Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα κορίτσια καλη εβδομάδα!

Καλημέρα Αννουλα! Πως τα πας? Εγώ βρήκα θετικό τεστ οωρρηξιας για πρώτη φορά τόσο έντονα και είχα 2 επαφές τη μερα του τεστ και την επόμενη! Ήθελα και σήμερα αλλά δεν μας έκατσε το πρωί πριν τη δουλειά...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, kido είπε:

Καλημέρα Αννουλα! Πως τα πας? Εγώ βρήκα θετικό τεστ οωρρηξιας για πρώτη φορά τόσο έντονα και είχα 2 επαφές τη μερα του τεστ και την επόμενη! Ήθελα και σήμερα αλλά δεν μας έκατσε το πρωί πριν τη δουλειά...

Καλημερούδια μια χαρα είμαι!!!

Ναι το διάβασα πρώτη φορα πηρες τα τεστακια??? Δε πειράζει που δεν εθχατε επαφη φτάνουν αυτες που είχατε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερούδια μια χαρα είμαι!!!

Ναι το διάβασα πρώτη φορα πηρες τα τεστακια??? Δε πειράζει που δεν εθχατε επαφη φτάνουν αυτες που είχατε

Όχι 3 κυκλο αλλά πρώτη φορά τόσο έντονα τη βρήκα. Αλλες φορές ήταν αχνή..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα Αννουλα! Πως τα πας? Εγώ βρήκα θετικό τεστ οωρρηξιας για πρώτη φορά τόσο έντονα και είχα 2 επαφές τη μερα του τεστ και την επόμενη! Ήθελα και σήμερα αλλά δεν μας έκατσε το πρωί πριν τη δουλειά...

καλημερα ! πολυ καλες επαφες ειχατε . αν μπορεσετε κ σημερα το βραδυ , ακομα καλυτερα  για παν ενδεxomeno.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα ! πολυ καλες επαφες ειχατε . αν μπορεσετε κ σημερα το βραδυ , ακομα καλυτερα  για παν ενδεxomeno.

Θα τον αποπλανησω αν και μου λέει "με ξεζουμισες το ΣΚ!" Χα χα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα!!!! Πως ειστε? Εγω 21η μερα του κυκλου και συνηθως καθε φορα οταν ηταν να αδιαθετησω ειχαν ξεκινησει ηδη συμπτωματα περιοδου και τωρα...τιποτα...Ελπιζω να ειναι για καλο!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

για καλο σκοπο ειναι πες τον!!! χαχαχαχαχα

Του το λεω αλλα πρέπει και να λειτουργήσει αυτός αν κι εγω είναι ξεκάθαρο ότι δεν αντέχω τριτη μερα σερί, πόσο παθος πια! Δεν θα τον πιεσω! Αν είναι να γίνει αρκούν του ΣΚ οι επαφές θεωρω. Έκανα και χθες τεστ και ήταν αρνητικό όπως περίμενες και μου ειπες Αντα. Οπότε ότι  έγινε εγινε! Αναμονη τώρα ως την 25η Μαρτίου! Ελπιζω να ειναι συμβολικο και να σας εχω επαναστατικα νέα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Του το λεω αλλα πρέπει και να λειτουργήσει αυτός αν κι εγω είναι ξεκάθαρο ότι δεν αντέχω τριτη μερα σερί, πόσο παθος πια! Δεν θα τον πιεσω! Αν είναι να γίνει αρκούν του ΣΚ οι επαφές θεωρω. Έκανα και χθες τεστ και ήταν αρνητικό όπως περίμενες και μου ειπες Αντα. Οπότε ότι  έγινε εγινε! Αναμονη τώρα ως την 25η Μαρτίου! Ελπιζω να ειναι συμβολικο και να σας εχω επαναστατικα νέα! 

ναι με το ζορι δεν γινεται! κ εγω μια μερα που ηθελα αλλα ημουν πολυ κουρασμενη , δεν καναμε κατι .. ειπαμε προσπαθουμε αλλα δενειμαστε κ ρομποτ. αλλα πιστευω οτι ειχατε πολυ καλες επαφες . οποτε θα μας πεις 25 η Μαρτιου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, kido είπε:

Του το λεω αλλα πρέπει και να λειτουργήσει αυτός αν κι εγω είναι ξεκάθαρο ότι δεν αντέχω τριτη μερα σερί, πόσο παθος πια! Δεν θα τον πιεσω! Αν είναι να γίνει αρκούν του ΣΚ οι επαφές θεωρω. Έκανα και χθες τεστ και ήταν αρνητικό όπως περίμενες και μου ειπες Αντα. Οπότε ότι  έγινε εγινε! Αναμονη τώρα ως την 25η Μαρτίου! Ελπιζω να ειναι συμβολικο και να σας εχω επαναστατικα νέα! 

Ααα εγω ευτυχως θα ξερω πριν Τις 25..εσυ μια χαρα τα πηγες...εγω παλι ετσι κ ετσι κ.αυτο το λεω γτ την μερα πριν το θετικο δεν ειχαμε επαφη... αλλα ειχα στι θετικο κ τις 2 επομενες... 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημερα γλυκουλα, μην ανησυχεις, μπορει επειδη εισαι λιγο ευαισθητουλα τωρα στην εγκυμοσυνη να αρπαξες τιποτα. Αφου δεν εχεις συμπτωματα ειναι καλο δε ταλαιπωρεισαι τουλαχιστον. κ εγω μονιμως ασυμπτωματικη ειμαι σε ολα αυτα!

Τι να πω! Σήμερα που μίλησα με το γιατρό μου είπε ότι είναι πολύ περίεργο που έχω αυτό το μικρόβιο γιατί συνήθως εμφανίζεται σε μεγαλύτερες γυναίκες ή σε ασθενείς σε ανοσοκαταστολή!Κι αν όντως τέλος πάντων υπάρχει πρέπει να επαναλάβω καλλιέργεια και αυτή τη φορά και αντιβιογραμμα για να δει ποια αντιβίωση μπορώ να πάρω!

6 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα κορίτσια καλη εβδομάδα!

Καλημέρα! Επίσης!Πως τα πας εσύ; πόσο είσαι τώρα;

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Τι να πω! Σήμερα που μίλησα με το γιατρό μου είπε ότι είναι πολύ περίεργο που έχω αυτό το μικρόβιο γιατί συνήθως εμφανίζεται σε μεγαλύτερες γυναίκες ή σε ασθενείς σε ανοσοκαταστολή!Κι αν όντως τέλος πάντων υπάρχει πρέπει να επαναλάβω καλλιέργεια και αυτή τη φορά και αντιβιογραμμα για να δει ποια αντιβίωση μπορώ να πάρω!

Καλημέρα! Επίσης!Πως τα πας εσύ; πόσο είσαι τώρα;

Γεια σου μικρη!! Καλα ειμαι 7+1 σημερα και την βγάζω χ;χαχα!! Εσυ ολα καλα?? Με περνάς και 3 βδομαδες πςριπου ε? Ετοιμάζεσαι για αυχενικη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα εγω ευτυχως θα ξερω πριν Τις 25..εσυ μια χαρα τα πηγες...εγω παλι ετσι κ ετσι κ.αυτο το λεω γτ την μερα πριν το θετικο δεν ειχαμε επαφη... αλλα ειχα στι θετικο κ τις 2 επομενες... 

Δημητρούλα μου γιατί ανησυχείς; Αφού αν δεν κάνω λάθος γιατί κ εγω εδώ με εσάς μαθαίνω για τα τεστ,λένε πως από το θετικό μεσολαβούν μέχρι δυο μέρες για την ωορρηξια.Κανω λαθος; Αν είναι έτσι λοιπόν είσαι μέσα σε αυτές και με το καλό να έρθει το πολυπόθητο!!!!!

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Του το λεω αλλα πρέπει και να λειτουργήσει αυτός αν κι εγω είναι ξεκάθαρο ότι δεν αντέχω τριτη μερα σερί, πόσο παθος πια! Δεν θα τον πιεσω! Αν είναι να γίνει αρκούν του ΣΚ οι επαφές θεωρω. Έκανα και χθες τεστ και ήταν αρνητικό όπως περίμενες και μου ειπες Αντα. Οπότε ότι  έγινε εγινε! Αναμονη τώρα ως την 25η Μαρτίου! Ελπιζω να ειναι συμβολικο και να σας εχω επαναστατικα νέα! 

Με το καλό κορίτσι μου την 25τη να πεις το ΝΑΙΙΙ!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δημητρούλα μου γιατί ανησυχείς; Αφού αν δεν κάνω λάθος γιατί κ εγω εδώ με εσάς μαθαίνω για τα τεστ,λένε πως από το θετικό μεσολαβούν μέχρι δυο μέρες για την ωορρηξια.Κανω λαθος; Αν είναι έτσι λοιπόν είσαι μέσα σε αυτές και με το καλό να έρθει το πολυπόθητο!!!!!

Με το καλό κορίτσι μου την 25τη να πεις το ΝΑΙΙΙ!!!!

Ε και χωρις τα τεστ μπορει να ειχαμε επαφη στην.ωορηξια αλλα αποτελεσμα.δεν ειδα...ενταξει δεν ειναι πολλες οι μερες..ευχτυχως θα ερθει κ η κολλητη μου απο ροδο το σαββατο...εχει ετοιμασιες για τον γαμο της..θα ξεχαστω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...