Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Δερματολογος.

Γεια σας κοριτσια. Για τις αλλεργικες κοκκινιλες που συζητουσαμε προχθες, κρεμα καλεντουλας ειπε ο παιδιατρος.

καλεντουλα της εβαζα κ εγω,της welenda.βοηθαει πολυ.βαζαμε κ εμεις στα χερια μας! απλα ο γαστρεντερολογος θελει να βεβαιοθουμε οτι δεν ειναι αλλεργια απο αυγο.για 20 μερες δεν θα βαζω καθολου.

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο μενα!!

Αργ7 μπραβο για την κινηση με το γηροκομειο:P:p:p

Ιουλια09 με το καλο η βαφτιση σας και να περασετε πολυ πολυ ομορφα!!!

Περιμενω και γω με μεγαλη αγωνια την βαφτιση των κοριτσιων μου στις 30/5 και νομιζω οτι θα κλαιω συνεχεια αφου και στο σπιτι ειναι στιγμες που τις βλεπω και κλαιω φαντασου στη βαφτιση..θα γινω ρεζιλι? κλαινε και αλλες μαμαδες γιατι εγω πριν γινω μαμα στις βαφτισεις που πηγαινα δεν προσεχα τετοια πραγματα..

τα κοριτσια μου βλεπουν κινουμενα σχεδια και γω βρηκα λιγο χρονο να καθησω στον υπολογιστη. Περιμενω τον ξαδερφο μου σημερα μετην γυναικα του για καφεδακι απογευματινο και γενικα πιστευω πως επειδη ο μπαμπας μας ειναι εδω μονο το σ/κ, με το κωλοωραριο του, ολα ειναι πολυ γιορτινα.

Ελπιζω ολες να περασετε καλα και την δευτερα να τα πουμε παλι..

Παω να κανω κοτοπουλο με μακαρονια για τα παιδια και μπιφτεκια για εμας..

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια

τρέχω και δεν φτάνω αυτη η εβδομαδα μου ηταν και συνεχίζει να είναι μεσα στο τρέξιμο τωρα βρήκα λίγο χρόνο να σας διαβασω αυριο είναι η βαφτιση μας και περιμένω κόσμο απο το πρωί εχω πολύ αγχος βρε κορίτσια μου τι μ'εχει πιασει ουτε στο γαμο μου δεν εκανα ετσι.

το μικρούλι μου ευτυχως είναι καλά και σήμερα τελειώνει και η αντιβιωση.

φιλακια καλο σ/κ σε όλες.

Με το καλο ολα να πανε τελεια!:-P
Καλημερα και απο μενα!!

Αργ7 μπραβο για την κινηση με το γηροκομειο:P:p:p

Ιουλια09 με το καλο η βαφτιση σας και να περασετε πολυ πολυ ομορφα!!!

Περιμενω και γω με μεγαλη αγωνια την βαφτιση των κοριτσιων μου στις 30/5 και νομιζω οτι θα κλαιω συνεχεια αφου και στο σπιτι ειναι στιγμες που τις βλεπω και κλαιω φαντασου στη βαφτιση..θα γινω ρεζιλι? κλαινε και αλλες μαμαδες γιατι εγω πριν γινω μαμα στις βαφτισεις που πηγαινα δεν προσεχα τετοια πραγματα..

τα κοριτσια μου βλεπουν κινουμενα σχεδια και γω βρηκα λιγο χρονο να καθησω στον υπολογιστη. Περιμενω τον ξαδερφο μου σημερα μετην γυναικα του για καφεδακι απογευματινο και γενικα πιστευω πως επειδη ο μπαμπας μας ειναι εδω μονο το σ/κ, με το κωλοωραριο του, ολα ειναι πολυ γιορτινα.

Ελπιζω ολες να περασετε καλα και την δευτερα να τα πουμε παλι..

Παω να κανω κοτοπουλο με μακαρονια για τα παιδια και μπιφτεκια για εμας..

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!

Και εγω κλαιω καθε φορα κι ας εχω βαπτισει 3!Αλλα καλα εγω κλαιω και με το παραμικρο...πχ οταν λενε ποιημα στο σχολειο οταν παρελαζουν οταν βαζουν γκολ στο ποδοσφαιρο!:rolleyes:καλα λεμε πολυ κουκουβαου-μαμα!!!!!!

καλημερα σας και παλι!


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

πως ειστε? σημερα εχει ωραια μερα για βολτουλα!!! περιμενουμε να περασει η ωρα κ να φαμε τα φρουτακια μας κ να βγουμε

αν κ δεν μου αρεσει το Σαββατο γιατι εχει παρα πολυ κοσμο....αλλα θα βγω!!!!!!!!!

ψωνισαμε κ τα παπουτσακια τις βαπτισης κ τα προσκλητηρια ηρθαν απο το χωριο με την πρωτη ευκαιρια θα σας βαλω φωτο!!!!

απο βδομαδα θα βγω να ψωνισω αλλα θα σκεφτομαι το μπιζελι κ θα απογοητευομαι με κθε τι που θα δοκιμαζω.....:tongue::tongue:

ο αντρας θα φορεσει το κοστουμι του γαμου μονο πουκαμισο θα παρει χι! χι!

και για τον μπεμπουλη μου μας φερανε ενα ασπρο παντελονακι κ ενα ριγε κοκκινο πουκαμισακι και θα βαλει αυτα!! ειναι κ πολυ αντρακι με την πουκαμισια!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη πολυ ωραια η κινηση για το γηροκομειο!!!

Ιουλια με ο καλο η βαπτιση!!!

αντε να κανω κ καμια δουλιτσα μεχρι να γουμε εξω


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

πως ειστε? σημερα εχει ωραια μερα για βολτουλα!!! περιμενουμε να περασει η ωρα κ να φαμε τα φρουτακια μας κ να βγουμε

αν κ δεν μου αρεσει το Σαββατο γιατι εχει παρα πολυ κοσμο....αλλα θα βγω!!!!!!!!!

ψωνισαμε κ τα παπουτσακια τις βαπτισης κ τα προσκλητηρια ηρθαν απο το χωριο με την πρωτη ευκαιρια θα σας βαλω φωτο!!!!

απο βδομαδα θα βγω να ψωνισω αλλα θα σκεφτομαι το μπιζελι κ θα απογοητευομαι με κθε τι που θα δοκιμαζω.....:tongue::tongue:

ο αντρας θα φορεσει το κοστουμι του γαμου μονο πουκαμισο θα παρει χι! χι!

και για τον μπεμπουλη μου μας φερανε ενα ασπρο παντελονακι κ ενα ριγε κοκκινο πουκαμισακι και θα βαλει αυτα!! ειναι κ πολυ αντρακι με την πουκαμισια!!

με το καλο βατραχακι .Εσεις ποτε βαπτιζετε;Αμ και εγω το μπιζελι σκεφτομαι και λεω πως θα ειμαι .....εγω βλεπεις το αγορασα πριν δω το μπιζελακι:confused::tongue:


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

βλεπω ετοιμασιεσ , οποσ και εγω αστα να πανε!!!!

Μπορω να πω οτι αυτεσ τησ μερεσ ειμαι σε παρα πολυ ενταση

Εχω τοσα θεματα να τακτοποισω, χθεσ πηγα ξανα για την προβα νυφικου, και γιατι το φτιχνω ολο το αλλαζουμε ξανα και ξανα το μοδελο..... σιγουρα θα ειναι ετοιμο την ημερα του γαμου.

Με την δουλεια αλλαξαν οι ρυθμοι του σπιτιου, το μωρο δεν ειναι εκεινο που ειχα αφησει πρην..... ειναι συνεχεια στη γρινια και δεν πολυ τρωει..... ασε που με θελει συνεχια να το εχω στα χερια μου απο την ωρα που μπαινω στο σπιτι μεχρι το βραδι που θα κοιματε..... τον εχει κακομαθει η γυναικα που τον κρατα και εγω εχω τρελαθει, πρην εβαζα το μωρο στο κρεβατι του με την μουζικουλα του κοιμοταν, ενο τωρα κλαμα κλαμα λεσ και τον σφαζουν προτιμα στο χερι και μετα στο κρεβατι του με χιλια ζορια, ασε και το αλλο που ουτε καν το πωτηρι τησ δεν πλενει μου το αφηνει πανω στην μπαρα λεεσ και ειμαι υπερετρια τησ, στο σπιτι μασ καποια πραματα ειναι ξεκαθαρα οτι ο καθενασ μασ μαζευει δεν τα αφηνουμε απο εδω απο εκει.....

Κοριτσια θα θελα να σασ ρωτησω οταν εχεισ καποια να σου κρατα το μωρο, δεν πρεπει να μαζευει το δοματια του παιδιου, γιατι εγω εδω περα βρισκω παντου πανεσ του μωρου μεχρι και πανω στο εκτυπωτη του αντρα μου μαζευα μην σασ πω για τα ρουχα που ξεκοινανε αυτα που αλλαζει τα αφηνει κατω, μια μερα βρηκα κατω απο το καλοριφερ..... με πηρε τηλ χθεσ να μου πει τελικα πωσ θα του δωσει την φρουτοκρεμα του μωρου ενω τησ τα ειχε πει ο αντρασ μου το πρωι και τοτε τη ρωταω αν εχει πει και το γαλα του και μου λει οχι!!!!

και το παιδι μεχρι τησ 11.30 ηταν νυστικο, οταν το ακουσα, βουρκωσα, ειπα μεσα μου τοτε γιατι την εχω

Σημερα κιολλασ ψαχνω για αλλη!!!!! Να σασ πω τα ευχαρηστα !!!!

Αυτο που χαρηκα χθεσ ηταν οτι καταφερα και πηρα τησ σαμπανιεσ που θα μπουνε στα δοματια τον καλεσμενον ετσι για το welcome!!!!!

πηγα να κανω ενα γαμο και βαπτιση απλο και στο τελοσ μου βγανει υπερπαραγωγη!!!!!

Νομιζω οτι επρεπε λογο το οτι η καλεσμενη μου ερχονται πολυ απο εξωτερικο και Σαντορινη!!!!! επρεπε και εγω να τουσ προσφερω οτι το καλυτερο!!!! να φανταστειτε τουσ εχω κανονησει εκδρομη με ιδιωτικο καραβι με μπουφε στο υφεστιο, καλδερα και ηλιοβασηλεμα γαι την επομενη μερα του γαμου!!!!!

Στη δεξιωση θα υπαρχουν παιδια που θα χωρευουν παραδοσιακουσ χορουσ πρην ερθει η νυφη και ο γαμπροσ!!!!!

το καλο ειναι οτι δεν παω να κανω ενα γαμο που να ξοδευω τα χιλιαρηκα λεσ και ειναι χαρτοπετσετεσ.... προσπαθω σε ενα πλαφον που εχουμε βαλει να γινουν ομορφα πραματα και να δεχομαι πολυ καλεσ τιμεσ!!!!!

αργ

πολυ καλο αυτο που σκεφτηκεσ για τα γεροντακια, πιστευω οτι θα το χαρουν πολυ!!!!

αυτα για την ωρα..... παω να βαλω το κουκλο μου να κοιμιθει....


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο βατραχακι .Εσεις ποτε βαπτιζετε;Αμ και εγω το μπιζελι σκεφτομαι και λεω πως θα ειμαι .....εγω βλεπεις το αγορασα πριν δω το μπιζελακι:confused::tongue:

ax βρε Κυριακουλα μου ξεχνας...τα βλασταρια σου σου πηραν τα μυαλα!!!!

2 Μαιου μαζι σας!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

βλεπω ετοιμασιεσ , οποσ και εγω αστα να πανε!!!!

Μπορω να πω οτι αυτεσ τησ μερεσ ειμαι σε παρα πολυ ενταση

Εχω τοσα θεματα να τακτοποισω, χθεσ πηγα ξανα για την προβα νυφικου, και γιατι το φτιχνω ολο το αλλαζουμε ξανα και ξανα το μοδελο..... σιγουρα θα ειναι ετοιμο την ημερα του γαμου.

Με την δουλεια αλλαξαν οι ρυθμοι του σπιτιου, το μωρο δεν ειναι εκεινο που ειχα αφησει πρην..... ειναι συνεχεια στη γρινια και δεν πολυ τρωει..... ασε που με θελει συνεχια να το εχω στα χερια μου απο την ωρα που μπαινω στο σπιτι μεχρι το βραδι που θα κοιματε..... τον εχει κακομαθει η γυναικα που τον κρατα και εγω εχω τρελαθει, πρην εβαζα το μωρο στο κρεβατι του με την μουζικουλα του κοιμοταν, ενο τωρα κλαμα κλαμα λεσ και τον σφαζουν προτιμα στο χερι και μετα στο κρεβατι του με χιλια ζορια, ασε και το αλλο που ουτε καν το πωτηρι τησ δεν πλενει μου το αφηνει πανω στην μπαρα λεεσ και ειμαι υπερετρια τησ, στο σπιτι μασ καποια πραματα ειναι ξεκαθαρα οτι ο καθενασ μασ μαζευει δεν τα αφηνουμε απο εδω απο εκει.....

Κοριτσια θα θελα να σασ ρωτησω οταν εχεισ καποια να σου κρατα το μωρο, δεν πρεπει να μαζευει το δοματια του παιδιου, γιατι εγω εδω περα βρισκω παντου πανεσ του μωρου μεχρι και πανω στο εκτυπωτη του αντρα μου μαζευα μην σασ πω για τα ρουχα που ξεκοινανε αυτα που αλλαζει τα αφηνει κατω, μια μερα βρηκα κατω απο το καλοριφερ..... με πηρε τηλ χθεσ να μου πει τελικα πωσ θα του δωσει την φρουτοκρεμα του μωρου ενω τησ τα ειχε πει ο αντρασ μου το πρωι και τοτε τη ρωταω αν εχει πει και το γαλα του και μου λει οχι!!!!

και το παιδι μεχρι τησ 11.30 ηταν νυστικο, οταν το ακουσα, βουρκωσα, ειπα μεσα μου τοτε γιατι την εχω

Σημερα κιολλασ ψαχνω για αλλη!!!!! Να σασ πω τα ευχαρηστα !!!!

Αυτο που χαρηκα χθεσ ηταν οτι καταφερα και πηρα τησ σαμπανιεσ που θα μπουνε στα δοματια τον καλεσμενον ετσι για το welcome!!!!!

πηγα να κανω ενα γαμο και βαπτιση απλο και στο τελοσ μου βγανει υπερπαραγωγη!!!!!

Νομιζω οτι επρεπε λογο το οτι η καλεσμενη μου ερχονται πολυ απο εξωτερικο και Σαντορινη!!!!! επρεπε και εγω να τουσ προσφερω οτι το καλυτερο!!!! να φανταστειτε τουσ εχω κανονησει εκδρομη με ιδιωτικο καραβι με μπουφε στο υφεστιο, καλδερα και ηλιοβασηλεμα γαι την επομενη μερα του γαμου!!!!!

Στη δεξιωση θα υπαρχουν παιδια που θα χωρευουν παραδοσιακουσ χορουσ πρην ερθει η νυφη και ο γαμπροσ!!!!!

το καλο ειναι οτι δεν παω να κανω ενα γαμο που να ξοδευω τα χιλιαρηκα λεσ και ειναι χαρτοπετσετεσ.... προσπαθω σε ενα πλαφον που εχουμε βαλει να γινουν ομορφα πραματα και να δεχομαι πολυ καλεσ τιμεσ!!!!!

αργ

πολυ καλο αυτο που σκεφτηκεσ για τα γεροντακια, πιστευω οτι θα το χαρουν πολυ!!!!

αυτα για την ωρα..... παω να βαλω το κουκλο μου να κοιμιθει....

την γυναικα να την αλλαξεις οπωσδηποτε!Ακου νηστικο το παιδι....οσο για τον γαμο....εγω γιατι δεν ειμαι καλεσμενη :mad:;να απολαυσω σαμπανια ηλιοβασιλεμα και καλντερα ;;;;;;;:?::?::?::?::cool::tongue::tongue::tongue:

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

βλεπω ετοιμασιεσ , οποσ και εγω αστα να πανε!!!!

Μπορω να πω οτι αυτεσ τησ μερεσ ειμαι σε παρα πολυ ενταση

Εχω τοσα θεματα να τακτοποισω, χθεσ πηγα ξανα για την προβα νυφικου, και γιατι το φτιχνω ολο το αλλαζουμε ξανα και ξανα το μοδελο..... σιγουρα θα ειναι ετοιμο την ημερα του γαμου.

Με την δουλεια αλλαξαν οι ρυθμοι του σπιτιου, το μωρο δεν ειναι εκεινο που ειχα αφησει πρην..... ειναι συνεχεια στη γρινια και δεν πολυ τρωει..... ασε που με θελει συνεχια να το εχω στα χερια μου απο την ωρα που μπαινω στο σπιτι μεχρι το βραδι που θα κοιματε..... τον εχει κακομαθει η γυναικα που τον κρατα και εγω εχω τρελαθει, πρην εβαζα το μωρο στο κρεβατι του με την μουζικουλα του κοιμοταν, ενο τωρα κλαμα κλαμα λεσ και τον σφαζουν προτιμα στο χερι και μετα στο κρεβατι του με χιλια ζορια, ασε και το αλλο που ουτε καν το πωτηρι τησ δεν πλενει μου το αφηνει πανω στην μπαρα λεεσ και ειμαι υπερετρια τησ, στο σπιτι μασ καποια πραματα ειναι ξεκαθαρα οτι ο καθενασ μασ μαζευει δεν τα αφηνουμε απο εδω απο εκει.....

Κοριτσια θα θελα να σασ ρωτησω οταν εχεισ καποια να σου κρατα το μωρο, δεν πρεπει να μαζευει το δοματια του παιδιου, γιατι εγω εδω περα βρισκω παντου πανεσ του μωρου μεχρι και πανω στο εκτυπωτη του αντρα μου μαζευα μην σασ πω για τα ρουχα που ξεκοινανε αυτα που αλλαζει τα αφηνει κατω, μια μερα βρηκα κατω απο το καλοριφερ..... με πηρε τηλ χθεσ να μου πει τελικα πωσ θα του δωσει την φρουτοκρεμα του μωρου ενω τησ τα ειχε πει ο αντρασ μου το πρωι και τοτε τη ρωταω αν εχει πει και το γαλα του και μου λει οχι!!!!

και το παιδι μεχρι τησ 11.30 ηταν νυστικο, οταν το ακουσα, βουρκωσα, ειπα μεσα μου τοτε γιατι την εχω

Σημερα κιολλασ ψαχνω για αλλη!!!!! Να σασ πω τα ευχαρηστα !!!!

Αυτο που χαρηκα χθεσ ηταν οτι καταφερα και πηρα τησ σαμπανιεσ που θα μπουνε στα δοματια τον καλεσμενον ετσι για το welcome!!!!!

πηγα να κανω ενα γαμο και βαπτιση απλο και στο τελοσ μου βγανει υπερπαραγωγη!!!!!

Νομιζω οτι επρεπε λογο το οτι η καλεσμενη μου ερχονται πολυ απο εξωτερικο και Σαντορινη!!!!! επρεπε και εγω να τουσ προσφερω οτι το καλυτερο!!!! να φανταστειτε τουσ εχω κανονησει εκδρομη με ιδιωτικο καραβι με μπουφε στο υφεστιο, καλδερα και ηλιοβασηλεμα γαι την επομενη μερα του γαμου!!!!!

Στη δεξιωση θα υπαρχουν παιδια που θα χωρευουν παραδοσιακουσ χορουσ πρην ερθει η νυφη και ο γαμπροσ!!!!!

το καλο ειναι οτι δεν παω να κανω ενα γαμο που να ξοδευω τα χιλιαρηκα λεσ και ειναι χαρτοπετσετεσ.... προσπαθω σε ενα πλαφον που εχουμε βαλει να γινουν ομορφα πραματα και να δεχομαι πολυ καλεσ τιμεσ!!!!!

αργ

πολυ καλο αυτο που σκεφτηκεσ για τα γεροντακια, πιστευω οτι θα το χαρουν πολυ!!!!

αυτα για την ωρα..... παω να βαλω το κουκλο μου να κοιμιθει....

βαλι μου δεν το συζητωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

να παρει ποδι η κυρια.....απαραδεκτη και μονο που αφησε το μωρο χωρις γαλα μεχρι τησ 11.30

αν ειναι δυνατον!!!!!!!!

ο αδερφος μου εχει γυναικα για τα παιδια του τα προσωπικα της τα μαζευει οπως κ τα παιχνιδακια του μωρου

και εννοειται οτι το παμπερς θα το πεταξει στα σκουπιδια....δεν χρειαζεται να κανεις συμφωνια για αυτο...


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

Ιουλία με το καλό η βάπισή σας!!Με το καλό το ονοματάκι σας!!!

Αργ,μπράβο για την υπέροχη κίνηση που θα κάνεις με το γηροκομείο...Μπράβο!!

Βαλι,με το καλό ο γάμος...δεν νομίζω πάντως να μείνει κανένας παραπονεμένος!!!Κάνεις γάμο υπερπαραγωγή και ονειρεμένο!!!Όσο για την νταντά..τί να πω???Άλλαξέ την γρήγορα...η μαμά μου που κρατάει μωρά κατά καιρούς οτιδήποτε έχει σχέση με το μωρό (ρούχα,πάνες,πιάτα) πάντα τα φροντίζει...δεν αφήνει το σπίτι που πάει μπάχαλο!!Και να ψάξεις να βρεις κάποια που να αγαπάει τα παιδιά και να μην το κάνει από υποχρέωση....αυτές είναι οι καλύτερες...

Περιμένω να ξυπνήσει η ζουζούνα να πάμε μέχρι το κρεοπωλείο..θέλω να πάρω κανένα ρολό χοιρινό ή κοτόπουλο να ψήσω γιατί σήμερα έχουμε τα 40μερα της γιαγιάς και θα κάνει τραπέζι η μαμά μου και είπα να την βοηθήσω λίγο...


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

2138814c15qzk3pcw.gif

Καλημέρα κορίτσια!

Από το πρωί καθαριότητα σπιτιού, ενώ έχει προηγηθεί ξενύχτι έως τις τρισήμιση με το μπέμπη για λόγους ανεξήγητους..., σε λίγο τρέχω και με τα δύο στο εργαστήρι βιωματικής μουσικής που πηγαίνει η Σοφία, το απόγευμα ραντεβού με τις φίλες της στον παιδότοπο, και τί ακόμα με περιμένει... Γλυκιά οικογενειακή ζωή!

Βάλι πολύ όμορφα περιγράφεις τις προετοιμασίες, παραμυθένια!


994464lddvg62m3r.gifttb249f.aspx727545ds9fqyqice.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια:D

Ο πιτσιποπάκος χτες το βράδυ στις 5 ακριβώς αποφάσισε να ξεσηκώσει το σύμπαν...φωνές, κλάματα...μέχρι τις 7 που επιτέλους ο καημενούλης ηρέμησε και ξανακοιμήθηκε:(

Έχει και μυξούλες και έντονο βήχα, πυρετό όμως όχι ευτυχώς. Βγάζει και άλλο δόντι στην κάτω γνάθο και μάλλον γι' αυτό έχει όλα αυτά τα συμπτώματα:rolleyes:

Χτες το απόγευμα έκανε και εμετό μετά την κρέμα:(

Κατά τα άλλα είναι ευδιάθετος και θέλει συνέχεια βόλτες:shock:

Βάλι με το καλό ο γάμος και η βάπτιση....μπράβο για την υπερπαραγωγή που ετοιμάζεις:D Η νταντά σας είναι το λιγότερο απαράδεκτη που αφήνει το μωράκι νηστικό και τεμπέλα που δεν μαζεύει τίποτα:confused: άλλαξε την το συντομότερο...

Με το καλό και σε όλα τα κορίτσια που είναι στις προετοιμασίες...εμείς έχουμε ακόμα λίγο χρόνο, περίπου 2 μήνες:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια

τρέχω και δεν φτάνω αυτη η εβδομαδα μου ηταν και συνεχίζει να είναι μεσα στο τρέξιμο τωρα βρήκα λίγο χρόνο να σας διαβασω αυριο είναι η βαφτιση μας και περιμένω κόσμο απο το πρωί εχω πολύ αγχος βρε κορίτσια μου τι μ'εχει πιασει ουτε στο γαμο μου δεν εκανα ετσι.

το μικρούλι μου ευτυχως είναι καλά και σήμερα τελειώνει και η αντιβιωση.

φιλακια καλο σ/κ σε όλες.

άντε ωραία..είδες ποθ συνήλθε το παιδί;

καλησπέρα κορίτσια!όλα καλά σήμερα. πήγα ψώνισα δωράκια για κάτι βαφτίσεις, πήγα στα μαθηματάκια μου και γύρισα το βράδι κυρία! χρειαζόμουν λίγη χαλάρωση!ντρέπομαι, αλλά το λέω.υπάρχουν ώρες που σαλτάρω πολύ άσχημα! και συμπληρώνω τα λόγια της φίλης kassianis. δεν φταίει μόνο το οτι είμαστε κακομαθημένη γενιά,φταίει και που κάνουμε παιδάκια λιγο μεγαλύτερες και ενω έχουμε μάθει στην ανεξαρτησία και στην καλοπέραση πρέπει ξαφνικά να αποκτήσουμε ευθύνες. ωραίο το μεγάλωμα του παιδιού μας, απίστευτη εμπειρία, κάποιες ώρες όμως νιώθω οτι πραγματικά είναι Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

τώρα η εξωσωματική είναι άλλη ιστορία. νομίζω οτι ποτέ κανένα από αυτά τα ζευγάρια που υποβάλλονται σε τόσο μεγάλη δοκιμασία δεν είναι πραγματικά προετοιμασμένο για να δεχτεί μια αποτυχία ή ένα άρρωστο παιδάκι. φάρμακα, αγωνία, οικονομική εξάντληση και στο τέλος?κ άλλος αγώνας, συνεχής, ανεξάντλητος αγώνας.....πρέπει να έχεις μεγάλα αποθέμματα θάρρους για να αντέξεις. κρίμα στο παληκάρι που αυτοκτόνησε, κρίμα στην κοπελίτσα που έχασε τον άνθρωπο της και κρίμα στο μωράκι που πάλεψε για να έρθει και να κρατηθεί στην ζωή και άθελα του....... δεν ξέρω , άρχισα καλά, στην πορεία συγκινήθηκα.

θύμωσα βρε κορίτσια με το ζευγάρι. μαλώστε με, αλλά τα παιδιά μας δεν είναι η προσωπική μας καταξίωση. μιλάω εκ του ασφαλούς, αλλά ένα αρρωστο παιδάκι πρέπει να το αγαπάμε δυο φορές....οι γονείς πρέπει να αντέχουν.

δεν ξέρω για το γεγονός αυτό...αλλά δεν ξέρεις πως μπορεί να αντιδράσει ο καθένας και τι παιχνίδια παίζει τομυαλό το οποίο είναι δύσκολο να ελέγξουμε...

σήμερα πήγαμε βολτίτσα παόλο που είχε πολύ αέρα αλλά το ευχαριστήθηκα..ήπια κι ένα καφεδάκι ήσυχα..χτες πήγαμε να δούμε για βαπτιστικά αλλά δεν εντυπωσιαστήκαμε...δεν ήταν σεταρισμένα βρε παιδιά...μας λέγανε να συνδυάσουμε αλλά δεν τρελάθηκα κιόλλας..θα ξαναβγούμε βέβαια γιατί δεν πήγαμε σε όλα τα βαπτιστικά αλλά ελπίζω να βρούμε κάτι και να ξεμπερδεύουμε...

Μαριάννα μου με τις εξετάσεις σας τιέγινε;;;σίγουρα θα απάντησες αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να ανατρέξω

Βάλι με το καλό...

Αργ7 θα χαρούν τα γεροντάκια και θα πάρετε 1000 ευχές..μπράβο σου...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...