Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Κυριακή πολύ ωραία η σκέψη σου για τα γερόντια...Μπράβο!!!

Εμείς κάναμε 1,5 ώρα να κατέβουμε γλυφάδα χθες, τα νεύρα μας τσατάλια. Η φωτογράφος πολύ καλή, θα της απαντήσουμε την τρίτη. Μετά πήγαμε στο balux για φαγητό και ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! Χαλαρό περιβάλλον, θάλασσα, τα παιδιά ήταν άψογα (!!!) και γενικά περάσαμε όμορφα.

Σήμερα θα κατέβουμε προς πόρτο ράφτη για να δούμε ένα υπέροχο οινοποιείο, μήπως κάνουμε ένα coctail party με αφορμή τη βάπτιση, τα γενέθλια της καρολίνας, αλλά και του βαγγς, κάποια άσχετη μέρα, όχι μετά τη βάπτιση και καλέσουμε μόνο αυτούς που θέλουμε!!! :tongue::tongue:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Κυριακή πολύ ωραία η σκέψη σου για τα γερόντια...Μπράβο!!!

Εμείς κάναμε 1,5 ώρα να κατέβουμε γλυφάδα χθες, τα νεύρα μας τσατάλια. Η φωτογράφος πολύ καλή, θα της απαντήσουμε την τρίτη. Μετά πήγαμε στο balux για φαγητό και ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! Χαλαρό περιβάλλον, θάλασσα, τα παιδιά ήταν άψογα (!!!) και γενικά περάσαμε όμορφα.

Σήμερα θα κατέβουμε προς πόρτο ράφτη για να δούμε ένα υπέροχο οινοποιείο, μήπως κάνουμε ένα coctail party με αφορμή τη βάπτιση, τα γενέθλια της καρολίνας, αλλά και του βαγγς, κάποια άσχετη μέρα, όχι μετά τη βάπτιση και καλέσουμε μόνο αυτούς που θέλουμε!!! :tongue::tongue:

Ρε πολινακι σε μιαμιση ωρα ερχοσουν Αργος ....σου εκανα και το τραπεζι κιολας!Αλλαζες και τον αερα σου!:tongue::rolleyes:

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

1570822r53tk4skp7.gif

Ιουλια, με το καλο η βαπτιση σας αυριο!

Staxioforina, τη Δευτερα θα παρουμε αποτελεσματα!

Νατασσουλα, μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου σχετικα με το ποτε μπορειτε να ξεκινησετε το φρεσκο γαλα.

Βαλι, να ερθω κι εγω στον γαμο σας?:mrgreen:

Πολινα, δουλευει μια κοπελιτσα στο Χελωνα μπαρ, η οποια κανει και τον κλοουν σε παιδικα παρτυ, αν σ΄ενδιαφερει.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

ιουλια με το καλο η βαπτισουλα σασ!!!!!

κυριακουλα μπραβο σου για την πραξη αυτη...να ξερεισ οτι αξιζει πολυ πιο πολυ απο το τραπεζι τησ βαπτισησ!!

βαλι με το καλο!!!καλε τι υπερπαραγωγη ειναι αυτη!!!να ελθω κι εγω καλεσμενη?μπραβο σασ!!!

α οσο για την νταντα τι να πω?δεν εχω λογια!!!!απαραδεκτη!!ουτε την δευτερα να μην ελθει!!!!καλα δεν εχει ξανακανει babysitting?

μικρε μου και τσαχπινουλη ομορφουλη πιτσι περαστικακια σου!!μαλλον τα δοντακια σασ θα ειναι..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κορίτσια!!

Πήγαμε στο οινοποιείο χθες, ήταν απίστευτα ωραίο, αλλα και τα χρήματα πολλά!!! Αφήστε που έχω αγχωθεί και με την οικονομική κατάσταση που πάει από το κακό στο χείροτερο :(:(:( Νομίζω ότι δεν είναι καιρός για πολλά έξοδα, εκτός βέβαια εαν σου περισσεύουν!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes

Τέλος πάντων, μη σας πρήζω με τα δικά μου...

Μαριάννα, ο βαγγς είναι σε μια ηλικία που δεν θέλει κλόουν, προτιμά κάποιον μάγο, ταχυδακτυλουργό και ιδανικά κανέναν :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως :):):) Χθες, πήγαμε για φαγητό στη γειτονιά σου σ΄ενα ψαρομεζεδοπωλείο. Πολύ καλά ήταν!!

Ιουλία με το καλό η βάπτιση σας!!:):)

Βάλι σούπερ θα περάσουν οι καλεσμένοι!!:D:D

Καλή Κυριακή σε όλες :D


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες βράδυ έγινα για δεύτερη φορά θεία μέσα σε μία εβδομάδα....τη Δευτέρα γεννησε η ξαδέλφη μου έναν μπέμπαρο 4100 που σφήνωσε βγαίνοντας κ τον τράβηξαν με βεντούζα :shock: κ χθες γέννησε η γυναίκα του ξάδελφού μου στην Αλεξανδρούπολη την δεύτερή μας ξαδελφούλα γιατί μέχρι στιγμής είχαμε 5 ξάδελφους κ μία ξαδέλφη 8 χρόνια μεγαλύτερη!;):D

Κυριακή μόνο μπράβο μπορώ να σου πω που σκέφτηκες τα γεροντάκια,θα τους δώσεις άλλα 10 χρόνια ζωής με την κίνησή σου! ;)

Ιουλία περιμένουμε τα νέα της βάπτισής σας κ το όνομα!:D

Βάλι με το καλό ο γάμος κ η βάπτισή σας! Σούπερ όλα όπως τα περιγράφεις!:D


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Σημερα αρχηζα να ηρεμησω λιγο λογο το οτι δεν την ειδα την αναποδι χθεσ!!!!!

καλα εχω παθει φρικη, ελεγα τον αντρα μου δεν τι θελω αλλο στο σπιτι την κυρια και μου λει να κανω υπομονη μεχρι να βροθμε μια αλλη!!!!

Κοριτσια ευχαρηστω για τα καλα σασ λογια!!!!

ευχομε ι καλεσμενη μασ να ειναι ευχρηστημενη τπτ αλλο!!!!

Περιτο να σασ πω οτι οποιοσ θελει να ερθει στειλτε μου πμ

φυσικα ειστε καλεσμενη!!!!!

Πιο καλα αυριο θα σασ βαλω και το προσκλητηριο να το παρετε μεσο φορουμ

να μου πειτε και την γνωμη σασ!!!!!

Κοριτσια θυμαστε που σασ ειχα πει για τησ τριανδαφυλλιεσ που εβαζα στο κηπο μου εχουν βγαζει κατι μπουμπυκια πορτοκαλι εντονο κιτρινο εντον πανεμορφα

και μην σασ πω τι πηρα απο την Ταιλανδι πρην δυο μηνεσ.....

ορχιδεσσσσσ 40 κοματια μικρουλια που τα εχω φυτεψει και μεγαλωνουν σιγα σιγα...

για να δουμε πωσεσ θα πιασουν παντοσ ειναι πανεμορφεσ!!!!!

αυτα για την ωρα!!!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites

Να το και το προσκλητηριο!!!!!

λογο το οτι δεν θα ηθελα να εχω δημοσιοσ ολα τα στοιχια κοριτσακια στειλτε μου πμ να σασ το δωσω!!!!

Γονείς, νονοί, μιλούσανε μια μέρα στα κρυφά

έστησα αυτί κι έμαθα νέα φοβερά!

θέλουν να με βουτήξουν στα κρύα τα νερά

όνομα να μου δώσουν, βρε είμαστε καλά?

Αυτοί καλά λογάριαζαν, μα εμένα δεν ρωτάνε..

Στην κολυμπήθρα πώς θα μπω, στο κρύο δεν βουτάνε!

Ακόμα κι αν μου τάζουνε μέλι από την κηρύθρα,

εγώ θα κλάψω σίγουρα μέσα στην κολυμπήθρα.

Όπως εσείς γνωρίζετε και όπως όλοι λένε,

να ξέρετε κυρίες μου ότι κι οι άνδρες, κλαίνε!

Πήρα λοιπόν απόφαση χουνέρι να τους κάνω

Και για τιμωρία, Κουλούρα να τους βάλουν.

Σκέφτηκα λοιπόν πρώτα να τους παντρέψω

και ύστερα να βουτηχτώ κι εγώ να διαπρέψω.

Την όμορφη μανούλα μου νύφη θα συνοδέψω,

με τον μπαμπάκα μου γαμπρό εγώ θα τους χορέψω.

Το ραντεβού μας κλείστηκε 26 του Ιούνη

και ώρα 6 απόγευμα

θα γίνει η τελετή μας

κόσμο λέμε να έχουμε, ελάτε κι εσείς μαζί μας!

Οι γονείς μου

Οι νονοί μου

Η κουμπάρα


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια

το σπιτι μας ειναι υπο κατεδαφιση, διωξαμε, μπουφε, τραπεζαρια, συνθεση, βιβλιοθηκη, ειμαστε σαν τους γυφτους μεσα στο σαλονι

Αυριο η μικρη ξεκιναει παιδικο, εχω μια "αγωνια". Εκανε και μια ωραιοτατη μελανια στη μουρη πριν απο λιγο, σημαδεμενη θα παει.

Αντε καλο βραδυ κι απο μας


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!

Μολις κοιμηθηκαν τα βλασταρια μου. Καλα ψοφιες επεσαν γιατι ειμασταν στην μαμα μου απο το πρωι και παιζανε ολη μερα και τωρα νανι. Ο μπαμπας μας ειναι στο γηπεδο και ετσι βρηκα και γω λιγο χρονο. Σημερα κοριτσια παρθηκε η τελικη αποφαση που συζητουσαμε μηνες τωρα να μετακομοισουμε διπλα στη μαμα μου. Η μαμα μου μενει σε μια μονοκατοικια και διπλα εχει ενα μικροτερο σπιτι που ηταν της γιαγιας μου και ειπαμε να μεινουν οι γονεις μου εκει και εμεις να εγκατασταθουμε στο πατρικο μου. Απο την μια χαιρομαι γιατι θα εχω την μαμα μου διπλα και θα εχω βοηθεια οπως οτι και τα μωρα θα μεγαλωσουν σε απιτι με αυλη και ειναι ιδανικο αλλα αυτη η συγκατοικηση εμενα με τρομαζει γιατι πιστευω πως οι σχεσεις οι τοσο κοντινες εχουν τριβη και δεν μου αρεσαν ποτε αυτου του ειδους οι συγκσατοικησεις.. τλπ..η αποφαση παρθηκε και μεσα στο καλοκαιρι εχω μετακομιση..:rolleyes::rolleyes:

Κατα τα αλλα περσαμε τελεια εχθες με τα ξαδερφια μου και ειπιαμε ποτακι σπιτικο και τα κοριτσια μου ιδανικα μας αφησαν να το χαρουμε:tongue::tongue:

Α!! μην το ξεχασω βαλι σουπερ ουαου ο γαμος!!!Η σαντορινη ειναι ο προορισμος που λατρευω και θα ηθελα καποτε να αποκτησω σπιτι εκει. Ειμαι σιγουρη οτι οι καλεσμενοι σου θα εκτιμησουν ολη αυτη την προετοιμασια κια την φιλοξενια σου!! η ωρα η καλη για σενα και με το καλο και η βαφτιση σας!!

Καλο βραδυ σε ολες!!


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

το σπιτι μας ειναι υπο κατεδαφιση, διωξαμε, μπουφε, τραπεζαρια, συνθεση, βιβλιοθηκη, ειμαστε σαν τους γυφτους μεσα στο σαλονι

Αυριο η μικρη ξεκιναει παιδικο, εχω μια "αγωνια". Εκανε και μια ωραιοτατη μελανια στη μουρη πριν απο λιγο, σημαδεμενη θα παει.

Αντε καλο βραδυ κι απο μας

Tί έγινε βρε Smouts μου?? Γιατί έτσι?? :(

Μην προβληματίζεσαι με τη μελανιά...έχεις να δεις πολλές!!!:rolleyes::rolleyes:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες κι ομορφάκια. Πολύ ζεστό σουκου ε; Εμείς πήγαμε εκδρομούλα Κόρινθο χτες και ξεσαλώσαμε, όλη μέρα έξω, λαλήσαμε από τον ήλιο! Αλλά ήταν πολύ ωραία! Την επόμενη φορά Ναύπλιο (πολύτεκνη σου ερχόμαστεεεε). Και έπεται συνέχεια, κάθε δεύτερο Σάββατο θα την κοπανάμε, να χορτάσει το μάτι μέρη και ομορφιές και το μωρό να γνωρίσει την χώρα μας (και τους φίλους μας!).

Σμους γιατί αδειάσατε το σπίτι, για το μωρό;

Βάλι ακούγεται υπέροχο όλο αυτό που οργάνωσες!

Για το τραπέζι στα γερόντια απλά δεν έχω λόγια, υπέροχη ιδέα!

evni δύσκολη απόφαση πήρατε, ελπίζω να πάνε όλα καλά, με το καλό η μετακόμιση

Πολινάκι γουάτς απ μάι λοβ;


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανακαινιση Πολακι, ανακαινιση

11 μηνες καθομαι, 2 εβδομαδες πριν γυρισω στη δουλεια, μας επιασε η προκοπη. Ασε, ανηκουμε στη φυλη των ελληνων, τελευταια στιγμη ολα. και φυσικα παμε για Σεπτεμβρη τη βαφτιση


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...