Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

11 minutes ago, Evi_Arv said:

Καλημέρα κορίτσια μου..έχω να σας ενημερώσω οτι έκανα το τεστάκι πρίν μία ώρα και ήταν αρνητικό ΠΑΛΙ. Την ξανα έφαγα την κρυάδα μου χαχαχαχαχ! Οπότε τώρα αναμένω να αδιαθετήσω! Για να δούμε...βάζουμε στόχο σε 10 μέρες πάλι!! :-D

Μην στεναχωριεσαι Εvaki!!!Μπορεί να μην έρθει τώρα θα έρθει όμως σίγουρα κάποια στιγμή!! Πάς για τον επόμενο μήνα δυναμικά και με αισιοδοξια!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Φυλλικο να ξεκινήσεις από σήμερα και ίσως και σίδηρο. Ο γιατρός χρειάζεται αρχικά για να διαπιστωθεί ότι η κύηση είναι ενδομητρια.  Την καρδιά την ακούς ίσως στον πρώτο υπέρηχο αλλά ίσως και στο δεύτερο ανάλογα το έμβρυο.  Μόλις βγει η χοριακη μιλα μαζί του και εκείνος θα σου πει. 

Αυτό θα κάνω ευχαριστώ τόνια!  Θα πάω για τη χοριακη κ μετά θα τηλεφωνήσω στη γιατρό να μου πει τι να κάνω. Ας δούμε κ τα αποτελέσματα της χοριακης πρώτα! 

  • Μου αρέσει 3

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@IoannaMas Ιωαννα μου γλυκιά ο Θεούλης σου έκανε ενα δωράκι το ίδιο θα κάνει και σε εμάς μολις έρθει και η ώρα μας!! Εμένα είναι ο πρώτος μήνας πτοσπαθειών γιαυτο και βιάστικα με τα τεστάκια!!! Να εισαι πάντα ευτυχισμένη στη ζωή σου όπως αυτές τις μέρες και μα μας ενημερώνεις για το γλυκό σου σποράκι! Να ρου δώσεις και ένα φιλάκι απο μένα!!!!!! :)

@nini84Νινι μου αυτό ακριβώς...θα περάσει η ριμάδα και μετά φουουουλ θα βαράμε!!! Χεχε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Evi_Arv είπε:

@IoannaMas Ιωαννα μου γλυκιά ο Θεούλης σου έκανε ενα δωράκι το ίδιο θα κάνει και σε εμάς μολις έρθει και η ώρα μας!! Εμένα είναι ο πρώτος μήνας πτοσπαθειών γιαυτο και βιάστικα με τα τεστάκια!!! Να εισαι πάντα ευτυχισμένη στη ζωή σου όπως αυτές τις μέρες και μα μας ενημερώνεις για το γλυκό σου σποράκι! Να ρου δώσεις και ένα φιλάκι απο μένα!!!!!! :)

@nini84Νινι μου αυτό ακριβώς...θα περάσει η ριμάδα και μετά φουουουλ θα βαράμε!!! Χεχε 

Ευχαριστώ πολύ Εύη μου για τα υπέροχα λόγια... Εντάξει αν είσαι στον πρώτο μήνα προσπαθειών καλά είσαι βρε!  Θα γίνει σύντομα κ για σένα!  Μην αγχώνεσαι μόνο δε χρειάζεται να κάνεις τεστ κ να απογοητευεσαι πριν έχεις καθυστέρηση! 

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου...... πως ειστε πολλα ευχαριστα νεα βλεπω μαζεμενα και χερομαι πολυ για αυτο  συγχαρητηρια ιωαννα μια τελειομηνη εγγυμοσυνη..!!!! αντε να ανοιξετε το θεματακι μανουλες δεκεμβριου να σας διαβαζουμε και απο εκει...!!!!!!!! εμεις οι υπολοιπες κοριτσια θα ανοιξουμε του ιανουαριου για να κανουμε και ποδαρικο στη νεα χρονια.... !!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου...... πως ειστε πολλα ευχαριστα νεα βλεπω μαζεμενα και χερομαι πολυ για αυτο  συγχαρητηρια ιωαννα μια τελειομηνη εγγυμοσυνη..!!!! αντε να ανοιξετε το θεματακι μανουλες δεκεμβριου να σας διαβαζουμε και απο εκει...!!!!!!!! εμεις οι υπολοιπες κοριτσια θα ανοιξουμε του ιανουαριου για να κανουμε και ποδαρικο στη νεα χρονια.... !!!!!!!

Χαρουμενη μαμα μου πως εισαι??ετσι εμεις θα ανοιξουμε για το νεο ετος!!!!

Ιωαννα μου πολλα συγχαρητηρια!!!!

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, kerasaki10 είπε:

Χαρουμενη μαμα μου πως εισαι??ετσι εμεις θα ανοιξουμε για το νεο ετος!!!!

Ιωαννα μου πολλα συγχαρητηρια!!!!

καλα ειμαι μια χαρα κερασακι μας τα εχει χαλασει λιγο ο καιρος αυτες τις μερες και βρεχει..... αλλα πιστευω πως συντομα θα ξαναφτιαξει...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, xaroumenh mama said:

γεια σας κοριτσια μου...... πως ειστε πολλα ευχαριστα νεα βλεπω μαζεμενα και χερομαι πολυ για αυτο  συγχαρητηρια ιωαννα μια τελειομηνη εγγυμοσυνη..!!!! αντε να ανοιξετε το θεματακι μανουλες δεκεμβριου να σας διαβαζουμε και απο εκει...!!!!!!!! εμεις οι υπολοιπες κοριτσια θα ανοιξουμε του ιανουαριου για να κανουμε και ποδαρικο στη νεα χρονια.... !!!!!!!

Γεια σου χαρούμενη μανούλα!! Μακάρι να μας ερθει το νεο ετος ενα μωρακι!!! 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου...τι κανετε??

@IoannaMas συγχαρητηρια κοπελα μου!! μην αγχωνεσαι καθολου!! ολα θα πανε τελεια!! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι και το αλλο σου παιδακι!! 

@Evi_Arv κοριτσακι μου δεν πειραζει..ισως το καφε που ειδες να ηταν ωορηξια τελικα!! σου ευχομαι  να μας πεις τα ευχαριστα τον επομενο μηνα!!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

καλα ειμαι μια χαρα κερασακι μας τα εχει χαλασει λιγο ο καιρος αυτες τις μερες και βρεχει..... αλλα πιστευω πως συντομα θα ξαναφτιαξει...

Εμεις εδω παλι εχουμε. Καλοκαιρακι!!!

1 minute ago, Myrtoulita είπε:

γεια σας κοριτσακια μου...τι κανετε??

@IoannaMas συγχαρητηρια κοπελα μου!! μην αγχωνεσαι καθολου!! ολα θα πανε τελεια!! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι και το αλλο σου παιδακι!! 

@Evi_Arv κοριτσακι μου δεν πειραζει..ισως το καφε που ειδες να ηταν ωορηξια τελικα!! σου ευχομαι  να μας πεις τα ευχαριστα τον επομενο μηνα!!!

Μυρτουλιτα μου τι κανεις?πως εισαι?

Ευη μου σου ηρθε?εγω ακομα περιμενω..

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...