Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Avmar είπε:

Απολογούμαι αν σας σύγχησα! Την ερχόμενη Κυριακή υπολογίζεται η περίοδος!!

Έγραψες μιάμιση εβδομάδα μετά την ωορρηξία, γι'αυτό μπερδεύτηκα! Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης, λένε, ότι ξεκινούν με την καθυστέρηση. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα έχετε καταφέρει!


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Αυτο ακριβως οπως το λες ,τωρα οτι εγινε εγινε !! και να σου πω και κατι εχουμε την υγεια μας αργα ή γρηγορα θα γινει σιγουραααα!! Να σαι καλά!!

Οχι οχι!! Δε θα ξαναδεχτω κορτιζονη & ουτε αντιβιωση και συκλακουρ θα τσεκαρω συνεχως την ε2 και θα πρατω αναλογως..25 χαπια τη μερα εφτασα να παιρνω.επαιρνα 5 πρεζολον ,2 αντιβιωση 9 σικλακουρ. 6 ουτρο ,ασπιρινη,αντιπηκτικη,προβιοτικα,φιλισιν ,D. Δε κοιμομουνα σχεδον ολο βαραγε ειδοποιηση ασε σου λεω τραγικο!Διοτι ειναι ανα 8 ωρο τα χαπια και ανα 12 ωρα ολα και η αντιπηκτική ιδια ωρα στανταρ κ η ασπιρινη μετα το φαγητο οποτε πως θα τα βολευα; Πχ Τα ουτρο 10 πρωι 6 απογευμα και 2 πρωι..βαλε και τα αλλα..δε προλαβαινα..

Τόσα πολλά;;;;;;!.... Ποπο χαρά στο κουράγιο που είχες.... Ποια είναι η ε2 που λες ότι θα τσεκαρεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Τόσα πολλά;;;;;;!.... Ποπο χαρά στο κουράγιο που είχες.... Ποια είναι η ε2 που λες ότι θα τσεκαρεις;

Εστραδιολη και υπερηχογραφικα ενδομητριο.θεωρω οτι ηταν υπερβολή τα παρα πολλα σικλακουρ οπως επισης το ενδομητριο μου ειναι και καλό πχ πριν 2 βδομαδες ηταν 9 ποσο να ηταν τοτε; Δεν δικαιολογουνται τα τοσα πολλα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Οποτε αναμενεις και εσυ,μμμ  κατι καλο μαλλον ερχεται :-)  μακαρι ολες μαζι!!!

Μακαρι !!! Εσύ ποτε αναμενεις περιοδο ειπες;;;

Just now, Balloo είπε:

Έγραψες μιάμιση εβδομάδα μετά την ωορρηξία, γι'αυτό μπερδεύτηκα! Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης, λένε, ότι ξεκινούν με την καθυστέρηση. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα έχετε καταφέρει!

Ε πρωτη φορα γραφω μπερδευτικα με τοσα !!:)))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Εστραδιολη και υπερηχογραφικα ενδομητριο.θεωρω οτι ηταν υπερβολή τα παρα πολλα σικλακουρ οπως επισης το ενδομητριο μου ειναι και καλό πχ πριν 2 βδομαδες ηταν 9 ποσο να ηταν τοτε; Δεν δικαιολογουνται τα τοσα πολλα

Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα; Περιμένεις να κάνεις β-χοριακη κ συ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephelie said:

Αυτο ακριβως οπως το λες ,τωρα οτι εγινε εγινε !! και να σου πω και κατι εχουμε την υγεια μας αργα ή γρηγορα θα γινει σιγουραααα!! Να σαι καλά!!

Οχι οχι!! Δε θα ξαναδεχτω κορτιζονη & ουτε αντιβιωση και συκλακουρ θα τσεκαρω συνεχως την ε2 και θα πρατω αναλογως..25 χαπια τη μερα εφτασα να παιρνω.επαιρνα 5 πρεζολον ,2 αντιβιωση 9 σικλακουρ. 6 ουτρο ,ασπιρινη,αντιπηκτικη,προβιοτικα,φιλισιν ,D. Δε κοιμομουνα σχεδον ολο βαραγε ειδοποιηση ασε σου λεω τραγικο!Διοτι ειναι ανα 8 ωρο τα χαπια και ανα 12 ωρα ολα και η αντιπηκτική ιδια ωρα στανταρ κ η ασπιρινη μετα το φαγητο οποτε πως θα τα βολευα; Πχ Τα ουτρο 10 πρωι 6 απογευμα και 2 πρωι..βαλε και τα αλλα..δε προλαβαινα..

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

Just now, Moana said:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Moana μου καλή επιτυχίαααα!! Όλα θα πάνε καλά, μην αγχώνεσαι με αυτά. Γιατρός είναι, κάτι ξέρει. Αν έβλεπε κάτι λάθος, δε θα προχωρούσατε σε ΕΤ.

  • Ευχαριστώ 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Moana μου καλή επιτυχίαααα!! Όλα θα πάνε καλά, μην αγχώνεσαι με αυτά. Γιατρός είναι, κάτι ξέρει. Αν έβλεπε κάτι λάθος, δε θα προχωρούσατε σε ΕΤ.

Ευχαριστω πολυ! άντε λιγο σου έμεινε κ εσενα. Ναι, δεν αμφισβητώ οτι έκανε κατι ενώ δεν επρεπε, αλλα θέλω να εξηγήσω πως δρουν τα συκλακουρ, γι αυτο το εγραψα στη Νεφέλη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Faihb είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!μας δίνουν κουράγιο τα όμορφα λόγια σου!!μακαρι να βρεθούμε όλες απέναντι και να χαμογελάμε!!

Να εισαι καλα κοριτσι μου, θα το δεις και εσυ και ολα τα κοριτσια, θα βρεθούμε και φυσικα θα εχουμε χαρές! Καλη δυναμη! 

Just now, Moana είπε:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Μοανα μου, πολυ καλη επιτυχία απο καρδιάς! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moana είπε:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου και εσένα!!!!

Πολλά μπεμπέ on board....!!!!τελειααααα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars said:

Να εισαι καλα κοριτσι μου, θα το δεις και εσυ και ολα τα κοριτσια, θα βρεθούμε και φυσικα θα εχουμε χαρές! Καλη δυναμη! 

Μοανα μου, πολυ καλη επιτυχία απο καρδιάς! 

 

Just now, natassaki2006 said:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου και εσένα!!!!

Πολλά μπεμπέ on board....!!!!τελειααααα!!!

Ευχαριστω  πολυ για τις ευχες σας! καταλαβαίνετε πως ειναι η ψυχοσύνθεση μου έτσι; τη μια ειμαι αισιόδοξη κ την αλλη θέλω να κλαιω. Με εχουν πιάσει τα άγχη μου φουλ, κλασικά! 

Just now, lizard12 said:

Καλή επιτυχία μοανα. Εσύ πόσα έβαλες? Οι περισσότερες είστε με 2, Ε? 

Ευχαριστω κοριτσι μου! κ εσυ περιμένεις ε; καλα αποτελέσματα! έβαλα 4, αφενός λόγω ηλικίας κ αφετέρου επειδή μέχρι τωρα έβαζα βλαστοκυστες κ έπαιρνα 0 ειπαμε να αλλάξουμε μερα κ τα έβαλα 3η μηπως αλλάξει η τύχη μου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

 

Ευχαριστω  πολυ 

Ευχαριστω κοριτσι μου! κ εσυ περιμένεις ε; καλα αποτελέσματα! έβαλα 4, αφενός λόγω ηλικίας κ αφετέρου επειδή μέχρι τωρα έβαζα βλαστοκυστες κ έπαιρνα 0 ειπαμε να αλλάξουμε μερα κ τα έβαλα 3η μηπως αλλάξει η τύχη μου 

Σου το εύχομαι πραγματικά.  Πότε έχεις χοριακη? Με το καλο να πιάσουν και να είναι η τελευταία σου.  Ναι κ εγώ περιμένω μαζί με το γκρουπ των 28/05 Χαχαχα.  Είμαστε πολλές!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 said:

Σου το εύχομαι πραγματικά.  Πότε έχεις χοριακη? Με το καλο να πιάσουν και να είναι η τελευταία σου.  Ναι κ εγώ περιμένω μαζί με το γκρουπ των 28/05 Χαχαχα.  Είμαστε πολλές!!! 

Άντε, ανοίξτε εσείς το δρόμο για τις επόμενες! 8/6, στο 3ημερο, άραγε θα ειναι ανοιχτά τα διαγνωστικά; αλλιώς παω για 9/6

Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 είπε:

Καλή επιτυχία μοανα. Εσύ πόσα έβαλες? Οι περισσότερες είστε με 2, Ε? 

Εγώ έβαλα 3 φρόζεν βλαστοκύστες,πρώτη φορά βλαστοκύστες,είμαι 42,γι αυτό. Cyclacur, 2 την ημερα.Τόσα δινουν μετά την ωοληψία/ετ σε φυσικό κύκλο στο κεντρο που είμαι.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...