Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Marina800 είπε:

Εγώ μόλις πήρα αποτελέσματα χοριακης και πιο 0 δεν γίνεται να είναι. 

Λυπάμαι ρε κορίτσι. Καλά δε σημαίνει ότι εχετε κάτι. Σπάνια πετυχαίνεις με την πρώτη.

 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

Κορίτσια δεν ξανακάνω τεστ!!

Πήρα τη χοριακη τώρα και ενώ εχω φουλ αιμα έδειξε 52.4! Απλά δεν το πιστεύω! Ελπίζω να πάει καλά....περιμένω οδηγίες από τον γιατρό.

Μπραβο κοριτσι!! Νομιζω οτι πρεπει να κανεις και prg και ε2 .τουλαχιστον σε εμενα τα θελανε οπωσδηποτε μαζι με τη χοριακή για να ρυθμισουν τα φαρμακα οποτε ενας λογος παρεπανω με το αιμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Μπραβο κοριτσι!! Νομιζω οτι πρεπει να κανεις και prg και ε2 .τουλαχιστον σε εμενα τα θελανε οπωσδηποτε μαζι με τη χοριακή για να ρυθμισουν τα φαρμακα οποτε ενας λογος παρεπανω με το αιμα

Ευχαριστώ....περιμένω οδηγίες!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin said:

Κορίτσια δεν ξανακάνω τεστ!!

Πήρα τη χοριακη τώρα και ενώ εχω φουλ αιμα έδειξε 52.4! Απλά δεν το πιστεύω! Ελπίζω να πάει καλά....περιμένω οδηγίες από τον γιατρό.

Μπράβο σου!! Πολύ χάρηκα!! Άντε να δούμε τί θα σου πει και ο γιατρός!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Κορίτσια δεν ξανακάνω τεστ!!

Πήρα τη χοριακη τώρα και ενώ εχω φουλ αιμα έδειξε 52.4! Απλά δεν το πιστεύω! Ελπίζω να πάει καλά....περιμένω οδηγίες από τον γιατρό.

Ωωωωωωωωωω τι λες τώρα!  Περιμένουμε νέα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Θα κάνω ένεση προγεστερόνης, σταματώ τα σαλοσπιρ, συνεχίζω τη βασκλορ... μπλιαχ, κ ξανά χοριακη τη Παρασκευή.

Να σε δείρω κι εσένα τώρα λίγο; Αχ θα σας δαγκώσω!!!!!

γιούπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! Πωπω τελειαΑααα μπράβο!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Να σε δείρω κι εσένα τώρα λίγο; Αχ θα σας δαγκώσω!!!!!

γιούπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! Πωπω τελειαΑααα μπράβο!!!!!!!!!!!!!

Αχαχα σε ευχαριστώ εύχομαι κ εσύ να χεις καλύτερη χοριακη χωρίς αίμα βέβαια!!!! Μου αρέσει που σας έλεγα κ σας ξαναλεγα για τα αρνητικά τεστ. :-P

  • Χαχα 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

Αχαχα σε ευχαριστώ εύχομαι κ εσύ να χεις καλύτερη χοριακη χωρίς αίμα βέβαια!!!! Μου αρέσει που σας έλεγα κ σας ξαναλεγα για τα αρνητικά τεστ. :-P

Μας ζαλισες με τα αρνητικά τεστ! Και θα συμφωνήσω ότι το θες το μπερτακι σου! χαχαχα εννοείται σε πειράζω!!! Ήταν μια γερή τόνωση αισιοδοξίας και ανακούφισης τα νέα σου! Να ηρεμήσεις λιγάκι και να το χαρείς!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Αχαχα σε ευχαριστώ εύχομαι κ εσύ να χεις καλύτερη χοριακη χωρίς αίμα βέβαια!!!! Μου αρέσει που σας έλεγα κ σας ξαναλεγα για τα αρνητικά τεστ. :-P

Ε μα νισάφι πια με τα παλιό τεστ.

ευχομαι και στο thiaki μας να διαψευστεί κ να έχει θετική χοριακη 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kalaleme είπε:

Μας ζαλισες με τα αρνητικά τεστ! Και θα συμφωνήσω ότι το θες το μπερτακι σου! χαχαχα εννοείται σε πειράζω!!! Ήταν μια γερή τόνωση αισιοδοξίας και ανακούφισης τα νέα σου! Να ηρεμήσεις λιγάκι και να το χαρείς!!!!

Εύχομαι κ σε σένα ευχαριστα χωρίς όμως τέτοια απρόοπτα!!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Εύχομαι κ σε σένα ευχαριστα χωρίς όμως τέτοια απρόοπτα!!

Σ ευχαριστώ πολύ!! Αχ ας είναι θετικό κ ας έχω κ απρόοπτα! Θα βάλω τα δυνατά μου να περιμένω μέχρι τη μέρα της χοριακης, ελπίζω να μην υποκύψω κ εγώ στα παλιότεστ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Moomin είπε:

Κορίτσια δεν ξανακάνω τεστ!!

Πήρα τη χοριακη τώρα και ενώ εχω φουλ αιμα έδειξε 52.4! Απλά δεν το πιστεύω! Ελπίζω να πάει καλά....περιμένω οδηγίες από τον γιατρό.

Well done ολα καλα θα πάνε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...