Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moana είπε:

δεν εχει να κανει με το χέρι, ειναι μη σου τυχει! φαίνεται όμως απο τις χοριακες, ειναι προβληματικές, δε διπλασιάζονται σωστά η ειναι χαμηλές, φαίνεται πάντως απο την αρχή 

Ααα για αυτο το καταλαβαινουν γιατί κ γω οταν τον ρωτησα μηπως ειναι εξωμητριο και να παω πιο νωρις μου λεει δεν εχεις θεμα και να χαιρεσαι και λεω ρε φιλε ελεος τοση σιγουρια; Ευχαριστώ μοανα μου μου ελυσες την απορια γιατι δεν τολμαγα να σας ρωτησω τη βλακεια που σκεφτομουνα.χαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie said:

Ααα για αυτο το καταλαβαινουν γιατί κ γω οταν τον ρωτησα μηπως ειναι εξωμητριο και να παω πιο νωρις μου λεει δεν εχεις θεμα και να χαιρεσαι και λεω ρε φιλε ελεος τοση σιγουρια; Ευχαριστώ μοανα μου μου ελυσες την απορια γιατι δεν τολμαγα να σας ρωτησω τη βλακεια που σκεφτομουνα.χαχχα

πως κ δεν τον ρώτησες; χαχα ... ε ναι με τετοια χοριακη εσυ τι εξωμήτριο να φοβάσαι 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, giwta_86 said:

@Sabie@Sabie  ας προσθέσουμε ακόμα ένα αγχος.. Δεν μας έφταναν αυτά που έχουμε :shock::sad:

 

κορίτσια υπάρχουν εκατομμύρια λόγοι να αγχωνόμαστε, μη προσθέτετε κ άλλους... κάντε delete τη πληροφορία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

πως κ δεν τον ρώτησες; χαχα ... ε ναι με τετοια χοριακη εσυ τι εξωμήτριο να φοβάσαι 

Τι σχέση έχει η χοριακή; Πόσο πρέπει να είναι για να μην έχεις τον φόβο; Χθες Πέμπτη που έκανα βγήκε 7000. Ποιο είναι το ασφαλές όριο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

πως κ δεν τον ρώτησες; χαχα ... ε ναι με τετοια χοριακη εσυ τι εξωμήτριο να φοβάσαι 

Τον ρωτησα παιδί μου και μου ειπε δεν εχω θεμα και εφευγε τι αλλο να ρωταγα με αποφευγει πλεον τον εχω γα σει χααχχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Τον ρωτησα παιδί μου και μου ειπε δεν εχω θεμα και εφευγε τι αλλο να ρωταγα με αποφευγει πλεον τον εχω γα σει χααχχα

Νεφέλη, δε μου λες... θα σε παρακολουθήσει και στην πορεία ή έχεις άλλο γυναικολόγο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sabie said:

Τι σχέση έχει η χοριακή; Πόσο πρέπει να είναι για να μην έχεις τον φόβο; Χθες Πέμπτη που έκανα βγήκε 7000. Ποιο είναι το ασφαλές όριο;

δε ξέρω, δε μου εχει συμβεί κ δε θέλω να προκαλώ πανικό άδικα. Το εχω διαβάσει στο φορουμ εδω γι αυτο το ειπα οτι μπορει να συμβεί... νομιζω οτι τα κορίτσια δεν είχαν σωστούς διπλασιασμούς κ τους έκαναν συνεχεια μετρήσεις χοριακης. Μην αγχώνεσαι άδικα τωρα, αν ειχε ο γιατρός σου τετοια ένδειξη θα το είχες καταλαβει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Νεφέλη, δε μου λες... θα σε παρακολουθήσει και στην πορεία ή έχεις άλλο γυναικολόγο;

Δεν εχω γυναικολογο ειχα ενα μαλακα και δεν μου ελεγε τιποτα μεχρι τα 40 που πηγαινα. και πηγαινα εγω σα το ζωον.ολα καλά ελεγε ολα καλά! Αστα! απο τοτε ξυπνησα και πρηζω δεν ημουν ετσι..θα κατσω στον Π που τον εχω χιλιοτσεκαρει δε κουναω τωρα με τιποτα.που να εμπιστευω αλλον  με ολα αυτα;!δε παιζει..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie said:

Δεν εχω γυναικολογο ειχα ενα μαλακα και δεν μου ελεγε τιποτα μεχρι τα 40 που πηγαινα. και πηγαινα εγω σα το ζωον.ολα καλά ελεγε ολα καλά! Αστα! απο τοτε ξυπνησα και πρηζω δεν ημουν ετσι..θα κατσω στον Π που τον εχω χιλιοτσεκαρει δε κουναω τωρα με τιποτα.που να εμπιστευω αλλον  με ολα αυτα;!δε παιζει..

χαχα ρε Νεφέλη, μ αρέσει όπως τα γράφεις... κ μενα μια ζωή ολοι καλα μου έλεγαν, ενα παπ κ γεια σας! ανάθεμα αν μου είχαν κανει ορμονικές ποτε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Δεν εχω γυναικολογο ειχα ενα μαλακα και δεν μου ελεγε τιποτα μεχρι τα 40 που πηγαινα. και πηγαινα εγω σα το ζωον.ολα καλά ελεγε ολα καλά! Αστα! απο τοτε ξυπνησα και πρηζω δεν ημουν ετσι..θα κατσω στον Π που τον εχω χιλιοτσεκαρει δε κουναω τωρα με τιποτα.που να εμπιστευω αλλον  με ολα αυτα;!δε παιζει..

Καλά θα κάνεις! Κι εγώ αν ήμουν Αθήνα αυτό θα έκανα... Θα του γινόμουν τσιμπούρι μέχρι να μου το δώσει στα χέρια... Πόσο στοιχίζει αλήθεια ο τοκετός εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, διαβασα για το εξωμητριο σε εξωσωματικη που λετε, και μπηκα να παρω και γω μέρος στη συζητηση, να πω οτι απο οσο γνωρ'ιζω η εξωμήτρια κύηση δεν αυξανεται η χοριακή και σιγουρα δεν φτανει στο μαγικό αριθμό 7000 που ειπε  η sabie :)

  • Μου αρέσει 3

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...