Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ε λογικα εσυ θα δεις θετικο την.14ημερα..εγω εκανα κ ενα σημερα που ειναι.16η και βγηκε αρνητικο...αρα εγινε η ωορηξια μου χθες...

Έκανα τωρα τελικα πριν τη βολτα μου και βγήκε θετικό το τεστ οωρρηξιας!!!! Πολύ εντόνο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Άρα κανατε πρωί βράδυ 1 μερα πριν δεις το θετικό τεστ και το ιδιο τη μέρα του θετικου τεστ, μετα το βράδυ της επόμενης μερας και μετα το πρωί της παραεπομενης. Θα προσπαθήσω να το ακολουθήσω αλλά χωρις να το πω στον δικό μου γιατί αγχώνεται με τον προγραμματισμό! Πως είσαι εσύ καλύτερα?

 

Ναι έτσι έτυχε βέβαια Στην μερα πριν το θετικό αλλά οι άλλες επαφές ήταν γτ είδαμε κ το θετικό τεστ.

Να το κάνετε. Όσο περισσότερο φρέσκο σπέρμα ,τόσο το καλύτερο. Εγώ αυτό κατάλαβα!!! Καλή επιτυχία.

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα Γτ εχω κόψει αρκετά φαγητά κ το νερο που με πειράζει. Κ την παλεύω βέβαια με χάπι το πρωί!! Περιμένω να περάσουν Άλλες 3 εβδομάδες για να γίνω καλα. Ευελπιστώ!!!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα...εγω ημουν πρωινη λογω δουλειας...τι τελεια να βλεπεις θαλασσα....ποσο μ λειπει να κανω ηλιοθεραπεια κ να πινω καφεδακι κ να ξεκουραζομαι....αχ αχ

Αρα εγω που ειδα θετικο 6 το απογευμα κ ειχαμε επαφη το βραδυ κατα τις 10 να ελπιζω σε τπτ?γτ την προηγ μερα δεν καναμε ενω ειχαμε κανει την προπρογ. Δλδ 13η και 15η που ειδα το θετικο

Κ εγ χθες που ειχα θετικο κ ειχαμε επαφη καθησα ξαπλωμενη γτ κοιμηθηκα κιολας ...μεχρι κ τα ποδια σηκωσα...χαχα

Καλα έκανες!!!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ε λογικα εσυ θα δεις θετικο την.14ημερα..εγω εκανα κ ενα σημερα που ειναι.16η και βγηκε αρνητικο...αρα εγινε η ωορηξια μου χθες...

 Αν  ειχες θετικο χθες μπορει να γινει σημερα η ωορηξια.

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Έκανα τωρα τελικα πριν τη βολτα μου και βγήκε θετικό το τεστ οωρρηξιας!!!! Πολύ εντόνο!

Καλές επαφές!!κ σήμερα το βράδυ επαφουλα. Κ αύριο.κ Κάνε κ ενα τεστ αυριο να σιγουρεψεις οτι θα βγει αρνητικο αυριο.

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Έκανα τωρα τελικα πριν τη βολτα μου και βγήκε θετικό το τεστ οωρρηξιας!!!! Πολύ εντόνο!

Τελεια...οποτε βουρ κ εσυ σημερα για επαφη...και αυριο...

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι έτσι έτυχε βέβαια Στην μερα πριν το θετικό αλλά οι άλλες επαφές ήταν γτ είδαμε κ το θετικό τεστ.

Να το κάνετε. Όσο περισσότερο φρέσκο σπέρμα ,τόσο το καλύτερο. Εγώ αυτό κατάλαβα!!! Καλή επιτυχία.

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα Γτ εχω κόψει αρκετά φαγητά κ το νερο που με πειράζει. Κ την παλεύω βέβαια με χάπι το πρωί!! Περιμένω να περάσουν Άλλες 3 εβδομάδες για να γίνω καλα. Ευελπιστώ!!!

Καλα έκανες!!!

 Αν  ειχες θετικο χθες μπορει να γινει σημερα η ωορηξια.

Καλές επαφές!!κ σήμερα το βράδυ επαφουλα. Κ αύριο.κ Κάνε κ ενα τεστ αυριο να σιγουρεψεις οτι θα βγει αρνητικο αυριο.

Σημερα εκανα τεστακι κ βγηκε αρνητικο @ada32.. υπαρχει περιπτωση να κανω σημερα?καλα σημερα θα εχουμε επαφη...σαββατο τι στο καλο...???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τελεια...οποτε βουρ κ εσυ σημερα για επαφη...και αυριο...

Σημερα εκανα τεστακι κ βγηκε αρνητικο @ada32.. υπαρχει περιπτωση να κανω σημερα?καλα σημερα θα εχουμε επαφη...σαββατο τι στο καλο...???

Συνήθως λένε ότι ωορρηξία γίνεται Μετα απο 24-36 ώρες από το θετικό τεστ. Για αυτό λένε επαφή όταν έχεις θετικό τεστ κ για τις επόμενες 2 μέρες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Συνήθως λένε ότι ωορρηξία γίνεται Μετα απο 24-36 ώρες από το θετικό τεστ. Για αυτό λένε επαφή όταν έχεις θετικό τεστ κ για τις επόμενες 2 μέρες.

Καλα επαφη ετσι κ αλλιως θα εχω σημερα...αλλα το τεστ που βγηκε αρνηρικο δεν σημαινει οτι εγινε?βεβαια ακομα εχω κατι σουβλιες αλλα οχι τοσο οσο χθες που ειχα πεθανει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα επαφη ετσι κ αλλιως θα εχω σημερα...αλλα το τεστ που βγηκε αρνηρικο δεν σημαινει οτι εγινε?βεβαια ακομα εχω κατι σουβλιες αλλα οχι τοσο οσο χθες που ειχα πεθανει...

Αν διαβάσεις οδηγίες σου λέει ότι η ωορρηξία γίνεται Μετα απο 24-36 ώρες από το θετικό τεστ.μπες  Στην σελίδα τους. Τα εξηγούν καλά.  Γτ ανεβαίνει πρώτα η ορμόνη, μένει ανεβασμένη για 10 ώρες περίπου  κ μετά ακολουθεί Από 24-36 ώρες ,ωορρηξία. Αλλά αν έχεις επαφή Την μερα του θετικου τεστ είναι καλό Γτ υπάρχει σπερμα που περιμένει το ωαριο!!αλλά θέλει κ την επόμενη κ μεθεπόμενη  Μετα έπαφη για σίγουρα. Γτ δεν ξέρεις ποτέ ακριβως θα γίνει ωορρηξία.  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες εχω σταθερό κυκλο 30 ημερών με τελευταία περίοδος 5/2 έκανα τεστ στης 7/3και βγικε αρνιτικο και μια χωριακη  στις 8/3 παλι αρνητικό  και ακόμα  να αδιαθετισο  δεν εχο κανενα σύμπτωμα   όπως  τις  άλλες  φορές  που έβλεπα  σημάδι  απο μια εβδομάδα  πριν να κάνω καλή εξέταση η να παω στον γυναικολόγο?   

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ποτε εκανες εσυ δλδ?

Θετικο βγήκε 16η κ 17η πρωί νομίζω σήμερα έχω ωορρηξία εκτός κ αν έγινε χθες το βράδυ... παρόλα αυτά είχαμε επαφουλα κ προχθές κ χθες.. γιατί δε ξέρω ακριβώς ποτέ κάνω σου λέει. Όλος βγει θετικο μετά από 36-48 ώρες κανείς ωορρηξία..... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Όχι δεν είμαι! Προσπαθώ για το νούμερο 3! Σε ποιο θα πας? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Παρε ένα τηλ. τον γυναικολόγο σου να είσαι σίγουρη.

Περαστικά στο σύζυγο!

Κι εγω πρωινη η καλυτερα πρωινη με το ζορι...με σηκωσε η μικρη από τις 7 παρα!

Δηλαδή έχεις ήδη δύο παιδάκια και πηγαίνεις για τρίτο? Μπράβο σου που το τολμάς στην εποχή μας.με το καλό να έρθει!Για μένα είναι η πρώτη εγκυμοσύνη. είμαι από επαρχία και θα πάω στο νοσοκομείο της περιοχής.

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ κορίτσια τι ωραία που κάνετε σεξ!Θα μου πεις με κοροϊδεύεις;Η καθεμία με τον πόνο της! Βλέπω στον ύπνο μου άγριο και ασταμάτητο σεξ!Χαχαχα Καλά στον ξύπνιο δεν παίρνω τα πόδια μου! ΧαχαχΧ 

Ελπίζω να γελάσατε!Τι κάνετε; Είχαμε καμιά εγκυουλα; Άντε να δω επιτυχίες!!!

 

  • Χαχα 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, GewrgiaL είπε:

Καλησπέρα κοπέλες εχω σταθερό κυκλο 30 ημερών με τελευταία περίοδος 5/2 έκανα τεστ στης 7/3και βγικε αρνιτικο και μια χωριακη  στις 8/3 παλι αρνητικό  και ακόμα  να αδιαθετισο  δεν εχο κανενα σύμπτωμα   όπως  τις  άλλες  φορές  που έβλεπα  σημάδι  απο μια εβδομάδα  πριν να κάνω καλή εξέταση η να παω στον γυναικολόγο?   

Καλησπέρα κορίτσι. Καλύτερα θα ήταν να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου. Όχι ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα εννοείται αλλά καλύτερα σε εκείνον απευθείας.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Smile89 said:

Καλησπέρα κορίτσι. Καλύτερα θα ήταν να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου. Όχι ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα εννοείται αλλά καλύτερα σε εκείνον απευθείας.

Ναι Δευτέρα πρωί θα τον πάρω τηλέφωνο για να βγω απο την ανία 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Θετικο βγήκε 16η κ 17η πρωί νομίζω σήμερα έχω ωορρηξία εκτός κ αν έγινε χθες το βράδυ... παρόλα αυτά είχαμε επαφουλα κ προχθές κ χθες.. γιατί δε ξέρω ακριβώς ποτέ κάνω σου λέει. Όλος βγει θετικο μετά από 36-48 ώρες κανείς ωορρηξία..... 

Εμενα βγηκε 15η θετικο οπου ειχα επαφη αλλα την προηγ δεν ειχα ειχα 13η...:-(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Αχχχχχ κορίτσια τι ωραία που κάνετε σεξ!Θα μου πεις με κοροϊδεύεις;Η καθεμία με τον πόνο της! Βλέπω στον ύπνο μου άγριο και ασταμάτητο σεξ!Χαχαχα Καλά στον ξύπνιο δεν παίρνω τα πόδια μου! ΧαχαχΧ 

Ελπίζω να γελάσατε!Τι κάνετε; Είχαμε καμιά εγκυουλα; Άντε να δω επιτυχίες!!!

 

Κι εγω γαμωτο.ολο σεξ και παραλιες ονειρευομαι..

Οπως ειπες.η καθεμια τον πονο της.

Εγω ταραχτηκα σημερα.πηγα τ ανηψια μου στον παιδοτοπο του Ικεα.μου δωσαν ενα viber αν γινει η κατι.η βλακεια αυτη εκλεισε απο μπαταρια και με φωναξαν απ τα ηχεια να παω στα παιδια που ειχαν βαρεθει το παιχνιδι.δε μπορω να ηρεμησω ακομα απ την ταραχη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...