Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια τι κανετε??εγω ειμαι σχετικα καλα θα αδιαθετησω το νοιωθω αν κ η θερμοκρασια μου σημερα επεσε οποτε πιστευω μια απο αυτες τις μερες να αδιαθετησω..ο αντρας μου με πηρε τεστ αλλα δεν θα το κανω αφου το μονο συμπτωμα ειναι πονοι περιοδου..καταλαβα οτι κατι δεν πηγαινε καλα γιατι στο μικρο μου ηταν η μοναδικη φορα που δεν ειχα κανενα συμπτωμα κ τελικα ημουν εγγυος..the next time

τα δικα σας νεακια?

χρυσα μου... εγκυμοσυνη αποεγκυμοσυνη διαφερει!!!!! εαν δεν δεις την κυουρια ολα ειναι στο προγραμμα....ακομα και οι πονοι περιοδου... ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης πολλες φορες!!!!

σε αναμονη λοιπον!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι κανετε κοριτσια μου?το Εβελινακι να πηρε χοριακη????τα χαπια τα ξεκινησα ηδη απο σημερα....ενα πρωι ενα βραδυ για 5 μερες ειπε...και μετα τα σταματας και σε 3 μερες το πολυ ερχεται!βεβαια μου ειπε οτι επειδη ο οργανισμος μου ηδη ειναι σε διαδικασια να ερθει η περιοδος αν συμβει να δω καφε εκκρισεις η εστω αιμα μεσα σε αυτες τις 5 μερες...να τον παρω τηλεφωνο αμεσως και να μην κοψω τα χαπια απο μονη μου γτ μπορει να παθω αιμορραγια!δεν ξερω αν εχουν παρενεργειες ομολογω εχω ταση για εμετο και ναυτια!θα τα μελετησω αργοτερα!για την ωρα πηγα πηρα μερικα νεα στολιδακια ...εκανα μια βολτα και λιγο αλλαξε η διαθεση γτ ομολογω μετα το γιατρο εχω λιγο στεναχωρηθει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια μου?το Εβελινακι να πηρε χοριακη????τα χαπια τα ξεκινησα ηδη απο σημερα....ενα πρωι ενα βραδυ για 5 μερες ειπε...και μετα τα σταματας και σε 3 μερες το πολυ ερχεται!βεβαια μου ειπε οτι επειδη ο οργανισμος μου ηδη ειναι σε διαδικασια να ερθει η περιοδος αν συμβει να δω καφε εκκρισεις η εστω αιμα μεσα σε αυτες τις 5 μερες...να τον παρω τηλεφωνο αμεσως και να μην κοψω τα χαπια απο μονη μου γτ μπορει να παθω αιμορραγια!δεν ξερω αν εχουν παρενεργειες ομολογω εχω ταση για εμετο και ναυτια!θα τα μελετησω αργοτερα!για την ωρα πηγα πηρα μερικα νεα στολιδακια ...εκανα μια βολτα και λιγο αλλαξε η διαθεση γτ ομολογω μετα το γιατρο εχω λιγο στεναχωρηθει!

δεν απογοητευομαστε κοριτσι μου θετικες σκεψεις κ ολα θα πανε καλα την επομενη φορα..εγω επαιρνα χρονια τα πριμολουτ η ντουφαστον λογω αστατου κυκκλου αλλα δεν ειχα παρενεργειες ισως εσενα ναναι παρθενος οργανισμος για αυτο να χεις ναυτιες..σε νοιωθω τα χω περασει κ γω κ μπορω να σε καταλαβω..μια αλλη φορα θα σας πω την ιστορια μου περασα απο 40 κυματα που λενε για να αποκτησω το θαυματακι μου..σου ευχομαι πολυ γρηγορα να χεις θετικα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

χρυσα μου... εγκυμοσυνη αποεγκυμοσυνη διαφερει!!!!! εαν δεν δεις την κυουρια ολα ειναι στο προγραμμα....ακομα και οι πονοι περιοδου... ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης πολλες φορες!!!!

σε αναμονη λοιπον!!!!

μακαρι θα περιμενω μεχρι τελος της εβδομαδας κ αν δεν ερθει η ακατανομαστη θα κανω το τεστ..

Link to comment
Share on other sites

δεν απογοητευομαστε κοριτσι μου θετικες σκεψεις κ ολα θα πανε καλα την επομενη φορα..εγω επαιρνα χρονια τα πριμολουτ η ντουφαστον λογω αστατου κυκκλου αλλα δεν ειχα παρενεργειες ισως εσενα ναναι παρθενος οργανισμος για αυτο να χεις ναυτιες..σε νοιωθω τα χω περασει κ γω κ μπορω να σε καταλαβω..μια αλλη φορα θα σας πω την ιστορια μου περασα απο 40 κυματα που λενε για να αποκτησω το θαυματακι μου..σου ευχομαι πολυ γρηγορα να χεις θετικα αποτελεσματα

το ξερω Χρυσακι μου γλυκο!και μπραβο σου που ποτε μα ποτε δεν τα παρατησες!και δεν πρεπει να στεναχωριεμαι η να απογοητευομαι!για καποιες ευκολο για αλλες δυσκολο το σημαντικο ειναι να μας ευλογησει ο θεος και να ερθει!αν παλι δεν ερθει...τι να πω?εκεινος θα ξερει καλυτερα....ενταξει ομολογω φοβαμαι πως θα παει...αν θα ειναι αυτο μονο η και κατι αλλο...αν θα τα καταφερω....εεε με εχουν πιασει ολα τωρα...θα περασει!ανυπομονω να παμε στο επομενο σταδιο ωστε να εχω μια εικονα τι πρεπει ακριβως να κανω...τελος εβδομαδας εσυ για τεστακι εε?αντε να περασουν νερο οι μερες ευχομαι!!!:D:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε κοριτσια μου?το Εβελινακι να πηρε χοριακη????τα χαπια τα ξεκινησα ηδη απο σημερα....ενα πρωι ενα βραδυ για 5 μερες ειπε...και μετα τα σταματας και σε 3 μερες το πολυ ερχεται!βεβαια μου ειπε οτι επειδη ο οργανισμος μου ηδη ειναι σε διαδικασια να ερθει η περιοδος αν συμβει να δω καφε εκκρισεις η εστω αιμα μεσα σε αυτες τις 5 μερες...να τον παρω τηλεφωνο αμεσως και να μην κοψω τα χαπια απο μονη μου γτ μπορει να παθω αιμορραγια!δεν ξερω αν εχουν παρενεργειες ομολογω εχω ταση για εμετο και ναυτια!θα τα μελετησω αργοτερα!για την ωρα πηγα πηρα μερικα νεα στολιδακια ...εκανα μια βολτα και λιγο αλλαξε η διαθεση γτ ομολογω μετα το γιατρο εχω λιγο στεναχωρηθει!

κι εγω εχω παρει καποιους κυκλους μου τα πριμολουτ που τα ωαρια μου ειχαν γινει κυστικα!!!!! δεν θυμαμαι να ειχα παρενεργειες!!!!

μην στεναχωριεσαι δεν ειναι κτ σημαντικο!

μακαρι θα περιμενω μεχρι τελος της εβδομαδας κ αν δεν ερθει η ακατανομαστη θα κανω το τεστ..

μακαρι να μην ερθει... και να σαι να ξεμπερδευεις!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πηρα τα αποτελέσματα..508

Δε μπορώ να το πιστέψω...χαρά και άγχος μαζί...

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. θα διαβάσω αύριο τα νεακια σας.. με τραβάει ή μικρή για να παιξουμε..σας φιλώ!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρτακι μου ισως να ναι απο την ψυχολογια μου!παντα στο στρες με ενοχλει το στομαχι μου!με καθησυχαζετε ομολογω!!!

Εβελινακιιιιιιι συγχαρητηρια!!!!!ποσο καλα νεα!!!!με καλο κοριτσι μου!!!ερχεται αδερφακι !!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα χωριο κ δεν εχω ιντερνετ κοριτσια μου.θα τα διαβασω οταν επιστρεψω τα μνμ σας.καλη επιτυχια στην πιπι μας...φιλια σε ολες.σας αγαπω!!!!!

Σαμμερακι μου να περασεις ομορφα!να αδειασει το μυαλουδακι σου και να γεμισει μονο ομορφες εικονες!!!φιλια!!!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου καλα αλκη μια εξαντλητικη μερα με τα ταλιμπανακθα μου εφτασε στο τελος της πηγαμε πανηγυρι αυριο εχει τεχνοπολη. Ουφ...αισθανομαι κομματια.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πηρα τα αποτελέσματα..508

Δε μπορώ να το πιστέψω...χαρά και άγχος μαζί...

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. θα διαβάσω αύριο τα νεακια σας.. με τραβάει ή μικρή για να παιξουμε..σας φιλώ!!!

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια! !! Ανατρίχιασα με το που το διάβασα! ! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα αλκη μια εξαντλητικη μερα με τα ταλιμπανακθα μου εφτασε στο τελος της πηγαμε πανηγυρι αυριο εχει τεχνοπολη. Ουφ...αισθανομαι κομματια.

Καλη ξεκουραση Σανγκρε μου!καλο βραδυ!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πηρα τα αποτελέσματα..508

Δε μπορώ να το πιστέψω...χαρά και άγχος μαζί...

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. θα διαβάσω αύριο τα νεακια σας.. με τραβάει ή μικρή για να παιξουμε..σας φιλώ!!!

Συγχαρητήρια και από εμένα!

κορίτσια, πώς πάτε; η δική μου βγάζει δοντάκια, μάλλον και ξεσπάει στο μεμέ της μαμάς την ώρα που νανουρίζεται. Δεν μου πάει η καρδιά να την ενοχλήσω.

Μουτζούρα, ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά! θέλει αισιοδοξία και υπομονή η προσπάθεια.

Jo, να περάσει γρήγορα η βδομάδα, κσι την Παρασκευή μία τεράστια χοριακή!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...