Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Πως είστε; Τα φιλιά μου σε όλες!!!!! 

Υ.Γ= ( 7 Μέρες Καθυστέρησης και συνεχίζω...) Αντε να δούμε τι θα γίνει αυτον τον μήνα.Θελει να με τρελανει η ακατανομαστη!!!! Φιλακιααααα!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Evi_Arv said:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πως είστε; Τα φιλιά μου σε όλες!!!!! 

Υ.Γ= ( 7 Μέρες Καθυστέρησης και συνεχίζω...) Αντε να δούμε τι θα γίνει αυτον τον μήνα.Θελει να με τρελανει η ακατανομαστη!!!! Φιλακιααααα!!!! 

Καλημερα Evi!!! Υπομονη!!! Τη Δευτερα αν δεν ερθει θα κανεις χοριακη ε;;;

Κι εγω καθυστερηση εχω. 3η ημερα σημερα.προφανως λογω της υστεροσκοπησης. Στηθος φουλ πρησμενο. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;;; σημερα το πρωι εδω εριξε καρεκλες ισα ισα για να γινω μουσκεμα στη δουλεια και μετα εβγαλε ηλιο........ νινι αυτο το μηνα ειχατε ξεκινησει τις προσπαθειες;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, xaroumenh mama said:

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;;; σημερα το πρωι εδω εριξε καρεκλες ισα ισα για να γινω μουσκεμα στη δουλεια και μετα εβγαλε ηλιο........ νινι αυτο το μηνα ειχατε ξεκινησει τις προσπαθειες;;;

Οχι χαρουμενη μανουλα. Ειπε ο γιατρος τον πρωτο μηνα να μην εχουμε καθολου επαφες. 

Γιαυτο λεω οτι ειναι λογω της υστεροσκοπησης. 

Αλλα επειδη δεν θυμαμαι να ειχα ποτε καθυστερηση αλλη φορα αισθανομαι πολυ πρησμενη. Και ενω ειχα τα κλασσικα πονακια τις προηγουμενες ημερες δεν λεει να ερθει. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κλααησπέρα σας κοριτσια μου ομορφα!!! @Myrtoulita και @nini84 μου την Δευτερα θα κανω την χωριακουλα να μας φυγει  η απορια!! Αλλα ρε παιδακι μου ολα τα περιεργα σε μενα; θεωρω οτι δεν έχω πιθαΝοτητες διοτι εκανα 2 τεστακια και ηταν αρνητικα!  Καλυτερα ευσι για να μη στέναχωρεθω! Ενα θα σας πω..ο αντρουλης μου πηγε και αγορασε  2 ζευγαρακια παπουτσακια αγκαλιας..ενα ροζ και ενα μπλε!!! ΜΕ ΓΟΝΑΤΗΣΕΕΕΕ!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, xaroumenh mama said:

ναι νινη μου μαλλον απο την υστεροσκοπιση θα ειναι .. αχχ σε καταλαβενω με το πρηξημο υπομονη λογικα σε λιγες μερες θα ερθει....!!!

Θυμάμαι ότι είχες κι εσύ πρήξιμο χαρουμενη μανούλα όταν την περίμενες. Είχες και καθυστέρηση;;

1 hour ago, Evi_Arv said:

Κλααησπέρα σας κοριτσια μου ομορφα!!! @Myrtoulita και @nini84 μου την Δευτερα θα κανω την χωριακουλα να μας φυγει  η απορια!! Αλλα ρε παιδακι μου ολα τα περιεργα σε μενα; θεωρω οτι δεν έχω πιθαΝοτητες διοτι εκανα 2 τεστακια και ηταν αρνητικα!  Καλυτερα ευσι για να μη στέναχωρεθω! Ενα θα σας πω..ο αντρουλης μου πηγε και αγορασε  2 ζευγαρακια παπουτσακια αγκαλιας..ενα ροζ και ενα μπλε!!! ΜΕ ΓΟΝΑΤΗΣΕΕΕΕ!!! 

Ευάκι μακάρι να είναι ενα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα σου αλλά και αν δεν είναι δεν πρεπει να πτοηθείς!!! Έχεις ακόμη πολύ καιρο μπροστά σου!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μετα την παλυνδρονη η περιοδο μου ηρθε στις 26 μερες στη δευτερη περιοδο που ειχα το πρηξιμο μου ηρθε την29 μερα και τωρα παλι που περιμενω μια απο αυτες τις μερες εχω πολυ πρηξιμο παλι...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα τελικά πήγα σήμερα για τη χοριακη γιατί αύριο μου ήταν δύσκολο στο πρόγραμμα.  Πήγε 4800+, μάλλον δεν υπάρχουν περιθώρια αμφιβολίας! Γιατρό θα πάω λογικά μετά το Πάσχα κ μέχρι τότε καλή μου υπομονή χαχαχα 

Εσείς πώς είστε, ποια παίρνει σειρά;; :-D

  • Μου αρέσει 4

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Evi_Arv τι γλυκος ο αντρουλης σου!!! μακαρι να εχεις ενα σπορακι...αλλα κι αν δεν ειναι τωρα θα ειναι πολυ συντομα...θα δεις!! 

μπραβο @IoannaMas!!!! ειδες που στα λεγαμε;;; τσαμπα αγχωνοσουν....εισαι και πολυ εγκυος μαλιστα!!! αντε με το καλο να πας στον γιατρο!!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...