Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 said:

Γιατί να το καθυστερήσεις αφού τότε είπε ο γιατρός; Βλαστοκυστες δε βάλατε;

Ναι βλαστοκύστες βάλαμε. Σκέφτομαι να το καθυστερήσω γιατί έκανα ovitrelle την ημέρα της εμβρυομεταφοράς και έχω την εντύπωση ότι για να φύγει από τον οργανισμό η χοριακή της ovitrelle χρειάζονται τουλάχιστον 10 ημέρες. Δεν είμαι σίγουρη, για αυτό ρώτησα και τα υπόλοιπα κορίτσια εδω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Andri M είπε:

Ναι βλαστοκύστες βάλαμε. Σκέφτομαι να το καθυστερήσω γιατί έκανα ovitrelle την ημέρα της εμβρυομεταφοράς και έχω την εντύπωση ότι για να φύγει από τον οργανισμό η χοριακή της ovitrelle χρειάζονται τουλάχιστον 10 ημέρες. Δεν είμαι σίγουρη, για αυτό ρώτησα και τα υπόλοιπα κορίτσια εδω...

Πώς και έκανες την ίδια μέρα; Δεν το έχω ξανακουσει...τότε θέλει κάποιες μέρες να περάσουν αλλά δεν θυμάμαι πόσες.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

Πώς και έκανες την ίδια μέρα; Δεν το έχω ξανακουσει...τότε θέλει κάποιες μέρες να περάσουν αλλά δεν θυμάμαι πόσες.

Το έχω διαβάσει εδώ από άλλα κορίτσια, αλλά και εγώ πρώτη φορά το έκανα. Ο γιατρός είπε ότι "ξεγελάμε το σώμα να πιστέψει ότι έχει εγκυμοσύνη" για να την υποστηρίξει? Κάτι τέτοιο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Πώς και έκανες την ίδια μέρα; Δεν το έχω ξανακουσει...τότε θέλει κάποιες μέρες να περάσουν αλλά δεν θυμάμαι πόσες.

Τα κορίτσια στο καφέ ξέρουν. Νομίζω λιγότερες από 10 αλλά με επιφύλαξη πάντα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Το έχω διαβάσει εδώ από άλλα κορίτσια, αλλά και εγώ πρώτη φορά το έκανα. Ο γιατρός είπε ότι "ξεγελάμε το σώμα να πιστέψει ότι έχει εγκυμοσύνη" για να την υποστηρίξει? Κάτι τέτοιο...

Καλοοο, τί μαθαίνει κανείς!!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τα κορίτσια στο καφέ ξέρουν. Νομίζω λιγότερες από 10 αλλά με επιφύλαξη πάντα.

Και πάλι είναι νωρίς...αν βγει αρνητικό και απλά δεν έχει προλάβει να ανέβει; Είναι ρισκο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Καλοοο, τί μαθαίνει κανείς!!

Και πάλι είναι νωρίς...αν βγει αρνητικό και απλά δεν έχει προλάβει να ανέβει; Είναι ρισκο.

δεν εχεις άδικο αλλά ο γιατρός τι λέει; Αυτός δεν είπε για Τετάρτη;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλά για νωρίτερα ούτε λόγος . Κι εγω το ιδιο

Έχω τεστακια που ανιχνεύουν από 10 μονάδες και πάνω κ ίσως κάνω λίγο νωρίτερα ίσως κ όχι, το σκέφτομαι...ευτυχώς ήρθε το σκ να ξεχαστουμε λίγο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Andri M είπε:

Ναι βλαστοκύστες βάλαμε. Σκέφτομαι να το καθυστερήσω γιατί έκανα ovitrelle την ημέρα της εμβρυομεταφοράς και έχω την εντύπωση ότι για να φύγει από τον οργανισμό η χοριακή της ovitrelle χρειάζονται τουλάχιστον 10 ημέρες. Δεν είμαι σίγουρη, για αυτό ρώτησα και τα υπόλοιπα κορίτσια εδω...

Se -7-8μερες φευγει..ειχα κανει 2 την 2η  και 5η μερα ετ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Σοβαρά;;;;; Εγω ούτε καν. Δεν τα εμπιστεύομαι να σου πω. Εγω είμαι καναπέ από χτες κ μέχρι Κυριακή όποτε είναι λίγο βαρετά. 

Κ αν τα έχεις όπως εγώ δεν σου μπαίνει η επιθυμία;; Σου μπαίνει.

Είναι βαρετά οντως...εμείς είχαμε κ τραπέζι κ δεν είχα κάνει τίποτα απολύτως....δείτε καμιά ταινία, παίξτε κάνα παιχνίδι..πάει ο Ιούλιος τελείωσε.

  • Χαχα 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Δηλαδή στις 9 ημέρες, αν είναι θετική η χοριακή θα είναι λόγω της εγκυμοσύνης? 

Εγώ ειμαι σιγουρη πλεον !αυτο ελεγε κ ο γιατρος κ τον αμφισβητουσα..κανε την 10η.ο δικος σου τι σου ειπε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Κ αν τα έχεις όπως εγώ δεν σου μπαίνει η επιθυμία;; Σου μπαίνει.

Είναι βαρετά οντως...εμείς είχαμε κ τραπέζι κ δεν είχα κάνει τίποτα απολύτως....δείτε καμιά ταινία, παίξτε κάνα παιχνίδι..πάει ο Ιούλιος τελείωσε.

Φυσικά κ θες να κανείς. 

Just now, Nephelie είπε:

Εγώ ειμαι σιγουρη πλεον !αυτο ελεγε κ ο γιατρος κ τον αμφισβητουσα..κανε την 10η.ο δικος σου τι σου ειπε;

Νεφελη η εμφύτευση πόσες μέρες μετά την ετ γίνεται; Δεν θυμάμαι κ πολλά από την άλλη εγκυμοσύνη γαμωτο.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...