Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Ψαχνω για νεογεννητο διαφορα( μπουκαλια πιπιλες θηλαδτρο κ.α)


Recommended Posts

Καλησπερα ψαχνω

Θηλαστρο 

Μαdela swin κατα προτιμηση το διπλο.

Μπουκαλια γυαλινα επωνυμα στο κουτι τους

Πιπιλες στο κουτι τους

Κουτακι για πιπιλα

Κλιπ για πιπιλα

Για τα δοντια μασιτικα

Θερμομετρο μωρου

Κουρτινα λευκη για δωματιο

Κ ο,τιδηποτε 0-3 καλοκαιρινο η3-6 φθινοπωρινο με καρτελακι

Εκτος απο το θηλαστρο ολα τα αλλα θα τα προτιμουσα κλειστα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 6/3/2017 at 11:14 ΜΜ, Kitriblue είπε:

Καλησπέρα , εχω κουρτίνα λευκή που μπαίνει μονο σε κουρτινοξυλο κ οχι σε σιδηρόδρομο. Αν σε ενδιαφερει ενημέριωσε με να σου στείλω λεπτομέρειες 

Αν την εχετε ακομη στειλτε μου πμ σας παρακαλω κ τιμη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! :)

Σας στέλνω φωτογραφίες με τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν. Αν σας ενδιαφέρει κάτι, πείτε μου για να σας πω την τιμή.

Ευχαριστώ!

1) Βρεφικό θερμόμετρο πιπίλα Avent + δώρο μια αχρησιμοποίητη πιπίλα μέσα στη συσκευασία. Διάφορες ολοκαίνουριες πιπίλες στη συσκευασία τους. Κάποιες που λείπουν απο τη συσκευασία τις έχω χρησιμοποιήσει.

10ruuro.jpg

 

2) Μπουκάλια Avent ολοκαίνουρια (όχι γυάλινα) στη συσκευασία τους.

23wa59l.jpg

 

3) Ολοκαίνουρια μπουκάλια (όχι γυάλινα) και θήκες μεταφοράς για αποστειρωμένες θηλές.

rjpc7c.jpg

 

4) Διάφορα μπουκάλια Avent ελαφρώς χρησιμοποιημένα, σε άψογη κατάσταση και ξεχωριστά ολοκαίνουριες συσκευασίες με θηλές για τα μπουκάλια και ολοκαίνουριες συσκευασίες με δίσκους μετατροπής των μπουκαλιών σε αποθηκευτικά μπουκάλια για το γάλα.

2ldi1af.jpg

 

5) Ολοκαίνουρια στόμια και λαβές για μετατροπή των μπουκαλιών Avent σε εκπαιδευτικά κύπελα.

2wrksc0.jpg

 

6) Συσκευή ρινικής απόφραξης για βρέφη και 7 ανταλλακτικά μιας χρήσης.

14war12.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...