Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλησπέρα, κορίτσια! Πώς περάσατε το ΣΚ; 

Εμείς βγήκαμε τις βόλτες μας! Η μικρή πια μπουσουλάει και στο σπίτι θέλει να είναι συνέχεια κπ μαζί της. Σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω.  Τώρα κοιμάται και ευελπιστώ να προλάβω! Σήμερα έκανα και μία λιχουδιά,  κρουασάν του Άκη.  

Άμποτ μου, χάρηκα που μας έγραψες! Όλες οι σχέσεις περνάνε κρίσεις, τώρα θα είστε πιο δεμένοι. Όσο μπορείς το άγχος για το πότε θα έρθει το σπόρι μην του το εκφράζεις, αυτα εδώ σε μας! 

Ρένα μου,  περαστικά!  Σύντομα να είσαι γερή και δυνατή! 

Τόνια μου, ευτυχώς,  φροντίζει η φύση τα μπεμπάκια να είναι προστατευμένα, καλού κακού από εδώ και πέρα, ζήτα να σου κατεβάζουν τους φακέλους της δουλειάς!  

Νινί, καλά αποτελέσματα! 

Μουτζούρα, με το καλό και οι δικές σου εξετάσεις!  

Μαμά,  Μάρτη,  πώς τα περνάτε; 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Ιοιο!!! Μπουσουλάτε ε;;;Τι ωραία!!Μπράβο!!!Πώς βγήκαν τα κρουασάν;;;;Εγώ μια φορά έκανα του
Παρλιάρου και δεν φούσκωσαν καθόλου.Και ήταν και μπελαλίδικη η συνταγή!!!Ήθελε ανά δύο τρεις ωρες ζυμωμα και ψυγείο!!!Αστα!!

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καρδουλες μου ομορφες ειχα τρελο σ/κ ...πολυ τρεξιμο...ολα καλα αλλα τρεξιμο!τωρα ηρεμω λιγακι κ μπηκα να δω τι κανετε!

Ιοιο μου το κρουασανακι σου μπουσουλα!!!τρεξιμο φουλ κ εσυ τωρα!ευχαριστω κοριτσι μου!θελω να περασουν οι μερες να τις κανω ολες να τελειωνω με αυτο το βασανο της αναμονης!

Νινακι μου σε διαβασα...χαιρομαι που νιωθεις καλα κ σωματικα και ψυχολογικα!

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκες?τι κανει η μπεμπου μας??

Μυρτουλιτα μου το σπορακι μας?

Μαιρουλα να μας πεις για την εξεταση σου σε εχουμε εννοια!

Τζεινακι μου ολα καλα?

Πουλακι μου αυτη την εβδομαδα βλεπεις τον παιδαρο εε?με το καλο!

χαρουμενομανουλα φιλακια στον μικρουλι !ξεκινησαμε βαρεμα?

φιλακια σε ολες τις μανουλες τα ζουζουνια τις κοιλιτσες στα σπορακια και σε οσες περιμενουμε το θαυμα!καλο υπολοιπο κυριακης να εχουμε κοριτσαρες!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπουλες κι εγώ σπίτι.  Καλά είναι η μικρή.  Χαλαρωσαμε κι εκείνη κάνει όλο χαρουλες! Νιώθω ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ χάνομαι στον κόσμο μου.  Εχθές ζυγιστηκα.  Τις τελευταίες 18 μέρες πήρα 2 ακόμα κιλά.  Σύνολο έχω πάρει 7 τώρα.  Κι ελπίζω να καταφέρω να πάρω άλλα τόσα ως το τέλος και όχι παραπάνω. 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες μου!!!!καλη εβδομαδα να εχουμε!ηλιολουστη χαρουμενη και ανοιξιατικη!

ποση ευτυχια μπορει να σου δωσει ο ηλιος!!!ο αντρουλης μου καταλαθος μου πηρε τα κλειδια απο το αμαξι μου σημερα μαζι με το δικο του χαχαχα και αθελα του μου εκανε ενα δωρο...περπατησα ως τη δουλεια...σε ενα υπεροχο πρωινο...ποσο καλα ενιωσα δεν εχετε ιδεα!

Τονακι μου τι καλα που που κανει χαρουλες η μπουμπου!!!!με τα κιλακια πιστευω εισαι μια χαρα...ησουν αδυνατη οταν εμεινες ετσι κ αλλιως!θα σου πει κ η γιατρος υποθετω!

Νινακι μου γλυκο καλημερα!πως εισαι?εχεις επιστρεψει σε δουλεια κ δραστηριοτητες?

Μυρτουλιτα το σπορακι μας?

Τζεινακι Μαιρουλι ολα οκ με τις αυχενικες?

χαρουμενομανουλα καλημερα!φιλι στον ομορφο!

Πουλακι μου γλυκο...23 το ραντεβου με τον ερωτα?

Ιοιο μου τι κανετε?τρεχετε με το μπουσουλημα?της αρεσει εε?

Εβελινακι μου πως ειστε?η μπουκιτσα?η κοιλιτσα?

Μαρακιιιιι,που εισαι?Σιτακι καλα?

σας φιλω ολες και διπλα αυτες που ξεχνω!

 

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μουτζουρίτσα μου!!! Ναι, είναι χαρά Θεού έξω!!! Επιτέλους!!! Κάποιες φορές το περπάτημα είναι πολύ αναζωογονητικό!!!

Ε΄γω σήμερα θα ξεκινήσω δουλειά!!!Βαρέθηκα και μεσα στο σπίτι!! Από δουλειές του σπιτιού δεν κάνω ακόμα βαριές γιατί τα ράμματα τραβάνε ακόμη λίγο.

Καλή δουλίτσα μουτζουρίτσα μου με θετική ενέργεια!!!

Καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες κόρες!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες! Ευχαριστω για τη συμπαρασταση κ τα ομορφα λογια απο ολες!! Ευτυχως ανοιγει ο καιρος σιγα σιγα κ μαζι ελπιζω να φτιαξουν ολα!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε!! Μουτζουριτσα αυτη τη βδομαδα ξεμπλεκεις απο εξετασεις? Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!!! Ρενα μου περαστικα!!! Ταλαιπωρηθηκες πολυ φετος με γαστρεντεριτιδες... φιλια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


29 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα κουκλες! Ευχαριστω για τη συμπαρασταση κ τα ομορφα λογια απο ολες!! Ευτυχως ανοιγει ο καιρος σιγα σιγα κ μαζι ελπιζω να φτιαξουν ολα!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε!! Μουτζουριτσα αυτη τη βδομαδα ξεμπλεκεις απο εξετασεις? Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!!! Ρενα μου περαστικα!!! Ταλαιπωρηθηκες πολυ φετος με γαστρεντεριτιδες... φιλια σε ολες!!!

καλημερα καρδουλα μου ομορφη!ναιιιι ολα θα φτιαξουν!ειναι ανοιξη..εχει ηλιο...ολα θα γινουν!εισαι καλυτερα εε?

ναι ομορφια μου αυριο παιρνω αποτελεσματα απο ενα σωρο ορμονικες εξετασεις και Τεταρτη σαλπιγγογραφια και θα εχω τελειωσει με το δικο μου πακετο...αν ολα ειναι καλα θα περιμενουμε την μεγαλη εβδομαδα το επαναληπτικο σπερμοδιαγγραμμα του αντρα μου και θα εχουμε πληρη εικονα που παταμε και που ειμαστε!ωστοσο η προσπαθεια θα παραμενει προσπαθεια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!! Χαθηκα η γαιδουρα!

Τι κανετε;;

Αμποτακι μου μπορα ηταν και περασε απο δω και περα να στε πιο αγαοημενοι και ενωμενοι απο ποτε!!

Ιοιο η μικρη αρχισε να αλωνιζει;; Μπραβο το κοριτσι σου! Αρχισε να τρωει;

Τονια μου η μικρη σε τρελλαινει ε;; Προσοχη στην δουλεια!

Τα κοριτσια με τις αυχενικες πως ειναι; Ολα καλα;

Δεν σας διαβασα γιατι δεν εχω πολυ χρονο και ηταν πολλα!

Νινι καλη αναρρωση και με το καλο να γεμισει η κοιλιτσα!!

Φιλακια κοριτσια μου σε ολες!!

  • Μου αρέσει 4

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ said:

Καλησπερα κοριτσια μου.χαρα Θεου κ δεν μαζευομαστε μεσα.το απογευμα περιμενω αποτελσματα.καλη εβδομαδα να χουμε

Σαμμερακι μου με το καλο τα αποτελεσματα. Φιλακια!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...