Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

On ‎8‎/‎3‎/‎2018 at 9:11 ΜΜ, Ασία είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ!!να σαι Καλά, Εσύ είσαι έγκυος ή στις προσπάθειες?θα πάω την Κυριακή στο νοσοκομείο να μου ανοίξουν φάκελο και να με ενημερώσουν για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω.

 

Όχι δεν είμαι! Προσπαθώ για το νούμερο 3! Σε ποιο θα πας? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

On ‎8‎/‎3‎/‎2018 at 10:07 ΜΜ, Diavolitsa είπε:

Καλησπερα ομορφες! Να σας ρωτησω κατι...με επιασε η αλλεργια και φετος αλλα επειδη κανουμε προσπαθειες για παιδακι ξερετε αν κανει να παρω xozal? 

Παρε ένα τηλ. τον γυναικολόγο σου να είσαι σίγουρη.

14 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αχχχ να είσαι καλα κορίτσι μου με κανεις και ξεχνιέμαι ειλικρινά!!! Πάντως τα λευκά μου τα έχω βάλει Αχαχαχα 

Του έχει πέσει πολύ βαρια η νάρκωση μωρε τι του βάλανε 

Περαστικά στο σύζυγο!

πρίν από 28 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!! Σάββατο σήμερα, ξύπνησα νωρίς νωρίς κ απολαμβάνω το καφεδάκι μου.. κοτόπουλο με κριθαράκι έχει το μενού για σήμερα, αλλά δε θα μαγειρέψω ακόμα... έχει απίστευτη μέρα εδώ... η θάλασσα είναι λάδι. 

Τι κάνετε εσείς; Είναι καμία πρωινή πρωινή σαν κ εμένα;

Κι εγω πρωινη η καλυτερα πρωινη με το ζορι...με σηκωσε η μικρη από τις 7 παρα!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 45 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!! Σάββατο σήμερα, ξύπνησα νωρίς νωρίς κ απολαμβάνω το καφεδάκι μου.. κοτόπουλο με κριθαράκι έχει το μενού για σήμερα, αλλά δε θα μαγειρέψω ακόμα... έχει απίστευτη μέρα εδώ... η θάλασσα είναι λάδι. 

Τι κάνετε εσείς; Είναι καμία πρωινή πρωινή σαν κ εμένα;

Καλημερα! Πρωινή εγώ. Είχαμε επαφή και τώρα ξάπλα... 12η μέρα σήμερα το τεστ χθες αρνητικό για ωορρηξία ελπίζω στο σημερινό η αυριανό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , iouliana είπε:

Όχι δεν είμαι! Προσπαθώ για το νούμερο 3! Σε ποιο θα πας? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Παρε ένα τηλ. τον γυναικολόγο σου να είσαι σίγουρη.

Περαστικά στο σύζυγο!

Κι εγω πρωινη η καλυτερα πρωινη με το ζορι...με σηκωσε η μικρη από τις 7 παρα!

Καλημέρα!Σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό να έρθει και το τρίτο!!!

πρίν από 25 λεπτά , kido είπε:

Καλημερα! Πρωινή εγώ. Είχαμε επαφή και τώρα ξάπλα... 12η μέρα σήμερα το τεστ χθες αρνητικό για ωορρηξία ελπίζω στο σημερινό η αυριανό!

Καλημέρα! Με το καλό αυτό τον μήνα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!

Link to comment
Share on other sites

@iouliana αχ βρε κοριτσι πολύ πρωινή εσυ... παρά είσαι!! Χαλάλι όμως τι να κανείς;

@kido νωρίς είναι ακόμα για θετικο... εγώ είδα 16η κ 17η... πρωινές επαφές δεν έχω χειρότερο δε μπορώ καθόλου το πρωί.... συνέχισε έτσι μπόλικες επαφουλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

@iouliana αχ βρε κοριτσι πολύ πρωινή εσυ... παρά είσαι!! Χαλάλι όμως τι να κανείς;

@kido νωρίς είναι ακόμα για θετικο... εγώ είδα 16η κ 17η... πρωινές επαφές δεν έχω χειρότερο δε μπορώ καθόλου το πρωί.... συνέχισε έτσι μπόλικες επαφουλες!!!!

Τι να κάνω ούτε εμένα με τρελάινουν αλλά δεν τις αρνούμαι, είναι εύκολες!!!! Μέσα στον ύπνο .... τρυφερές :mad:

πρίν από 25 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!Σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό να έρθει και το τρίτο!!!

Καλημέρα! Με το καλό αυτό τον μήνα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!

Σ ευχαριστώ μακάρι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Τι να κάνω ούτε εμένα με τρελάινουν αλλά δεν τις αρνούμαι, είναι εύκολες!!!! Μέσα στον ύπνο .... τρυφερές :mad:

Σ ευχαριστώ μακάρι!! 

Αυτό μας έλειπε να τις αρνηθούμε κιόλας χαχαχα εγώ σπανίως λέω όχι σε επαφές μόνο αν δεν είμαι καλά. Εύχομαι να έρθει σύντομα για όλες μας!! Εμείς είχαμε καλές επαφές ως τώρα, αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί πάντα έχουμε καλές επαφές αλλά δεν έχει έρθει. Συνεχίζουμε ακάθεκτοι όμως χιχι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Αυτό μας έλειπε να τις αρνηθούμε κιόλας χαχαχα εγώ σπανίως λέω όχι σε επαφές μόνο αν δεν είμαι καλά. Εύχομαι να έρθει σύντομα για όλες μας!! Εμείς είχαμε καλές επαφές ως τώρα, αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί πάντα έχουμε καλές επαφές αλλά δεν έχει έρθει. Συνεχίζουμε ακάθεκτοι όμως χιχι!!

Θα έρθει! Πάμε δυνατά! Κι εγώ το ίδιο δεν λέω όχι! Εμείς δεν κάνουμε και πολλές πολλές όποτε δεν τις αφήνω τις ευκαιρίες χεχε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , kido είπε:

Θα έρθει! Πάμε δυνατά! Κι εγώ το ίδιο δεν λέω όχι! Εμείς δεν κάνουμε και πολλές πολλές όποτε δεν τις αφήνω τις ευκαιρίες χεχε

Συνέχισε έτσι!!!  Κ καλές επιτυχίες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου παω για δουλιτσα...αντε να σχολασω να ευχαριστηθω το σκ...χθες τελικσ ειχαμε επαφη...θα δειξει τι θα κανουμε...αντα τι εννοεις καλες προσοσθειες?

Καλημέρα εννοώ ότι συνεννοηθηκα με τον άντρα μου ότι Μόλις θα βλέπαμε θετικό τεστ θα κάναμε σωστές προσπάθειες. Δλδ. Τώρα Που πήγα κ είδα το ημερολόγιο ,είχαμε επαφη 10η πρωί κ βράδυ,11η πρωί, σχεδόν θετικό τεστ το απόγευμα στις 17.00 Ενώ στις 23.00 θετικότατο.επαφή το βράδυ ξανά. Επαφή 12η βραδυ όπου έχω σημειώσει ότι δεν είχα αλλά υγρά.κ επαφή 14η πρωί που έκατσα κ ένα 20λεπτο πριν φύγω. Κ να φανταστείς έμας μας έλεγαν μερα παρά μερα γτ έχουμε χαμηλή κινητικοτητα...βιταμίνες δεν πρόλαβε να πάρει.

Καλημέρα κορίτσια. Να έχετε ένα όμορφο σκ!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλημέρα εννοώ ότι συνεννοηθηκα με τον άντρα μου ότι Μόλις θα βλέπαμε θετικό τεστ θα κάναμε σωστές προσπάθειες. Δλδ. Τώρα Που πήγα κ είδα το ημερολόγιο ,είχαμε επαφη 10η πρωί κ βράδυ,11η πρωί, σχεδόν θετικό τεστ το απόγευμα στις 17.00 Ενώ στις 23.00 θετικότατο.επαφή το βράδυ ξανά. Επαφή 12η βραδυ όπου έχω σημειώσει ότι δεν είχα αλλά υγρά.κ επαφή 14η πρωί που έκατσα κ ένα 20λεπτο πριν φύγω. Κ να φανταστείς έμας μας έλεγαν μερα παρά μερα γτ έχουμε χαμηλή κινητικοτητα...βιταμίνες δεν πρόλαβε να πάρει.

Καλημέρα κορίτσια. Να έχετε ένα όμορφο σκ!

Άρα κανατε πρωί βράδυ 1 μερα πριν δεις το θετικό τεστ και το ιδιο τη μέρα του θετικου τεστ, μετα το βράδυ της επόμενης μερας και μετα το πρωί της παραεπομενης. Θα προσπαθήσω να το ακολουθήσω αλλά χωρις να το πω στον δικό μου γιατί αγχώνεται με τον προγραμματισμό! Πως είσαι εσύ καλύτερα?

 

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!! Σάββατο σήμερα, ξύπνησα νωρίς νωρίς κ απολαμβάνω το καφεδάκι μου.. κοτόπουλο με κριθαράκι έχει το μενού για σήμερα, αλλά δε θα μαγειρέψω ακόμα... έχει απίστευτη μέρα εδώ... η θάλασσα είναι λάδι. 

Τι κάνετε εσείς; Είναι καμία πρωινή πρωινή σαν κ εμένα;

Καλημερα...εγω ημουν πρωινη λογω δουλειας...τι τελεια να βλεπεις θαλασσα....ποσο μ λειπει να κανω ηλιοθεραπεια κ να πινω καφεδακι κ να ξεκουραζομαι....αχ αχ

πρίν από 46 λεπτά , kido είπε:

Άρα κανατε πρωί βράδυ 1 μερα πριν δεις το θετικό τεστ και το ιδιο τη μέρα του θετικου τεστ, μετα το βράδυ της επόμενης μερας και μετα το πρωί της παραεπομενης. Θα προσπαθήσω να το ακολουθήσω αλλά χωρις να το πω στον δικό μου γιατί αγχώνεται με τον προγραμματισμό! Πως είσαι εσύ καλύτερα?

 

Αρα εγω που ειδα θετικο 6 το απογευμα κ ειχαμε επαφη το βραδυ κατα τις 10 να ελπιζω σε τπτ?γτ την προηγ μερα δεν καναμε ενω ειχαμε κανει την προπρογ. Δλδ 13η και 15η που ειδα το θετικο

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλημερα! Πρωινή εγώ. Είχαμε επαφή και τώρα ξάπλα... 12η μέρα σήμερα το τεστ χθες αρνητικό για ωορρηξία ελπίζω στο σημερινό η αυριανό!

Κ εγ χθες που ειχα θετικο κ ειχαμε επαφη καθησα ξαπλωμενη γτ κοιμηθηκα κιολας ...μεχρι κ τα ποδια σηκωσα...χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερα...εγω ημουν πρωινη λογω δουλειας...τι τελεια να βλεπεις θαλασσα....ποσο μ λειπει να κανω ηλιοθεραπεια κ να πινω καφεδακι κ να ξεκουραζομαι....αχ αχ

Αρα εγω που ειδα θετικο 6 το απογευμα κ ειχαμε επαφη το βραδυ κατα τις 10 να ελπιζω σε τπτ?γτ την προηγ μερα δεν καναμε ενω ειχαμε κανει την προπρογ. Δλδ 13η και 15η που ειδα το θετικο

Ναι είναι super το timing! Θα πάω βόλτα τώρα και γυρνώντας θα κάνω τεστ να μην έχω πιει και υγρά...είχαμε πρωινή επαφή πάντως εμείς. Το ΣΚ είναι στάνταρ ξύπνημα αλλά αν έβλεπα και θετικό τεστ θα ικανοποιουμουν παραπάνω γιατί θα έπιανα και οωρρηξια ενώ τώρα θα πρέπει να τον Κυνηγήσω και μέσα στη βδομάδα! Βέβαια ζει το σπερμα και κάποιες μέρες. Για να δούμε! Είμαι αισιόδοξη!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, kido είπε:

Τίποτα ούτε καν αχνη Δημητρα!

Ε λογικα εσυ θα δεις θετικο την.14ημερα..εγω εκανα κ ενα σημερα που ειναι.16η και βγηκε αρνητικο...αρα εγινε η ωορηξια μου χθες...

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ σήμερα 18η κ βγήκε αρνητικό... αρα έγινε η ωορρηξία. Αναμένω την Κυριακή που δε δουλεύει ο άντρας μου να πάμε για καφεδάκι δίπλα στη θάλασσα ελπίζω να μας κάνει τη χάρη ο καιρός κ αυριο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Κ εγώ σήμερα 18η κ βγήκε αρνητικό... αρα έγινε η ωορρηξία. Αναμένω την Κυριακή που δε δουλεύει ο άντρας μου να πάμε για καφεδάκι δίπλα στη θάλασσα ελπίζω να μας κάνει τη χάρη ο καιρός κ αυριο

Ποτε εκανες εσυ δλδ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...