Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Να μαι κι εγώ! Τι κάνετε κορίτσια μου;;

Καταρχήν χρυσά καλώς ηρθες και σου εύχομαι να έχεις την κοιλιτσα ένα σπορακι!!

Τζο μην στεναχωριεσαι , μπορεί να άργησε ή σύλληψη και να ανέβει ή χοριακη αν όχι ευχομαι να γίνει από μόνο του . Ελπίζω να πάνε όλα καλά

Τόνια κι εμένα ο δικός μου μετά το πρώτο τρίμηνο που πήραμε το οκ φοβόταν μήν μου κάνει κακό και γίνει τίποτα με την εγκυμοσύνη τώρα με την Μελίνα να τριγυρναει απλά οπότε βρεθει χρόνος....καμία φορά βέβαια κοιμομαστε και οι δύο όρθιοι στον καναπέ και φεύγει ή μέρα αλλά δεν πειράζει!

Σαμερακι μου αμάν ρε παιδί μου β λίγο διακριτικότητα, σίγουρα ρωταν από ενδιαφέρον που να σκεφτούν τι μπορεί να έγινε μην σε ρίχνει αυτό πες ξεκάθαρα ότι δεν προχώρησε ή εγκυμοσύνη να τελειώνει αυτό το θέμα...με τις ερωτήσεις τους αμάν

Σαγκρε ο μ3 βιάζεται να βγει!! Τα μαγκακια έχουν άγριες διαθέσεις καρουζελ και χριστουγεννιατικες βόλτες!!

Εμεις κορίτσια χαμός εδώ...δεν λέμε να τελειώσουμε....μόλις εφιαξε τα πλακάκια που φούσκωσαν σκασαν κι άλλα και μόλις εφιαξε κι αυτά σκασαν αλλά τόσα....μιλάμε έλεος...οι εργασίες σταμάτησαν λόγω σκ και από δεύτερα πάλι χαμός ελπιζω μόνο να μην σκάσουν κι άλλα που πολύ το φοβάμαι....οπότε εκεί που καθάρισα το σπίτι και ήμουν έτοιμη για στολισμούς και παιδιάκια να τρέχουν πέρα δώθε θα σηκωσω και χαλιά και θα σκεοαεω όλα τα έπιπλα κτλ κτλ δηλ μετά θα κάνω άλλη μία γενική καθαριότητα έτσι σε δουλειά να βρισκόμαστε....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχ βρε μαμα μου τι σε βρηκε χριστουγεννιατικα.υπομονη.οσο για το sexxxx εμεις δεν καναμε καθολου 9 μηνες.....μας ειχε απαγορεψει ο γιατρος το πρωτο τριμηνο λογω των αποβολων κ ο συζυγος δεν ηθελε με τπτ μετα.φοβοταν...

Link to comment
Share on other sites

Βρε σαμερακι γιατι να χαλας τη βολτα του παιδιου σο πες ενα ναι και φυγε θα χαθεθς απο τον κοσμο επειδη ετσι το θελουν μερικοι τι φταιει το παιδακι σου αυτο ειναι αμαρτια οχι οτι αλλο εχει ενα παιδακι και το απολαμβανεις

Link to comment
Share on other sites

Βρε ρενακι να ψαχνουμε γονιμες μερες ειπαμε οχι και γονιμες ωρες το παραχ... Χιχιχι

Τονια και μενα του κοπηκε εντελως η ορεξη δε βλεπεις τοσο που εμεινα εγγυος...

Τζο τελικα εν μας ειπες τι συναιβει χτες

Κλεισαμε βαφτιση

Διαλεξαμε και το δωρο του μ2

Τωρα αλλη στολιζουν δεντρο εμεις στολιζουμε κουνια

Ο μ1 θελει χριστουγεννιατικες εκδηλωσεις... Με κοβω σε καρουζελ θα γεννησω.

χα χαχα... ιδιες ωρες καθε μερα να κανει το τεστ εννοουσα βρε... αμαν πια εμεις...ολο το νου μας στο σεξ οεοοοοο


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρχικα τονια μου συγχαρητηρια!!!! ολα καλα ειναι!!!!! μην αγχωνεσαι!!!!! ειχαμε αει ολη η φαμιλια ικεα και αργησα σορρυ!!!!

καλως ηρθε χρυσα!!! να σου ζησει το αγορακι σου!!!!! με το καλο να ερθει και το δευτερο!!!! νομιζω εισαι εγκυος!!!!! κανε ενα τεστακι!!!!

μιλησε κανεις για βοηηηηηηηθεια!!!!! χαχαχα!!!!!

οκ καληνυχτα ελπιζω να μπω και αυριο..... βεβαια ειμαστε ολοισπιτι και η κορη θελει να με τρεχει στο athenscon αν το λεω καλα αυριο!!!! ειναι τρελαμενη!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!! ψυχραιμια και ολα θα γινουν!!!!

α να εμην ξεχνιομαστε..... καλα γεννητουρια!!!!!!! ε ολο και καποιο μπεμπακι ισως βγει!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πήγα πρωί πρωί κι αγόρασα 3 αντίτυπα :tongue:

Αυτό το "γριά" σάνγκρε και να 'σαι έγκυος τσακ μπαμ στο 3ο μέσα σε λίγα χρόνια και φιτ για να τα φέρνεις όλα βόλτα μου μυρίζει συκοφαντία, τς τς τς, μη και αποκαλυφθεί ότι είσαι στη δεκατία των 30 μέχρι 40 γιατί θα λογοδοτήσεις γι' αυτόν τον τίτλο!

Τόνια μου, όπως είπε κι η Σάνγκρε, θα γεννήσεις, πάει τελείωσε! Λοιπόν, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 66, επαναλαμβάνω μετά από 10 μέρες και έπειτα στις 13 μέρες (για να καταλάβεις για την περίπτωσή σου αυτός θεωρούσε ότι θέλουμε διπλασιασμό σε 3 μέρες, όχι 2) όπως έδωσε εντολή ο γιατρός που είχα τότε και από τις 3600 τη 10η μέρα είχε πάει 15.000 τη 13η, δηλ. είχε υπερδιπλασιαστεί κατά πολύ. Ε, πάλι αγχωνόμουν για εξωμήτριο, μύλη κύηση κι ένα σωρό που είχα διαβάσει ότι έχουν τεράστιες αυξήσεις! Οπότε μη στεναχωριέσαι, δεν ξέρω εγκυμοσύνη να ξεκινάει χωρίς λίγο άγχος, όλα μέσα στο παιχνίδι είναι, φοβόμαστε και γι' αυτό αγχωνόμαστε με όοολες τις εκδοχές και τα σενάρια. Εσένα απ' την άλλη μια χαρά διπλασιάστηκε 2 φορές το νούμερο, πιο καλά δεν θα μπορούσε να είναι!

Πάντως είναι κ@λοχοριακές και την επόμενη φορά εγκυμοσύνης εγώ το δηλώνω δεν κάνω! Να είστε εδώ να μου λέτε μόνο τεστ και υπέρηχο, τς τς τς. Τώρα θα είχα ήσυχο το κεφαλάκι μου.

Χρύσα μου, καλώς όρισες! Να χαίρεσαι το μικρό σου αντράκι, που σας έκανε επεισοδιακή εμφάνιση για να είναι ακόμα πιο γλυκό! Θα περιμένουμε τα νέα σου κι εύχομαι απ' την καρδιά μου όσο δύσκολα ήρθε το πρώτο τόσο εύκολα το αδερφάκι.

Ιοιο μου, ούτε κι εγώ το ήξερα, αλλά θα υπάρχουν κι αυτές οι εξαιρέσεις που δεν διπλασιάζεται. Μόνο σαν εξαίρεση θα μπορούσε να πάει καλά εμένα πιστεύω. Αλλά ο γιατρός μου τα λέει πραγματικά πολύ ανθρώπινα και γενικώς δεν σοκάρει στις κακές ειδήσεις, που ήδη μετά το τηλεφώνημά του ένιωσα πολύ πολύ πιο χαρούμενη.

Καλημέρα σας κορίτσια! Αυτό λέω κι εγώ. Δεν είναι πράγμα αυτό με τα νούμερα και τα μαθηματικά.

Πείτε μου βρε κοριτσάκια εσείς που έχετε περάσει εγκυμοσύνη οι σύζυγοι πως ήταν? ? Ο δικός μου είναι πάρα πολύ τρυφερός με φροντίζει και χαίρεται πολύ αλλά έχει μπλοκάρει ερωτικα. Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να νιώθει περίεργα αλλά φοβάμαι μην χαλάσει η σχέση μας και μην τον χάσω από γκομενο. Εννοώ μήπως δεν μπορεί πλέον να με δει ερωτικά

κανε ενα τεστακι χρυσα μου κ εμενα μου μυριζει εγκυμοσυνη. στο ευχομαι.. περιμενουμε να μας πεις...
Να μαι κι εγώ! Τι κάνετε κορίτσια μου;;

Καταρχήν χρυσά καλώς ηρθες και σου εύχομαι να έχεις την κοιλιτσα ένα σπορακι!!

Τζο μην στεναχωριεσαι , μπορεί να άργησε ή σύλληψη και να ανέβει ή χοριακη αν όχι ευχομαι να γίνει από μόνο του . Ελπίζω να πάνε όλα καλά

Τόνια κι εμένα ο δικός μου μετά το πρώτο τρίμηνο που πήραμε το οκ φοβόταν μήν μου κάνει κακό και γίνει τίποτα με την εγκυμοσύνη τώρα με την Μελίνα να τριγυρναει απλά οπότε βρεθει χρόνος....καμία φορά βέβαια κοιμομαστε και οι δύο όρθιοι στον καναπέ και φεύγει ή μέρα αλλά δεν πειράζει!

Σαμερακι μου αμάν ρε παιδί μου β λίγο διακριτικότητα, σίγουρα ρωταν από ενδιαφέρον που να σκεφτούν τι μπορεί να έγινε μην σε ρίχνει αυτό πες ξεκάθαρα ότι δεν προχώρησε ή εγκυμοσύνη να τελειώνει αυτό το θέμα...με τις ερωτήσεις τους αμάν

Σαγκρε ο μ3 βιάζεται να βγει!! Τα μαγκακια έχουν άγριες διαθέσεις καρουζελ και χριστουγεννιατικες βόλτες!!

Εμεις κορίτσια χαμός εδώ...δεν λέμε να τελειώσουμε....μόλις εφιαξε τα πλακάκια που φούσκωσαν σκασαν κι άλλα και μόλις εφιαξε κι αυτά σκασαν αλλά τόσα....μιλάμε έλεος...οι εργασίες σταμάτησαν λόγω σκ και από δεύτερα πάλι χαμός ελπιζω μόνο να μην σκάσουν κι άλλα που πολύ το φοβάμαι....οπότε εκεί που καθάρισα το σπίτι και ήμουν έτοιμη για στολισμούς και παιδιάκια να τρέχουν πέρα δώθε θα σηκωσω και χαλιά και θα σκεοαεω όλα τα έπιπλα κτλ κτλ δηλ μετά θα κάνω άλλη μία γενική καθαριότητα έτσι σε δουλειά να βρισκόμαστε....

καλως σας βρηκα κοριτσια κ ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεουλα σας..οι εγγυουλες μας με το καλο να κρατησουν τα μωρακια τους στην αγκαλια..

μακαρι ναμαι αλλα φοβαμαι σημερα ολη μερα μια πονουσα μια πρησμενη η κοιλια την δευτερα θα παει ο αντρας μου να με παρει τεστ κ τριτη πρωι αν δεν ερθει θα κανω..εχω κανει εγω τεστ πριν κανω το μικρο μου πλουσιους τους ειχα κανει χαχαχα

δεν γνωριζω απο αριθμους χοριακης γιατι δεν με αφησε ο γιατρος να κανω μου λεει τι να κανεις με τοση καθυστερηση μπορει να ακουσουμε κ καρδουλα αλλα τελικα μας την εσκασε ο μικρουλης ειχα καθυστερημενη συλληψη αν το λεω σωστα...

και εμεις δεν ειχαμε επαφες στην εγκυμοσυνη λογω 2 παλλινδρομησεων

Link to comment
Share on other sites

Τόνια, δώσε λίγο χρόνο στο σύζυγο να συνηθίσει την ιδέα. Ο γιατρός σας έχει πει το ο.κ.. Σίγουρα η ερωτική ζωή αλλάζει μετά το παιδί. Θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας.

Μαμά, κουράγιο με την αναστάτωση και μέσα στο χειμώνα. .....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Επιτέλους λιακάδα, έστω και με δόντια, στην Αθήνα!

Σάνγκρε μου, δε συνέβη κάτι άλλο πέρα απ' το ότι πήγαμε και πνίξαμε τον πόνο μας σε μια τούρτα :tongue: Εννοούσα ότι θα σας γράψω ξανά αύριο που θα 'μαι πιο ήρεμη. Με το καλό να βαφτίσετε και το 2ο και στο τρίτο θα 'σαι πια εξπέρ! Θέλει να νιώσει Χριστούγεννα ο πρώτος μάγκας; Να τον τρέξετε όπου θέλει, θέλει να δει λαμπιόνια ν' αναβοσβήνουν το παιδί! Χθες πήγαμε κι εμείς σε κάτι φίλους μας και είδε το στολισμένο σπίτι και ξετρελάθηκε με τα λαμπάκια, του έδωσαν και λαμπάκια με μπαταρία να τα κρατάει και δεν τα άφηνε :cool: Επίσης, πολύ μου αρέσει και ο Μούτσης, μα σε όλα ίδιο γούστο;

Για τις παλλινδρομήσεις είναι λογικό να φοβάται κανείς αν είχε και σε επόμενη εγκυμοσύνη να προσέχει διπλά. Αλλά είναι κάτι που δεν οφείλεται στη συμπεριφορά της εγκύου ή στο πόσο προσέχει η έγκυος, δυστυχώς είναι κάτι γενετικά προκαθορισμένο να συμβεί ήδη από τη σύλληψη, δεν έχει να κάνει με το αν εμείς απέχουμε απ' το σεχχ ή προσέχουμε ή καθόμαστε ξάπλα. Αυτό είναι και χαλαρωτικό αν το σκεφτείτε γιατί στην επόμενη εγκυμοσύνη μπορεί κανείς να φέρεται φυσιολογικά και να μη φοβάται στο κάθε του βήμα -όσο γίνεται βέβαια. Και εννοείται ότι η κάθε μια ακούει πρωτίστως τις οδηγίες του γιατρού της.

Σαμμεράκι, δώσε προτεραιότητα στο παιδάκι σου και Κάιρο στους υπόλοιπους, ξέρω δύσκολο να γίνεις αναίσθητη, αλλά ως ένα βαθμό πρέπει να το προσπαθήσεις.

Από αύριο στολίζω κι εγώ γιατί ο μπέμπης έχει τρέλα με τα λαμπάκια! Καλή Κυριακή σε όλες!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου μιακαλημερα κι απο μας!!!!!!

σορυ σαγκρεμου με ετρεχε η κορακλα και μετα τα μωρα την νυχτα πηγα να σας γραψω αλλα κοιμηθηκα πανω στο ταμπετ!!! χιχι!!!!

κοριτσιαμου ξυπναω τρεις με τεσσερεις φορες εως τις 7,30-8 το πρωι..... λεω συνεχεια στο θεο ευχαριστω για την δυναμη που μου δινει!!!!! φοβερο!!!!!!

κι ολη μερα στο ποδι... ξεσυνοριζεται και η κορη.... πχ μανουλα θα μου κανεις καφε???? μανουλαθα μου βαλεις φαι?? μανουλα θαμου στειψεις πορτοκαλαδα????

τι να κανω οσο κι αν κολοβαραει να δαβασει εγω στο καθηκον της μανας!!!!

εχτες την πηγα στο κλειστο του παλαιου φαληρου που ειναι κατι γυρω με τα "ανιμε" κομικς, games, thrones, star wars,χαρυ ποτερ... ψωνισε και ενα πορτοφολι και ενα κρεμαστο κοσμημα λαιμου.... οκ και τα μωρα!!! ψωφησα γυρω γυρω.... ο αντρουλης στεγανωποιησε με μονωτικη ταινια τα κομπιουτερακια απο τα λαμπακια που βαζουμε στα μπαλκονια στολισε και εξω τα καγκελα..σκουπισεμε την ηλεκτρικη... και γυρισαμε και κουναγαμε μωρα εως τις 23,00!!!!!

οταν εχουμεκι ορεξη κανουμε και χχαχα και μετα γκολ!!!! ακους απ την ενδοεπικοινωνια να κουνιουνται τα παιδια.... και λες ποιος σηκωνεται τωρα?????

ε καπου καπου και ο μπαμπας αλλα αφου ετσι κι αλλιως θελουν ζιζι η μανα ειναι πρωτη!!!!!

καλο υπολοιπο κυριακης σε ολες!!!!! καλες βολτες!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax, βρε Σάνγκρε μου, θα βρούμε μια μέρα επιτέλους, πρέπει να συντονίσουμε και τα προγράμματα 100 ανθρώπων, παππούδων-γιαγιάδων-μαγκάκι3-δικό μου-δικό σου! Πάντως θα βρεθούμε από κοντά ο κόσμος να χαλάσει! Προέχει το τρίτο το μαγκάκι που βιάζεται


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο παρεακι μου!!!εδω βροχη ολη μερα!αυτο που δεν σταματα ποτε και φουλ υγρασια!λεω καλα που εκανα το σπιτι χθες και δεν το αφησα γιατι σημερα δεν ειναι καν να ανοιξεις δουλειες του σπιτιου!Τζο μου πως εισαι?Σανκρε μου πιεζει το μ3 εε?αχ βρε μαμα μου να τελειωσεις αυριο να τακτοποιησεις το σπιτακι σου!Μαρτη μου καποια μαγικη δυναμη υπαρχει και κρατα τις μανουλες ειδες?τα υπολοιπα κοριτσακια μας τι κανουν?Τονια ..Βαλεντινα...Χρυσα μου?αυριο απογευμα λεω να στολισω και εγω και θα ευχηθω να ναι η τελευταια χρονια που θα το κανω μονη μου!ευχομαι του χρονου να εχω δυο μικρα χερακια να προσπαθουν να το γκρεμισουν και που θα λαμπουν τα ματακια του ακομα πιο πολυ οταν θα κοιτα τα λαμπονια του.....καλο υπολοιπο Κυριακης κοριτσαρες μου!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μουτζουρα κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!! Οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε, αυτη ειναι η αληθεια... το θεμα ειναι να μην αφηνουμε την καθημερινοτητα κ τς αναποδιες που μας συμβαινουν να μας χαλανε τη διαθεση κ να χανουμε τις χαρες που μας προσφερει η ζωη με τους δικους μας ανθρωπους! Αχ ναι μουτζουρα μου, κ εγω θελω πολυ να ειναι η τελευταια φορα που στολιζω το δεντρο μονη μου... ποσο διαφορετικα ειναι ολα οταν υπαρχουν παιδακια σε ενα σπιτι!!! Τελικα αδιαθετησες? Θα πας αυριο στο γιατρο σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...