Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 22/4/2024 at 10:46 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως δεν έχω τίποτα … είναι δεύτερη μετά από την ετ.. και μάλιστα παράδοξο χθες το βράδυ είχα παρολιγο Ονείρωξη … και δ κερω απογοητεύτηκα …έχω ανησυχήσει πάρα πολύ …

       

      Βρε κορίτσια μου … τι γίνεται με την Ονείρωξη .. είμαι η μόνη ;;; Τους τελευταίους μήνες πάθαινα Ονείρωξη λίγο πριν την περίοδο .. χθες το βράδυ είχα πάλι ξύπνησα χαράματα …. Ήταν παρολιγο Ονείρωξη αυτό .. αλλά δ ξέρω μωρε απογοητεύτηκα …. Τι σκατα ριναι αυτό ; Κάνει συσπάσεις η μητρα ;;; Τόσο νωρίς ;;; Σήμερα είμαι δεύτερη μέρα από την ετ με βλαστοκύστη 5 ημερών …

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      πρίν από 40 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 minutes ago, KarMar84 είπε:

Γεια σου @xaroumenh mama κ σε ευχαριστώ για την απάντηση! Έχεις δίκιο μοιάζει λίγο απίθανο γι αυτόν τον μήνα :) αλλά η ριμάδα η ελπίδα χαχα μάλλον είναι καλύτερα να μην την κάνω όμως...

 

9 minutes ago, KarMar84 είπε:

 

δεν ειναι ομως απιθανο να εκανες τοσο νωρις ωοριξια πολλες φορες αλλαζει ο κυκλος μας και μικρενει ή μεγαλωνει....γιαυτο σου εγραψα κανε οτι νιωθεις εσυ καλυτερο που γνωριζεις καλυτερα το σωμα σου και τι σημαδια σου δειχνει......

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπόν αφού έχω την συγκατάθεση απ όλες σας θα σας ακούσω και θα το κάνω το πρωί! :)Εννοειται η πρώτη μου δουλειά θα είναι να σας ενημερωσω κατευθείαν! Δεν περιμένω το + για να μήν απογοητευτώ. Και - να είναι,υπομονη για τον επόμενο μήνα! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μουυυυυυυυυυυυυυυ

Είμαι έγκυος 

είμαι εγκυος

Είμαι έγκυος

είμαι εγκυος

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

Μπράβοοοοοο!!!

Ολεεεεεεεε!!

Συγχαρητήρια!! Όλα να σου πάνε τέλεια!!

:-D :-D :-D

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μουυυυυυυυυυυυυυυ

Είμαι έγκυος 

είμαι εγκυος

Είμαι έγκυος

είμαι εγκυος

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

Τιιιιιιιιιιι? ?????!!!!!!!!!!αααααααααααα!!!!!!! Θεέ μου τι ευτυχία! !!!!!!!! Έχω ανατριχιασει ολόκληρη αγάπη μου! !!!!!!! Κλαίω !!!!!!!! Με το καλό αγάπη μου! !!!!!!

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi_Arv said:

Ωραια λοιπόν αφού έχω την συγκατάθεση απ όλες σας θα σας ακούσω και θα το κάνω το πρωί! :)Εννοειται η πρώτη μου δουλειά θα είναι να σας ενημερωσω κατευθείαν! Δεν περιμένω το + για να μήν απογοητευτώ. Και - να είναι,υπομονη για τον επόμενο μήνα! :)

Evi εννοείται δεν θα απογοητευτείς!!! Δεν βοηθάει πουθενά ούτε η απογοήτευση ούτε το άγχος για αυτό το θέμα!! Ίσα ίσα βλάπτουν όταν ξεπερνούν το μέτρο!! Και πάλι σου εύχομαι ολόψυχα πολλά ++++++

3 hours ago, KarMar84 said:

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο ή Παρασκευή θα πάω για ένα γενικό τσεκ-απ αίματος, να κάνω λέτε κ μία χοριακη να ησυχάσω με τις υποψίες ή είναι πολύ νωρίς? (Επαφή 11/03, επόμενη περίοδος 3-5/04).

@Evi_Arv καλά αποτελέσματα να έχεις!!! +

ΚαρΜαρ κάνε αυτό που αισθάνεσαι!!!Καμιά φορά έρχεται από εκεί που δεν το περιμένουμε!!! Σου εύχομαι και σένα το καλύτερο!!!

 

Μυρτουλίτα εσύ έχεις γιατρό στις 5/4 αν θυμάμαι καλά;;;Αν ναι τότε πλησιάζουν οι μέρες!!!

Πού είστε κόρες;;;;;;Έχουμε ανησυχήσει...Δεν θέλω να είμαι πιεστική απλά να ξέρετε ότι σας νοιαζόμαστε!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

26 minutes ago, Rena87 said:

Μπουγαρίνια μουυυυυυυυυυυυυυυ

Είμαι έγκυος 

είμαι εγκυος

Είμαι έγκυος

είμαι εγκυος

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

Ρενάκι μου!!!!!! Συγχαρητήρια!!!! Μόλις έγραψα προηγουμένως αλλά δεν είχα δει την ανάρτησή σου!!!!

Μπράβο Ρενάκι μου!!! Μπράβο!!! Μας έκανες χαρούμενες και να ξέρεις παίρνουμε πολλή αισιοδοξία!!!!

Εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!! Και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου ευχαριστώ πολύ!!! Προσευχηθειται και για εμένα αυτό το μωράκι να φτάσει επιτέλους στην αγκαλιτσα μου!!! Πεταωωωωω..... δε ξέρω τι μου γίνεται..... είμαι ευτυχισμένη.....

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 said:

Αγάπες μου ευχαριστώ πολύ!!! Προσευχηθειται και για εμένα αυτό το μωράκι να φτάσει επιτέλους στην αγκαλιτσα μου!!! Πεταωωωωω..... δε ξέρω τι μου γίνεται..... είμαι ευτυχισμένη.....

Ναι Ρενάκι μου εγώ θα την κάνω την προσευχούλα μου!!! Η Παναγίτσα θα σου το δωσει αυτήν τη φορά!!! Πέταξε πεταξε Ρενάκι μου!!! Έτσι να είσαι τρισευτυχισμένη!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και για να ενημερώσω και τα καινούρια κοριτσακια... τα συμπτώματα μου είναι τελείως διαφορετικά κ από τις δύο προηγούμενες ατυχές εγκυμοσυνες. Έχω δέκατα... νιώθω σαν άρρωστη... κ είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο με αχνο θετικο κ χοριακη 21 στην 23η μερα σήμερα με κυκλο 28. Κ εκτός από το κλιαρ ...έδειξε αχνο κ το hometest...απίστευτο..  από την ωορρηξια κ μετά είχα κάθε μέρα πολλά υγρα κ από προχθές τραβηγμα και πονακια στις κέντρο της μήτρας χαμηλά..  ευχομαι να είστε καλά εσείς εγκυουλες...Karmar και evi.  

Νινακι μου πες μου εσύ πως εισαι;;; ολα καλα;;; 

Τονακι μου τι κάνει η μπουμπου μας;;;

Το τζεινακι έχετε νέα της; 

Χαρούμενη μανούλα μου καθάρισες κ από μύκητες κ τώρα βουρ

Πουλάκι μου πως εισαι;;;

Ιοιο μου όλα καλα;;; σιτακι;;; μαμυ;;; ηλεκτρα;; εβελινακι;;;

Την Παρασκευή θα κάνω την επόμενη χοριακη...

θα σας ενημερώνω καρδουλες 

Το αμποτακι μου τι κανει;;

5 minutes ago, nini84 είπε:

Ναι Ρενάκι μου εγώ θα την κάνω την προσευχούλα μου!!! Η Παναγίτσα θα σου το δωσει αυτήν τη φορά!!! Πέταξε πεταξε Ρενάκι μου!!! Έτσι να είσαι τρισευτυχισμένη!!!

Ευχαριστώ καρδούλα μου!!! Σύντομα να δω και τέτοια δική σου δημοσίευση...❤

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μουυυυυυυυυυυυυυυ

Είμαι έγκυος 

είμαι εγκυος

Είμαι έγκυος

είμαι εγκυος

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

πω πω ρενα μου συγχαρητηρια δε μπορεις να φανταστεις πως ενιωσα οταν το διαβασα.....!!!!!!!!!!!!! με το καλο ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου...!!!!! γιουππιιιιιιιι θα περιμενουμε νεα σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Rena87  με το καλο!!! μπραβο κοπελα μου!!!! ευχομαι ολα να πανε κατευχην!!! ειδες που στο λεγα?? ειχα προαισθημα οτι ο Μαρτης θα ειναι τυχερος!!! κι εγω ειχα χοριακη 28,75 23η μερα!!! ολα καλα θα πανε!!! θα δεις την παρασκευη θα εχεις πανω απο 100 μοναδες!!! 

@nini84  μιλησα με τον γιατρο και θα παω Δευτερα τελικα!!! αντε σου ευχομαι κι εσυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα...σας το λεω μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαστε ολες εγκυουλες στην παρεα!!!

@Evi_Arv να το κανεις πρωι πρωι και να μπεις να μας πεις...θα ανυπομονουμε!!! ευχομαι +++++++

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rena87 συγχαρητηρια αγάπη μου....Σου εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη....Και να έχεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι....Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα.....

Κορίτσια μου εύχομαι να έρθει κ η σειρά μας....Σύντομα....φιλακια

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρεναααααααα μου!!!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Πω πω χαρά!!! Με το καλό να πάνε οοολα!! Μεχρι τέλους!!! Τι χαρά!!!

Φιλακια πολλά σε οοολες!!! 

Καλώς ήρθαν κ τα νέα κορίτσια μας κ μακάρι να είναι θετικά τα αποτελέσματα...

Με τρέχει ή μικρή κ το βράδυ,μ ε  ξενύχτια..αλλά θα βγειτε άτιμα δόντια..χι χι

 Ρεναααααααα !!! Ενα τεράστιο φιλακι στην κοιλιτσα!!!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...