Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλησπερα μουτζουρα κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!! Οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε, αυτη ειναι η αληθεια... το θεμα ειναι να μην αφηνουμε την καθημερινοτητα κ τς αναποδιες που μας συμβαινουν να μας χαλανε τη διαθεση κ να χανουμε τις χαρες που μας προσφερει η ζωη με τους δικους μας ανθρωπους! Αχ ναι μουτζουρα μου, κ εγω θελω πολυ να ειναι η τελευταια φορα που στολιζω το δεντρο μονη μου... ποσο διαφορετικα ειναι ολα οταν υπαρχουν παιδακια σε ενα σπιτι!!! Τελικα αδιαθετησες? Θα πας αυριο στο γιατρο σου?

abbot μου....καλησπερα!!!δοξα το θεο τα προλαβαινω ολα!για την ωρα δλδ αργοτερα με τα μωρα υποθετω κατι παραβλεπεις κιολας!ευχομαι να ναι η τελευταια φορα και για εμας και για ολα τα κοριτσακια που θελουν να γινουν μανουλες!τιποτα ακομα κοριτσι μου!αυριο πρωι πρωι θα τον παρω τηλεφωνο!μακαρι να εχει κενο μηπως μπορεσει και με δει ακομα κ αυριο!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μία καλησπέρα στα γρήγορα και από μένα κορίτσια.εχω κόσμο αυτές τις μέρες σπίτι.εχω και τον μικρό που ξαφνικά δε κοιμάται καλά και όλο κλαψουριζει και είμαι κομμάτια.στα πεταχτά κάτι που διάβασα εχωννα πω στην τζι ότι ότι είναι καλύτερο να γίνει νανγνει κορίτσι μου!!και στην τονια ότι όλα μία χαρά μπράβο μημ σκέφτεσαι χωρίς λόγο αρνητικά!εγω εξακολουθώ και έχω τα πονακια κάθε μέρα που με κάνουν ώρες ώρες να νιώθω σα να έχω περίοδο.χθες φτερνιστηκα 3-4 φορές και με τράβηξε απότομα κάτω.για να δούμε.. 26η μέρα σήμερα.τ α φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο παρεακι μου!!!εδω βροχη ολη μερα!αυτο που δεν σταματα ποτε και φουλ υγρασια!λεω καλα που εκανα το σπιτι χθες και δεν το αφησα γιατι σημερα δεν ειναι καν να ανοιξεις δουλειες του σπιτιου!Τζο μου πως εισαι?Σανκρε μου πιεζει το μ3 εε?αχ βρε μαμα μου να τελειωσεις αυριο να τακτοποιησεις το σπιτακι σου!Μαρτη μου καποια μαγικη δυναμη υπαρχει και κρατα τις μανουλες ειδες?τα υπολοιπα κοριτσακια μας τι κανουν?Τονια ..Βαλεντινα...Χρυσα μου?αυριο απογευμα λεω να στολισω και εγω και θα ευχηθω να ναι η τελευταια χρονια που θα το κανω μονη μου!ευχομαι του χρονου να εχω δυο μικρα χερακια να προσπαθουν να το γκρεμισουν και που θα λαμπουν τα ματακια του ακομα πιο πολυ οταν θα κοιτα τα λαμπονια του.....καλο υπολοιπο Κυριακης κοριτσαρες μου!!
Καλησπερα μουτζουρα κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!! Οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε, αυτη ειναι η αληθεια... το θεμα ειναι να μην αφηνουμε την καθημερινοτητα κ τς αναποδιες που μας συμβαινουν να μας χαλανε τη διαθεση κ να χανουμε τις χαρες που μας προσφερει η ζωη με τους δικους μας ανθρωπους! Αχ ναι μουτζουρα μου, κ εγω θελω πολυ να ειναι η τελευταια φορα που στολιζω το δεντρο μονη μου... ποσο διαφορετικα ειναι ολα οταν υπαρχουν παιδακια σε ενα σπιτι!!! Τελικα αδιαθετησες? Θα πας αυριο στο γιατρο σου?
Μία καλησπέρα στα γρήγορα και από μένα κορίτσια.εχω κόσμο αυτές τις μέρες σπίτι.εχω και τον μικρό που ξαφνικά δε κοιμάται καλά και όλο κλαψουριζει και είμαι κομμάτια.στα πεταχτά κάτι που διάβασα εχωννα πω στην τζι ότι ότι είναι καλύτερο να γίνει νανγνει κορίτσι μου!!και στην τονια ότι όλα μία χαρά μπράβο μημ σκέφτεσαι χωρίς λόγο αρνητικά!εγω εξακολουθώ και έχω τα πονακια κάθε μέρα που με κάνουν ώρες ώρες να νιώθω σα να έχω περίοδο.χθες φτερνιστηκα 3-4 φορές και με τράβηξε απότομα κάτω.για να δούμε.. 26η μέρα σήμερα.τ α φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια.

μουτζουριτσα.....σου στελνω ενα βαγονι μπεμπεροσκονη με την ACS!!!!!!

και στην αμποτ........ και στην βαλεντινα!!!!!! και σε ολες!!!!!!!!!!

Ax, βρε Σάνγκρε μου, θα βρούμε μια μέρα επιτέλους, πρέπει να συντονίσουμε και τα προγράμματα 100 ανθρώπων, παππούδων-γιαγιάδων-μαγκάκι3-δικό μου-δικό σου! Πάντως θα βρεθούμε από κοντά ο κόσμος να χαλάσει! Προέχει το τρίτο το μαγκάκι που βιάζεται

μην με ξεχασατε αν βγειτε για cofe η οτι αλλο..... τουλαχιστον καλεστε με που ξερετε μπορει να σκασω μυτη και με τα τρια!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μαρτη καημο το χω α σε πετυχω οποτε θες παρεμε κοπελια περιμενω ετσι; αντε θελω να σ ακουσω μου λειψες

και εγω θελω να τα πουμε...... λαστιχο εχω γινει φιλεναδα.... τωρα κοιμηθηκαν μωρα και μπαμπας..... ειχαμε βγει απο το πρωι μετα σουβλακια.....εγω χτυπησα και μια σοκολατινα.... η κορη εχει προβες για χριστουγεννιατικη γιορτη με σκετς και χορωδια και συμμετεχει στην χορωδια με φωνη αλτο.... αφαντη ακομη!!!!!! και ωσπου να ξυπνησουν τα αγορια η να πεινασουν βρηκα ευκαιρια!!!! χαχα!!!!

σαγκρε μπορεις τωρα?????? η εισαι σινεμα με το μ1??? πηγατε??? γυρισατε????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε κοπελια πηγαμε σινεμα και μετα στο πανηγυρι της αγιας βαρβαρας τωρα τα βαλα για υπνο λοιπον αυριο πρωι θα βαλω τον κ... κατω γιατι ο συζυξ εχει μια δουλεια και δε θα μαστε για εξω οποτε αν μπορεις παρε. Θα σε περιμενω. Αν θες σου στελνω πμ για ωρα μερος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως οταν πηγατε ικεα επρεπε να το πεις κι οταν ξαναπατε να μας το πειτε γιατι καθε τρεις και πεντε εκει ειμαστε και βολευει απιστευτα χλιδα δωματιο θηλασμου αλαγματος πανας και χωρος για πιτσιρικια για να πιεις τον καφε και απεριοριστος καφες.... Και μικροδωρακια ασε πανηγυρι πραγματικα μεχρι 5-6χρονων για τα πιτσιρικια ειναι παραδεισος και δεν αγχωνομαι για τα μικρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Έγραφα πόση ώρα και σβήστηκαν...γκρρ...

Τονια μου, μία χαρά ή χοριακη!! Και αν όχι όλοι οι άντρες, οι 4 στους 5 περνάνε αυτή τη φάση,φοβουνται μην κάνουν καποιο κακό..όλα επανέρχονται φυσιολογικά!!

Chrysa μου καλώς μας ήρθες!! Μακάρι το 2ο να έρθει πιο γρήγορα

Μουτζουρα μου, ακόμα αφάντη;;;

Μαμά, τι χριστουγεννιάτικος μπελάς είναι αυτός;;;να ξεμπερδεψεις γρήγορα!!!

Σαμμερ μου κλείσε τα αυτιά σου κι ακού μόνο το ζουζουνι σου!! Είτε από περιέργεια, είτε από ενδιαφέρον θα σε ρωτάνε μερικοί..αλλά μην επηρεάζεται το παιδάκι σου!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρτη μου πόσα κομμάτια να γίνει μία μανουλα,ε;;; Όσα θέλουν τ παιδάκια της!!!!!!!! Οπλισου με κουράγιο, γιατί κ τα τρία αναζηταν τη ΜΑΜΑΚΑ τους!!!

Sangre μου κι εγώ στολισα νωρίς ,λόγω της ζουζουνας μου!! Χαίρονται πολύ!! Κι είπαμε να την απμε στα Τρικαλα!! Θα χαζεψει εκεί!! Μακάρι να τα καταφέρουμε.. α!! Και κάθε βράδυ, κλάμα που σβήνουν τα λαμπάκι κ πάει για ύπνο το δεντράκι και το καληνυχτιζουμε-χαιρεταμε κάνα 10λεπτο..χα χα

Εγώ σηκώθηκα από πόνο στη μέση και μ ανακατεύεται μετά το στομάχι και δε μπόρεσα να κοιμηθώ! Και μου έρχεται μία φλασια, και λέω " εγώ πότε περιμένω περίοδο , οεο;;;""

Τόσα νέα κ τοσες αγωνιες, ξεχάστηκα..

Μέτραω μέτραω , πριν 5 μέρες( με το πιο μεγάλο κύκλο)..ειχα στις 28 οκτωβρη..αλλά τους 5 μηνες που έχω περίοδο μετά τη γέννα δεν είναι σταθεροί.. και σκέφτομαι να πάω να ρίξω μία χοριακη πρωι- πρωί, γιατί ή δουλειά μου έχει βάρη...αλλα με 2 επαφές , λόγω κούρασης κ δουλειάς, να έγινε κάτι;;ουφ...δε ξέρω.. στείλε και σε μένα ένα αντίτυπο Jo της Sangre, γιατί εξαντλήθηκαν...


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή βδομάδα :)

Πως περάσαμε το Σ/Κ αν και διαβάζω για βόλτες, δραστηριότητες με τα ζουζούνια σας και πολύ πολύ χαίρομαι!!

Στολίσαμε και εμείς και δεν χορταίνω να κοιτάζω το δέντρο με τα λαμπάκια του πάντα μου άρεσε να το χαζεύω!!!

Να ευχηθώ στην pipi μας που σήμερα έχει ραντεβού με τον έρωτα της :) ότι καλύτερο και φυσικά στο Ζαμιάκι μας που μετράει μέρες για να κρατήσει τον πρίγκιπα της αγκαλιά :):):)

Σας φιλώ!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου !καλη εβδομαδα να εχουμε!πολλες ευχες στην Pipi μας ...με το καλο να συναντηθει με τον ερωτα της ζωης της!και σε ολες τις κοπελες που μετρανε μερουλες!

Μαρτη μου ευχαριστωωωωωω...θα παραλαβω και θα πασπαλισω ολο το σπιτι με την μπεμπεδοσκονη σουυυυ!!!

Εβελινακι μου γλυκο....πολλες μερες!!!!λες βρε?και εγω 27/10 ειχα αδιαθετησει...σαν πολλες μερες να ναι η καθυστερηση βρε!!!για πανε για αιματακι να εχουμε κανενα καλο απο εσενα εστω!!!!εγω θα τον παρω τον γιατρο τηλεφωνο 9 που ανοιγει να δουμε τι θα δουμε....


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα!

Εβελινάκι μου, τι γλύκα το κορίτσι σου που χαιρετάει το δεντράκι! Να πας για χοριακή, τι σημασία έχει 1 ή 2 επαφές, πάντα μία είναι η τυχερή! Μπορεί να έχεις ήδη το καλύτερο δωράκι χριστουγέννων για τη μικρή!

Μουτζούρα μου, ακόμα άφαντη η κυρία, ε; Καλά κάνεις και ξεδίνεις και με γυμναστήρια και με ύπνους, χαχαχα, μου θυμίζεις τα προ μπέμπη μου!

Βαλεντίνα, όλα θετικά ακούγονται τα συμπτωματάκια και κυρίως η απουσία περιόδου! Τι κύκλο έχεις; Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα!

Τόνια μου, καλή εβδομάδα με τον πιο ευχάριστο ήχο της ζωής σου σου εύχομαι!

Σάνγκρε μου, τέτοια χλιδή τα ικέα κηφισού; Εμείς πάμε προς αεροδρόμιο, βέβαια δεν έχω ψάξει τα περί μεγαλύτερων παιδιών ακόμη, αφού τον παίρνουμε μαζί στα ψώνια, αλλά και έτσι πάλι ωραία περνάει, χαζεύει! Και μετά κάθεται και μαζί μας στον καφέ. Ωραία τα βολτάρατε και χθες!

Μουτζούρα και Άββοτ, σας εύχομαι του χρόνου τα χριστούγεννα να στολίζετε με το μπεμπάκι είτε στην κοιλιά είτε να τριγυρνάει στα πόδια σας!

Εμείς ωραία περάσαμε δεδομένων των συνθηκών, βγήκαμε και οι δυο μας να χαλαρώσουμε, εντάξει χάρη στις βόλτες και στον άντρα μου πάντα είναι ωραία η διάθεση και όλα πολύ πιο όμορφα, και φυσικά στον μπεμπάκο που με κάνει και ξεχνιέμαι. Κατά τ' άλλα μια πάνω, μια κάτω η διάθεσή μου. Η αναμονή είναι δύσκολη.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!

Εβελινάκι μου, τι γλύκα το κορίτσι σου που χαιρετάει το δεντράκι! Να πας για χοριακή, τι σημασία έχει 1 ή 2 επαφές, πάντα μία είναι η τυχερή! Μπορεί να έχεις ήδη το καλύτερο δωράκι χριστουγέννων για τη μικρή!

Μουτζούρα μου, ακόμα άφαντη η κυρία, ε; Καλά κάνεις και ξεδίνεις και με γυμναστήρια και με ύπνους, χαχαχα, μου θυμίζεις τα προ μπέμπη μου!

Βαλεντίνα, όλα θετικά ακούγονται τα συμπτωματάκια και κυρίως η απουσία περιόδου! Τι κύκλο έχεις; Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα!

Τόνια μου, καλή εβδομάδα με τον πιο ευχάριστο ήχο της ζωής σου σου εύχομαι!

Σάνγκρε μου, τέτοια χλιδή τα ικέα κηφισού; Εμείς πάμε προς αεροδρόμιο, βέβαια δεν έχω ψάξει τα περί μεγαλύτερων παιδιών ακόμη, αφού τον παίρνουμε μαζί στα ψώνια, αλλά και έτσι πάλι ωραία περνάει, χαζεύει! Και μετά κάθεται και μαζί μας στον καφέ. Ωραία τα βολτάρατε και χθες!

Μουτζούρα και Άββοτ, σας εύχομαι του χρόνου τα χριστούγεννα να στολίζετε με το μπεμπάκι είτε στην κοιλιά είτε να τριγυρνάει στα πόδια σας!

Εμείς ωραία περάσαμε δεδομένων των συνθηκών, βγήκαμε και οι δυο μας να χαλαρώσουμε, εντάξει χάρη στις βόλτες και στον άντρα μου πάντα είναι ωραία η διάθεση και όλα πολύ πιο όμορφα, και φυσικά στον μπεμπάκο που με κάνει και ξεχνιέμαι. Κατά τ' άλλα μια πάνω, μια κάτω η διάθεσή μου. Η αναμονή είναι δύσκολη.

Josephine μου Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ. Την Τετάρτη που θα πάω θα είμαι 5w4d οπότε ίσως ακούσω κάτι ίσως και όχι. Αλλά με ενδιαφέρει κυρίως να είναι όλα όπως πρέπει. Μακάρι.

Εσύ πότε θα ξαναπας για χοριακη? Μακάρι να έχει ανέβει πολύ να χαρούμε όλες μαζί! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Josephine μου Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ. Την Τετάρτη που θα πάω θα είμαι 5w4d οπότε ίσως ακούσω κάτι ίσως και όχι. Αλλά με ενδιαφέρει κυρίως να είναι όλα όπως πρέπει. Μακάρι.

Εσύ πότε θα ξαναπας για χοριακη? Μακάρι να έχει ανέβει πολύ να χαρούμε όλες μαζί! !!

A, ε νωρίς πολύ θα είσαι, μάλλον δεν θα ακούσετε καρδούλα, αλλά θα δείτε όντως ότι όλα είναι στη θέση τους και θα χαλαρώσεις πολύ. Και την επόμενη εβδομάδα θα λιώσεις με την καρδούλα :tongue:

Χοριακή εγώ την Παρασκευή, αλλά δύσκολο μου φαίνεται στην παρούσα φάση να χαρούμε. Έχουν αρχίσει και λίγες καφέ εκκρίσεις που μάλλον για αποβολή το πάει νομίζω. Σε λίγο θα μιλήσω με τον γιατρό μου πάλι. Έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα όμως, η μεγάλη πίκρα ήταν την Παρασκευή, τώρα απλώς περιμένω να ξεκαθαρίσει το πράγμα και όταν θα ξαναείμαστε έτοιμοι θα ξαναπροσπαθήσουμε.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!

Εβελινάκι μου, τι γλύκα το κορίτσι σου που χαιρετάει το δεντράκι! Να πας για χοριακή, τι σημασία έχει 1 ή 2 επαφές, πάντα μία είναι η τυχερή! Μπορεί να έχεις ήδη το καλύτερο δωράκι χριστουγέννων για τη μικρή!

Μουτζούρα μου, ακόμα άφαντη η κυρία, ε; Καλά κάνεις και ξεδίνεις και με γυμναστήρια και με ύπνους, χαχαχα, μου θυμίζεις τα προ μπέμπη μου!

Βαλεντίνα, όλα θετικά ακούγονται τα συμπτωματάκια και κυρίως η απουσία περιόδου! Τι κύκλο έχεις; Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα!

Τόνια μου, καλή εβδομάδα με τον πιο ευχάριστο ήχο της ζωής σου σου εύχομαι!

Σάνγκρε μου, τέτοια χλιδή τα ικέα κηφισού; Εμείς πάμε προς αεροδρόμιο, βέβαια δεν έχω ψάξει τα περί μεγαλύτερων παιδιών ακόμη, αφού τον παίρνουμε μαζί στα ψώνια, αλλά και έτσι πάλι ωραία περνάει, χαζεύει! Και μετά κάθεται και μαζί μας στον καφέ. Ωραία τα βολτάρατε και χθες!

Μουτζούρα και Άββοτ, σας εύχομαι του χρόνου τα χριστούγεννα να στολίζετε με το μπεμπάκι είτε στην κοιλιά είτε να τριγυρνάει στα πόδια σας!

Εμείς ωραία περάσαμε δεδομένων των συνθηκών, βγήκαμε και οι δυο μας να χαλαρώσουμε, εντάξει χάρη στις βόλτες και στον άντρα μου πάντα είναι ωραία η διάθεση και όλα πολύ πιο όμορφα, και φυσικά στον μπεμπάκο που με κάνει και ξεχνιέμαι. Κατά τ' άλλα μια πάνω, μια κάτω η διάθεσή μου. Η αναμονή είναι δύσκολη.

Καλημέρα Jo μου υπομονή θέλει και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά ;););) οργανισμός με οργανισμό αντιδρά διαφορετικά οπότε καμία περίπτωση δεν είναι ίδια αυτό να θυμάσαι :tongue::tongue::tongue:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...