαρεθηκα τοσες μερες συννεφια!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Ρενακι μου Περαστικά! ! Σε νιώθω. .υπομονή. .

Εμείς εδώ γύρω γύρω με γονείς.  Δεν θα κάνουμε κάτι.  Εγώ νιώθω συνέχεια κουρασμένη κι ο άντρας μου δουλεύει. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...