Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moana said:

Άντε, ανοίξτε εσείς το δρόμο για τις επόμενες! 8/6, στο 3ημερο, άραγε θα ειναι ανοιχτά τα διαγνωστικά; αλλιώς παω για 9/6

Καλή επιτυχία!!! Να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! Πάρε κ ένα τεστάκι να έχεις για το τριήμερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Εγώ έβαλα 3 φρόζεν βλαστοκύστες,πρώτη φορά βλαστοκύστες,είμαι 42,γι αυτό.

Εσύ joka ποτέ έκανες ετ? Αααα τελείωσε η καραντινα και πέσαμε ολες μαζί γι αυτό έχει πολλή κίνηση.  Έχω μπερδευτει ούτε θυμάμαι ποιες είμαστε.  Ας έχουν όλες θετικό αποτέλεσμα να κάνουμε κανένα παρτυ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa said:

Καλή επιτυχία!!! Να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! Πάρε κ ένα τεστάκι να έχεις για το τριήμερο!

Ευχαριστω πολυ! Ειπα αυτη τη φορα να μην κανω τεστ κ να παω για χοριακη στην ωρα μου, αλλα χλωμό να αντέξω, θα φάω τα λύσσακα μου ως τότε. Πρέπει να εχω στο ντουλάπι τα τεστ της home test. Άσε εχω πάθει ψυχολογικό με τα τεστ, εχω δει άπειρα αρνητικά που εχω άρνηση να τα κανω πια χαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου δεν σας έχω ξεχάσει!!!ανυπομονώ για μεθαύριο!!!εύχομαι σε όλες να έχετε τέλεια αποτελέσματα!σας στέλνω πολύ πολύ θετική ενέργεια!!!!!!!!!!υπομονή λίγο έμεινε!καλή τύχη εύχομαι και σε όσες κάνατε τώρα εμβρυομεταφορα!!!

  • Μου αρέσει 3

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Καλή επιτυχία!!!!!!!!!! Από την καρδιά μου μέσα!Ποτέ έχεις χοριακη; Τι εμβριακια έβαλες;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Κοριτσι, σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα (επεισοδιακή) ντρέπομαι να γραψω κ τι έπαθα, αλλα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι μου έλεγξε ορμόνες σήμερα κ μου τα αύξησε τα cyclacour απο 3 σε 6, έπεσε η οιστραδιολη μου, γι αυτο! εχουν λόγο που τα δίνουν, δεν ειναι τυχαιο!

βασικα με το που μου έκανε τον υπέρηχο μου ειπε να τα αυξήσω, πριν την οιστραδιολη, οποτε κατι είδε που δε του αρεσε. στην ovitrelle είχα 8,5, τι σκατα έγινε; έπεσε; 

Moanaki μου να εχεις καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!!!

 Τι σου συνεβει;

 Να σκέφτεσαι θετικα, να χαϊδεύεις κοιλιτσα κι ολα καλα θα πανε!!!

Just now, Moana είπε:

Ευχαριστω πολυ! Ειπα αυτη τη φορα να μην κανω τεστ κ να παω για χοριακη στην ωρα μου, αλλα χλωμό να αντέξω, θα φάω τα λύσσακα μου ως τότε. Πρέπει να εχω στο ντουλάπι τα τεστ της home test. Άσε εχω πάθει ψυχολογικό με τα τεστ, εχω δει άπειρα αρνητικά που εχω άρνηση να τα κανω πια χαχα 

Εγω ηταν η πρώτη φορα που δεν εκανα τεστ και η πρώτη φορα που πηγα στις 12 μερες!!!

 Θελω να παρω να κανω ενα τεστ για ενθύμιο και φοβάμαι ακομα το πιστεύετε; Κατα τον όγδοο μάλλον θα το κανω...

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 said:

Καλή επιτυχία!!!!!!!!!! Από την καρδιά μου μέσα!Ποτέ έχεις χοριακη; Τι εμβριακια έβαλες;

 

Just now, Καντι said:

Moanaki μου να εχεις καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!!!

 Τι σου συνεβει;

 Να σκέφτεσαι θετικα, να χαϊδεύεις κοιλιτσα κι ολα καλα θα πανε!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστω κ τις 2 παρα πολυ! Έβαλα 4 3ης ημέρας όπως πρότεινε το αφεντικό μπας κ αλλάζοντας μερα αλλάξει κ η τύχη μου. Έμειναν αλλα 6 καταψυξη για το plan b, αχρείαστο να ναι! Μακάρι να γινει κατι καλο αυτη τη φορα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστω κ τις 2 παρα πολυ! Έβαλα 4 3ης ημέρας όπως πρότεινε το αφεντικό μπας κ αλλάζοντας μερα αλλάξει κ η τύχη μου. Έμειναν αλλα 6 καταψυξη για το plan b, αχρείαστο να ναι! Μακάρι να γινει κατι καλο αυτη τη φορα 

Καλα κανατε οφείλεις να δοκιμάσεις άλλες μερες μεταφοράς μηπως παίζει εκεί κατι.  Τι διαιρεσεις είχαν; Ηταν ευχαριστημένος;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Καλα κανατε οφείλεις να δοκιμάσεις άλλες μερες μεταφοράς μηπως παίζει εκεί κατι.  Τι διαιρεσεις είχαν; Ηταν ευχαριστημένος;

8 κ 10 κυττάρων κ χωρίς θραύσματα είπαν, αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτική... μιλούσε πολυ γενικά η εμβρυολογος. Ξερεις τωρα τι κανω, συγκρίνω φωτο με του διαδικτύου... εγω γιατί βλεπω μικρα bubbles? δεν ειναι κ καλη ανάλυση αυτη η φωτο ρε γμτ. Ο Σφακ τι να πει ρε Καντι; Στο μόνο που τα πηρε ειναι όταν του ειπα αν όντως γυναίκες της ηλικίας μου τα καταφέρνουν με δικα τους η τσάμπα παλεύω κ μου ειπε μαλλον δεν εχω διάβασει αρκετά πράγματα για αυτόν ! Σήμερα, 3η μερα μετα την ωοληψια οιστραδιολη 216 κ prg 40. Πως σου φαίνονται; μου αύξησε cyclacour 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moana είπε:

Ευχαριστω πολυ! άντε λιγο σου έμεινε κ εσενα. Ναι, δεν αμφισβητώ οτι έκανε κατι ενώ δεν επρεπε, αλλα θέλω να εξηγήσω πως δρουν τα συκλακουρ, γι αυτο το εγραψα στη Νεφέλη

Καλήηηηη επιτυχιααααα!!!! Έπαιρνες σικλακιουρ πριν την ωορρηξία; Χωρίς να συμβαίνει κάτι ανησυχητικό όταν ξεκινάει η προγεστερονη πολλές φορές το ενδομήτριο κάνει μικρές διορθώσεις προς τα κάτω. Φυσιολογικό. Όλα θα πάνε τέλεια. Θα σκέφτεσαι ότι αυτή τη φορά θα είναι η τυχερη

Just now, Moana είπε:

8 κ 10 κυττάρων κ χωρίς θραύσματα είπαν, αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτική... μιλούσε πολυ γενικά η εμβρυολογος. Ξερεις τωρα τι κανω, συγκρίνω φωτο με του διαδικτύου... εγω γιατί βλεπω μικρα bubbles? δεν ειναι κ καλη ανάλυση αυτη η φωτο ρε γμτ. Ο Σφακ τι να πει ρε Καντι; Στο μόνο που τα πηρε ειναι όταν του ειπα αν όντως γυναίκες της ηλικίας μου τα καταφέρνουν με δικα τους η τσάμπα παλεύω κ μου ειπε μαλλον δεν εχω διάβασει αρκετά πράγματα για αυτόν ! Σήμερα, 3η μερα μετα την ωοληψια οιστραδιολη 216 κ prg 40. Πως σου φαίνονται; μου αύξησε cyclacour 

Εγω δεν έχω δει ποτέ φώτο εμβρύων στο ίντερνετ. Δε θέλω να ξέρω. Άριστες!! Η προγεστερονη ιδανικά θέλουν 40 και η οιστραδιολη πολύ καλή. Ειδικά αν πήρες σικλακιουρ μόνο μετά την ovitrelle. Ένα θα πιάσει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Καλήηηηη επιτυχιααααα!!!! Έπαιρνες σικλακιουρ πριν την ωορρηξία; Χωρίς να συμβαίνει κάτι ανησυχητικό όταν ξεκινάει η προγεστερονη πολλές φορές το ενδομήτριο κάνει μικρές διορθώσεις προς τα κάτω. Φυσιολογικό. Όλα θα πάνε τέλεια. Θα σκέφτεσαι ότι αυτή τη φορά θα είναι η τυχερη

Εγω δεν έχω δει ποτέ φώτο εμβρύων στο ίντερνετ. Δε θέλω να ξέρω. Άριστες!! Η προγεστερονη ιδανικά θέλουν 40 και η οιστραδιολη πολύ καλή. Ειδικά αν πήρες σικλακιουρ μόνο μετά την ovitrelle. Ένα θα πιάσει. 

Έκανα ωοληψια σε φυσικο κ δεν πηρα τπτ μέχρι κ την ωοληψια. Πριν 3 μέρες τα ξεκίνησα τα φάρμακα. Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Μακάρι να πανε τα πράγματα καλα αυτη τη φορα, ο σφακ εχει καταλαβει οτι ειμαι στα ταβάνια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

8 κ 10 κυττάρων κ χωρίς θραύσματα είπαν, αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτική... μιλούσε πολυ γενικά η εμβρυολογος. Ξερεις τωρα τι κανω, συγκρίνω φωτο με του διαδικτύου... εγω γιατί βλεπω μικρα bubbles? δεν ειναι κ καλη ανάλυση αυτη η φωτο ρε γμτ. Ο Σφακ τι να πει ρε Καντι; Στο μόνο που τα πηρε ειναι όταν του ειπα αν όντως γυναίκες της ηλικίας μου τα καταφέρνουν με δικα τους η τσάμπα παλεύω κ μου ειπε μαλλον δεν εχω διάβασει αρκετά πράγματα για αυτόν ! Σήμερα, 3η μερα μετα την ωοληψια οιστραδιολη 216 κ prg 40. Πως σου φαίνονται; μου αύξησε cyclacour 

Όχι να μην εισαι επιφυλακτική αν σου ειπαν χωρις θραύσματα ισχύει, στο λέω γιατι μου έχουν πει οτι ειχα γεμάτα με θραύσματα. Και οι διεραισεις σου εξαιρετικές! Εγω δεκάρι με τόσα έμβρυα που ειχα, δεν εκανα ποτε! Εχω συγκρίνει κι εγω φωτογραφίες, καμια σύγκριση ! δεν ειναι τοςο ευδιάκριτα τα δικά μας.

 Τωρα για τις τιμές αυτο που μπορώ ειναι να σου γράψω τις δικές μου την μέρα της ετ. Ε2 186, prg 77, ομως την εκανα και τρεις μερες μετα απο σένα να υπολογίζεις.

 Γραψε καλε τι έπαθες ;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Όχι να μην εισαι επιφυλακτική αν σου ειπαν χωρις θραύσματα ισχύει, στο λέω γιατι μου έχουν πει οτι ειχα γεμάτα με θραύσματα. Και οι διεραισεις σου εξαιρετικές! Εγω δεκάρι με τόσα έμβρυα που ειχα, δεν εκανα ποτε! Εχω συγκρίνει κι εγω φωτογραφίες, καμια σύγκριση ! δεν ειναι τοςο ευδιάκριτα τα δικά μας.

 Τωρα για τις τιμές αυτο που μπορώ ειναι να σου γράψω τις δικές μου την μέρα της ετ. Ε2 186, prg 77, ομως την εκανα και τρεις μερες μετα απο σένα να υπολογίζεις.

 Γραψε καλε τι έπαθες ;

σου έστειλα πμ, μη γίνω ρεζίλι κ εδω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...