Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Mareva είπε:

Κρητη δε γραφεται. Οσες ξερω τα πληρωσαν κανονικοτατα. Εμεις δωσαμε οπως εγραψα κ πιο πανω 400! Τα δινα κ ελεγα, θεε μου αλήθεια αρκει να αξιζει ολο αυτο το οικονομικο αιματωμα καποια στιγμη. 

 

Καλησπέρα, η εξεταση για καρυοτυπο γραφεται, αλλα δεν δεχονται ολα τα διαγνωστικα το παραπεμπτικο. Πρεπει να το ψαξεις. Εγω βρηκα κεντρο που δεχτηκε το παραπεμπτικο και πληρωσα τη συμμετοχη. Η εξεταση για κυστικη ινωση γινεται επισης σε δημοσιο νοσοκομειο. Γενικα θελει ψαξιμο το θεμα με τις εξετασεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Καλησπέρα, η εξεταση για καρυοτυπο γραφεται, αλλα δεν δεχονται ολα τα διαγνωστικα το παραπεμπτικο. Πρεπει να το ψαξεις. Εγω βρηκα κεντρο που δεχτηκε το παραπεμπτικο και πληρωσα τη συμμετοχη. Η εξεταση για κυστικη ινωση γινεται επισης σε δημοσιο νοσοκομειο. Γενικα θελει ψαξιμο το θεμα με τις εξετασεις.

Εγω τωρα πια... Τα πληρωσα ολα!! Και οταν λεω ολα, εννοω ΟΛΑ! Τα υπόλοιπα κοριτσια ομως ειναι αμαρτια να δινουν τοσα χρήματα. Εχει τετοια κοστη η εξωσωματικη που κριμα να μη μενουν χρήματα στην ακρη... Ειδικα απο εξετάσεις που γράφονται ή απο εξετάσεις που θα πρεπε να γραφονται ολες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Εγω τωρα πια... Τα πληρωσα ολα!! Και οταν λεω ολα, εννοω ΟΛΑ! Τα υπόλοιπα κοριτσια ομως ειναι αμαρτια να δινουν τοσα χρήματα. Εχει τετοια κοστη η εξωσωματικη που κριμα να μη μενουν χρήματα στην ακρη... Ειδικα απο εξετάσεις που γράφονται ή απο εξετάσεις που θα πρεπε να γραφονται ολες!

Ετσι ειναι! Τουλαχιστον να τα βλεπουν κοριτσια που δεν εχουν πληρωσει ακομα!

Just now, Mareva είπε:

Εγω τωρα πια... Τα πληρωσα ολα!! Και οταν λεω ολα, εννοω ΟΛΑ! Τα υπόλοιπα κοριτσια ομως ειναι αμαρτια να δινουν τοσα χρήματα. Εχει τετοια κοστη η εξωσωματικη που κριμα να μη μενουν χρήματα στην ακρη... Ειδικα απο εξετάσεις που γράφονται ή απο εξετάσεις που θα πρεπε να γραφονται ολες! 

Ετσι ειναι! Τουλαχιστον να το διαβασουν κοπελες που δεν τις εχουν πληρωσει ακομα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Καλησπέρα σου @Anna-Vangelis, όχι, στην Ελλάδα είμαι, στην Αθήνα. Όντως, πολύ καλό μου ακούγεται αυτό που λες! Εσύ σε ποιό κέντρο είσαι και με ποιο γιατρό?

Α, μάλιστα! Το όνομά σου είναι σύνηθες στη μεγαλόνησο, σόρρυ :P Εγώ στο Embryolab, στη Θεσσαλονίκη με τον Χριστοφορίδη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anna-Vangelis said:

Α, μάλιστα! Το όνομά σου είναι σύνηθες στη μεγαλόνησο, σόρρυ :P Εγώ στο Embryolab, στη Θεσσαλονίκη με τον Χριστοφορίδη. 

Εγώ μένω στην Κύπρο και το διαγνωστικό κέντρο που επιστρέφει χρήματα σε περίπτωση αποτυχίας είναι το δικό μου, η έστω και το δικό μου είναι ένα από αυτά. Αλλά δεν σου επιστρέφουν χρήματα σε περίπτωση που δεν μείνεις έγκυος. Σου επιστρέφουν σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά στα εργαστήρια τους. Βέβαια περισσότερα θα μπορώ να σας πω στις 20 Αυγούστου που έχω το επόμενο ραντεβού μου. Και αυτή είναι μια από τις ερωτήσεις μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την !!!!! Εδώ το παλεύουμε. Πονάει η κοιλιά μου νιώθω τσιμπιες λόγο από όλα ευσι για να παίρνουν αέρα τα μυαλά μου ΧΑΧαχαχχαχα και να πάρω την κουλούρα την Δευτέρα 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλώς την !!!!! Εδώ το παλεύουμε. Πονάει η κοιλιά μου νιώθω τσιμπιες λόγο από όλα ευσι για να παίρνουν αέρα τα μυαλά μου ΧΑΧαχαχχαχα και να πάρω την κουλούρα την Δευτέρα 

Γιατί κουλούρα ρε συ..?

Εκτός κ αν εννοείς πολλες κουλουρες στο τέλος του αριθμού!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV είπε:

Γιατί κουλούρα ρε συ..?

Εκτός κ αν εννοείς πολλες κουλουρες στο τέλος του αριθμού!!!

Κουλούρα πριν την υπό διαστολή χαχαχαχχαχχαχα

  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 hours ago, Marina800 said:

Εγώ μένω στην Κύπρο και το διαγνωστικό κέντρο που επιστρέφει χρήματα σε περίπτωση αποτυχίας είναι το δικό μου, η έστω και το δικό μου είναι ένα από αυτά. Αλλά δεν σου επιστρέφουν χρήματα σε περίπτωση που δεν μείνεις έγκυος. Σου επιστρέφουν σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά στα εργαστήρια τους. Βέβαια περισσότερα θα μπορώ να σας πω στις 20 Αυγούστου που έχω το επόμενο ραντεβού μου. Και αυτή είναι μια από τις ερωτήσεις μου.

Δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά αν κάτι πάει λάθος στα εργαστήρια από λάθος κέντρου, δεν είναι αυτονόητο ότι δεν πρέπει να το χρεωθεί ο πελάτης; Σε οποιοδήποτε κέντρο. Διευκρίνισέ το όμως, γιατί μου φάνηκε κι εμένα υπερβολικά καλό, σχεδόν ουτοπικό αυτό που μου είπαν από τη γραμματειακή τους υποστήριξη. Καλή σου επιτυχία! 

13 hours ago, Andri M said:

Καλησπέρα σου @Anna-Vangelis, όχι, στην Ελλάδα είμαι, στην Αθήνα. Όντως, πολύ καλό μου ακούγεται αυτό που λες! Εσύ σε ποιό κέντρο είσαι και με ποιο γιατρό?

Στη Θεσσαλονίκη, στο Embryolab με τον Χριστοφορίδη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Marina800 said:

Και εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να την καλύπτει ο ασφαλιστικός οργανισμός. Και επειδή εδώ γενικά τα πάντα έχουν διπλάσιες τιμές και παίζει μεγάλη αισχροκέρδεια, δεν περιμένω ότι θα ακούσω τιμή κάτω των 400. 
Μη ζητάς συγνώμη και λίγα λες. Δεν φτάνει που δεν μείναμε έγκυες έχουμε να τραβάμε και πόνους.

Α αυτό τώρα το είδα. Να ξες ότι υπάρχει επίδομα εξωσωματικής ύψους 2000 ευρώ. Έμενα και δούλευα Αγγλία μέχρι πριν 2 χρόνια όταν τα έψαχνα για Κύπρο λόγω του ότι είναι το πατρικό μου στο νησί, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι έκτοτε, αλλά δες το πριν αποκλείσεις κάτι. Ίσως με τις αλλαγές που έγιναν στην ιατροφαρμακευτική περίθαλψη να έχουν συμπεριληφθεί και κάποιες εξετάσεις για την προετοιμασία της εξωσωματικής. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...