Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , orianna είπε:

εσυ κατα τις 7 να κανεις αλλο ενα τεστ..και κοιτα να ξεαγχωθεις γτ θα μας κανεις κανα μεγαλο κυκλοετσι οπως πας... δες τα τεστ σαν παιχνιδι... αλλωστε δεν θα σε γκαστρωσουν τα τεστ..απλα μια βοηθεια ειναι.δεν υπαρχει λογος να τα μεγαλοποιεις τοσο πολυ.

καλα απο τι μια τα βλεπω οτι ειναι παιχνιδι απο την αλλη λεω πως οπως και να εχει δεν θα γινει τιποτα αλλα δεν τρελενομαι κουραστικα απλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Σωστά. Δεν είχα υπολογίσει το ενδομήτριο! Νομίζω μια δεκαετία +βαφή στο μαλλί μου εχει αφήσει κουσουρια. Χαχα. 

χαχχαχαχα αμα εχεις κανει και κανα ντεκαπαζ αστα να πανε...:-P

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , orianna είπε:

εσυ κατα τις 7 να κανεις αλλο ενα τεστ..και κοιτα να ξεαγχωθεις γτ θα μας κανεις κανα μεγαλο κυκλοετσι οπως πας... δες τα τεστ σαν παιχνιδι... αλλωστε δεν θα σε γκαστρωσουν τα τεστ..απλα μια βοηθεια ειναι.δεν υπαρχει λογος να τα μεγαλοποιεις τοσο πολυ.

Γεια σας κορίτσια!

@Ungry girl όπως λέει και η Orianna μην αγχώνεσαι γιατί από το άγχος σου μπορεί να καθυστερήσεις την ωορρηξία! Επίσης υπάρχει περίπτωση κάποιοι κύκλοι να είναι ανωορρηκτικοί, κι αυτό φυσιολογικό είναι. Μην μου στενοχωριέσαι απόλαυσε το τώρα που είστε οι δυό σας με τον άντρα σου γιατί όταν με το καλό έρθει το μωράκι θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις!

  • Μου αρέσει 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

καλα απο τι μια τα βλεπω οτι ειναι παιχνιδι απο την αλλη λεω πως οπως και να εχει δεν θα γινει τιποτα αλλα δεν τρελενομαι κουραστικα απλα!

θα σε βαλω στο χωραφι να σκαβεις να δεις πως θα κουραστεις πραγματικα...χααχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

χαχχαχαχα αμα εχεις κανει και κανα ντεκαπαζ αστα να πανε...:-P

Μία και δύο; Άσε. Από Οκτώβρη θα τα σκουρήνω (θα έρθει και το μπεμπέ, να είμαι έτοιμη, να μην είμαι ούτε χάλια, ούτε να τα βάφω...). Διακρίνετε σιγουριά ε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Μία και δύο; Άσε. Από Οκτώβρη θα τα σκουρήνω (θα έρθει και το μπεμπέ, να είμαι έτοιμη, να μην είμαι ούτε χάλια, ούτε να τα βάφω...). Διακρίνετε σιγουριά ε; 

Αν συνεχισεις με τετοια σιγουρια θα ερθει το μωρο τους επομενους μηνες σιγουρα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Μία και δύο; Άσε. Από Οκτώβρη θα τα σκουρήνω (θα έρθει και το μπεμπέ, να είμαι έτοιμη, να μην είμαι ούτε χάλια, ούτε να τα βάφω...). Διακρίνετε σιγουριά ε; 

χαχχαχαχα και γω το σκεφτηκα αυτο παντως...να κανω το φυσικο μου να μην τα βαφω...πρεπει να προνοουμε...χαχαχα


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλημερα λινακι μου μου δινεις θαρρος και εσυ και ολες ναι κατι ειναι κι αυτο...

τον επομενο μηνα δεν σκαμε!

Ναι τον επομενο μηνα  αντε κ εσυ απο σεπτεμβρη θελω ραντεβου με γιατρο κ εξετασεις γιατι θα μας σκασεις!!! Μου θυμιζεις μια φιλη μου 30 χρονων παιδευοταν δυο χρονια ειχε εξαντληθει ενα ρακος ειχε γινει κ παει στο γιατρο κανουν σαλπιγκογραφια της βρισκει συμφυσουλες που φυγαν με το σκιαγραφικο υγρο κ τον επομενο μηνα ηταν εγκυος. Εφαγε δυο χρονια απο την ζωη της κλεγοντας κ αγωνιωντας για μια εξεταση 5 λεπτων.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Koulouri είπε:

Γεια σας κορίτσια!

@Ungry girl όπως λέει και η Orianna μην αγχώνεσαι γιατί από το άγχος σου μπορεί να καθυστερήσεις την ωορρηξία! Επίσης υπάρχει περίπτωση κάποιοι κύκλοι να είναι ανωορρηκτικοί, κι αυτό φυσιολογικό είναι. Μην μου στενοχωριέσαι απόλαυσε το τώρα που είστε οι δυό σας με τον άντρα σου γιατί όταν με το καλό έρθει το μωράκι θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις!

βρε ας ερθει και ας τρεχω δεν πηραζει!!!:eek::eek:

πρίν από 5 λεπτά , orianna είπε:

θα σε βαλω στο χωραφι να σκαβεις να δεις πως θα κουραστεις πραγματικα...χααχαχαχα 

αχχαχααχχαχα ασε απο τετοια δεν καταλαβενω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σημερα ξυπνησα το πρωι λες και με ειχα πατησει νταλικα!ειλικρινα ενα χωμα.ηρθε ο μικρος πολυ πρωι και μου ελεγε ξυπνα θελω γαλα και εγω σερνομουν στα πατωματα!εχω αυπνιες τα βραδια.ενω πεφτω πολυ κουρασμενη μετα αρχιζω να στριφογυρναω για πολλες ωρες!! Υπαρχει κατι να πινω το βραδυ να ηρεμω?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Ναι τον επομενο μηνα  αντε κ εσυ απο σεπτεμβρη θελω ραντεβου με γιατρο κ εξετασεις γιατι θα μας σκασεις!!! Μου θυμιζεις μια φιλη μου 30 χρονων παιδευοταν δυο χρονια ειχε εξαντληθει ενα ρακος ειχε γινει κ παει στο γιατρο κανουν σαλπιγκογραφια της βρισκει συμφυσουλες που φυγαν με το σκιαγραφικο υγρο κ τον επομενο μηνα ηταν εγκυος. Εφαγε δυο χρονια απο την ζωη της κλεγοντας κ αγωνιωντας για μια εξεταση 5 λεπτων.

αχχαχαχαχα το ξερω οτι στο τελος ετσι θα ναι κατσε να δεις..ηλικρινα εχω αποροια τι μπορει να εμποδιζει ολο αυτο πραγματικα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοπέλες και εγώ έχω μια φίλη η οποία ενώ ξέρουμε ότι θέλει βοήθεια ακόμα και στο να κρατήσει το παιδί δεν πάει ή πάει που και που κάνει μια θεραπεία αλλά δεν την ακολουθεί μέχρι τέλος και ακόμα το παλεύει...και κάνει και χημείες μόνη της και επειδή είχε μείνει μια φορά έγκυος αλλά το έχασε το στηρίζει εκεί. έτσι δε γίνεται δουλειά έχουν περάσει τρία χρόνια και ακόμα το παλεύει

Just now, Nati85 είπε:

Κοριτσια σημερα ξυπνησα το πρωι λες και με ειχα πατησει νταλικα!ειλικρινα ενα χωμα.ηρθε ο μικρος πολυ πρωι και μου ελεγε ξυπνα θελω γαλα και εγω σερνομουν στα πατωματα!εχω αυπνιες τα βραδια.ενω πεφτω πολυ κουρασμενη μετα αρχιζω να στριφογυρναω για πολλες ωρες!! Υπαρχει κατι να πινω το βραδυ να ηρεμω?

αυτό το παθαίνεις από άγχος ή απο υπερένταση;αν είναι από άγχος γάλα ή βαλεριάνα ή τσαγάκι αν είναι από άγχος να κρατάς το μυαλό σου μακριά από αυτα που σκέφτεσαι για να σου έρθει ο ύπνος εγώ αυτό κάνω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Κοριτσια σημερα ξυπνησα το πρωι λες και με ειχα πατησει νταλικα!ειλικρινα ενα χωμα.ηρθε ο μικρος πολυ πρωι και μου ελεγε ξυπνα θελω γαλα και εγω σερνομουν στα πατωματα!εχω αυπνιες τα βραδια.ενω πεφτω πολυ κουρασμενη μετα αρχιζω να στριφογυρναω για πολλες ωρες!! Υπαρχει κατι να πινω το βραδυ να ηρεμω?

ελα εδω ο ιδικος..χαμομιλι βαλεριανα φυτο απο βιολογικα και...ενα φυτικο φαρμακο απο το φαρμακειο tranquil το οποιο εμενα με εσωσε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχχαχαχαχα το ξερω οτι στο τελος ετσι θα ναι κατσε να δεις..ηλικρινα εχω αποροια τι μπορει να εμποδιζει ολο αυτο πραγματικα!

Και εμεις πλεον εχουμε την απορια πηγαινε να δουμε τι ειναι!μας εχεις σκασει!:oops:

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...