Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Φυσικά κ θες να κανείς. 

Νεφελη η εμφύτευση πόσες μέρες μετά την ετ γίνεται; Δεν θυμάμαι κ πολλά από την άλλη εγκυμοσύνη γαμωτο.

Συμφωνα με τη γιατρο μου η εμφυτευση γινεται την 3-4 κ το αργότερο την 7 μερα μετα την ετ. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mareva είπε:

Συμφωνα με τη γιατρο μου η εμφυτευση γινεται την 3-4 κ το αργότερο την 7 μερα μετα την ετ. :)

Προφανώς μιλάς για 3-4 για εμβρυα 3η ημέρας και μέχρι 7η ίσως και 8 για βλαστοκυστες;..

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Φυσικά κ θες να κανείς. 

Νεφελη η εμφύτευση πόσες μέρες μετά την ετ γίνεται; Δεν θυμάμαι κ πολλά από την άλλη εγκυμοσύνη γαμωτο.

Ελα !! Με βλαστοκυστες μεχρι 3 μερες εχει γινει σιγουρα ,το ρωτησα τη τελευταια φορα!!Οποτε με τριτης 5-6 το πολυ;!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ελα !! Με βλαστοκυστες μεχρι 3 μερες εχει γινει σιγουρα ,το ρωτησα τη τελευταια φορα!!Οποτε με τριτης 5-6 το πολυ;!

9η  νομίζω άπειροελάχιστες  γυναίκες εμφυτευουν.Αν δεν κάνω λαθος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephelie είπε:

Ελα !! Με βλαστοκυστες μεχρι 3 μερες εχει γινει σιγουρα ,το ρωτησα τη τελευταια φορα!!Οποτε με τριτης 5-6 το πολυ;!

Α οκ με κάλυψες! Άρα από βδομάδα ότι γίνει.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Προφανώς μιλάς για 3-4 για εμβρυα 3η ημέρας και μέχρι 7η ίσως και 8 για βλαστοκυστες;..

Αυτο το ειχα ρωτησει ακριβως το ιδιο κ η απαντηση που πηρα ηταν και για τις 2 περιπτωσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nephelie said:

Εγώ ειμαι σιγουρη πλεον !αυτο ελεγε κ ο γιατρος κ τον αμφισβητουσα..κανε την 10η.ο δικος σου τι σου ειπε;

Μου είπε χοριακή την 9η ημέρα. Εντάξει, θα κάνω τη 10η :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Μου είπε χοριακή την 9η ημέρα. Εντάξει, θα κάνω τη 10η :) 

Εμ για να στο ειπε τοτε μια χαρα.ναι κανε τοτε για να μην εχεις αμφιβολιες αν και της οβιτρελ η τιμη θεωρω μεχρι 25 να φτασει το πολυ πολυ.Στο λεω γιατί ειχα μια φορα 25 κ μετα μετα απο 3 μερες πηγε 4 και τον ειχα πρηξει οτι ειναι απο οβιτρελ και εκεινος ελεγε οχι κ οτι ειναι βιοχημικη αλλα μαλλον βιοχημικη εντελει ητανε γιατί μετα εκανα το ερα και επρεπε να μεταφερω την επομενη μερα ...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Nephelie said:

Εμ για να στο ειπε τοτε μια χαρα.ναι κανε τοτε για να μην εχεις αμφιβολιες αν και της οβιτρελ η τιμη θεωρω μεχρι 25 να φτασει το πολυ πολυ.Στο λεω γιατί ειχα μια φορα 25 κ μετα μετα απο 3 μερες πηγε 4 και τον ειχα πρηξει οτι ειναι απο οβιτρελ και εκεινος ελεγε οχι κ οτι ειναι βιοχημικη αλλα μαλλον βιοχημικη εντελει ητανε γιατί μετα εκανα το ερα και επρεπε να μεταφερω την επομενη μερα ...

Thank you Νεφέλη!! Πάλι καλά που κάνεις τόσες ερωτήσεις σε τόσους πολλούς και μας δίνεις τα φώτα σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Thank you Νεφέλη!! Πάλι καλά που κάνεις τόσες ερωτήσεις σε τόσους πολλούς και μας δίνεις τα φώτα σου! 

Μιλαμε για πολυ πρηξιμο αστα λογω μη εμπιστοσυνης σε κανεναν γιατρο.εχω θεμα τρελό με ολους καθε ειδικοτητας.απλα απο μικρή ειχα ακουσει και ειχα ζησει και με γιαγια και πατερα μου κατι τρομερες εκμεταλλευσεις στο υγεια συγκεκριμενα και στο θεαγενειο για τη γιαγια & απο τοτε μου μεινε το ψυχολογικο και λεω δε θα την πατησω ,θα τους πρηζω και εφοσον τα σκαω,να απαντανε θελουν δε θελουν σε ολες τις αποριες! αντε πια με ολους!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Μιλαμε για πολυ πρηξιμο αστα λογω μη εμπιστοσυνης σε κανεναν γιατρο.εχω θεμα τρελό με ολους καθε ειδικοτητας.απλα απο μικρή ειχα ακουσει και ειχα ζησει και με γιαγια και πατερα μου κατι τρομερες εκμεταλλευσεις στο υγεια συγκεκριμενα και στο θεαγενειο για τη γιαγια & απο τοτε μου μεινε το ψυχολογικο και λεω δε θα την πατησω ,θα τους πρηζω και εφοσον τα σκαω,να απαντανε θελουν δε θελουν σε ολες τις αποριες! αντε πια με ολους!

Κ καλά κάνεις!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie said:

Μιλαμε για πολυ πρηξιμο αστα λογω μη εμπιστοσυνης σε κανεναν γιατρο.εχω θεμα τρελό με ολους καθε ειδικοτητας.απλα απο μικρή ειχα ακουσει και ειχα ζησει και με γιαγια και πατερα μου κατι τρομερες εκμεταλλευσεις στο υγεια συγκεκριμενα και στο θεαγενειο για τη γιαγια & απο τοτε μου μεινε το ψυχολογικο και λεω δε θα την πατησω ,θα τους πρηζω και εφοσον τα σκαω,να απαντανε θελουν δε θελουν σε ολες τις αποριες! αντε πια με ολους!

Ελπίζω παρά την εκμετάλλευση να είχαν τουλάχιστον καλές ιατρικές πρακτικές!! Άστα...Και εμείς σε αυτή την προσπάθεια τέτοια εκμετάλλευση νιώσαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλό μήνα με υγεία κ όμορφα νέα!

Νεφέλη να σαι καλά για τις πληροφορίες...άρα σε μένα που τα βάλανε 3ης μέρας κ τώρα είμαι στην 9η από την εμβρυομεταφορα θα χει γίνει αν είναι η εμφύτευση...κανονικά το σκ τώρα θα αδιαθετουσα...έχω κάποιες αδιευκρίνιστες ενοχλήσεις βεβαια..αν κάνω τεστακι Δευτερα ή Τρίτη θα δείξει; Έχω κάτι ευαίσθητα που δείχνουν από δέκα μονάδες...υπάρχει περίπτωση να έρθει η περίοδος ακόμα κ με τη προγεστερονη που παίρνω;


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Μιλαμε για πολυ πρηξιμο αστα λογω μη εμπιστοσυνης σε κανεναν γιατρο.εχω θεμα τρελό με ολους καθε ειδικοτητας.απλα απο μικρή ειχα ακουσει και ειχα ζησει και με γιαγια και πατερα μου κατι τρομερες εκμεταλλευσεις στο υγεια συγκεκριμενα και στο θεαγενειο για τη γιαγια & απο τοτε μου μεινε το ψυχολογικο και λεω δε θα την πατησω ,θα τους πρηζω και εφοσον τα σκαω,να απαντανε θελουν δε θελουν σε ολες τις αποριες! αντε πια με ολους!

Κ καλά κάνεις!

Just now, Moomin είπε:

Κορίτσια καλό μήνα με υγεία κ όμορφα νέα!

Νεφέλη να σαι καλά για τις πληροφορίες...άρα σε μένα που τα βάλανε 3ης μέρας κ τώρα είμαι στην 9η από την εμβρυομεταφορα θα χει γίνει αν είναι η εμφύτευση...κανονικά το σκ τώρα θα αδιαθετουσα...έχω κάποιες αδιευκρίνιστες ενοχλήσεις βεβαια..αν κάνω τεστακι Δευτερα ή Τρίτη θα δείξει; Έχω κάτι ευαίσθητα που δείχνουν από δέκα μονάδες...υπάρχει περίπτωση να έρθει η περίοδος ακόμα κ με τη προγεστερονη που παίρνω;

ΤΡΙτη θα δείξει σίγουρα. Ίσως κ Δευτέρα δεν ξέρω.καποιες κοπέλες έχουν αδιαθετησει κ με προγεστερονη. Υπό κανονικές συνθήκες όμως όχι. Η νεφελη θα μας πει πιο σίγουρα.’

οταν λες αδιευκρίνιστες;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...