Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε; Εμεις εδω παλευουμε κυριως με τη μεγαλη που εχει παθει προσκολληση πανω μου... αυριο εχει κ τη γιορτη του σχολειου κ θελω να παω να τη δω. Ο μικρος καλα απλα ρε κοριτσια δεν του χει πεσει ακομα ο αφαλος, θυμαμαι στη μικρη μ ειχε πεσει πολυ γρηγορα με το που γυρισαμε απο μαιευτηριο. 

@gaidaki πως ειναι ο μεγαλος σημερα; Μονη σου τους εχεις κ τους 2 τωρα σπιτι;

@Eutuxia25 κοριτσι μου λογικο να μη μπορεις τωρα να τα ξεχασεις δεν περασες λιγα αυτο το αγχος του κινδυνευει το μωρο κ ολικη ναρκωση δεν υπαρχει, θελω να πιστευω ομως οτι σε λιγους μηνες θα εχουν ξεθυμανει κ μετα απλα θα ναι μια αναμνηση λιγο ενοχλητικη κ πολυ μακρινη. Η κορη μου ειναι 3 κ νομιζω οτι απο τη γεννηση της εχουν περασει καμια δεκαρια χρονια. Ειναι τοσο ραγδαια η εξελιξη τους που σου παρασυρει το μυαλο. Το μωρακι σ ειναι πολυ δυνατο κ αυτο να σκεφτεσαι! Μαζι τα καταφερατε!

@Alzira πως παει το συγκαμμα;

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα σας!!!ειμαστε και εμείς μια χαρα.δοξα τω Θεο!Το ιδιο επιθυμω και για ολες σας!!

Εμεις χτες καναμε βλακεια κατα λαθος.ο ομφαλιος λωρος κρεμωταν απο μια ινα και οπως πηγα να βγαλω την πανα για να αλλαξω το βλασταρακι μου τραβηξα μαζι και γο φαλουδακι και το εκοψα.το ταλαιπωρουλη μου πηδηξε στο ταβανι απο τον πονο.ευτυχως δεν θα βγαλε ούτε αιμα.και δεν φαινεται καθαρος ουτε ξερα κομματακια ουτε τιποτα.στον πρωτο δεν θυμαμαι καθολου ποτε ειχε πεσει.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ERIANTON said:

καλημέρα σας!!!ειμαστε και εμείς μια χαρα.δοξα τω Θεο!Το ιδιο επιθυμω και για ολες σας!!

Εμεις χτες καναμε βλακεια κατα λαθος.ο ομφαλιος λωρος κρεμωταν απο μια ινα και οπως πηγα να βγαλω την πανα για να αλλαξω το βλασταρακι μου τραβηξα μαζι και γο φαλουδακι και το εκοψα.το ταλαιπωρουλη μου πηδηξε στο ταβανι απο τον πονο.ευτυχως δεν θα βγαλε ούτε αιμα.και δεν φαινεται καθαρος ουτε ξερα κομματακια ουτε τιποτα.στον πρωτο δεν θυμαμαι καθολου ποτε ειχε πεσει.

Αφου Ειρηνη μου ηταν ενταξει δεν πειραζει πηρε λιγο πονο παραπανω ο μικρουλακος μωρε! Ρωτησα κ τη γιατρο κ μου πε καποια παιδια αργουν. Οκ τοτες. Εχω τσακωθει τωρα με τη μεγαλη μ κ εχω πεσει, δεν ξερω πως θα την κανουμε καλα μεχρι να συνηθισει, τη λυπαμαι κιολας... 


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα!!και στους δικούς μου καμιά 20αρια μέρες έκανε να πέσει .δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο βέβαια που ήταν μέσα στη θερμοκοιτίδα.

Ρε κορίτσια πόση ώρα περίπου θηλαζουν κάθε φορά τα ζουζούνια σας??εμένα δεν αφήνουν ποτέ το στήθος από μόνοι τους.οποτε περίπου στα 45 λεπτά τους σταματάω.απλα πάντα νιώθω τύψεις ότι μπορεί να μην έχουν τελειώσει.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , butterfly1986 είπε:

 Καλησπέρα!!και στους δικούς μου καμιά 20αρια μέρες έκανε να πέσει .δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο βέβαια που ήταν μέσα στη θερμοκοιτίδα.

Ρε κορίτσια πόση ώρα περίπου θηλαζουν κάθε φορά τα ζουζούνια σας??εμένα δεν αφήνουν ποτέ το στήθος από μόνοι τους.οποτε περίπου στα 45 λεπτά τους σταματάω.απλα πάντα νιώθω τύψεις ότι μπορεί να μην έχουν τελειώσει.

Στην μονάδα μου είχαν πει γτ κ μενα ετσι έκανε η δικια μ οτι κοροϊδεύουν για να κερδίσουν αγκαλιές κ μην χάσουν κ την πιπίλα!!!  Αν δεν χορταιναν πιστεψε με θα το καταλαβαινες γτ κάνουν σαν σειρήνα όταν πεινάνε


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια !! Εμείς γυρίσαμε σπίτι χθες με ικτερο 12 ευτυχώς . Τον παρακολουθούμε αν κιτρινίσει κ άλλο να τον πάμε για εξέταση. Κορίτσια κ εμένα σκουλαρίκι κάθε θηλασμός 1 ώρα , είναι κ μικρός κ αργεί . Γεννήθηκε 2700 κ χθες βγήκαμε 2580. 

@Ioanna2* εμένα η μικρή το πήρε καλά με τι μωρό . Ο μικρός όμως όχι,  έρχεται να τον χτυπήσει μόλις τον δει . Δεν ξέρω τι να τον κάνω .


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Δεν είναι καλά το μικρό μου κορίτσια πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι κόλλησε ίωση ! Κάνει συνεχεια διάρροια για αυτό συγκαηκε. Είμαι να τρελαθώ 

καλημέρα!! και ο δικός μου κανει διάρροια δυο μερες αλλα δεν σκεφτηκα για ιωση.τι σας είπε να κάνετε,? περαστικά!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα 6 διαρροιες χθες το βράδυ και αλλη το πρωί. Μαζι με θηλασμό και κολικους...κοντευω να εξαφανιστώ απο την αδυναμία...Μας κολλησε ο μεγαλος .

Αν εχουμε κατι εμεις με το θηλασμό δινονται αντισώματα στα μωρα και σε αυτο ποντάρω. Τον θερμομετρουμε κιολας και φοραω μάσκα.

@ERIANTON @Alzira

 

@Ioanna2* Την Πέμπτη ήρθαν οι γονείς μου για λιγες ωρες κι εχθες που επεσα κι εγω με τη γαστρεντερίτιδα εφυγε απο τη δουλειά ο αντρας μου. Ελπιζω το σκ να επανακαμψουμε...

@gtkt1311 Είσαι τρελος ήρωας! Χωρις να μας τα περιγράψεις μονο απο τις ηλικιες το παιδιών... ειναι επιστημονική φαντασία που έχετε 3 τόσο μικρα! Εγω σε θαυμαζω!

 

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

@gaidaki άσε θα πάρω τα βουνά !! Ευτυχώς ΣΚ έχω τον άντρα μου εδώ κ σήμερα ήρθε η μαμα μου με ταπεράκια κ δεν έχω την έννοια του μαγειρέματος !!!! Ο μικρός μέχρι στιγμής δεν έχει αρχίσει κολικούς αλλά είναι νωρίς ακόμα .τα αλλά μου 2 είχαν για 3 μήνες ο καθένας !! Δεν θέλω να το ξαναζήσω . 


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@gaidaki άσε θα πάρω τα βουνά !! Ευτυχώς ΣΚ έχω τον άντρα μου εδώ κ σήμερα ήρθε η μαμα μου με ταπεράκια κ δεν έχω την έννοια του μαγειρέματος !!!! Ο μικρός μέχρι στιγμής δεν έχει αρχίσει κολικούς αλλά είναι νωρίς ακόμα .τα αλλά μου 2 είχαν για 3 μήνες ο καθένας !! Δεν θέλω να το ξαναζήσω . 

Καλά...για τους κολικούς εγω ειπα ουτε στον εχθρο μου δεν το εύχομαι! Εχει και ο τωρινός ειχε και ο μεγάλος! Θα σε σκέφτομαι και θα σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! Δευτέρα-Παρασκευή θα εισαι το πρωι και με τα 3; Απολαυσε το σκ!

 


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Alzira είπε:

Είμαστε σε επιφυλακή πονάει το καημένο και κάνει και πράσινα κακά , αν δεν βελτιωθεί μέχρι το βράδυ θα πάμε νοσοκομείο 

Περαστικά κούκλα μου εύχομαι να γίνει ως το βράδυ καλά και να μην χρειαστεί να πάει νοσοκομείο. Να Του δίνεις συχνά στήθος να ενυδατωνετε το καημένο ζεστές κομπρεσες βάλε στην κοιλίτσα του


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε? 

Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω γιατι αυτο το αγγελουδι μου εχει παρει τα μυαλα!! Ζω ενα ονειρο, ρουφαω την καθε στιγμη.Τι ευτυχια!!!!

Ευτυχως ειναι συνεργασιμη και στο θηλασμο και στον υπνο.Δεν την χορταινω.Θελω να την κοιταω συνεχεια. 

Θα μπαινω πιο τακτικα τωρα που εχω μαθει μπανιο και αλλαγμα και δεν πεταγομαο σε καθε της φωνουλα

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...