Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Εύχομαι να πάρεις μια θετικότατη χοριακη...κ όσες περιμένουν ακόμη 

Εγω πάλι δε νιώθω τίποτα. Σμρ δεν πονάει καθόλου η κοιλιά μου. Πω πω πρέπει να χαλαρώσω λίγο γιατί δε λέει.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω πάλι δε νιώθω τίποτα. Σμρ δεν πονάει καθόλου η κοιλιά μου. Πω πω πρέπει να χαλαρώσω λίγο γιατί δε λέει.

Να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι θετικά!

Εγώ πάλι είδα λίγο ροζ κ σαν καφέ βλέννα, το χει καμιά άλλη κοπέλα πάθει;; Αν συνεχίσει θα πάρω αύριο το γιατρό να του πω κ για το αρνητικό τεστ αν κ θα μου πει να κάνω τη χοριακη πρώτα..


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι θετικά!

Εγώ πάλι είδα λίγο ροζ κ σαν καφέ βλέννα, το χει καμιά άλλη κοπέλα πάθει;; Αν συνεχίσει θα πάρω αύριο το γιατρό να του πω κ για το αρνητικό τεστ αν κ θα μου πει να κάνω τη χοριακη πρώτα..

Ο γιατρός θα σου πει για χοριακη στάνταρ. Δεν εμπιστεύονται τα τεστ.

Πότε είπαμε χοριακή;

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ο γιατρός θα σου πει για χοριακη στάνταρ. Δεν εμπιστεύονται τα τεστ.

Πότε είπαμε χοριακή;

Πριν την περίοδο ξανά είχες ροζ;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έχω μια χαρά αιμορραγία. :wacko: Μου αυξήσανε την προγεστερονη και μου σταματήσανε την ασπιρίνη, το μόνο που κατάφερα είναι να είμαι σαν ζόμπι.  Περιμένω με ανυπομονησία να έρθει η Πέμπτη για να κάνω χοριακη αν και πλέον κρατάω πολύ μικρό καλάθι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EllieV είπε:

Υπομονή κορίτσια

 

Είναι δύσκολο αλλά πρέπει να το πιστέψουμε..η ψυχολογία.παίζει μεγάλο ρόλο

Αχ το ξέρω αλλά εγώ με αρντητικο τεστ δεν πιστεύω ότι θα έχω θετική χοριακη...

Just now, Marina800 είπε:

Εγώ σήμερα έχω μια χαρά αιμορραγία. :wacko: Μου αυξήσανε την προγεστερονη και μου σταματήσανε την ασπιρίνη, το μόνο που κατάφερα είναι να είμαι σαν ζόμπι.  Περιμένω με ανυπομονησία να έρθει η Πέμπτη για να κάνω χοριακη αν και πλέον κρατάω πολύ μικρό καλάθι. 

Θα είναι η πρώτη χοριακη;; Συγγνώμη είμαστε πολλές κ έχω μπερδευτεί..

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ο γιατρός θα σου πει για χοριακη στάνταρ. Δεν εμπιστεύονται τα τεστ.

Πότε είπαμε χοριακή;

Πριν την περίοδο ξανά είχες ροζ;

Ναι έχω ή ροζ ή καφέ αλλά αυτά είναι πολύ αχνα κ δεν αυξάνονται..θα πάρω τηλέφωνο αύριο να ρωτήσω αλλά όπως το έγραψες...θα θέλει να δει χοριακη πρώτα...

Βασικά έχουν αρχίσει κ αυξάνονται...τεσπά θα πάρω αύριο να ρωτήσω μπας κ κανω αύριο τη χοριακη να τελειώνω....


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα και την τρίτη Μ χοριακη...από 89.44 πήγε σε τρεις μέρες 520....το αίμα ακόμα συνεχίζει όμως...δεν υπάρχει ποιο ψυχοφθόρο πράγμα από όλη αυτή την αναμονή ..δεν ηρεμείς ποτέ...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας ..

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια έκανα και την τρίτη Μ χοριακη...από 89.44 πήγε σε τρεις μέρες 520....το αίμα ακόμα συνεχίζει όμως...δεν υπάρχει ποιο ψυχοφθόρο πράγμα από όλη αυτή την αναμονή ..δεν ηρεμείς ποτέ...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας ..

Είναι καλό ότι αυξήθηκε κ μάλιστα όσο έπρεπε!! Κάνε κουράγιο κ να είσαι ξάπλα...πολλές έχουν αίμα στην αρχή, να έχεις πίστη στο εμβρυακι σου!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Αχ το ξέρω αλλά εγώ με αρντητικο τεστ δεν πιστεύω ότι θα έχω θετική χοριακη...

Κ εγώ είμαι στο τσακ να κάνω τεστ αλλά κρατιέμαι είναι πολύ νωρίς

Η αλήθεια είναι ότι νοιώθω πολλή πίεση κάτω χαμηλά ψιλοπονάω κ έχω κ λίγο συχνοουρία

Just now, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια έκανα και την τρίτη Μ χοριακη...από 89.44 πήγε σε τρεις μέρες 520....το αίμα ακόμα συνεχίζει όμως...δεν υπάρχει ποιο ψυχοφθόρο πράγμα από όλη αυτή την αναμονή ..δεν ηρεμείς ποτέ...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας ..

Μπράβο σου όλα καλά ηρέμησε μια χαρα θα πάνε όλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

Αχ το ξέρω αλλά εγώ με αρντητικο τεστ δεν πιστεύω ότι θα έχω θετική χοριακη...

Θα είναι η πρώτη χοριακη;; Συγγνώμη είμαστε πολλές κ έχω μπερδευτεί..

Ναι έχω ή ροζ ή καφέ αλλά αυτά είναι πολύ αχνα κ δεν αυξάνονται..θα πάρω τηλέφωνο αύριο να ρωτήσω αλλά όπως το έγραψες...θα θέλει να δει χοριακη πρώτα...

Βασικά έχουν αρχίσει κ αυξάνονται...τεσπά θα πάρω αύριο να ρωτήσω μπας κ κανω αύριο τη χοριακη να τελειώνω....

Ναι θα είναι η πρώτη χοριακη. Όχι καλε μη ζητάς συγνώμη και εγώ χάνομαι. 
Μη το λες αυτό δεν ξέρεις, όπως είπε και η φίλη Έλλη πρέπει να έχουμε πίστη. Εσυ ποτέ πας για χοριακη; Τώρα ξέχασα εγώ. 

Κοπέλες μου σας στέλνω όλες θετική ενέργεια. Εύχομαι σ όλες μας τα καλύτερα αποτελέσματα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια έκανα και την τρίτη Μ χοριακη...από 89.44 πήγε σε τρεις μέρες 520....το αίμα ακόμα συνεχίζει όμως...δεν υπάρχει ποιο ψυχοφθόρο πράγμα από όλη αυτή την αναμονή ..δεν ηρεμείς ποτέ...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας ..

Α μωρε κοπελα μου, δεν ξέρεις ποσο αγωνια σε ειχα... Μια χαρα πας. Μεινε ξαπλα, παρε τα φαρμακα σου κ θετικη ενεργεια! 

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω πάλι δε νιώθω τίποτα. Σμρ δεν πονάει καθόλου η κοιλιά μου. Πω πω πρέπει να χαλαρώσω λίγο γιατί δε λέει.

Μωρε κοριτσι μου, κανε λιγο υπομο η. Πολυ σε εχω στο μυαλο μου κ ποναει η ψυχη μου με τη θλιψη σου. Έχεις μια αγκαλιά απο μενα μεγαλη!! Πολυ πολυ μεγαλη! Και εχε σε παρακαλώ πιστη!!! Ολα θα πανε καλα.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marina800 είπε:

Ναι θα είναι η πρώτη χοριακη. Όχι καλε μη ζητάς συγνώμη και εγώ χάνομαι. 
Μη το λες αυτό δεν ξέρεις, όπως είπε και η φίλη Έλλη πρέπει να έχουμε πίστη. Εσυ ποτέ πας για χοριακη; Τώρα ξέχασα εγώ. 

Κοπέλες μου σας στέλνω όλες θετική ενέργεια. Εύχομαι σ όλες μας τα καλύτερα αποτελέσματα. 

Έχεις κανονικό αίμα;; Εγώ έχω ψιλοκαφε αλλά έχω κάνει τεστ κ είναι αρνητικό...είναι να πάω Τετάρτη αλλά θα ρωτήσω μήπως πάω αύριο να τελειώνω...

Ελπίζω να μας πάνε όλα καλά, έχω στενοχωρηθεί αρκετά σήμερα, αλλά θα περάσει κ αυτό...καλό βράδυ.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Moomin said:

Έχεις κανονικό αίμα;; Εγώ έχω ψιλοκαφε αλλά έχω κάνει τεστ κ είναι αρνητικό...είναι να πάω Τετάρτη αλλά θα ρωτήσω μήπως πάω αύριο να τελειώνω...

Ελπίζω να μας πάνε όλα καλά, έχω στενοχωρηθεί αρκετά σήμερα, αλλά θα περάσει κ αυτό...καλό βράδυ.

Ναι ξεκίνησα και έχω κανονικό αίμα, στην αρχή ήταν καφε. Αλλά τώρα είμαι σίγουρη ότι αδιαθέτησα. Πως γίνεται με τόση προγεστερονη να αδιαθετήσω;; Πολύ με προβληματίζει αυτό. Και εγώ θα ρωτήσω αν μπορώ να κάνω νωρίτερα, για να σταματήσω τα φάρμακα και τις ενέσεις. 
Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, κουράγιο. Ας περιμένουμε τα αποτελέσματα μας. 

Link to comment
Share on other sites

@Dimitra93 συγχαρητηρια κοριτσάκι μου. Μας έδωσες μεγάλη χαρά με την χοριακη σου. Άργησε αλλά πήρε μπρος. Μπράβο!!!!

@Moomin να τηλ στον γιατρό σου να δώσει οδηγίες. Περιμένουμε νέα σου.

Just now, Marina800 είπε:

Ναι ξεκίνησα και έχω κανονικό αίμα, στην αρχή ήταν καφε. Αλλά τώρα είμαι σίγουρη ότι αδιαθέτησα. Πως γίνεται με τόση προγεστερονη να αδιαθετήσω;; Πολύ με προβληματίζει αυτό. Και εγώ θα ρωτήσω αν μπορώ να κάνω νωρίτερα, για να σταματήσω τα φάρμακα και τις ενέσεις. 
Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, κουράγιο. Ας περιμένουμε τα αποτελέσματα μας. 

Και η @Dimitra93 έχει αίμα ακόμα όποτε τίποτα δεν τελείωσε. Περιμενουμε κ από εσένα νέα .

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, συνεχίζω να έχω καφέ, σκούρο αλλά λιγο με υπολείμματα βασκλορ( μπλιαχ)... τηλεφωνησα και μου είπαν να πάω αύριο για χοριακη και δεν μας πειράζουν λέει τα καφέ και τα αρνητικά τεστ...έκανα κ σήμερα κ είναι καραμπαμ αρνητικό.... πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο...:( όπως το περίμενα δηλ να μου πουν...

Αν δεν είχα κάνει τα τεστακια ίσως κ να ήλπιζα....άρα υπομονή...εύχομαι οι υπόλοιπες να είστε τυχερές!!!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...