Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

49 minutes ago, Τονι@ said:

Καλημέρα Νινι μου. Ναι το είχαμε πολλή ανάγκη και οι δύο.  Είχαμε κλειστεί τελείως μέσα τον τελευταίο καιρό με διάφορα θέματα.  Εσύ πως νιώθεις? 

Πολυ καλα κανατε Τονια μου. Απο δω και περα που φτιαχνει και ο καιρος να το κανετε πιο συχνα. 

Εγω καλα ειμαι Τονια μου. Ανυπομονω μονο να αδιαθετησω... Κανονικα τωρα θα μου ερχοταν αυτην την εβδομαδα αλλα μαλλον θα καθυστερησει. Περιμενω και τις ιστολογικες να βγουν να τελειωσει και αυτο. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 minutes ago, nini84 είπε:

Πολυ καλα κανατε Τονια μου. Απο δω και περα που φτιαχνει και ο καιρος να το κανετε πιο συχνα. 

Εγω καλα ειμαι Τονια μου. Ανυπομονω μονο να αδιαθετησω... Κανονικα τωρα θα μου ερχοταν αυτην την εβδομαδα αλλα μαλλον θα καθυστερησει. Περιμενω και τις ιστολογικες να βγουν να τελειωσει και αυτο. 

Λίγο υπομονή.  Προσπάθησε να μην αγχωθεις γιατί μπορεί να σου αργήσει περισσότερο.  Ελπίζω να πάρουν όλα το δρόμο τους σύντομα.  Το πιο δύσκολο κομμάτι έχει περάσει.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Evi_Arv said:

Καλημέρα σε όλη την όμορφη παρεούλα. Να έχουμε καλή εβδομάδα!!! :)

Καλημέρα Evi!!!

37 minutes ago, kerasaki10 said:

Κοριτσια τι κανετε? :) ειστε ολες. Καλα,?

Καλημέρα Κερασάκι!!! Είμαστε καλά!! Εσύ τι κάνεις;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 minutes ago, Evi_Arv said:

Σπιτάκι δουλίτσες και αναμενουμε την ακατανομαστη!! Χααχαχα! 

Ή καλύτερα δεν την αναμένουμε!!!ε;;;;

Εκτός από μένα που την περιμένω πώς και πώς για να ξεκινήσουμε το βάρεμα...

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nini84 είπε:

Πότε περιμένεις Κερασάκι μου;; Κάνατε προσπάθειες;;;

Εγώ καλά...Κι εγώ την περιμένω αλλά δεν ξέρω πότε...

 

Περιμενα προχτες νινι μου αλλα ακομα τιποτα...θα δειξει..εκανα χτες τεστ αλλα την εφαγα την κρυαδα :(

Ευηηηη δενδεν την περιμενουμε εμεις!ξουτ!

Νινι μου αντε να σου ερθει να βαρεσεις!

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλο μεσημερι κοριτσια πως ειστε...!!! δευτερα σημερα και με την αλλαγη της ωρα μπορω να πω πως στην  δουλεια ολοι κουτουλουσαν απο την νυστα.. μας τα εχει χαλασει και λιγο σημερα ο καιρος αλλα δε πειραζει...!!! αχ και εγω κοριτσια περιμενω να αδιαθετησω να δουμε αν θα βαλουμε μπρος και εμεις για το δευτερο παιδακι μας... τσεκαρω πλεων και τον εαυτο μου να δω αν καταλαβενω την ωοριαξια μου θα διξει αν επεσα μεσα..!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@kerasaki10 @nini84 χαχαχαχαχα κοριτσια μου μακάρι να μην μου έρθει...αλλα προσπαθω να με πεισω οτι θα ερθει για να μην απογοητευτω!! Νινί μου με το καλό να σου έρθει και μετά μη λυπηθείς τίποτα!:) 

Κερασάκι μου και εγώ εχθες το πρωί το έκανα και την έφαγα την κρυάδα μου...ενα - ΝΑ με το συμπάθειο!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!! Εγω Μουτζουριτσα θα παω πρωτα ο Θεος 5/4 στον ντοκ!!! εσεις κοριτσακια βλεπω ολες καλα!!! @Evi_Arv εχω να σου προσθεσω οτι το παρεακι ειναι πολυ γουρλιδικο...εγω με το που γραφτηκα εμαθα οτι ειμαι εγκυος...ευχομαι το ιδιο και σε εσενα...και στα υπλοιπα κοριτσια που το επιθυμουν τοσο πολυ αν και πιστευω οτι μεχρι το καλοκαιρι θα μας εχετε πει ολες τα ευχαριστα!!!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Myrtoulita μου καλησπέρα σου! Μωρέ λες να μου φέρεται γούρι; Το πιστεύω να σου πώ την αλήθεια γιατί όλες είστε τόσο αισιόδοξες.Ήδη απο εχθές νιώθω πολύ όμορφα που μιλάμε με όλες τις κοπέλες!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Είμαι ασυγχώρητη το ξέρω....Την τελευταία βδομάδα ήμουνα στο τρέξιμο....Πρωί απόγευμα δουλειά και ενδιάμεσα γενική στο σπίτι γιατί γιόρταζε ο αντρουλης μου και ήθελα να είναι όλα τέλεια..Σήμερα χαλάρωσα λίγο..Πονώ το καφεδάκι στον καναπέ...Και ηρεμώ....Εσείς τι κάνετε...; Να καλοσωρισω και την @Evi_Arv  γρήγορα με εμένα σπορακι...

Πώς θα είναι οι εγκυουλες μας; Η φρεσκοεγγυουλες;  Όλα τα κορίτσια μου πως είναι; 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...