Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ 3 ωριτσες μεινανε εε;;; αντε ωραια μια χαραα!! Θα εγραφα στο αλλο θεμα αλλα τα κοριτσια εχουν σοβαρη συζητηση κ δεν θελω εγω να λεω τα δικα μου!:mrgreen:

Απαντησα απο το κιν.μου αλλα για καποιο λογο δεν μπηκε η απαντηση μου..Anyway..αστα να πανε.Βλεπω μια σειρα τωρα για να περασει η ρημαδα η ωρα :-P:D Φυσικα θα παω να στηθω εκει απ'εξω λιγο νωριτερα :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Απαντησα απο το κιν.μου αλλα για καποιο λογο δεν μπηκε η απαντηση μου..Anyway..αστα να πανε.Βλεπω μια σειρα τωρα για να περασει η ρημαδα η ωρα :-P:D Φυσικα θα παω να στηθω εκει απ'εξω λιγο νωριτερα :mrgreen:

Χααχαχαχαχαχα κατι λιγοτερο απο 2ωριτσες μεινανε....να πας φυσικα να πας νωριτερα μπας κ σ τις δωσουνε πιο νωρις!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χααχαχαχαχαχα κατι λιγοτερο απο 2ωριτσες μεινανε....να πας φυσικα να πας νωριτερα μπας κ σ τις δωσουνε πιο νωρις!

Εννοειται! Και θα επανελθω με τα αποτελεσματα :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/6/2018 at 11:17 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσι ποτε θα κανεις την χοριακηηη;;; συγνωμη το 98 ειναι η ηλικια σου;;:wub:

Ειχε καλα αποτελεσματα ειναι εγκυος η @Nicol_ μαςς.....:wub:

Δυστυχώς δεν χρειάστηκε να την κάνω :unsure: χθες είχα κάτι καφέ υγρά και σήμερα κανονικά περίοδο! Ναι είμαι 20 και παρότι έγινε κατά λάθος θα το ήθελα :unsure:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Raf98 είπε:

Δυστυχώς δεν χρειάστηκε να την κάνω :unsure: χθες είχα κάτι καφέ υγρά και σήμερα κανονικά περίοδο! Ναι είμαι 20 και παρότι έγινε κατά λάθος θα το ήθελα :unsure:

Λυπαμαι πολλη αλλα αφου θα το ηθελες γιατι δεν ξεκινατε προσπαθειες...20ειμαι κ εγω αλλα το θελαμε σαν τρελοι με τον συντροφο μ εκεινος 24! Ευτυχως στον δευτερο μηνα προσπαθειων μας ηρθε το μπεμπεκι! Ειναι οτι καλυτερο θα μπορουσε να μας ερθει μετα απο 7χρονια π ειμαστε μαζι! :D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λυπαμαι πολλη αλλα αφου θα το ηθελες γιατι δεν ξεκινατε προσπαθειες...20ειμαι κ εγω αλλα το θελαμε σαν τρελοι με τον συντροφο μ εκεινος 24! Ευτυχως στον δευτερο μηνα προσπαθειων μας ηρθε το μπεμπεκι! Ειναι οτι καλυτερο θα μπορουσε να μας ερθει μετα απο 7χρονια π ειμαστε μαζι! :D

Χαίρομαι παρα πολύ για εσάς και είναι τέλειο που είστε τοσα χρόνια μαζί και ολοκληρώνεται έτσι την σχέση σας :wub: εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να ξανά προσπαθήσω γιατί δεν είναι στα σχέδια μας λόγο το ότι δεν είμαστε έτοιμοι, και αυτός 24 είναι! Δεν πειράζει όταν έρθει η ώρα του :unsure::)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Raf98 είπε:

Χαίρομαι παρα πολύ για εσάς και είναι τέλειο που είστε τοσα χρόνια μαζί και ολοκληρώνεται έτσι την σχέση σας :wub: εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να ξανά προσπαθήσω γιατί δεν είναι στα σχέδια μας λόγο το ότι δεν είμαστε έτοιμοι, και αυτός 24 είναι! Δεν πειράζει όταν έρθει η ώρα του :unsure::)

Εννοειται!!! Αλλα ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι εισαι ετοιμος πλην τα επαγγελματικα π πρεπει να εχουν μπει σε μια σειρα....μετα απο αυτο ΑΓΑΠΗ να υπαρχει! Παντα την αποψη μ λεω κ ο δικος μ ο αντρας απολυτως σιγουρος δεν ηταν αλλα μετα το θετικο τεστ κανει ηδη σαν χαζομπαμπας!:wub: παρολαυτα ευχομαι συντομα να μεγαλωσει η οικογενεια σας! Ειναι ενα θαυμα κ το εχω ξαναπει ειναι δωρο απο το Θεο ενα μωρο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εννοειται!!! Αλλα ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι εισαι ετοιμος πλην τα επαγγελματικα π πρεπει να εχουν μπει σε μια σειρα....μετα απο αυτο ΑΓΑΠΗ να υπαρχει! Παντα την αποψη μ λεω κ ο δικος μ ο αντρας απολυτως σιγουρος δεν ηταν αλλα μετα το θετικο τεστ κανει ηδη σαν χαζομπαμπας!:wub: παρολαυτα ευχομαι συντομα να μεγαλωσει η οικογενεια σας! Ειναι ενα θαυμα κ το εχω ξαναπει ειναι δωρο απο το Θεο ενα μωρο!

Και εγώ το ίδιο πιστεύω :wub: ας αποκατασταθούμε πρώτα και μετά αν θέλει ο θεός θα έρθει :) σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την στήριξη σου και χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 20χρονη που θέλει παιδί :P εύχομαι να έχεις μια γερή οικογένεια  :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ραφαελα_98 είπε:

Και εγώ το ίδιο πιστεύω :wub: ας αποκατασταθούμε πρώτα και μετά αν θέλει ο θεός θα έρθει :) σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την στήριξη σου και χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 20χρονη που θέλει παιδί :P εύχομαι να έχεις μια γερή οικογένεια  :wub:

Σε ευχαριστω κ εγω κοριτσι μ:wub:θυμαμαι απο τα 17ελεγα οτι θελω ενα παιδι κ επιτελους ηρθε η ωρα!♡ Δεν εισαι η μονη! Οσο αφορα την στηριξη μην λες χαζομαρες γιαυτο ειμαστε εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια :) πριν από έξι μέρες είπα ότι μου ήρθε περίοδος άρα έληξε ο συναγερμός περί εγκυμοσύνης! Όμως η περίοδος μου σταμάτησε στις τρεις μέρες και αυτες τις μερες δεν είχα τη φυσιολοκη ποσότητα αίματος όπως συνήθως! Να ανησυχήσω ή να το αφήσω; :unsure:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ραφαελα_98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) πριν από έξι μέρες είπα ότι μου ήρθε περίοδος άρα έληξε ο συναγερμός περί εγκυμοσύνης! Όμως η περίοδος μου σταμάτησε στις τρεις μέρες και αυτες τις μερες δεν είχα τη φυσιολοκη ποσότητα αίματος όπως συνήθως! Να ανησυχήσω ή να το αφήσω; :unsure:

Καλημερα κοιταξε να δεις για να εισαι απολυτως σιγουρη κ να μην λες ισως ετσι ισως αλλιως πανε κανε μια χοριακη π ειναι το μονο σιγουρο αποτελεσμα! Δεν εχεις να χασεις κατι φυσικα εσυ ξερεις!!!:D ευχομαι τα καλυτερααα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοιταξε να δεις για να εισαι απολυτως σιγουρη κ να μην λες ισως ετσι ισως αλλιως πανε κανε μια χοριακη π ειναι το μονο σιγουρο αποτελεσμα! Δεν εχεις να χασεις κατι φυσικα εσυ ξερεις!!!:D ευχομαι τα καλυτερααα!!

Λες εε; Απλά επειδή δεν μου αρέσουν και οι ενέσεις :P φοβάμαι μην πάω τζάμπα.... πρέπει μάλλον να το πάρω απόφαση και να πάω!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ραφαελα_98 είπε:

Λες εε; Απλά επειδή δεν μου αρέσουν και οι ενέσεις :P φοβάμαι μην πάω τζάμπα.... πρέπει μάλλον να το πάρω απόφαση και να πάω!! 

Κοιταξε να δεις! εγω να δεις φοβο π το ειχα αλλα να ξερεις οτι αν μεινεις εγκυος θα σε τρυπανε καθε μηνα με τις εξετασεις και καμια φορα κ δυο φορες τον μηνα κ πιστεψε με εκτος οτι θα το συνηθισεις πλεον θα ειναι κ το τελευταιο π σε απασχολει σκεψου γεννα π.χ! Εγω λεω να πας γιατι ειναι το πλεον σιγουρο αν νομιζεις οτι η περιοδος ηταν διαφορετικη απο τις αλλες φορες τοτεεε....;)

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοιταξε να δεις! εγω να δεις φοβο π το ειχα αλλα να ξερεις οτι αν μεινεις εγκυος θα σε τρυπανε καθε μηνα με τις εξετασεις και καμια φορα κ δυο φορες τον μηνα κ πιστεψε με εκτος οτι θα το συνηθισεις πλεον θα ειναι κ το τελευταιο π σε απασχολει σκεψου γεννα π.χ! Εγω λεω να πας γιατι ειναι το πλεον σιγουρο αν νομιζεις οτι η περιοδος ηταν διαφορετικη απο τις αλλες φορες τοτεεε....;)

 

Αααχ αλήθεια; :shock: Πο ποο καθόλου δεν μου αρέσουν.... αλλά έκλεισα να πάω αύριο το πρωί! Άντε να δούμε αν και φοβάμαι μην απογοητευτώ πάλι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...