Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

5 hours ago, mama82 είπε:

Καλημερα κοριτσακια!! Χαθηκα η γαιδουρα!

Τι κανετε;;

Αμποτακι μου μπορα ηταν και περασε απο δω και περα να στε πιο αγαοημενοι και ενωμενοι απο ποτε!!

Ιοιο η μικρη αρχισε να αλωνιζει;; Μπραβο το κοριτσι σου! Αρχισε να τρωει;

Τονια μου η μικρη σε τρελλαινει ε;; Προσοχη στην δουλεια!

Τα κοριτσια με τις αυχενικες πως ειναι; Ολα καλα;

Δεν σας διαβασα γιατι δεν εχω πολυ χρονο και ηταν πολλα!

Νινι καλη αναρρωση και με το καλο να γεμισει η κοιλιτσα!!

Φιλακια κοριτσια μου σε ολες!!

Τρώει κάπως καλύτερα, άλλα δεν παίρνω θάρρος, γιατί έχει σκαμπσνεβάσματα. 

Η Μελίνα,  τί κάνει; 

Μουτζούρα, καλή επιτυχία! Περιμένουμε να μας πεις πως ήταν οι εξετάσεις,  με το καλό και η σαλπιγγογραφεία, ελπίζω να μην παιδευτείς! 

Σας στέλνω όλες φιλιά και θετική ενέργεια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;; πως ειστε;;; πολυ ωραια μερα σημερα μυρισε ανοιξη μιας και σημερα μπενει επισημα κιολας....!!!!! αχχ κοριτσια μου μαλλον πως ουτε αυτον τον μηνα θα τα καταφερουμε για παιδακι γιατι κολησε ο ενας τον αλλον μηκυτες και μεχρι να τελειωσει η θεραπειαα...... δε πειραζει τον αλλο μηνα που θα κλεισω ραντευου και για την κολποσκοπιση να τελειωνει και αυτο... εσεις ολα καλα;;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε;;;

Μυρτουλιτα μου εγω δεν ειμαι viber και δεν ξερω για το Μαιρουλι. Ελπιζω να ειναι καλα. 

Χαρουμενη μανουλα μου!! Δεν πειραζει καντε υπομονη και θα πρπσπαθησετε τον αλλο μηνα. Εχεις και την κολποσκοπηση ε;; Αντε να τελειωνει κι αυτο και μετα βουρ στο βαρεμα κι εσεις!! 

Σαμμερακι μου πώς πήγαν οι εξετάσεις σου;;  

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/3/2017 at 10:49 ΠΜ, Myrtoulita είπε:

μπραβο @Mairouli2807 μου ηρεμησε και ολα καλα θα πανε...ειμαι σιγουρη!!! ποσο εβδομαδων εισαι?? εχει φουσκωσει η κοιλιτσα?? 

@moutzoura2016 μου κοπελα μου χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη!!!! αχ αυτη η παλιοκοκκινομουρα κανει και κολπα...ουφφφ εσυ κοριτσακι μου θα κανεις σαλπιγγογραφια κλπ ετσι προαιρετικα?? 

Κοριτσια μου καλημέρα σε όλες!!!!!

λοιπον πήγα κ εκανα την επαναληπτική εξέταση την παρασκευη.. όλες οι μετρήσεις του μωρου ειναι φυσιολογικές.. αυχενική διαφανεια 1,3 και ρινικό οστό ορατό!!! Απεικονίστηκαν ο εγκέφαλος η καρδιά το στομαχι τα νεφρά ξ τα άκρα.. οι πιθανότητες μονο απο τον υπέρηχο ειναι 1:7500 για σύνδρομο down. Αίμα δεν μου ξαναπήρε απλα έβαλε στον υπολογιστή της τα αποτελέσματα απο το αίμα που μου είχαν παρει.. τις πιθανότητες μου τις ρίχνει η Papp-a κ γίνονται 1:516! Η γιατρός θεωρεί απίθανο να εχει κατι το μωράκι. Μου είπε οτι απο εκεί κ περα το θεμα ειναι δικο μου αν θα κανω κάποια περαιτέρω εξέταση!

συζητησα αρκετά με τον σύζυγο μου κ αποφασίσαμε οτι θα το αφήσουμε ως εχει & δεν θα κανουμε άλλες εξετάσεις.. μίλησα κ με τον γιατρό μου κ του είπα οτι δεν θα κανω το harmony κ μου είπε οτι πηρα την σωστή αποφαση κατα την γνώμη του..

μεγαλωνει το ζουζουνι μου φυσιολογικά κ μάλλον κατα 90% ειναι αγοράκι.. επόμενο ραντεβου στις 7/4!!!

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε κοριτσαρες μου;;;δε θυμάμαι τι διάβασα ..:-(

Είχαμε μια απώλεια κ ή προηγούμενη βδομάδα δεν ήταν κ ή πιο χαρούμενη..συνεχίζουμε!!! Αυτός ο ήλιος είναι κρυφή δύναμη!!

Μπουκιτσα κ σποριδιο (κοριτσάκι τελικά, μας έκανε χθες την τιμή κ την είδαμε) είναι καλά!!!

Σας σκέφτομαι οοοολες κ ας μη μπορώ να γράφω συχνά..!!! Σας φιλώ πολύ πολυ γλυκά!!!!:-D

  • Μου αρέσει 4

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου κι απο μενα!! @Mairouli2807 τι ομορφα νεα!!! μπραβο αγαπη μου ειδες που στα λεγα?? και γιος ποιος τη χαρη σου!!! 

@Εβελινάκι μου τελεια...ειδατε φυλλο!!!  συλληπητηρια για την απωλεια!! εχω περασει κι εγω αρκετες...ολα στη ζωη ειναι!!! εσυ να εισαι ηρεμη και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 hours ago, nini84 είπε:

Εβελινάκι γεια σου!!Είδατε το μωράκι σας;;;Κοριτσάκι ε;;;Μπράβο!!!Να είναι γερό!!!

Συλληπητήρια για την απώλειά σας,ζωή σε εσάς.

 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Πως είσαι μετά την επέμβαση..;; Σύνηρθες;;

7 hours ago, Myrtoulita είπε:

γεια σας κοριτσια μου κι απο μενα!! @Mairouli2807 τι ομορφα νεα!!! μπραβο αγαπη μου ειδες που στα λεγα?? και γιος ποιος τη χαρη σου!!! 

@Εβελινάκι μου τελεια...ειδατε φυλλο!!!  συλληπητηρια για την απωλεια!! εχω περασει κι εγω αρκετες...ολα στη ζωη ειναι!!! εσυ να εισαι ηρεμη και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!!

Να σαι καλά κοπέλα μου!!!!:) ναι, πρέπει να είμαστε δυνατοί!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Εβελινάκι είπε:

Τι μου κάνετε κοριτσαρες μου;;;δε θυμάμαι τι διάβασα ..:-(

Είχαμε μια απώλεια κ ή προηγούμενη βδομάδα δεν ήταν κ ή πιο χαρούμενη..συνεχίζουμε!!! Αυτός ο ήλιος είναι κρυφή δύναμη!!

Μπουκιτσα κ σποριδιο (κοριτσάκι τελικά, μας έκανε χθες την τιμή κ την είδαμε) είναι καλά!!!

Σας σκέφτομαι οοοολες κ ας μη μπορώ να γράφω συχνά..!!! Σας φιλώ πολύ πολυ γλυκά!!!!:-D

Εβελινακι μουυυυυυ.... πωπω  σαν χθες θυμάμαι που λέγαμε να κάνουμε τεστ κ τώρα κοτζαμ  κοριτσαρος..... τι όμορφα νεααααα.... γερό και δυνατό καρδούλα μου!

12 hours ago, Mairouli2807 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα σε όλες!!!!!

λοιπον πήγα κ εκανα την επαναληπτική εξέταση την παρασκευη.. όλες οι μετρήσεις του μωρου ειναι φυσιολογικές.. αυχενική διαφανεια 1,3 και ρινικό οστό ορατό!!! Απεικονίστηκαν ο εγκέφαλος η καρδιά το στομαχι τα νεφρά ξ τα άκρα.. οι πιθανότητες μονο απο τον υπέρηχο ειναι 1:7500 για σύνδρομο down. Αίμα δεν μου ξαναπήρε απλα έβαλε στον υπολογιστή της τα αποτελέσματα απο το αίμα που μου είχαν παρει.. τις πιθανότητες μου τις ρίχνει η Papp-a κ γίνονται 1:516! Η γιατρός θεωρεί απίθανο να εχει κατι το μωράκι. Μου είπε οτι απο εκεί κ περα το θεμα ειναι δικο μου αν θα κανω κάποια περαιτέρω εξέταση!

συζητησα αρκετά με τον σύζυγο μου κ αποφασίσαμε οτι θα το αφήσουμε ως εχει & δεν θα κανουμε άλλες εξετάσεις.. μίλησα κ με τον γιατρό μου κ του είπα οτι δεν θα κανω το harmony κ μου είπε οτι πηρα την σωστή αποφαση κατα την γνώμη του..

μεγαλωνει το ζουζουνι μου φυσιολογικά κ μάλλον κατα 90% ειναι αγοράκι.. επόμενο ραντεβου στις 7/4!!!

 

Μαιρουλι μου γλυκό μπράβο!! Εμπιστευσου τη γιατρό σου κ ολα θα πανε καλα!! Αγοραρος ε.;; με το καλο γλυκό μου και χωρίς άγχος!!

13 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε? ? Δεν σας ξεχνάω.  Απλά συμβαίνουν διάφορα και είμαι πλήρως αποσυντονισμενη. 

Τι έχεις καρδούλα μου και δε σε αφήνεις να ησυχασεις πια;;;  ελπίζω να μην είναι σοβαρά αυτά που σε ταλαιπωρουν....Σε σκέφτομαι....

Νινακι μου γλυκό να αρχίσεις δουλίτσα να ξεχνιεσαι και ολα μπαίνουν σε μια σειρά καρδούλα!!!

Αμποτακι μου γλυκό θέλω να σε νιώθω καλά.... ❤

Πουλάκι μου πως εισαι;;; 

Το σιτακι πιυ είναι;; Η τζο; Η μαμυ; η ηλεκτρα; το μαρακι; το μαρινακι;; τι να κάνουν.

Ιοιο μου αγαπούλα μου όλα καλα με την μπουσουλινα μας;;;

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου.κορες γιους βλεπω.....γερα να ναι....μπραβο κοριτσακια μου.νινι μου πως εισαι???τα αποτελεσματα βγηκαν.....που να μην εβγαιναν..κοριτσια μου δεν ηταν πολυ καλα αλλα τι να κανουμε....τα ωραρια τελειωνουν κ οργανισμος μου ειναι κατα 4-5 χρονια μεγαλυτερος.βαραμε ομως μ αυτα που εχουμε...αυτα.φιλια σε οοοοολες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μου!!!

56 minutes ago, Σαμμερ said:

Καλημερα κοριτσακια μου.κορες γιους βλεπω.....γερα να ναι....μπραβο κοριτσακια μου.νινι μου πως εισαι???τα αποτελεσματα βγηκαν.....που να μην εβγαιναν..κοριτσια μου δεν ηταν πολυ καλα αλλα τι να κανουμε....τα ωραρια τελειωνουν κ οργανισμος μου ειναι κατα 4-5 χρονια μεγαλυτερος.βαραμε ομως μ αυτα που εχουμε...αυτα.φιλια σε οοοοολες

Σαμμεράκι μου καλό! Μην απογοητευτείς με τα αποτελέσματα... Έχω κοπέλες γνωστές που είχαν αντίστοιχο θέμα και έμειναν φυσιολογικά...Οκ μπορεί να λιγοστεύουν αλλά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν...Μπορώ να φανταστώ πώς αισθάνεσαι αλλά πιστεύω πως θα έρθει το μωράκι σου!! Αλήθεια το λέω...Σε φιλώ γλυκά!!!

 

Ρενάκι μου!!!Εσύ τι κάνεις;;;; Τώρα θα μετράς αντίστροφα ε;;;;Το εύχομαι Ρενάκι μου ολόψυχα!! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου γιατί μας λείπει η "φωνούλα" σου!!

 

Η μουτζουρίτσα μας τι κάνει;;;Σήμερα έχει και την σαλπιγγογραφία!!! Όλα καλά να πάνε!!!

Και το Βικακι έχει μέρες να μας γράψει!!

Τόνια μου εσύ;;;Τι κάνει η μπεμπούλα;;

Χαρούμενη μανούλα;; Πώς πάει η θεραπεία;;;

Γλυκό φιλάκι σεόλα τα κορίτσια.

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...