Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Malntalia είπε:

Οχι δεν εχω.. Βέβαια ρώτησα και μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι "απαραίτητο" Να έχεις.. Εσυ έχεις?

Just now, Malntalia είπε:

Οχι δεν εχω.. Βέβαια ρώτησα και μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι "απαραίτητο" Να έχεις.. Εσυ έχεις??

Μεχρι χθες είχα πονακια χαμηλα, απο σημερα τίποτα και αγχωθηκα να σου πω την αλήθεια.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerinafotou είπε:

 

Οχι μην αγχώνεσαι.. Εγώ όταν ρώτησα μου είπε ότι και τπτ να μη νιώθεις δεν είναι αρνητικό.. Άλλωστε στον φυσικό τρόπο λογικά δεν θα ήταν αντιληπτό τόσο νωρίς.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Οχι μην αγχώνεσαι.. Εγώ όταν ρώτησα μου είπε ότι και τπτ να μη νιώθεις δεν είναι αρνητικό.. Άλλωστε στον φυσικό τρόπο λογικά δεν θα ήταν αντιληπτό τόσο νωρίς.. 

Έχεις δίκαιο.. Μου έδωσες δύναμη αλήθεια.να εισαι καλα!! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Katerinafotou είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ να εισαι καλα και σε σενα εύχομαι τα καλύτερα.. Ποια ημερα είσαι; 

Όλα θα πάνε τελεια!! Χαίρομαι πολύ για σένα!!! Για μενα είναι νωρίς ακομα να υπαρχουν συμπτώματα αν ολα έχουν πάει καλα φυσικά, εσυ από ποτε ειχες; 

Ευχαριστώ! Λοιπον απο πριν τη χοριακη ειχα τα κλασσικά πονακια κ τραβηγματα στην κοιλιτσα χαμηλα κ πρηξιμο αλλα και ξεπρηξιμο στο στηθος. Μετά τη χοριακη με ενα μαγικο τροπο ξεκινησαν αναγουλες να ερχονται κ να φευγουν αλλα το καλυτερο μου ειναι η οσφρηση! Λαγωνικου. Οσα μου μυριζουν απαίσια τα καταλαβαινω απο χιλιόμετρο. Κ αυτο ξεκίνησε απο νωρις.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Ευχαριστώ! Λοιπον απο πριν τη χοριακη ειχα τα κλασσικά πονακια κ τραβηγματα στην κοιλιτσα χαμηλα κ πρηξιμο αλλα και ξεπρηξιμο στο στηθος. Μετά τη χοριακη με ενα μαγικο τροπο ξεκινησαν αναγουλες να ερχονται κ να φευγουν αλλα το καλυτερο μου ειναι η οσφρηση! Λαγωνικου. Οσα μου μυριζουν απαίσια τα καταλαβαινω απο χιλιόμετρο. Κ αυτο ξεκίνησε απο νωρις.. 

Αυτό με την όσφρηση το έχω και εγω αλλα θεωρούσα μήπως είναι ολα στο μυαλό μου.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerinafotou είπε:

Αυτό με την όσφρηση το έχω και εγω αλλα θεωρούσα μήπως είναι ολα στο μυαλό μου.. 

Οχι ειναι της εγκυμοσύνης :) κ το χα πριν τη χοριακη. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Οχι ειναι της εγκυμοσύνης :) κ το χα πριν τη χοριακη. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! 

Μακάρι να είναι Παναγίτσα μου.. Αλλα πρήξιμο στηθος και τέτοια δεν έχω ακόμα, δσν ξέρω φοβαμαι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinafotou είπε:

Μακάρι να είναι Παναγίτσα μου.. Αλλα πρήξιμο στηθος και τέτοια δεν έχω ακόμα, δσν ξέρω φοβαμαι. 

Σιγα τι φοβάσαι; εμενα σου λεω πρηζοταν κ ξεπρηζοταν. Δε σημαίνει τίποτα. Κ επειδη εχω ζησει κ μια φυσιολογικη συλληψη κ εγκυμοσύνη τονιζω για να ξεαγχωθεις οτι το στηθος αρχισε να παιρνει τα πανω του κ να φουσκωνει μετα τις 5-6 εβδομάδες. Πίστευε κ θα δεις!!! Αισιοδοξια κ θετικη ενεργεια, δεν ξερεις ποσο η ψυχολογία βοηθαει το εμβρυακι σου.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Ευχαριστώ! Λοιπον απο πριν τη χοριακη ειχα τα κλασσικά πονακια κ τραβηγματα στην κοιλιτσα χαμηλα κ πρηξιμο αλλα και ξεπρηξιμο στο στηθος. Μετά τη χοριακη με ενα μαγικο τροπο ξεκινησαν αναγουλες να ερχονται κ να φευγουν αλλα το καλυτερο μου ειναι η οσφρηση! Λαγωνικου. Οσα μου μυριζουν απαίσια τα καταλαβαινω απο χιλιόμετρο. Κ αυτο ξεκίνησε απο νωρις.. 

Α καλά η όσφρηση ναι. Στην άλλη εγκυμοσύνη από νωρίς. Τώρα κ ναι κ όχι. Θεωρώ πως όχι. Ξέρεις το μυαλό παίζει παιχνίδια κ δεν παίρνω θάρρος. 

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Α καλά η όσφρηση ναι. Στην άλλη εγκυμοσύνη από νωρίς. Τώρα κ ναι κ όχι. Θεωρώ πως όχι. Ξέρεις το μυαλό παίζει παιχνίδια κ δεν παίρνω θάρρος. 

 

Έτσι και εγώ δεν θέλω να παίρνω θάρρος!!είναι περίεργη η κατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Α καλά η όσφρηση ναι. Στην άλλη εγκυμοσύνη από νωρίς. Τώρα κ ναι κ όχι. Θεωρώ πως όχι. Ξέρεις το μυαλό παίζει παιχνίδια κ δεν παίρνω θάρρος. 

 

Να σαι αισιοδοξη κ ενα πραγμα που μαθα στη ζωη μου εμπειρικα κ επαγγελματικα... Ακου το σώμα σου. Δεν κάνει λαθος! Ακουσε το με προσοχη. Η οσφρηση μπορεί να είναι προμηνυμα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα νέα μου δεν είναι καλά.... εξωμήτριο και από αύριο χειρουργείο.....μια στις χίλιες μετά από εξωσωματική και όμως αυτή ήμουν εγώ...νιώθω τόσο άδεια....ότι ο Θεός με έχει εγκαταλείψει πια....χάνω τη δύναμη Μ σιγά σιγά...νομίζω Ως εδώ αντέχω ...

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια τα νέα μου δεν είναι καλά.... εξωμήτριο και από αύριο χειρουργείο.....μια στις χίλιες μετά από εξωσωματική και όμως αυτή ήμουν εγώ...νιώθω τόσο άδεια....ότι ο Θεός με έχει εγκαταλείψει πια....χάνω τη δύναμη Μ σιγά σιγά...νομίζω Ως εδώ αντέχω ...

Καλημέρα, γιατί να συμβαίνει αυτό;;;; Εσενα δεν ανέβαινε η χοριακη αργά αλλά είχε φτάσει 100κατι;; Από πού κ ως πού εξωμήτριο;;; Δεν έχω λόγια :sad: εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα....έχεις κάνει κ άλλες προσπαθειες;;; Καλά ο γιατρός τί είπε;;; Όταν καταφέρεις στείλε μας κ να γράφεις εδώ, σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ εύχομαι καλή ανάρρωση!!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια τα νέα μου δεν είναι καλά.... εξωμήτριο και από αύριο χειρουργείο.....μια στις χίλιες μετά από εξωσωματική και όμως αυτή ήμουν εγώ...νιώθω τόσο άδεια....ότι ο Θεός με έχει εγκαταλείψει πια....χάνω τη δύναμη Μ σιγά σιγά...νομίζω Ως εδώ αντέχω ...

Μην απελπίζεσαι καλη μου. Το εξωμητριο στην εξωσωματική δεν ειναι τοσο σπάνιο. Το ξερω οτι ειναι πολυ μεγάλο το χτύπημα μετα απο τοσο αγώνα πάνω που χαίρεσαι ολα να καταρρέουν , αλλα θα έρθει η ώρα που θα βιώσεις μια τελεια εγκυμοσυνη. Το πιστεύω ολόψυχα αυτο και γι αυτο σου το γράφω.

 Να πανε ολα καλα αυριο στο χειρουργείο και σύντομα να ανακάμψεις και να ξαναπροσπαθήσεις.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...