Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Να καλωσορίσω και εγώ τα καινούργια κορίτσια μας!!!

Στις φρεσκοεγκυούλες μέσα από την καρδιά μου, να έχουνε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη :) .

Μπήκα τροχάδην να σας χαιρετίσω γιατί τρέχω στην δουλειά και δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω!! Το Σ/Κ θα αφιερωθώ αποκλειστικά στα νεάκια σας!!!

Σας φιλώ όλες :):):)

  • Μου αρέσει 5

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 hours ago, IoannaMas είπε:

Ναι ευχαριστώ!  Ρώτησα στη βιοιατρικη 13 ευρώ μου είπαν χωρίς ΙΚΑ, ίσως πάω κ σήμερα... Θα πάω βέβαια κ στο γιατρό αλλά αργότερα,  πάνω κάτω ξέρω τώρα τι πρέπει να κάνω. Νομίζω ο γιατρός χρειάζεται για να ακούσουμε κ καρδουλα έτσι δεν είναι;  κ αυτό είναι αργότερα! 

Ρενααα αντε μαζί μας βλέπω τελικά!!  Θα τα πάρουμε Χριστούγεννιατικα τα δωράκια :wink:

Αγαπηηηη..... μπραβο αγάπη μου... συγχαρητήρια ααα.... είμαστε μαζί ιιιιιι..... είχες 9 μέρες καθυστέρηση ειπες;; άρα είσαι παραπάνω... αχ πόσο χάρηκα.. λοιπόν....έλα...άνοιξε χριστουγεννιατικες μανουλες να κάνουμε ποδαρικό εμείς... γιατι εγώ δεν ξέρω πως να το κάνω... γιουπιιιιι

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

ρενα ποτε υπολογηζεις οτι εχεις πιθανη ημερομηνια τοκετου εσυ;;;

Δεν ξέρω αγαπούλα... αύριο θα πάω για τη δεύτερη χοριακη...  τα κοριτισα μου λένε γύρω στις 12 με 13 δεκεμβρη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@kerasaki10 δεν μου ηρθε η κοκκινομουρα (αχ πολύ μου άρεσε,έτσι θα τη λεω) μου το παιζει δυσκολη αλλα εννοειται εχω οοοοολα τα ζορια..πριξιμο,φουσκωμα στην κοιλια,κρυαδες κτλ..ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΤΙΜΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ! Εσενα; σου την εκανε την επησκεψη η ακομη ; 

@Myrtoulita  μου όντως δίκιο θα έχεις γιατι 2 τεστακια αρνητικα μαλλον αληθεια μου λενε...Αλλα ρε παιδακι μου ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ βρηκε να μου το κάνει αυτο που εκανα προσπαθειες για παιδακι;ισα που μου εκοψε τα ποδια! Ποτε ξανα δεν ειχα βλεννα!   ολα για καλό λοιπόν...ερχεται ο αλλος μήνας..χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σας λόγια κορίτσια!  Ρένα θα το κάνουμε, κάτσε να μάθουμε ΠΗΤ κ φύγαμε σε νέο θέμα :wink: μόλις γύρισα από τη βιοιατρικη έκανα τη χοριακη αύριο απόγευμα θα ξέρω αποτέλεσματα.. Κ μετά βλέποντας κ κάνοντας μαζί με γιατρό φυσικά! 

  • Μου αρέσει 2

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια! 

Ρένα μου και Ιωάννα Συγχαρητήρια! Συγχαρητήρια! 

Ρένα την ΠΗΤ μπορείς να τη δεις σε διάφορα site.  Πρόχειρα μπορείς να προσθέσεις 9 μήνες και δέκα μέρες από την τελευταία σου περίοδο. Πότε πας στο γιατρό; 

Τρέχω να σας διαβάσω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, IoannaMas είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σας λόγια κορίτσια!  Ρένα θα το κάνουμε, κάτσε να μάθουμε ΠΗΤ κ φύγαμε σε νέο θέμα :wink: μόλις γύρισα από τη βιοιατρικη έκανα τη χοριακη αύριο απόγευμα θα ξέρω αποτέλεσματα.. Κ μετά βλέποντας κ κάνοντας μαζί με γιατρό φυσικά! 

Αχ τέλεια αγαπούλα αα...θα το ανοίξουμε πρώτες!!! Κ εγώ αύριο μεσημέρι θα έχω αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακη...

4 hours ago, xaroumenh mama είπε:

ποτε ειχες τελευταια περιοδο;;;;

6/3 αγάπη...

1 hour ago, Ioio είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! 

Ρένα μου και Ιωάννα Συγχαρητήρια! Συγχαρητήρια! 

Ρένα την ΠΗΤ μπορείς να τη δεις σε διάφορα site.  Πρόχειρα μπορείς να προσθέσεις 9 μήνες και δέκα μέρες από την τελευταία σου περίοδο. Πότε πας στο γιατρό; 

Τρέχω να σας διαβάσω! 

Ιοιο μου ήρθε επιτέλους το σπορι μου!! Είναι νωρίς ακόμα νομίζω αγάπη για ντοκ.... 6/3 είχα περίοδο... αύριο θα τον πάρω να του πω την επανάληψη της χοριακης κ βλέπουμε...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το προγραμμα που μπενω εγω στον υπολογηστη και κοιταω γονιμες μερες κτλπ μου βγαζει την πιθανη σου 10/12 ενταξη αυτο φυσικα αλλαζει αναλογα ποτε εγινε η συλληψη κτλπ.....αυτο ειναι το λινκ εχει πολλα ενημερωτικα θεματα μεσα ακομα και κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..http://www.doctorvasiliadis.gr/iatrika/menugynekologika/menumainovulation.html

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Rena87 εχουμε ακριβως εναν μηνα διαφορα χιχι...οποτε καλα λενε τα κοριτσια για ΠΗΤ περιπου 12-13/12 γιατι κι εμενα μου την εβγαλε ο ντοκ 12-13/11!!! λογικα ειναι ακομα να πας στον γιατρο...απλα μπορει να σου πει να ξεκινησεις φολικο οξυ!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε ρενακι με 6/3 τελευταία περίοδο πώς το ψιλιαστηκες χωρίς καθυστέρηση;  Ουαου, εγώ στον κόσμο μου! Με τελευταία περίοδο 21/2 ίσως μου βάλουν ΠΗΤ κ τέλη Νοεμβρίου αλλά πάλι θα γεννήσω αργότερα είμαι σίγουρη άρα αρχές Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά.  Έτσι κ στο άλλο είχα ΠΗΤ τέλη Μαρτίου, τελικά γεννησα 5 Απριλίου χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμας!!!!!! καλως ηρθατε κοριτσια που δεν σας ξερω... αλλα θα σας μαθω!!!!!

συγχαρητηρια ιωαννα!!!!!!!!!! μπραβο κοριτσακι μου!!!!! χαιρομαι που θα ειναι κοντα με την ρενα μας!!!!!!

με την ρενα τα λεμε στο βαιμπερ!!!!! πουλακι μου κοιτανα τακτοποιησεις τις εκκρεμοτητες στην δουλεια χαλαρα!!!!! χιδεψε μου τον αντρουκο σου!!!!κλωτσαει κλωτσαει???

ιοιο μου τρεχω και δεν φτανω με τους μεσι!!!!!! εσεις καλα???? τα δοντακια οκ???? μπουσουλατε???? η περατατε κι ολας?????φιλησε την μου!!!!!

τονακι μου την κανεις????? οοολα καλα????? η μπουμπου κλωτσαει???? μην μου πολυκουραζεσαι.....να προσεχεις!!!!! σε φιλω!!!!

χαρουμενομανουλα????μαμυ????? με το κερασακι τα λεμε!!!!!

σας φιλω μια μια χωριστα!!!!! καληνυχτα να εχουμε!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...