Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Βικακι μου καλημερα!πως ειναι τα μικρουλια?ναι ναι ολες θα τις κανω!να ερθει η περιοδος πια!να νιωσω και εγω καλυτερα!ακομα τιποτα βεβαια!παιρνω τα πριμολουτ μεχρι παρασκευη ειπε και μετα οταν τα διακοψω θα ερθει...οποτε εχω μερες ακομα....και για τις εξετασεις μου και για το νεο ξεκινημα!

Μαμα μουυυυ αντε να τελειωσει το σπιτακι σου να μαζευτεις!λιγη υπομονη ακομα!

Τονια μου καλοριζικο το τικερακι σου!

Τζο μου γλυκια οτι εγινε εγινε!και εφοσον ηταν να γινει ετσι ευτυχως εγινε ανωδυνα!δεν πεφτω....δεν πεφτω!θα συνελθω σας το υποσχομαι!!!!την γυμναστικη την αγαπω κ ο γιατρος μου δεν ειναι αντιθετος...ισα ισα...και μετα το πρωτο τριμηνο μου εχει πει αν εισαι καλα θα κανεις ...γιατι δεν ξεκινησα λεει να γυμναζομαι χθες...καλα ας μεινω εγω και θα κανω το break μου να ερθει το μπεμπεκι μου και την γυμναστικη την ξαναβρισκουμε!και του χρονου με υγεια να ξαναστολισετε με ενα μπεμπακι ακομα!

πουλακι μου γλυκο καλημερα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mama και πουλάκι σας ευχαριστώ πολύ!

Josephine μου αφού ήταν να γίνει έτσι καλύτερα που έγινε νωρίς και ανώδυνα κορίτσι μου!!μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός!

Moutzoura μου είσαι πολύ κοντά στην λύση του προβλήματος. Μην σκέφτεσαι τι σου είπε ένας γιατρός πριν 15 χρόνια. Υπάρχουν τόσοι γιατροί εξίσου καλοί κι από ότι φαίνεται το θέμα λύνεται εύκολα. Αν δεν νιώθεις σιγουριά με τον τωρινό σου γιατρό ψάξε να βρεις κάποιον που θα σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα εμειςπρωι πρωι ειχαμε μια πτωση του μ2 απο το μπρατσο του καναπε γιατι κυνηγιοταν με τον αδερφο του στους καναπεδες τζο μου πολυ χαρηκα που ξεμπερδεψε το θεμα και ηρεμησες. Μαμα τι μπελας ξερω οταν σκαει ενα πλακακι πανε ολα σερι. Κοιμηθηκα χαλια γιατι το μ3 εσπρωχνε τρελα... Γιωτα μηδενα προ του τελους κακαριζε χαχαχα αντε με το καλο να ανακουφιστεις λιγο κοπελια τις ευχες μου.

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι Τονακι μου για την ωρα ειμαι ευχαριστημενη!ασφαλεια νιωθω!δεν με αγχωνει αυτος!εγω απο μονη μου ειμαι ισως περισσοτερο τσιτωμενη απο οσο πρεπει μαλλον!κ εγω θελω να πιστευω οτι ειμαι κοντα και θα τα καταφερω!για την ωρα ακομα λιγη αναμονη!ποτε εχεις γιατρο???


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Σανγκρε μου!ευχομαι να ηταν επιπολαιη και αναιμακτη πτωση!αυτο με το κυνηγητο και το τρεξιμο μεσα στο σπιτι ειναι μεγαλο αγχος!ετοιμαζεται κ το Μ3 σου!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, κορίτσια μου!

Εβελινάκι μου γλυκό, καλοστέριωτο το αδερφάκι σας, με το καλό να έρθει αδερφούλης ή αδερφούλα για τη μπουκίτσα σας! Τι όμορφο και αναπάντεχο νέο πήρατε! Για άλλη μια φορά δεν παίζουν καθόλου ρόλο οι τυχερές επαφές, αν είναι να 'ρθει θα έρθει!

Μουτζουρίτσα μου, τώρα πέφτεις; Που το πρόβλημα είναι μόνο ορμονικό; Να 'ναι αυτό το τελευταίο πρόβλημα που σε χωρίζει απ' το σποράκι σου! Αυτό να λες! Επειδή κι εγώ γυμναζόμουν έντονα πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη και για χρόνια δεν το ήξερα αυτό για την προλακτίνη που λες, δεν μας εμπόδισε όμως. Σκέψου ότι έτρεχα και κατά τις πρώτες εβδομάδες και δεν εμπόδισε ούτε στην εμφύτευση κ.λπ. Αντίθετα επειδή σε βοηθάει να ξεαγχωθείς και στέλνει τη σεροτονίνη στα ύψη, νομίζω μόνο καλό σου κάνει!

Μαμά μου, τουλάχιστον θα έχετε σπίτι του κουτιού με τη νέα χρονιά μετά από τόσες εργασίες!

Κορίτσια μου, αυτά σχολιάζω γιατί είπατε και πολλά, ελπίζω να μην ξεχνάω κάτι πολύ πολύ σημαντικό. Εγώ αδιαθέτησα κανονικά πλέον, χωρίς ούτε πόνο ούτε τίποτα άλλο, νομίζω το πιο ανώδυνο και ανακουφίστηκα κιόλας ψυχολογικά. Βιοχημική είπε ο γιατρός μου και μπορώ απ' τον επόμενο κιόλας κύκλο να ξαναπροσπαθήσουμε. Θα πάω και για έναν υπέρηχο μόλις τελειώσει η περίοδος. Πάντως η διάθεση περιέργως ανέβηκε μιας και ξεκαθάρισε το τοπίο! Στολίσαμε κιόλας εχθές κι ο μπέμπης τρελάθηκε με τους ταράνδους που τραγουδάνε! Σας φιλώ όλες κι εύχομαι ανεβασμένη εβδομάδα για όλες μας!

jo μου καλημερα... ευτυχως που εγινε ετσι κοριτσι μου. κ εμενα η δευτερη ετσι, βιοχημικη, ηρθε περιοδος κ ουτε πονοι οπως στην πρωτη. αντε, ας ελπισουμε ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος μας!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι Τονακι μου για την ωρα ειμαι ευχαριστημενη!ασφαλεια νιωθω!δεν με αγχωνει αυτος!εγω απο μονη μου ειμαι ισως περισσοτερο τσιτωμενη απο οσο πρεπει μαλλον!κ εγω θελω να πιστευω οτι ειμαι κοντα και θα τα καταφερω!για την ωρα ακομα λιγη αναμονη!ποτε εχεις γιατρο???

Αύριο και νιώθω σαν 10 χρονών που πάω να δώσω εξετάσεις. Όσο πλησιάζει μου κόβονται τα πόδια.. Έχω τρελή αγωνία! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επιπολαιη ναι περασε σε πεντε αναιμακτη οχι ματωσαμε τα χειλακια μας και μετα δαγκωναμε χαρτοπετσετες να σταματησει.

αχχχ μωρεεεε χειλακια μου!εεε με αγκαλιες της μαμας περνανε ολα! :D

Αύριο και νιώθω σαν 10 χρονών που πάω να δώσω εξετάσεις. Όσο πλησιάζει μου κόβονται τα πόδια.. Έχω τρελή αγωνία! !

αντε με το καλο!!!!!τελεια συναισθηματα!αγωνια...χαρα...αγχος ολα μαζι!αλλα ομορφα!ολα καλα θα ναι!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε?

μουτζουριτσα το ενστικτο σου οτι κατι μπορει να γινεται ε? κ εγω παντα το νιωθω κ τελικα εχω δικιο. πολυ ωραια ομως που το βρηκες, πιστευω ολο αυτο να ειναι το προβλημα κ ολα καλα. και μη σκεφτεσαι αυτο το γιατρο, δλδ ελεος, δεν τα λενε ετσι αυτα. μην τρεξεις ακομα για αλλες εξετασεις, καλα κανει ο γιατρος σου κ σε αφησε να δει πως θα πας απο μονη σου. σου εφυγαν οι ναυτιες που ειχες? αντε, να τελειωσεις με τα χαπια να αδιαθετησεις να ηρεμησεις κ εσυ. κ τον επομενο μηνα θα ελπιζουμε μαζι ...

μαμα υπομονη με αυτο που σας βρηκε. ευχαριστω για τις ευχες, μακαρι να πιασουν.

τονια καλη ανταμωση με το θαυματακι σου αυριο

χρυσα μου ποσο δυσκολα περασες κ εσυ. υπομονη κ ολα θα γινουν, θελω να το πιστευω για ολες μας.

σορυ αν ξεχναω, δεν προλαβαινω να διαβαζω οοοοολα τα νεα καθε φορα που μπαινω.

εγω ξυπνησα με κατι νευρα κοριτσια...

ειμαι 27η μερα κ ποναει η κοιλια μου, η μεση μου.. μαλλον θα αδιαθετησω. οσο κ να το παλεψα με το σεξ, πιστευω δεν την πετυχα την ωορρηξία...:-(:sad:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηρθαμε δυο λεπτα αγκαλιτσα τη μαμα μας περασε και μετα συνεχισαμε να σκαρφαλωνουμε και να τσακωνομαστε με τον αδερφο μας για ενα αυτοκινητακι.

τι τρυφερες στιγμες περιγραφεις σανγκρε μου!!!! τα ζουζουνακιααα


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε?

μουτζουριτσα το ενστικτο σου οτι κατι μπορει να γινεται ε? κ εγω παντα το νιωθω κ τελικα εχω δικιο. πολυ ωραια ομως που το βρηκες, πιστευω ολο αυτο να ειναι το προβλημα κ ολα καλα. και μη σκεφτεσαι αυτο το γιατρο, δλδ ελεος, δεν τα λενε ετσι αυτα. μην τρεξεις ακομα για αλλες εξετασεις, καλα κανει ο γιατρος σου κ σε αφησε να δει πως θα πας απο μονη σου. σου εφυγαν οι ναυτιες που ειχες? αντε, να τελειωσεις με τα χαπια να αδιαθετησεις να ηρεμησεις κ εσυ. κ τον επομενο μηνα θα ελπιζουμε μαζι ...

μαμα υπομονη με αυτο που σας βρηκε. ευχαριστω για τις ευχες, μακαρι να πιασουν.

τονια καλη ανταμωση με το θαυματακι σου αυριο

χρυσα μου ποσο δυσκολα περασες κ εσυ. υπομονη κ ολα θα γινουν, θελω να το πιστευω για ολες μας.

σορυ αν ξεχναω, δεν προλαβαινω να διαβαζω οοοοολα τα νεα καθε φορα που μπαινω.

εγω ξυπνησα με κατι νευρα κοριτσια...

ειμαι 27η μερα κ ποναει η κοιλια μου, η μεση μου.. μαλλον θα αδιαθετησω. οσο κ να το παλεψα με το σεξ, πιστευω δεν την πετυχα την ωορρηξία...:-(:sad:

καλως το Ρενακι !ακομα δεν εχω κανει τις ορμονικες!πρεπει να αδιαθετησω και να δουμε αν φταιει κατι εκει!αν κ εκει πιστευουμε θα ειναι κατι!ναι ειναι καλος γιατρος και δεν με αγχωνει!τωρα θα δουμε!λιγο καλυτερα απο τις ναυτιες αλλα το στομαχι μου!εχω στεναχωρεθει εγω με ξερω!εκει μου σκαει παντα!θα περασει!θα δρομολογηθουν ολα και θα μπουμε σε μια σειρα!

εσυ κυρια μου γιατι προδικαζεις για τον αλλο μηνα?για κατσεεεε λιγο!ποτε περιμενεις κανονικα να ΜΗΝ ερθει?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...