Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Josephine μου Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ. Την Τετάρτη που θα πάω θα είμαι 5w4d οπότε ίσως ακούσω κάτι ίσως και όχι. Αλλά με ενδιαφέρει κυρίως να είναι όλα όπως πρέπει. Μακάρι.

Εσύ πότε θα ξαναπας για χοριακη? Μακάρι να έχει ανέβει πολύ να χαρούμε όλες μαζί! !!

Τονι μου όλα καλά θα πάνε την Τετάρτη θα το δεις ;););) όπως λέει και η Jo είναι λίγο νωρίς για καρδούλα αλλά όλα τα υπόλοιπα θα είναι στην θέση τους και θα σου φύγει το άγχος, θα ηρεμήσεις και θα μπορέσεις να απολαύσεις το θαυματάκι σου ;);)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!

Jo μου είναι καλό που έχεις συμβιμαστει και στην ιδέα ότι μπορεί κ κατι να μην πάει καλά αλλά έτσι που το λες είναι σαν να το έχεις κάνει σίγουρο. Έλα βρε κορίτσι.. positive δεν είπαμε;

Μουτζουρα τι παιχνιδια σου κάνει πια; σήμερα θα πας γιατρό;

Εβελινακι αντέ δεν πας για χοριακη να μας πεις;

Τονια μου κάνε την υπομονουλα σου. Κ εγώ 6 εβδομάδα ειχα ακούσει καρδούλα.

Η μαμά τι κάνει με τους μπελάδες που την βρήκαν στο σπιτι;

Πολλές γλυκιε καλημερες σε όλες ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

γλυκια μου Τζο καλο ειναι που το εχεις παρει πιο ψυχραιμα...αλλα θετικη σκεψη!ομως σε κατανοω που θες να τελειωνει η αναμονη για να δεις τι μελλει γενεσθαι!

Τονακι μου ολα καλα θα ναι θα δεις!θα εξελιχθουν ολα ομαλα!τιποτα δεν εχεις να φοβασαι!

πηγα γιατρο κοριτσαρες!ειχε κενο 11 και πεταχτηκα απο το γραφειο!οπως το φοβομουν...το ωοθυλακιο δεν εσπασε ποτε (εχει κανει μια κυστη στην αριστερη ωοθηκη που εχει σπασει αρα καααααποια στιγμη θα αδιαθετησω) σε αυτο τον κυκλο και σε αρκετους προηγουμενους μου εχει συμβει αν κρινω απο τις μεγαλες κατα καιρους καθυστερησεις!μου χορηγησε primolut για να ερθει...μην το αφησουμε αλλο τωρα...και να παμε σε ενα κυκλο με υπερηχογραφικο ελεγχο και εξετασεις τη δευτερη μερα του κυκλου...μου εγραψε FSH-LH-E2-ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ-ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ-PRL-CA125...τελειωνοντας την συζητηση τον ρωτησα για τα τεστακια...λεει ναι μπορει να μην θετικοποιηθηκε λανθασμενα...να ανιχνευσε την LH αλλα τελικα να μην ανεβηκε οσο χρειαζεται για να σπασει το ωοθυλακιο...τα τελευταια του λογια ηταν αν ειναι ορμονικο κατι που το ευχομαστε ειναι ευκολο...το ρυθμιζουμε και τελος...δεν ρωτησα για αλλο ενδεχομενο να σας πω αληθεια!ειχα παει κ μονη μου γτ τετοια ωρα ο αντρας μου δουλευει και εγω δλδ απλα πηγα γτ ειχε κενο να μην το αφησω αλλο...και ετσι δεν τολμησα να ρωτησω τι μπορει να ναι αν δεν ειναι ορμονικο!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου !καλη εβδομαδα να εχουμε!πολλες ευχες στην Pipi μας ...με το καλο να συναντηθει με τον ερωτα της ζωης της!και σε ολες τις κοπελες που μετρανε μερουλες!

Μαρτη μου ευχαριστωωωωωω...θα παραλαβω και θα πασπαλισω ολο το σπιτι με την μπεμπεδοσκονη σουυυυ!!!

Εβελινακι μου γλυκο....πολλες μερες!!!!λες βρε?και εγω 27/10 ειχα αδιαθετησει...σαν πολλες μερες να ναι η καθυστερηση βρε!!!για πανε για αιματακι να εχουμε κανενα καλο απο εσενα εστω!!!!εγω θα τον παρω τον γιατρο τηλεφωνο 9 που ανοιγει να δουμε τι θα δουμε....

Αχ, ναι!!!Η Pipi μας, γενναει!!!!!Όλα να πανε καλα!!

Εδωσα το πρωι, το απογευματακι θα ξερω...Αλλα και η κοιλια με ποναει, λες και θα μου ρθει..Μια αριστερα, μια δεξια...Θα δουμε..

Οι ατιμες κυστες τι κανουν...Κι εγω ταλαιπωριομουν για κανα 6μνηνο πριν πιασω τη μικρη μου..απο το αγχος..πηρα κι εγω πριμολουτ και μετα για 3 μηνες αντισσυληπτικα,για να ρυθμιστουν λιγο τα εσω μου...χα χα..μακαρι να είναι αυτό το μονο θεμα!!!!!και να μεινεις αμεσως!!!!

Καλημέρα Εβελινακι! Καλέ λες ?? Μακάρι! !

Moutzoura έχω τρελή αγωνία να δω τι θα σου πει ο γιατρός.

Καλή εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια! !

θα μαθουμε το απογευμαται Τονι μου!!Κι εσυ μετρας μερούλες να δεις το σπορακι...ε???

Καλημέρα κι από μένα!

Εβελινάκι μου, τι γλύκα το κορίτσι σου που χαιρετάει το δεντράκι! Να πας για χοριακή, τι σημασία έχει 1 ή 2 επαφές, πάντα μία είναι η τυχερή! Μπορεί να έχεις ήδη το καλύτερο δωράκι χριστουγέννων για τη μικρή!

Εμείς ωραία περάσαμε δεδομένων των συνθηκών, βγήκαμε και οι δυο μας να χαλαρώσουμε, εντάξει χάρη στις βόλτες και στον άντρα μου πάντα είναι ωραία η διάθεση και όλα πολύ πιο όμορφα, και φυσικά στον μπεμπάκο που με κάνει και ξεχνιέμαι. Κατά τ' άλλα μια πάνω, μια κάτω η διάθεσή μου. Η αναμονή είναι δύσκολη.

Δεν περνανε οι μερες κοριτσι μου...ε??? ο,τι είναι να γινει, να γινει για καλο!!!!!!Μακαρι να είναι θετικα τα νεα!!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου!

Jo μου είναι καλό που έχεις συμβιμαστει και στην ιδέα ότι μπορεί κ κατι να μην πάει καλά αλλά έτσι που το λες είναι σαν να το έχεις κάνει σίγουρο. Έλα βρε κορίτσι.. positive δεν είπαμε;

Μουτζουρα τι παιχνιδια σου κάνει πια; σήμερα θα πας γιατρό;

Εβελινακι αντέ δεν πας για χοριακη να μας πεις;

Τονια μου κάνε την υπομονουλα σου. Κ εγώ 6 εβδομάδα ειχα ακούσει καρδούλα.

Η μαμά τι κάνει με τους μπελάδες που την βρήκαν στο σπιτι;

Πολλές γλυκιε καλημερες σε όλες ❤

Το απογευματακι μολις σχολασω, θα παω να τα παρω και θα σας πω!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααχχχ!!!αντε με το καλο Εβελινακι μου!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα!αληθεια????πολυ κουραγιο μου εδωσες αν ειναι κατι τοσο απλο και ρυθμιζεται ευκολα!βεβαια με εχει προβληματισει που ενω ξερει το ιστορικο μου και του ειχαμε πει οτι προσπαθουμε για μωρο απο τον Ιουνιο...δεν μου εδωσε εξ αρχης τις εξετασεις να το δουμε...ισως ηθελε να μας δωσει ενα χρονικο διαστημα να το προσπαθησουμε μονοι μας...καθαρα για ψυχολογικους λογους του ζευγαριου ?τι να πω?θα δω πως θα παει τωρα!και θα παρω κ αλλη γνωμη βεβαια!τουλαχιστον βρε κοριτσαρες...νιωθω πιο ηρεμη τωρα που ξερω τι πρεπει να κανω απο το να περιμενω απλα.........


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααχχχ!!!αντε με το καλο Εβελινακι μου!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα!αληθεια????πολυ κουραγιο μου εδωσες αν ειναι κατι τοσο απλο και ρυθμιζεται ευκολα!βεβαια με εχει προβληματισει που ενω ξερει το ιστορικο μου και του ειχαμε πει οτι προσπαθουμε για μωρο απο τον Ιουνιο...δεν μου εδωσε εξ αρχης τις εξετασεις να το δουμε...ισως ηθελε να μας δωσει ενα χρονικο διαστημα να το προσπαθησουμε μονοι μας...καθαρα για ψυχολογικους λογους του ζευγαριου ?τι να πω?θα δω πως θα παει τωρα!και θα παρω κ αλλη γνωμη βεβαια!τουλαχιστον βρε κοριτσαρες...νιωθω πιο ηρεμη τωρα που ξερω τι πρεπει να κανω απο το να περιμενω απλα.........

Moutzoura μου μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε :tongue::tongue::tongue: κάνε τις εξετάσεις σου και την θεραπεία σου και όλα θα ξεπεραστούν ;););) αν δεν νοιώθεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου καλό θα ήταν να πάρεις και άλλη γνώμη το κυριότερο που πρέπει να σου εμπνέει ο γιατρός είναι εμπιστοσύνη και ασφάλεια!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ναι!!!Η Pipi μας, γενναει!!!!!Όλα να πανε καλα!!

Εδωσα το πρωι, το απογευματακι θα ξερω...Αλλα και η κοιλια με ποναει, λες και θα μου ρθει..Μια αριστερα, μια δεξια...Θα δουμε..

Οι ατιμες κυστες τι κανουν...Κι εγω ταλαιπωριομουν για κανα 6μνηνο πριν πιασω τη μικρη μου..απο το αγχος..πηρα κι εγω πριμολουτ και μετα για 3 μηνες αντισσυληπτικα,για να ρυθμιστουν λιγο τα εσω μου...χα χα..μακαρι να είναι αυτό το μονο θεμα!!!!!και να μεινεις αμεσως!!!!

θα μαθουμε το απογευμαται Τονι μου!!Κι εσυ μετρας μερούλες να δεις το σπορακι...ε???

Δεν περνανε οι μερες κοριτσι μου...ε??? ο,τι είναι να γινει, να γινει για καλο!!!!!!Μακαρι να είναι θετικα τα νεα!!!!!

Το απογευματακι μολις σχολασω, θα παω να τα παρω και θα σας πω!

Εβελινάκι μου με το καλό κορίτσι μου σου εύχομαι το απόγευμα να πάρεις τα ωραιότερα νέα να γεμίσεις ++++++++++++++++++++++++ :-D:-D:-D:-D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου αντε! Έχουμε πολλές εξελίξεις. Εβελινα περιμένουμε! ! Moutzoura μου πιστεύω ότι πολύ γρήγορα θα ρυθμιστεί το θέμα και θα έρθει το νινί. Josephine μου είναι πολύ καλό που είσαι ψύχραιμη. Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ κορίτσια έκανα δουλειές όλο το πρωί και.μάλλον κουράστηκα πολύ και τώρα με τραβάει. Και φεύγω τρέχοντας για τη δουλειά τώρα.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

αααχχχ!!!αντε με το καλο Εβελινακι μου!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα!αληθεια????πολυ κουραγιο μου εδωσες αν ειναι κατι τοσο απλο και ρυθμιζεται ευκολα!βεβαια με εχει προβληματισει που ενω ξερει το ιστορικο μου και του ειχαμε πει οτι προσπαθουμε για μωρο απο τον Ιουνιο...δεν μου εδωσε εξ αρχης τις εξετασεις να το δουμε...ισως ηθελε να μας δωσει ενα χρονικο διαστημα να το προσπαθησουμε μονοι μας...καθαρα για ψυχολογικους λογους του ζευγαριου ?τι να πω?θα δω πως θα παει τωρα!και θα παρω κ αλλη γνωμη βεβαια!τουλαχιστον βρε κοριτσαρες...νιωθω πιο ηρεμη τωρα που ξερω τι πρεπει να κανω απο το να περιμενω απλα.........

Μακαρι να είναι απλά τα πράγματα και σε σένα γλυκειά μου!!!πότε θα ξεκινήσεις τα χάπια;;

Εβελινάκι μου με το καλό κορίτσι μου σου εύχομαι το απόγευμα να πάρεις τα ωραιότερα νέα να γεμίσεις ++++++++++++++++++++++++ :-D:-D:-D:-D

Σε ευχαριστώ πολύ πουλάκι μου!!! Άντε να δούμε...έχω τρομερο αγχος και δεν το περίμενα... εσύ ποτέ έχεις γιατρουλη;;

Αχ κορίτσια μου αντε! Έχουμε πολλές εξελίξεις. Εβελινα περιμένουμε! ! Moutzoura μου πιστεύω ότι πολύ γρήγορα θα ρυθμιστεί το θέμα και θα έρθει το νινί. Josephine μου είναι πολύ καλό που είσαι ψύχραιμη. Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ κορίτσια έκανα δουλειές όλο το πρωί και.μάλλον κουράστηκα πολύ και τώρα με τραβάει. Και φεύγω τρέχοντας για τη δουλειά τώρα.

Σιγά σιγά οι δουλειές Τόνι μου!!!! Τώρα ειδικά στην αρχή, πρέπει να είσαι πιο ξεκούραστη!! :wink:

Κι εγώ εδώ και 5 ώρες περίπου, με τραβάει πιο έντονα ή κοιλιά!! Λες και τεντώνει..αλλα δεν τα είχα στην εγκυμοσύνη,γι αυτό δεν ξέρω τι παίζει τώρα..λίγες ώρες!!!! 😉


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να είναι απλά τα πράγματα και σε σένα γλυκειά μου!!!πότε θα ξεκινήσεις τα χάπια;;

Σε ευχαριστώ πολύ πουλάκι μου!!! Άντε να δούμε...έχω τρομερο αγχος και δεν το περίμενα... εσύ ποτέ έχεις γιατρουλη;;

Σιγά σιγά οι δουλειές Τόνι μου!!!! Τώρα ειδικά στην αρχή, πρέπει να είσαι πιο ξεκούραστη!! :wink:

Κι εγώ εδώ και 5 ώρες περίπου, με τραβάει πιο έντονα ή κοιλιά!! Λες και τεντώνει..αλλα δεν τα είχα στην εγκυμοσύνη,γι αυτό δεν ξέρω τι παίζει τώρα..λίγες ώρες!!!! 😉

Γιατρό έχω ξανά στις 27/12 :tongue::tongue::tongue: περιμένω και εγώ πως και πως κάθε φορά να έρθει η επόμενη για το ραντεβού με το ζουζούνι μου :D:D:D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατρό έχω ξανά στις 27/12 :tongue::tongue::tongue: περιμένω και εγώ πως και πως κάθε φορά να έρθει η επόμενη για το ραντεβού με το ζουζούνι μου :D:D:D

Τώρα που φτάνουν οι γιορτές πιστεύω θα περάσουν πιο γρήγορα οι μέρες,!!! 😉


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα χωριο κ δεν εχω ιντερνετ κοριτσια μου.θα τα διαβασω οταν επιστρεψω τα μνμ σας.καλη επιτυχια στην πιπι μας...φιλια σε ολες.σας αγαπω!!!!!

καλα να περασεις σαμμερακι...... να γεμισεις νεες εικονες... νεες ελπιδες.... να ανασυγκοτηθεις.... να πεταξεις ο,τι σε βαρυνει....

φιλακια πολλα σε σενα και στο παιδακι σου!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε??εγω ειμαι σχετικα καλα θα αδιαθετησω το νοιωθω αν κ η θερμοκρασια μου σημερα επεσε οποτε πιστευω μια απο αυτες τις μερες να αδιαθετησω..ο αντρας μου με πηρε τεστ αλλα δεν θα το κανω αφου το μονο συμπτωμα ειναι πονοι περιοδου..καταλαβα οτι κατι δεν πηγαινε καλα γιατι στο μικρο μου ηταν η μοναδικη φορα που δεν ειχα κανενα συμπτωμα κ τελικα ημουν εγγυος..the next time

τα δικα σας νεακια?

Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν πηγατε ικεα επρεπε να το πεις κι οταν ξαναπατε να μας το πειτε γιατι καθε τρεις και πεντε εκει ειμαστε και βολευει απιστευτα χλιδα δωματιο θηλασμου αλαγματος πανας και χωρος για πιτσιρικια για να πιεις τον καφε και απεριοριστος καφες.... Και μικροδωρακια ασε πανηγυρι πραγματικα μεχρι 5-6χρονων για τα πιτσιρικια ειναι παραδεισος και δεν αγχωνομαι για τα μικρα...

ok. θα σου τοπω την επομενη φορα!!!! αλλα εμεις δεν παμε συχνα!!!!

καλημερα κοριτσαρες μου !καλη εβδομαδα να εχουμε!πολλες ευχες στην Pipi μας ...με το καλο να συναντηθει με τον ερωτα της ζωης της!και σε ολες τις κοπελες που μετρανε μερουλες!

Μαρτη μου ευχαριστωωωωωω...θα παραλαβω και θα πασπαλισω ολο το σπιτι με την μπεμπεδοσκονη σουυυυ!!!

Εβελινακι μου γλυκο....πολλες μερες!!!!λες βρε?και εγω 27/10 ειχα αδιαθετησει...σαν πολλες μερες να ναι η καθυστερηση βρε!!!για πανε για αιματακι να εχουμε κανενα καλο απο εσενα εστω!!!!εγω θα τον παρω τον γιατρο τηλεφωνο 9 που ανοιγει να δουμε τι θα δουμε....

μουτζουριτσα μου θα σουστελνω συχνα οση θες!!!!!!

Josephine μου Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ. Την Τετάρτη που θα πάω θα είμαι 5w4d οπότε ίσως ακούσω κάτι ίσως και όχι. Αλλά με ενδιαφέρει κυρίως να είναι όλα όπως πρέπει. Μακάρι.

Εσύ πότε θα ξαναπας για χοριακη? Μακάρι να έχει ανέβει πολύ να χαρούμε όλες μαζί! !!

μου φαινεται οτι μπορει να ακουσεις και να δεις καρδουλα αν εχει δυνατο υπερηχο σαν αυτο της β επιπεδου!!!!!

με το καλο κοπελα μου!!!!!!!

A, ε νωρίς πολύ θα είσαι, μάλλον δεν θα ακούσετε καρδούλα, αλλά θα δείτε όντως ότι όλα είναι στη θέση τους και θα χαλαρώσεις πολύ. Και την επόμενη εβδομάδα θα λιώσεις με την καρδούλα :tongue:

Χοριακή εγώ την Παρασκευή, αλλά δύσκολο μου φαίνεται στην παρούσα φάση να χαρούμε. Έχουν αρχίσει και λίγες καφέ εκκρίσεις που μάλλον για αποβολή το πάει νομίζω. Σε λίγο θα μιλήσω με τον γιατρό μου πάλι. Έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα όμως, η μεγάλη πίκρα ήταν την Παρασκευή, τώρα απλώς περιμένω να ξεκαθαρίσει το πράγμα και όταν θα ξαναείμαστε έτοιμοι θα ξαναπροσπαθήσουμε.

τζο μου ολα παιζουν.... ολα ειναι μες το προγραμμα.... κι αν ειναι κατι να φυγει ας γινει οσο πιο ανωδυνα!!!! δειξε δυνατη κοριτσι μου!!!!!

σου ευχομαι ενα δευτερο γερο δυνατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!!

γλυκια μου Τζο καλο ειναι που το εχεις παρει πιο ψυχραιμα...αλλα θετικη σκεψη!ομως σε κατανοω που θες να τελειωνει η αναμονη για να δεις τι μελλει γενεσθαι!

Τονακι μου ολα καλα θα ναι θα δεις!θα εξελιχθουν ολα ομαλα!τιποτα δεν εχεις να φοβασαι!

πηγα γιατρο κοριτσαρες!ειχε κενο 11 και πεταχτηκα απο το γραφειο!οπως το φοβομουν...το ωοθυλακιο δεν εσπασε ποτε (εχει κανει μια κυστη στην αριστερη ωοθηκη που εχει σπασει αρα καααααποια στιγμη θα αδιαθετησω) σε αυτο τον κυκλο και σε αρκετους προηγουμενους μου εχει συμβει αν κρινω απο τις μεγαλες κατα καιρους καθυστερησεις!μου χορηγησε primolut για να ερθει...μην το αφησουμε αλλο τωρα...και να παμε σε ενα κυκλο με υπερηχογραφικο ελεγχο και εξετασεις τη δευτερη μερα του κυκλου...μου εγραψε FSH-LH-E2-ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ-ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ-PRL-CA125...τελειωνοντας την συζητηση τον ρωτησα για τα τεστακια...λεει ναι μπορει να μην θετικοποιηθηκε λανθασμενα...να ανιχνευσε την LH αλλα τελικα να μην ανεβηκε οσο χρειαζεται για να σπασει το ωοθυλακιο...τα τελευταια του λογια ηταν αν ειναι ορμονικο κατι που το ευχομαστε ειναι ευκολο...το ρυθμιζουμε και τελος...δεν ρωτησα για αλλο ενδεχομενο να σας πω αληθεια!ειχα παει κ μονη μου γτ τετοια ωρα ο αντρας μου δουλευει και εγω δλδ απλα πηγα γτ ειχε κενο να μην το αφησω αλλο...και ετσι δεν τολμησα να ρωτησω τι μπορει να ναι αν δεν ειναι ορμονικο!

μουτζουριτσα μου πολυ αισια τα νεακια σου απο τον γιατρο!!!!!

ολα καλα θα πανε θα δεις!!!!

εξετασουλες σουερ...αντε να δρομολογηθει το μπεμπε!!!!!

Μακαρι να είναι απλά τα πράγματα και σε σένα γλυκειά μου!!!πότε θα ξεκινήσεις τα χάπια;

Σε ευχαριστώ πολύ πουλάκι μου!!! Άντε να δούμε...έχω τρομερο αγχος και δεν το περίμενα... εσύ ποτέ έχεις γιατρουλη;;

Σιγά σιγά οι δουλειές Τόνι μου!!!! Τώρα ειδικά στην αρχή, πρέπει να είσαι πιο ξεκούραστη!! :wink:

Κι εγώ εδώ και 5 ώρες περίπου, με τραβάει πιο έντονα ή κοιλιά!! Λες και τεντώνει..αλλα δεν τα είχα στην εγκυμοσύνη,γι αυτό δεν ξέρω τι παίζει τώρα..λίγες ώρες!!!! 😉

αντε με το καλο να δουμε +++++++

Γιατρό έχω ξανά στις 27/12 :tongue::tongue::tongue: περιμένω και εγώ πως και πως κάθε φορά να έρθει η επόμενη για το ραντεβού με το ζουζούνι μου :D:D:D

πουλακι μου αγαπημενο θα δεις το μεμπακι σου μεσαστις γιορτες και θα εχεις την μουριτσα του για δωρο!!!!! χαχα!!! σουπερ!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...