Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

10 hours ago, xaroumenh mama είπε:

το προγραμμα που μπενω εγω στον υπολογηστη και κοιταω γονιμες μερες κτλπ μου βγαζει την πιθανη σου 10/12 ενταξη αυτο φυσικα αλλαζει αναλογα ποτε εγινε η συλληψη κτλπ.....αυτο ειναι το λινκ εχει πολλα ενημερωτικα θεματα μεσα ακομα και κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..http://www.doctorvasiliadis.gr/iatrika/menugynekologika/menumainovulation.html

Ευχαριστώ αγαπούλα μου ... θα μπω να το έχω το πρόγραμματακι...

10 hours ago, Myrtoulita είπε:

@Rena87 εχουμε ακριβως εναν μηνα διαφορα χιχι...οποτε καλα λενε τα κοριτσια για ΠΗΤ περιπου 12-13/12 γιατι κι εμενα μου την εβγαλε ο ντοκ 12-13/11!!! λογικα ειναι ακομα να πας στον γιατρο...απλα μπορει να σου πει να ξεκινησεις φολικο οξυ!!

Ναι αγάπη...περνω ήδη από τις προσπαθειες φολικο.... θα Αρχίσω και utrogestan λόγω ιστορικού αλλά όχι ακόμα...  αν γεννησω 12/12 για εμένα θα είναι ότι καλύτερο μπορεί να μου συμβει... είναι του Αγίου Σπυρίδωνα..του προστάτη της κερκυρας μου ... κ εγώ πολύ πίστη στόμα άγιο... καθώς επίσης Σπύρο και Σπυριδούλα λέμε τη μαμά κ το μπαμπά μου!!!! Φοβερο;;

9 hours ago, IoannaMas είπε:

Βρε ρενακι με 6/3 τελευταία περίοδο πώς το ψιλιαστηκες χωρίς καθυστέρηση;  Ουαου, εγώ στον κόσμο μου! Με τελευταία περίοδο 21/2 ίσως μου βάλουν ΠΗΤ κ τέλη Νοεμβρίου αλλά πάλι θα γεννήσω αργότερα είμαι σίγουρη άρα αρχές Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά.  Έτσι κ στο άλλο είχα ΠΗΤ τέλη Μαρτίου, τελικά γεννησα 5 Απριλίου χαχαχα 

Αγάπη επειδή κάνουμε προσπάθειες από το καλοκαίρι... ειμαι υποψιασμενη κ πάντα έκανα τεστ 5 μέρες νωρίτερα..με clear blue φυσικά... αυτή τη φορά είπα δε θα κάνω μέχρι την καθυστέρηση... έλα όμως που μια βδομάδα πριν ένιωθα τόσο εγκυος από ποτέ.... για αυτό κ έκανα πάλι νωρίτερα...

Γλυκιά καλημέρα σε όλα τα μπουγαρίνια μου!!! Πάω για την επανάληψη της χοριακης μου!!! 

Σας φιλώ όλες μία προς μια!!!!

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

γεια σας και απο εμας!!!!!! καλως ηρθατε κοριτσια που δεν σας ξερω... αλλα θα σας μαθω!!!!!

συγχαρητηρια ιωαννα!!!!!!!!!! μπραβο κοριτσακι μου!!!!! χαιρομαι που θα ειναι κοντα με την ρενα μας!!!!!!

με την ρενα τα λεμε στο βαιμπερ!!!!! πουλακι μου κοιτανα τακτοποιησεις τις εκκρεμοτητες στην δουλεια χαλαρα!!!!! χιδεψε μου τον αντρουκο σου!!!!κλωτσαει κλωτσαει???

ιοιο μου τρεχω και δεν φτανω με τους μεσι!!!!!! εσεις καλα???? τα δοντακια οκ???? μπουσουλατε???? η περατατε κι ολας?????φιλησε την μου!!!!!

τονακι μου την κανεις????? οοολα καλα????? η μπουμπου κλωτσαει???? μην μου πολυκουραζεσαι.....να προσεχεις!!!!! σε φιλω!!!!

χαρουμενομανουλα????μαμυ????? με το κερασακι τα λεμε!!!!!

σας φιλω μια μια χωριστα!!!!! καληνυχτα να εχουμε!!!!

Καλημέρα Μάρτη μου!  Πόσο χαίρομαι που μπήκες επιτέλους! ! Καλά είμαστε κι εμείς.  Ακόμα βάζω σπρέι στη μύτη για το μπούκωμα βέβαια . Το μικρό κλωτσάει αρκετά πια.  Τη Δευτέρα έχουμε Β επιπέδου.  Η κόρη σου πως πάει με το διάβασμα? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Ρενάκι μου με το καλό τα αποτελεσματα!!! Ολα θα ειναι τελεια!

Ιωαννα καλημερα!!! Εσυ τι κανεις;;;;

Τονάκι μου καλημερα!!! Ακομα βαζεις ε;;; Αντε να ξεμπουκωσεις γρηγορα να ησυχασεις. Κλωτσαει η μπουμπου;;; Ωχ ωχ τι ωραια αισθηση!!! Χαδακι απο μενα στην κοιλιτσα!!!

Μαρτη μου!!! Μεγαλωνουν οι μεσι ε;;;; Σε πεθυμησαμε!!!Εγω περιμενω να αδιαθετησω Μαρτη αλλα νομιζω θα αργησει... Δεν εχω κανενα συμπτωμα και ανυπομονω!!! Δεν περνανε και οι μερες!!! Ουφ!!!

Σαμμερακι μου που εισαι;;; 

Αμποτ;;; 

Τζειν;;; 

Η Μουτζουρίτσα μου η καλη;;; Βαρας μοτζουριτσα μου ναι;;; Αντε  βαρα βαρα εκαναν τα κοριτσια καλο ποδαρικο και πλησιαζει και για εμας!!! Κανεις τεστακια αυτη τη φορα;;; 

Σε οποια ξεχναω φιλακια!!! Ειμαστε και πολλες!!! 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Παρήγγειλα για πρώτη φορά hometest κ μιας κ ήρθανε σήμερα είπα να τα δοκιμάσω (χεχε), όπως ήταν αναμενόμενο είναι αρνητικό οπότε θα περιμένω τους καλεσμένους μου από Ρωσία κ μετά βουρ στο ψαχνό :cool: :-D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

30 minutes ago, KarMar84 said:

Καλημέρα κορίτσια! Παρήγγειλα για πρώτη φορά hometest κ μιας κ ήρθανε σήμερα είπα να τα δοκιμάσω (χεχε), όπως ήταν αναμενόμενο είναι αρνητικό οπότε θα περιμένω τους καλεσμένους μου από Ρωσία κ μετά βουρ στο ψαχνό :cool: :-D

Καλημερα ΚαρΜαρ!!! Τα τεστακια που παρηγγειλες ειναι ωορρηξιας ή εγκυμοσύνης;;;

Μαλλον εχουμε και την ιδια ηλικια αν καταλαβαινω σωστα απο το ψευδωνυμο σου ε;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα ΚαρΜαρ!!! Τα τεστακια που παρηγγειλες ειναι ωορρηξιας ή εγκυμοσύνης;;;

Μαλλον εχουμε και την ιδια ηλικια αν καταλαβαινω σωστα απο το ψευδωνυμο σου ε;;;

Εγκυμοσύνης... Είναι νωρίς ακόμα για τεστ ωορρηξίας γτ σίγουρα θα με βάλουνε σε άλλο τρυπακι αν τα πάρω από τώρα...

Ναι ναι το '84, τα έχουμε τα χρονακια μας χαχα αστειακι 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας εντός κ εκτός κοιλιάς;  Εμένα με παιδεύει απ το πρωί η γαλανοματα μου κ θέλω να μην τη σηκώνω κιόλας πολύ γιατί είναι 10 κιλά αλλά πώς;  Νεότερα δεν έχω,το βραδάκι θα ξέρω την τιμή της χοριακης,  περιμένω να δούμε.. Η αρχή της εγκυμοσυνης είναι λίγο αβέβαιη πρέπει να είμαστε έτοιμες για όλα! 

  • Μου αρέσει 3

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KarMar84 said:

Εγκυμοσύνης... Είναι νωρίς ακόμα για τεστ ωορρηξίας γτ σίγουρα θα με βάλουνε σε άλλο τρυπακι αν τα πάρω από τώρα...

Ναι ναι το '84, τα έχουμε τα χρονακια μας χαχα αστειακι 

Χαχαχα!!! Τα ´χουμε τα ´χουμε! 

31 minutes ago, IoannaMas said:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας εντός κ εκτός κοιλιάς;  Εμένα με παιδεύει απ το πρωί η γαλανοματα μου κ θέλω να μην τη σηκώνω κιόλας πολύ γιατί είναι 10 κιλά αλλά πώς;  Νεότερα δεν έχω,το βραδάκι θα ξέρω την τιμή της χοριακης,  περιμένω να δούμε.. Η αρχή της εγκυμοσυνης είναι λίγο αβέβαιη πρέπει να είμαστε έτοιμες για όλα! 

Ιωαννα καλα κανεις και προσεχεις. Ειναι βεβαια πολυ δυσκολο να μην σηξωνεις τη μικρη σου αλλα οσο μπορεις με προσοχη. Αντε θα περιμενουμε τα νεα σου της χοριακης!!! Φιλακια!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια εφτασε επιτελους η παρασκευη......!!!!!! ωραια..!!!!! μαρτη χαρηκα που μπηκες και μας ειπες τα νεα σου..!!!! αληθεια η σαμμερ που ειναι;;;; περιμενουμε δλδ τωρα την ρενα να μας πει για την χοριακη της και την ιωαννα..!!!!!!! νινι τονια κερασακι μυρτουλιτα και οποια αλη ξεχναω σας φιλω.... αααα αληθεια κοριτσια πως γινετε αυτο με το viber..για να σας βρω  εκανα αλλα μου θυμηζει το messager

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαρουμενη μαμα θες να ρθειςβστην ομαδα μας;σαν να μιλαμε με μην ειναι.καποιες στιγμες συνεννοηση μπουζουκι

το σαμερακι εχει θεμα με το νετ.

τα φιλια μου σε ολες

Συγχαρητηρια ιωαννα μας

καλως ηρθαν κ τα νεα κοριτσια

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vikib said:

χαρουμενη μαμα θες να ρθειςβστην ομαδα μας;σαν να μιλαμε με μην ειναι.καποιες στιγμες συνεννοηση μπουζουκι

το σαμερακι εχει θεμα με το νετ.

τα φιλια μου σε ολες

Συγχαρητηρια ιωαννα μας

καλως ηρθαν κ τα νεα κοριτσια

 

 

 

 

Βικακι τι κανρις;;; Τι κανουν τα παιδακια σου;;;ποτε με το καλο η βαφτιση;;; Τρεχεις με τις ετοιμασιες;;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα. Τι κανετε κοριτσια μου; Εγω σήμερα δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νεα σας μιας και δουλευα!! Με τη πρώτη ευκαιρία θα δώ τα μηνυματάκια σας! Σας φιλω γλυκά!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...