Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου.  

Σαμμερακι μου τι σημαίνει αυτό? Ο γιατρός τι σου είπε? 

Ρενακι μου διάφορα συμβαίνουν με θέματα υγείας. Κι εγώ σε σκέφτομαι. 

Η μουτζουρα μας τι κάνει?  

Νινι μου είμαι αρκετά καλα. Κι η μπεμπουλα μεγαλώνει.  Πονάει η μέση μου εύκολα. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τόνισ μου ευχομαι να είναι όλα περαστικά!!

Υπομονή με την μέση. Είναι κάτι αναπόφευκτο θα το συνηθισεις βεβαια λίγο αλλά ετσι πρέπει να ετοιμαστεί το δσώμα σου γιατο μπεμπε που μεγαλώνει. Σε καταλαβαίνω. Είναι κουραστικό.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nini84 είπε:

Τόνισ μου ευχομαι να είναι όλα περαστικά!!

Υπομονή με την μέση. Είναι κάτι αναπόφευκτο θα το συνηθισεις βεβαια λίγο αλλά ετσι πρέπει να ετοιμαστεί το δσώμα σου γιατο μπεμπε που μεγαλώνει. Σε καταλαβαίνω. Είναι κουραστικό.

Εντάξει γενικά όλα αυτά τα έχω αποδεχτεί και θα τα περάσω με υπομονή.  Το χειρότερο είναι η κούραση που νιώθω και ότι το μεσημέρι αντί να πάω να ξεπλωσω εγώ πάω για δουλειά.  Αυτό είναι που με κουράζει πιο πολύ.  Αλλά τουλάχιστον έχει φτιάξει ο καιρός και μαζί φτιάχνει και η διάθεση. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Τονι@ said:

Εντάξει γενικά όλα αυτά τα έχω αποδεχτεί και θα τα περάσω με υπομονή.  Το χειρότερο είναι η κούραση που νιώθω και ότι το μεσημέρι αντί να πάω να ξεπλωσω εγώ πάω για δουλειά.  Αυτό είναι που με κουράζει πιο πολύ.  Αλλά τουλάχιστον έχει φτιάξει ο καιρός και μαζί φτιάχνει και η διάθεση. 

Ναι Τόνια μου σε καταλαβαίνω. Κι εγώ δουλεύω μόνο από το μεσημέρι και μετά και ξέρω πόσο κουραστικό είναι. Και η αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες γκρινιάζω γι΄αυτό.Πόσο μάλλον εσύ που είσαι και έγκυος και έχεις πειρσσότερες δυσκολιές. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Δεν έχω προλάβει ακόμα να διαβάσω τα νέα σας λόγω δουλειάς.... :( δυστυχώς πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες και καθώς πλησιάζω στην τελική ευθεία πρέπει να τακτοποιήσω εκκρεμότητες για να φύγω ποιο ήσυχη...

Θα σας διαβάσω μια προς μια και θα επανέλθω!!! Προς το παρόν σας γλυκοφιλώ όλες :):):)

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;; η μουτζουρα μας σημερα θα κανει τη σαλπιγγογραφια ή αυριο;;;; σαμμερ μου μη στεναχωριεσαι και με αυτα τα ωαρια μπορεις να πιασεις θα δεις θα τα καταφερεις...!!!!! νινι καλα παει η θεραπεια ενα υποθετο ηταν για μενα δε προλαβαν να βγουν προς τα εξω στον αντρα μου η θεραπεια ειναι 7 μερες... και ετσι.... εσυ ολα καλα αναρρωσες νιωθεις καλυτερα;; τονακι μου μη στεναχωριεσαι και να ξεκουραζεσε οσο μπορεις...!!! μαιρουλι χερομαι που ολαν πηγαν μια χαρα πιστεψε στον εαυτο σου και στο ενστικτο σου πανω απολλα..!!!! ρενακι εσυ ολα καλα;;;; φιλια σε ολες..!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενη μανουλα δηλαδη δεν θα προσπαθησετε καθολου αυτον τον μηνα;; Ευτυχως βεβαια γρηγορη η θεραπεια.. Αντε να φυγουν να εξαφανιστουν οι μυκητες. 

Νομιζω πως η μουτζουριτσα εχει σημερα την εξεταση. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μεχρι να τελειωσει την θεραπεια ο αντρας μου θα εχουν περασει οι γονιμες μερες αν μεινει σταθερος ο κυκλος μου σημερα ειμαι στην 13 μερα του κυκλου μου και την θεραπεια ο αντρας μου την τελειωνει την κυριακη.... τωρα μετα την θεραπεια θα δουμε ο αντρας μου αποτι μου εχει πει θα νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια αν κανω πρωτα και την κολποσκοπηση ......  μουτζουρα να μπεις να μας πεις τα νεα σου....!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Σαμμερ said:

Τονια μου σημαινει οτι το μαγαζι κλεινει σιγα σιγα.....πεφτει η γονιμοτητα μου .οποτε οτι ειναι να κανω να το κανω γρηγορα

Σαμμεράκι μου γλυκό όλα θα γίνουν θα το δεις!! όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι :) να είσαι ήρεμη και γρήγορα θα έρθει το σποράκι!!!

Μουντζούρα μου περιμένουμε τα νέα σου!! :) 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 hours ago, nini84 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μου!!!

Σαμμεράκι μου καλό! Μην απογοητευτείς με τα αποτελέσματα... Έχω κοπέλες γνωστές που είχαν αντίστοιχο θέμα και έμειναν φυσιολογικά...Οκ μπορεί να λιγοστεύουν αλλά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν...Μπορώ να φανταστώ πώς αισθάνεσαι αλλά πιστεύω πως θα έρθει το μωράκι σου!! Αλήθεια το λέω...Σε φιλώ γλυκά!!!

 

Ρενάκι μου!!!Εσύ τι κάνεις;;;; Τώρα θα μετράς αντίστροφα ε;;;;Το εύχομαι Ρενάκι μου ολόψυχα!! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου γιατί μας λείπει η "φωνούλα" σου!!

 

Η μουτζουρίτσα μας τι κάνει;;;Σήμερα έχει και την σαλπιγγογραφία!!! Όλα καλά να πάνε!!!

Και το Βικακι έχει μέρες να μας γράψει!!

Τόνια μου εσύ;;;Τι κάνει η μπεμπούλα;;

Χαρούμενη μανούλα;; Πώς πάει η θεραπεία;;;

Γλυκό φιλάκι σεόλα τα κορίτσια.

Καρδούλα μου ναι...μετράω αντίστροφα 2 με 3/4 δεν περιμενω.... μακάρι θεουλη μου!!  Εσύ πως μου εισαι;;; πότε ξεκινάς δουλίτσα;;

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

μεχρι να τελειωσει την θεραπεια ο αντρας μου θα εχουν περασει οι γονιμες μερες αν μεινει σταθερος ο κυκλος μου σημερα ειμαι στην 13 μερα του κυκλου μου και την θεραπεια ο αντρας μου την τελειωνει την κυριακη.... τωρα μετα την θεραπεια θα δουμε ο αντρας μου αποτι μου εχει πει θα νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια αν κανω πρωτα και την κολποσκοπηση ......  μουτζουρα να μπεις να μας πεις τα νεα σου....!!!!!

Ναι αγάπη και εγώ θεωρώ ένα ένα να τα κάνεις όλα να είσαι ήσυχη κ μετά βουρ!!! ❤

3 hours ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Δεν έχω προλάβει ακόμα να διαβάσω τα νέα σας λόγω δουλειάς.... :( δυστυχώς πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες και καθώς πλησιάζω στην τελική ευθεία πρέπει να τακτοποιήσω εκκρεμότητες για να φύγω ποιο ήσυχη...

Θα σας διαβάσω μια προς μια και θα επανέλθω!!! Προς το παρόν σας γλυκοφιλώ όλες :):):)

Πουλάκι μου γλυκό τακτοποίησε τα όλα αλλά σιγά σιγά...μη μου αγχώνεσαι!!! Πως νιωθεις που κοντεύεις;;; ❤

6 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.  

Σαμμερακι μου τι σημαίνει αυτό? Ο γιατρός τι σου είπε? 

Ρενακι μου διάφορα συμβαίνουν με θέματα υγείας. Κι εγώ σε σκέφτομαι. 

Η μουτζουρα μας τι κάνει?  

Νινι μου είμαι αρκετά καλα. Κι η μπεμπουλα μεγαλώνει.  Πονάει η μέση μου εύκολα. 

Καρδουλιτσα μου μεγαλώνει η μπουμπου μας κ υποφέρει η μέσουλα της μανουλας! Κάνε την υπομονουλα σου!! Εύχομαι τα θέματα υγείας να μην είναι σοβαρά! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααα τι κάμετε;;; εγώ εδώ στους δικούς μου 3 βδομάδες τώρα....την ερχόμενη εβδομάδα κατεβαίνω στο αντράκι μου :)

Αναμένω περίοδο ξανά από βδομάδα και μετά ξεκινάμε .... τώρα εγώ προσωπικά νιώθω πιο ήρεμη και ουτε τεστ ξαναπαίρνω ούτε τπτ....

Κορίτσαα κάποια που να ξέρει από όνειρα πλιζ....

Ο άντρας μου είπε το εξής όνειρο....." ήσουν έγκυος και ήμουν στην δουλειά, και με πήραν ότι γεννουσες. Έρχομαι λέει στο νοσοκομείο και σε βλέπω και μου λες, περιμένουμε να δούμε αν θα ζήσει. Είχε γεννηθεί , επταμηνητικο και στεναχωρεθηκα παρά πολύ, λέω κοίτα να δεις πόσο καιρό παλεύαμε και τώρα ίσος να μην ζήσει"

 

Just now, ElektraGr είπε:

Κορίτσιαααααα τι κάμετε;;; εγώ εδώ στους δικούς μου 3 βδομάδες τώρα....την ερχόμενη εβδομάδα κατεβαίνω στο αντράκι μου :)

Αναμένω περίοδο ξανά από βδομάδα και μετά ξεκινάμε .... τώρα εγώ προσωπικά νιώθω πιο ήρεμη και ουτε τεστ ξαναπαίρνω ούτε τπτ....

Κορίτσαα κάποια που να ξέρει από όνειρα πλιζ....

Ο άντρας μου είπε το εξής όνειρο....." ήσουν έγκυος και ήμουν στην δουλειά, και με πήραν ότι γεννουσες. Έρχομαι λέει στο νοσοκομείο και σε βλέπω και μου λες, περιμένουμε να δούμε αν θα ζήσει. Είχε γεννηθεί , επταμηνητικο και στεναχωρεθηκα παρά πολύ, λέω κοίτα να δεις πόσο καιρό παλεύαμε και τώρα ίσος να μην ζήσει"

 

Λέτε να είναι καλό όνειρο και να γίνει κάτι καλό στην οικογένεια...σε δουλειά κλπ;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ElektraGr είπε:

Κορίτσιαααααα τι κάμετε;;; εγώ εδώ στους δικούς μου 3 βδομάδες τώρα....την ερχόμενη εβδομάδα κατεβαίνω στο αντράκι μου :)

Αναμένω περίοδο ξανά από βδομάδα και μετά ξεκινάμε .... τώρα εγώ προσωπικά νιώθω πιο ήρεμη και ουτε τεστ ξαναπαίρνω ούτε τπτ....

Κορίτσαα κάποια που να ξέρει από όνειρα πλιζ....

Ο άντρας μου είπε το εξής όνειρο....." ήσουν έγκυος και ήμουν στην δουλειά, και με πήραν ότι γεννουσες. Έρχομαι λέει στο νοσοκομείο και σε βλέπω και μου λες, περιμένουμε να δούμε αν θα ζήσει. Είχε γεννηθεί , επταμηνητικο και στεναχωρεθηκα παρά πολύ, λέω κοίτα να δεις πόσο καιρό παλεύαμε και τώρα ίσος να μην ζήσει"

 

Λέτε να είναι καλό όνειρο και να γίνει κάτι καλό στην οικογένεια...σε δουλειά κλπ;

Αχ ηλεκτρακι μου... προχθές είδα ότι ήμουν 3 μηνών εγκυος και ήταν νεκρό και το  είδα... ο άντρας σου είδε το μωρό;; Η απλά το ανεφερε; αλλά μη δίνεις σημασία αγάπη... έχουμε το νου μας στο μωρό και το άγχος μας και για αυτό τα βλέπουμε αυτά.  Χαίρομαι που ηρεμήσες...ούτε τεστ ούτε τίποτα.. μπράβο... μόνο αγάπη κ πολύ σεξ!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Σαμμερ μου δεν θυμάμαι τι ηλικία έχεις.  Μην στεναχωριεσαι.  Το ότι λιγοστεύουν τα αυγουλακια  δεν σημαίνει ότι δεν έχεις ακόμα πιθανότητες.  

Που είναι η Μουτζουρα βρε κορίτσια? ?ανησυχώ.  Μπήκε στο viber? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου μακαρι να ειναι ο τυχερος μηνας!!! Μακαρι!!!! Εγω ξεκινησα απο Δευτερα δουλιτσα. Μια χαρα ειμαι μονο λιγο τα ραμματα με ενοχλουν εκει που κουμπωνουν τα παντελονια μου κυριως οσο καθομαι και οταν μπαινοβγαινω απο το αυτοκινητο. Κατα τα αλλα καλα. Ανυπομονω μα περασει ο μηνας να παω στη γιατρο για υπερηχο και να μου πει πώς θα προχωρησουμε. 

Ηλεκτρακι καλη επιτυχια και σε σενα στις προσπαθειες!!! Δεν ξερω απο ονειρα αλλα αυτο που περιεγραψες μου κανει καθαρα αγχος!! Οταν σκεφτομαστε κατι εντονα νομιζω ετσι γινεται. 

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...