Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εμενα βγηκε 15η θετικο οπου ειχα επαφη αλλα την προηγ δεν ειχα ειχα 13η...:-(

Από το θετικο θέλει κ μετά αγάπη, αφού το θετικο σου λέει ότι σε μια με δυο μέρες θα γίνει ωορρηξία.... μια χαρά είναι οι επαφές σου.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Κι εγω γαμωτο.ολο σεξ και παραλιες ονειρευομαι..

Οπως ειπες.η καθεμια τον πονο της.

Εγω ταραχτηκα σημερα.πηγα τ ανηψια μου στον παιδοτοπο του Ικεα.μου δωσαν ενα viber αν γινει η κατι.η βλακεια αυτη εκλεισε απο μπαταρια και με φωναξαν απ τα ηχεια να παω στα παιδια που ειχαν βαρεθει το παιχνιδι.δε μπορω να ηρεμησω ακομα απ την ταραχη μου.

Πω πω!Τι λες!Δεν την έχω αφήσει ποτέ την κόρη μου! Φοβάμαι!

  • Λυπημένη/-ος 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Δεν πειράζει, από το θετικό κ μετά να έχεις όμως!

Ενταξει κ σημερα ειχα...καλα τα παμε....

1 hour ago, noni90 είπε:

Από το θετικο θέλει κ μετά αγάπη, αφού το θετικο σου λέει ότι σε μια με δυο μέρες θα γίνει ωορρηξία.... μια χαρά είναι οι επαφές σου.... 

Ωραια ευτυχως πεφτει σκ κ θα μπορεσουμε να εχουμε ανετα επαφες...και σημερα ειχαμε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ω κοπελες που ειστε..γιατι μου ειστε τοσο ησυχες.Απασχοληστε με λιγο γιατι θα του σπασω το κεφαλι που δε μου δινει το τηλεκοντρολ να δω Παπαδοπουλο να γλεντησω η ερμη.Του ειπα οτι η μουσικη κανει καλο στα μωρα και δε συγκινηθηκε..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! Τι κανετε? Εμενα αποψε με επιασε ξαφνικα ενας πονος δεξια στην ωοθηκη περιεργος...για λιγα δευτερολεπτα και με ξαφνιασε λιγακι...Ειμαι στην 20η μερα του κυκλου μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , zina7777 είπε:

Ω κοπελες που ειστε..γιατι μου ειστε τοσο ησυχες.Απασχοληστε με λιγο γιατι θα του σπασω το κεφαλι που δε μου δινει το τηλεκοντρολ να δω Παπαδοπουλο να γλεντησω η ερμη.Του ειπα οτι η μουσικη κανει καλο στα μωρα και δε συγκινηθηκε..

Εγω εδω ειμαι....καλα κανει κ δεν σου βαζει παπαδοπουλο...εγω την σιχαινομαι αυτη την εκπομπη...

πρίν από 19 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Τι κανετε? Εμενα αποψε με επιασε ξαφνικα ενας πονος δεξια στην ωοθηκη περιεργος...για λιγα δευτερολεπτα και με ξαφνιασε λιγακι...Ειμαι στην 20η μερα του κυκλου μου..

Τι κυκλο εχεις?μηπως ειναι πονος εμφυτευσης?

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω εδω ειμαι....καλα κανει κ δεν σου βαζει παπαδοπουλο...εγω την σιχαινομαι αυτη την εκπομπη...

Τι κυκλο εχεις?μηπως ειναι πονος εμφυτευσης?

Γεια σου Δημητρα!!! Βασικα μετα την αποξεση μου εχει ερθει μια φορα στις 27 μερες, και μια στις 29 μερες! Δηλαδη δεν ξερω ακριβως πλεον τον κυκλο μου! Ασε που δεν πολυκαταλαβα ωορηξια! Ουφφφ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Γεια σου Δημητρα!!! Βασικα μετα την αποξεση μου εχει ερθει μια φορα στις 27 μερες, και μια στις 29 μερες! Δηλαδη δεν ξερω ακριβως πλεον τον κυκλο μου! Ασε που δεν πολυκαταλαβα ωορηξια! Ουφφφ! 

Ποσοι μηνες εχουν περασει απο την αποξεση σου? Γενικα τι κυκλους κανεις?μην αγχωνεσαι...εγω παντως τον μηνα που ειχα πονο σαν.κ.εσενα οπως τα περιγραφεις ημουν εγκυος...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ποσοι μηνες εχουν περασει απο την αποξεση σου? Γενικα τι κυκλους κανεις?μην αγχωνεσαι...εγω παντως τον μηνα που ειχα πονο σαν.κ.εσενα οπως τα περιγραφεις ημουν εγκυος...

Απο την τελευταια αποξεση εχουν περασει τρεις μηνες και κατι... Βασικα οι κυκλοι μου παντα ηταν απο 28 εως 30... Απλα μετα την πρωτη παλινδρομη εγινε 26 αρης και τωρα μετα την δευτερη παλινδρομη μου εχει ερθει τρεις φορες περιοδος μεταξυ 27 και 29 ημερων..

Και εγω θυμαμαι οτι και τις δυο φορες ειχα κατι τραβηγματα δεξια στην ωοθηκη και εκει ειχα υποπτευθει οτι ισως ημουν εγκυος..Γενικα βεβαια και τος δυο φορες που ημουν εγκυος το ειχα καταλαβει πριν την καθυστερηση..Αφου θυμαμαι οτι ειχα παει για χοριακη μια μερα πριν την περιοδο και η μικροβιολογος ελεγε να περιμενω καθυστερηση για να μην απογοητευτω..και εγω της ελεγα: ειμαι σιγουρα εγκυος!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Απο την τελευταια αποξεση εχουν περασει τρεις μηνες και κατι... Βασικα οι κυκλοι μου παντα ηταν απο 28 εως 30... Απλα μετα την πρωτη παλινδρομη εγινε 26 αρης και τωρα μετα την δευτερη παλινδρομη μου εχει ερθει τρεις φορες περιοδος μεταξυ 27 και 29 ημερων..

Γεια σου κορίτσι μου..Και εγω τον Δεκέμβριο αρχές έκανα απόξεση αλλα άργησα να αδιαθετησω.Πριν δυο εβδομάδες ήταν ο δεύτερος κυκλος.Ο κυκλος σου είναι μια χαρά μια δυο μέρες απόκλιση δεν είναι τίποτα.Οσο για το πονακι δεν ξέρω τι να σου πω,αν ήταν στιγμιαίος και δεν συνεχίσει τότε προφανώς δεν είναι κάτι ανησυχητικό.Εχεις ξεκινήσει προσπαθειες; Συντομα να έχεις ευχάριστα νέα σου εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Beboula25 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου..Και εγω τον Δεκέμβριο αρχές έκανα απόξεση αλλα άργησα να αδιαθετησω.Πριν δυο εβδομάδες ήταν ο δεύτερος κυκλος.Ο κυκλος σου είναι μια χαρά μια δυο μέρες απόκλιση δεν είναι τίποτα.Οσο για το πονακι δεν ξέρω τι να σου πω,αν ήταν στιγμιαίος και δεν συνεχίσει τότε προφανώς δεν είναι κάτι ανησυχητικό.Εχεις ξεκινήσει προσπαθειες; Συντομα να έχεις ευχάριστα νέα σου εύχομαι 

Καλησπερα κοριτσι μου!!! Σε ευχαριστω παρα πολυ! Και σε εσενα ευχομαι απο δω και περα μονο χαρες! Εγω εκανα Νοεμβριο την αποξεση και αδιαθετησα σε ενα μηνα ακριβως...απο τοτε αδιθετησα ακομα δυο φορες! Αυτο το μηνα δεν προσεχαμε...αλλα δεν ηταν και τοσο στοχευμενα! Συνηθως εμενα τα συμπτωματα περιοδου αρχιζουν μια βδομαδα πριν αδιαθετησω...Εσυ τι κανεις? Πως εισαι?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Απο την τελευταια αποξεση εχουν περασει τρεις μηνες και κατι... Βασικα οι κυκλοι μου παντα ηταν απο 28 εως 30... Απλα μετα την πρωτη παλινδρομη εγινε 26 αρης και τωρα μετα την δευτερη παλινδρομη μου εχει ερθει τρεις φορες περιοδος μεταξυ 27 και 29 ημερων..

Και εγω θυμαμαι οτι και τις δυο φορες ειχα κατι τραβηγματα δεξια στην ωοθηκη και εκει ειχα υποπτευθει οτι ισως ημουν εγκυος..Γενικα βεβαια και τος δυο φορες που ημουν εγκυος το ειχα καταλαβει πριν την καθυστερηση..Αφου θυμαμαι οτι ειχα παει για χοριακη μια μερα πριν την περιοδο και η μικροβιολογος ελεγε να περιμενω καθυστερηση για να μην απογοητευτω..και εγω της ελεγα: ειμαι σιγουρα εγκυος!!

Κ εγω νιωθω πονο συνεχομενο δεξια χαμηλα αλλα ηπιο...χθες ειχα θετικο τεστ ωορρηξίας..μπορει ν είναι από αυτο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κ εγω νιωθω πονο συνεχομενο δεξια χαμηλα αλλα ηπιο...χθες ειχα θετικο τεστ ωορρηξίας..μπορει ν είναι από αυτο

Ααα αρα κοντα περιμενουμε περιοδο! Σου ευχομαι να ειναι τα νεα ευχαριστα!!! Αυτο που κυριως ευχομαι ομως ειναι σπορακια υγιη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ααα αρα κοντα περιμενουμε περιοδο! Σου ευχομαι να ειναι τα νεα ευχαριστα!!! Αυτο που κυριως ευχομαι ομως ειναι σπορακια υγιη!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ επισης..εγω στις 22 περιμενω...θα δειξει...οντως αυτο ειναι το κυριοτερο π ειπες..να ειναι καλα τα σπορακια μας κ να μην εχουμε ποτε ξανα παλινδρομες...(ειχα τον οκτωβριο εγω)

Just now, MelinaFo είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Διαβασα τα νεα σας ευχομαι οι προσπαθειες να ηταν επιτυχημενες να διαβασουμε καλα νεα!

Μακαρι μελινακι μου..εσυ τι κανεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...