Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

οχι @Evi_Arv δεν μου ηρθε η απαντηση σου...απο κατω απαντας κατευθειαν που λεει απαντηση σε αυτο το θεμα και μετα πατας καταχωρηση οπως εγραψες και το πρωτο σου μηνυμα!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ας σου ξανα απαντήσω λοιπόν :) Σ ευχαριστώ πολύ για τα πολύ γλυκά λόγια σου και εννοειται πως με βοήθησες. Πήρα 2 κλίαρ μπλού,το ένα το εκανα σήμερα το πρωί. Βρε τι το κοιτάω απο εδώ, τι απο εκεί αρνητικο είναι. και το άλλο λέω να έρθει η Πεμπτη που περιμένω να αδιαθετήσω για να ξανα προσπαθήσω! Αν δεν είχα την καφέ βλέννα την οποια δεν την ειχα ποτε ξανα στο παρελθόν καθώς και τους πονοκεφάλους  δεν θα είχα ελπίδες μιας και είναι ο πρώτος μήνας προσπαθιών.εκτός αν είμαι παντρεμένη με τον Τζακ Νόρις και δεν το ξέρω!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

κοιτα δεν ειναι απιθανο να επιασες και με την πρωτη...εχω αρκετους γνωστους!!! εχεις δικιο για τα συμπτωματα...κι εμενα θα με εβαζαν σε περιεργεια!!! περιμενε ως την πεμπτη και κανε το με τα πρωτα πρωινα ουρα...θα περιμενουμε νεα σου...ευχομαι να βγει ενας τεραστιος σταυρος!!! επισης να σου προσθεσω οτι τα τεστακια που ειχα παρει εγω ανιχνευαν την ορμονη απο τα 10uml στα ουρα ενω τα clear blue απο τα 25uml αν δεν κανω λαθος!!! οποτε δεν μπορουν να δειξουν τοσο νωρις!!! ως την πεμπτη βεβαια μπορουμε να τα λεμε να περνανε κι οι μερες σου πιο γρηγορα κι ευχαριστα...χιχιχι

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο χαίρομαι που σας βρήκα και που μπορούμε να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας....Μακάρι κορίτσι μου να δω τον σταυρό!!! (εγω βέβαια κοντεύω να πάθω παράκρουση ) .Σήμερα μπροστά στο καμάρι μου το έπαιξα άνετη για να μήν τον στεναχωρήσω αλλα μέσα μου ΕΣΚΑΣΑ απ τη στεναχώρια! Αισθάνομαι πολύ χαζή βέβαια για την αντίδραση μου,διότι υπάρχουν κοπέλες που παλεύουν πολλους μήνες!! ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..ΟΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!! Αντε τώρα να περιμενουμε την Πέμπτη..(κατι μου λεει οτι θα το δω το - !!! ) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Evy arl καλοσορησες στην παρέα μας και σου εύχομαι σύντομα με ένα υγιή μωροβστην αγκαλιά σου .... Και εγώ 29 χρόνων ειμουν όταν παντρεύτηκα με τον άντρα μου και πιάσαμε το πρώτο μας παιδάκι στο πρώτο μήνα προσπαθειων.... Ίσως ήταν νωρίς που έκανες το τεστ περίμενε μέχρι την Πέμπτη... Για να είσαι ποιο συγουρη .τεστ νέας γενιάς υπάρχουν και στα φαρμακεία πάντως

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xaroumenh mama καλως σας βρήκα!!:) Ευχαριστώ πολύ για την ανταποκριση! Μέσα μου λέω οτι "μα είναι δυνατόν με την πρώτη;" μηπως μου φαίνεται; Αλλα να που πέρασες απο την θέση μου! Μακάρι να ερθει η Πέμπτη και να δώ τα ευχαριστα νέα! ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ!!! 

Myrtoulita μου δεν ξέρεις τι κουράγιο μου δίνεις!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!! :-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας!!! Σας διάβασα όλες χαιρομαι που ειστε καλα!!! Εγω ειμαι πολυ καλα!! Βγηκαμε χθες το βραδυ με τον αντρα μου, ξενυχτησαμε λιγο και σημερα ημουν σαν αρρωστη.. Ειχα πολυ καιρο να βγω... Ελπιζω αυτην την εβδομαδα να βγουν και οι ιστολογικες να τελειωνουμε και μ'αυτο. Χθες και σημερα ειχα υγρα τυπου γονιμων ημερων... Δεν ξερω τι γινεται... Μαλλον θα αλλαξε ο κυκλος λογω της υστεροσκοπησης γιατι περιοδο ειχα 3/3. Μαλλν θα αργησει να μου ερθει...

Evi καλως ήρθες στην παρέα και σου εύχομαι καλή τύχη στις προσπάθειες!!! Μακάρι να δεις το πολυπόθητο ++++ !!! Όπως ειπαν η χαρουμενη μανουλα και η μυρτουλιτα συμβαινει καποιες φορες και με την πρωτη!!!Θα περιμένουμε τα νεα σου!!Ειμαστε όλες εδώ για ό,τι χρειαστείς!!! 

 

  • Μου αρέσει 4

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

@nini84 Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την ελπίδα και το θάρρος που μου δίνετε!!! Αναμένουμε την Πεμπτη τα νεότερα.  ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΣΑΣ και μετα θα παω να κανω το τεστ!!! Χαρηκα πολύ που βρήκα τόσο όμορφη παρεούλα!!! Καλως σας βρηκα!!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Σας διαβάζω,  αλλά δεν προλαβαίνω να απαντήσω!  

Evi, καλώς ήρθες! 

Νινί, καλά αποτελέσματα! 

Εμείς το ρίξαμε στις βόλτες όλο το ΣΚ, η μικρή το καταευχαριστήθηκε και κουράστηκε τόσο πολύ! Τη βάλαμε και σε κούνια, τρελάθηκε από τη χαρά της! Κουνούσε χέρια και πόδια! Το γλυκό ζουζούνι! Κατά τα άλλα, μπουσουλάει, άνοιξε και η όρεξη της! έχει πολύ πλάκα η γλυκούλα, χαιρετάει τα παιχνίδια της , όταν την πάμε για ύπνο!  

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα αγαπες μου γλυκες!!!χαθηκα λιγο το σ/κ αλλα ειχαμε φουλ γιορτες και τρεξιματα!

απο σημερα καινουργια εβδομαδα!ευχομαι να σας βρισκει ολες καλα!μαμαδες και ζουζουνακια,κοιλιτσες φουσκωμενες και κοριτσακια που αναμενουν το θαυμα!

η Τονια μου με την μπεμπου ειναι καλα?η λιχουδω μας ηθελε σοκολατιτσα να κανει τουμπιτσες!

Ιοιο μου τι ομορφες στιγμες με την μικρουλα σου!

Νινακι μου το ριξατε λιγακι εξω!καλα κανατε αν κ εγω δεν αντεχω πια τα ξενυχτια!

Evi μου καλως ηρθες στο παρεακι!ευχομαι να ειστε τοσοοοοο τυχεροι κ να ναι σπορακι!κρατησου να κανεις με μια μερα καθυστερηση το επομενο!ποτε πιο νωρις!κ οχι απογοητευση απο τον πρωτο μηνα !!!

Μυρτουλιτα 01/04 θα δεις το σπορακι?

το Τζεινακι χαθηκε ρε κοριτσια και ανησυχω!

Αμποτακι να μπαινεις για ενα γειααααα!!!ειμαι καλα!!!!

Μαμμυ να μπαινεις κ εσυ σε εχουμε εννοια!και το Μαιρουλι!και το Μαρακι κ το Σιτακι!που ειστε ολες καλε?????αντε διπλο φιλι κ ας χανεστε!αρκει να ειστε καλα!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!' Καλή εβδομάδα! !  Εδώ είμαι κι εγώ!  Εχθές βγήκα κι εγώ βολτούλα με τον αντρουλη μου που είχαμε καιρό και περάσαμε όμορφα στον ήλιο!  Η μικρούλα κάνει κάθε μέρα κανονικές τούμπες μέσα στην κοιλιά μου.  Πατάει ότι την εμποδίζει και με πονάει καμιά φορά αλλά χαίρομαι τόσο πολύ που μεγαλώνει και δυναμώνει που δεν με νοιάζει.  Η μέση με δυσκολεύει στον ύπνο τις τελευταίες μέρες.  Δεν μπορώ να βολευτώ πουθενά και πονάω πολύ ακόμα κι αν βάλω μαξιλάρι στα πόδια.  Κατά τα άλλα πήγα στον ΩΡΛ την Παρασκευή για επανεξέταση κι ακόμα δεν έχει καθαρίσει οπότε συνεχίζω με ένα σπρέι κορτιζόνης για μια βδομάδα ακόμα . Τουλάχιστον έχω γλιτώσει την αντιβίωση.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Τονι@ said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!' Καλή εβδομάδα! !  Εδώ είμαι κι εγώ!  Εχθές βγήκα κι εγώ βολτούλα με τον αντρουλη μου που είχαμε καιρό και περάσαμε όμορφα στον ήλιο!  Η μικρούλα κάνει κάθε μέρα κανονικές τούμπες μέσα στην κοιλιά μου.  Πατάει ότι την εμποδίζει και με πονάει καμιά φορά αλλά χαίρομαι τόσο πολύ που μεγαλώνει και δυναμώνει που δεν με νοιάζει.  Η μέση με δυσκολεύει στον ύπνο τις τελευταίες μέρες.  Δεν μπορώ να βολευτώ πουθενά και πονάω πολύ ακόμα κι αν βάλω μαξιλάρι στα πόδια.  Κατά τα άλλα πήγα στον ΩΡΛ την Παρασκευή για επανεξέταση κι ακόμα δεν έχει καθαρίσει οπότε συνεχίζω με ένα σπρέι κορτιζόνης για μια βδομάδα ακόμα . Τουλάχιστον έχω γλιτώσει την αντιβίωση.  

Καλημερα Τόνις μου!! Κανει ακροβατικα η μικρουλα ε;;; Η καλη μου βολευεται κι αυτη!! Ποσο ωραια η αισθηση που μας περιγραφεις...

Ξεσκασες λιγο με τη βολτουλα;;; 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα Τόνις μου!! Κανει ακροβατικα η μικρουλα ε;;; Η καλη μου βολευεται κι αυτη!! Ποσο ωραια η αισθηση που μας περιγραφεις...

Ξεσκασες λιγο με τη βολτουλα;;; 

Καλημέρα Νινι μου. Ναι το είχαμε πολλή ανάγκη και οι δύο.  Είχαμε κλειστεί τελείως μέσα τον τελευταίο καιρό με διάφορα θέματα.  Εσύ πως νιώθεις? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...