Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά! 

Όντως τελικά το μωρό μου άρχισε να κάνει βόλτες και να γυρνάει προς τα μέσα.  Το κατάλαβα αρκετές φορές από χθες ότι είναι σε άλλη θέση από ότι ήταν μέχρι τώρα.  

Να περάσετε όλες καλά!  Πολλά φιλάκια! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπερα κοριτσια καλα εισαστε ολες;

Εχω χαθει απο την ομαδουλα μας καθωτι πολλες υποχρεωσεις πολλα τρεξιματα.

Εγω καλα ειμαι και το μπεμπακι μου καλα μεγαλωνουμε!Σε λιγες μερες εχουμε την αυχενικη διαφανεια και ανυπομονω!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!!

Παραυτα πολλες αναγουλες ειχα ολη αυτη την περιοδο τωρα καπως ειμαι καλυτερα!

Ευχομαι κοριτσια ολες να εισαστε καλα και τα μπεμπακια σας να μεγαλωνουν!!!!

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mammy2 said:

Kαλησπερα κοριτσια καλα εισαστε ολες;

Εχω χαθει απο την ομαδουλα μας καθωτι πολλες υποχρεωσεις πολλα τρεξιματα.

Εγω καλα ειμαι και το μπεμπακι μου καλα μεγαλωνουμε!Σε λιγες μερες εχουμε την αυχενικη διαφανεια και ανυπομονω!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!!

Παραυτα πολλες αναγουλες ειχα ολη αυτη την περιοδο τωρα καπως ειμαι καλυτερα!

Ευχομαι κοριτσια ολες να εισαστε καλα και τα μπεμπακια σας να μεγαλωνουν!!!!

Με το καλο mammy μου η εξεταση!! Να μας πεις τα νεα σου  μετα. Φιλια!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου ολες βολταρετε ακομα μπραβο καλα το κανετε επιβαλετε λιγη χαλαρωση τετοιες ωραιες μερες....!!!!! μαμυ με το καλο η αυχενικη να δειτε και το σπορακι σου να μας πεις τα νεα σου οποτε μπορεσεις οταν την κανεις..!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2017 at 10:01 ΠΜ, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου :) να έχουμε ένα χαρούμενο και ηλιόλουστο Σ/Κ.

Χτες είχα ραντεβού με το αντράκι μου και όλα super!!! μεγαλώνει έχει φτάσει 1.400 και συνεχίζουμε.Επόμενο Ραντεβού στις 18/04.. Σε άδεια βγαίνω στις 13/04 Μουntzouritsa μου!!!

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουμε και το δωμάτιο του μπέμπη, να βαφτεί να είναι έτοιμο για να τον υποδεχτεί!!! :):):) 

Φιλιά πολλά σε όλες τις κοριτσάρες!!!

Χρονια πολλα!!

Ποσο χαίρομαι πουλακι μου με τα μεα σου:-) :-):-)

Σούπερ ο μπομπιρακος σου!!

Τι χρωμα θα βαψετε το δωματιο;επιπλα εχεις καταλήξει;

Κλωτσιες πλεον εχεις πολλες..!!!!

Κιλακια εχεις παρει αρκετά;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι νινακι μου θα δεις..... γρηγορα!!!!!! ποοοοσο γρηγορα περναει..... μολις μεινεις εγκυος!!!!! μακαρι να κραταγε ο χρονος στις ομορφες στιγμες της ζωης μας λιγουλακι παραπανω!!!!!!! κι εγω σε φιλω!!!

μαμυ να εχεις καλη αυχενικη....και να ξεαγχωθεις... να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.... ευχομαι αποεδω και περα χωρις αναγουλες και τα τοιαυτα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαμμυ μου καλη αυχενικη να χεις.τονια μου γλυκατζου η πονηρουλα σου....νινακι εισαι καλα?????χαρουμενουλα ερχεται η ωρα μην αγχωνεσαι...κοιτα κ μενα που βαραω στο γαμο του καραγκιοζη....ο μικρος εχει παραζωηρεψει...θελει συνεχεια βολτα κ παρεα...κουραστηκα στο σπιτι μου λεει....ποτε εκατσες βρε?????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, zamia said:

Χρονια πολλα!!

Ποσο χαίρομαι πουλακι μου με τα μεα σου:-) :-):-)

Σούπερ ο μπομπιρακος σου!!

Τι χρωμα θα βαψετε το δωματιο;επιπλα εχεις καταλήξει;

Κλωτσιες πλεον εχεις πολλες..!!!!

Κιλακια εχεις παρει αρκετά;;

Καλημέρα Ζαμιακι μου :) πως είναι το αντράκι σου? Φαντάζομαι θα σου έχει πάρει το μυαλό!!!

Δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα το χρώμα για το δωμάτιο θα το ετοιμάσουμε μετά το Πάσχα!!! 'Επιπλα διαλέξαμε και θα τα παραγγείλουμε μέσα στην βδομάδα :):):) Περιμένω πως και πως να τα παραλάβω μας είπαν ότι περίπου σε 1 μήνα θα τα έχουμε!!! Από κιλά καλά πάω έχω πάρει μέχρι τώρα 9!!! Σας φιλώ γλυκά!!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια μου!!!

 

 

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα Ζαμιακι μου :) πως είναι το αντράκι σου? Φαντάζομαι θα σου έχει πάρει το μυαλό!!!

Δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα το χρώμα για το δωμάτιο θα το ετοιμάσουμε μετά το Πάσχα!!! 'Επιπλα διαλέξαμε και θα τα παραγγείλουμε μέσα στην βδομάδα :):):) Περιμένω πως και πως να τα παραλάβω μας είπαν ότι περίπου σε 1 μήνα θα τα έχουμε!!! Από κιλά καλά πάω έχω πάρει μέχρι τώρα 9!!! Σας φιλώ γλυκά!!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια μου!!!

 

 

Καλημερσ πουλακι μου!!

Μια χαρα σε βρίσκω!!με το καλο να έρθουν οοολαα!!

Μας έχει παρει το μυαλο ο μπομπιρας!!!τσιριζει συνεχεια!!γελαει και ακούγεται!απιστευτα πράγματα!!καθε μερα και κατι καινούριο:)

Τον Μαιο εχουμε την βαπτιση του!και τον Ιουνιο παω για δουλεια...πως περασες ο καιρος..;;;ουτε που καταλαβα...

 

Φιλάκια πολλα στη κοιλιτσα!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσουδια!!! @Mammy2 με το καλο η αυχενικη σου...εισαι μανουλα Οκτωβριου?? 

@zamia να χαιρεσαι το μπεμπακι σου...με το καλο η βαπτιση του!!!

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?? οσες βαρατε βουρ...ευχομαι πολλα ++++ γρηγορααα στην ομαδα μας!!! 

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε..!!!!εμεις σαββατοκυριακο πηγαμε πολλες βολτουλες και το χαρηκε ο μικρος ξεκινησαμε να βαζουμε και τα πρωτας παππουτσακια να κανουμε δειλα δειλα τα πρωτα βηματακια μας εξω στο υπαιθρο......σαμμερ μου πολυ γελασα με τον γιο σου χαχαχαχα ειναι φοβερος...!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια.Είμαι καινούρια εδώ και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου ιστοριούλα! Ειμαι 29 χρονών παντρευτηκα τον Σεπτέμβριο και πηραμε την απόφαση με τον άντρα μου να βαλουμε μπροστά για ένα νινί. Έχω κύκλο κάθε 28 μέρες. Κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια αυτόν τον μήνα στις 14/3 (δύο μέρες πρίν την οωρριξία) καθώς και στις 17/3 (μία μέρα μετά) .Μία εβδομάδα αργότερα είχα στην τουαλέτα όταν σκουπιστικα καφέ υγρα που διάρκησαν 1 μέρα και αυτό δεν σας κρύβω οτι μου έδωσε ελπίδες πολλές διοτι στο παρελθόμ δεν ειχα ποτέ ξανα πριν αδιαθετήσω! Επίσης μια μερα μετα ειχα και τρομερους πονοκεφάλους.Τωρα περιμένω στις 30/3 να μου ερθει. Έτσι λοιπόν αγορασα τεστ το οποιο και και έκανα ΣΗΜΕΡΑ 5 μέρες πρίν και βγήκε αρνητικό...δεν σας νκρύβω την μεγάλη μου απογοητευση!! Υπάρχει λέτε πιθανοτητα να βιάστηκα και να είμαι; Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσι μου!! καταρχην καλωσηρθες στην παρεα μας και γρηγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου...η αληθεια ειναι οτι μπορει να βιαστηκες λιγο...τι τεστ πηρες?? εγω ειχα κανει τεστ νεας γεννιας που ειχα παραγγειλει απο το ιντερνετ 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και μου βγηκε αχνο ροζ με τα πρωτα πρωινα ουρα!!! ισα ισα που  ξεχωριζες τη γραμμουλα!!! αυτο τα καφε που ειδες μπορει να ειναι και σημαδι εμφυτευσης γιατι ειχα κι εγω αργοτερα...μεχρι τοτε ομως μην αγχωνεσαι με τεστ...θα σου προτεινα να ξανακανεις τεστακι την ημερα που περιμενεις..! ελπιζω να σε βοηθησα!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Myrtoulita είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! καταρχην καλωσηρθες στην παρεα μας και γρηγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου...η αληθεια ειναι οτι μπορει να βιαστηκες λιγο...τι τεστ πηρες?? εγω ειχα κανει τεστ νεας γεννιας που ειχα παραγγειλει απο το ιντερνετ 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και μου βγηκε αχνο ροζ με τα πρωτα πρωινα ουρα!!! ισα ισα που  ξεχωριζες τη γραμμουλα!!! αυτο τα καφε που ειδες μπορει να ειναι και σημαδι εμφυτευσης γιατι ειχα κι εγω αργοτερα...μεχρι τοτε ομως μην αγχωνεσαι με τεστ...θα σου προτεινα να ξανακανεις τεστακι την ημερα που περιμενεις..! ελπιζω να σε βοηθησα!!!

Myrtoulita μου σου απαντησα αλλα δεν ξέρω αν έχει βγεί η απαντηση μου...λιγο μπερδεμενα είναι εδω η μου φαινεται;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...