Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moomin said:

Πράγματι είναι όπως τα λες! Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη, δεν ελπίζω βέβαια για μεθαύριο γιατί τα τεστακια αυτά είναι αρκετά ευαίσθητα. Θα προχωρήσουμε παρακάτω...σίγουρα δεν θα το αφήσω όπως πέρσι που επειδή δούλευα επαρχία περίμενα να γυρίσω...εσύ σε τι φάση είσαι γιατί κάτι θυμάμαι αλλα μήπως τα μπερδεύω.

Και εγώ σε φάση αναμονής για χοριακή...Δύσκολες αυτές οι μέρες...Δεν είμαι στα καλύτερά μου ψυχολογικά. Τί να κάνω...περιμένω να έρθει αυτή η ημέρα, αλλά όσο πλησιάζει, τόσο περισσότερο φοβάμαι!! Χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Andri M είπε:

Και εγώ σε φάση αναμονής για χοριακή...Δύσκολες αυτές οι μέρες...Δεν είμαι στα καλύτερά μου ψυχολογικά. Τί να κάνω...περιμένω να έρθει αυτή η ημέρα, αλλά όσο πλησιάζει, τόσο περισσότερο φοβάμαι!! Χαχαχα!

Εύχομαι να είναι θετική!!

Να μην έχουμε αλλά αρνητικά! Κ γω αν δεν είχα τα τεστακια θα ήλπιζα...πάντα θα έχουμε ανάμεικτα συναισθήματα, δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα τι έχει γίνει.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

Εύχομαι να είναι θετική!!

Να μην έχουμε αλλά αρνητικά! Κ γω αν δεν είχα τα τεστακια θα ήλπιζα...πάντα θα έχουμε ανάμεικτα συναισθήματα, δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα τι έχει γίνει.

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι σε περίπτωση αρνητικής χοριακής είναι ότι θα πάω κατευθείαν για βουτιά στη θάλασσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι σε περίπτωση αρνητικής χοριακής είναι ότι θα πάω κατευθείαν για βουτιά στη θάλασσα!!!!!

Κοιτά να σου πω δεν είναι κακή η ιδέα σου. Εγω αύριο κιόλας θα πάω με τον γιο μου θάλασσα. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pandora36 είπε:

Θετικές χοριακές σε όλες σας κορίτσια μου! Βαστάτε γερά!!!

Είναι δύσκολο κι εγω είναι πολύ πεσμένη σήμερα. Όλο βουρκώνω και θέλω να κλάψω πολύ 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Είναι δύσκολο κι εγω είναι πολύ πεσμένη σήμερα. Όλο βουρκώνω και θέλω να κλάψω πολύ 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι παρα πολύ δύσκολο και ψυχοφθόρο.Υπομονή και επιμονή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pandora36 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι παρα πολύ δύσκολο και ψυχοφθόρο.Υπομονή και επιμονή.

Δεν είναι μόνο αυτή είναι όλα κι όλα. Τεσπα θα μου περάσει. Είμαι κυκλοθυμική γενικά και έχω αυτές τις συναισθηματικές διακυμάνσεις.

Η απώλεια της μικρής μου είναι ο μεγάλος μου πόνος και δεν περνάει κορίτσια.

  • Λυπημένη/-ος 6

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δεν είναι μόνο αυτή είναι όλα κι όλα. Τεσπα θα μου περάσει. Είμαι κυκλοθυμική γενικά και έχω αυτές τις συναισθηματικές διακυμάνσεις.

Η απώλεια της μικρής μου είναι ο μεγάλος μου πόνος και δεν περνάει κορίτσια.

Αυτό είναι το πιο δύσκολο, τι να λέμε τώρα...να τη θυμάσαι με αγάπη και να δημιουργείς όμορφες στιγμές για το παιδί σου και γι'αυτό ή αυτά  που θα ρθουν.

  • Λυπημένη/-ος 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Αυτό είναι το πιο δύσκολο, τι να λέμε τώρα...να τη θυμάσαι με αγάπη και να δημιουργείς όμορφες στιγμές για το παιδί σου και γι'αυτό ή αυτά  που θα ρθουν.

Η καρδιά μου είναι 1000 κομμάτια 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δεν είναι μόνο αυτή είναι όλα κι όλα. Τεσπα θα μου περάσει. Είμαι κυκλοθυμική γενικά και έχω αυτές τις συναισθηματικές διακυμάνσεις.

Η απώλεια της μικρής μου είναι ο μεγάλος μου πόνος και δεν περνάει κορίτσια.

Και ποτε δεν προκειται.. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...