Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Sofia1234 είπε:

 

Καλησπερα.Εχει παει καποια κοπελα στον κ. Οικονομου Εμμανουηλ;

Μμμμ ναι μια φορα..Τα χειροτερα μου ειπε τραγικόΣ!! Μια χαρα εμεινα εγκυος κατευθειαν χωρις να ακολουθησω τιποτα απο την αγωγή του,με τις απειρες βιταμινες χημειες ,γκουκοφαζ και τις 2 αντιπηκτικες !!ελεος! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Μμμμ ναι μια φορα..Τα χειροτερα μου ειπε τραγικόΣ!! Μια χαρα εμεινα εγκυος κατευθειαν χωρις να ακολουθησω τιποτα απο την αγωγή του,με τις απειρες βιταμινες χημειες ,γκουκοφαζ και τις 2 αντιπηκτικες !!ελεος! 

Τα ιδια μαλλον εδωσε και σε μενα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia1234 είπε:

Τα ιδια μαλλον εδωσε και σε μενα!!

Σε ολες.ασε εχω κανει ερευνα..Κ οι 2 αντιπηκτικες μετα την ωοληψια κ συνεχεια σε ολη την ετ κλπ ηταν το αποκορυφωμα, να τρυπιεμαι χωρις λογο!!!;;Το ακουσε η αιματολογος μου και τρελαθηκε,μου λεει σου απαγορευω να κανεις ο ανθρωπος ειναι για φυλακη να μην ειναι γιατρος και να προτεινει τετοια σε ατομο χωρις θρομβοφιλια να αραιωσει το αιμα κ να εχω χειροτερα!!ας μην αναφερθω και στις 20 μερες αντιβιωση.3 μερες πηρα κ οκ ηταν(εννοω ωοληψια μονο κ προληπτικα/  στην ετ ουτε καν) προςεχε !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Εδώ Ηράκλειο γνωρίζει καμιά αν έχουμε κάποιο αιματολογο?

Σφυριδακη στο Βενιζελειο, να κλείσεις γρήγορα ραντεβού γιατί είναι δυσεύρετη και τα αποτελέσματα βγαίνουν μετά από μήνα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, teta2 είπε:

Κοίτα , μου είχε πει ο γυναικολόγος μου  να προσέχω αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το έκανα κιόλας! Η αλήθεια είναι ότι έτρωγα απ' όλα και αλάτι, μόνο στο τέλος έκανα λίγο κράτει για να μην ξεφύγω. Πάντως σε όλη την εγκυμοσύνη πήρα 11,5 κιλά.

11,5 κιλά, είσαι σούπερ!!

Link to comment
Share on other sites

Ααα ναι έχω ξανά πάει πριν χρόνια για εξετάσεις πήξεως....αυτές κάνει μόνο λπν η αν πάω θα Μ πει να κάνω κι άλλου είδους εξετάσεις?δεν ξερω από αιματολογους καθόλου

Just now, aurorahope είπε:

Σφυριδακη στο Βενιζελειο, να κλείσεις γρήγορα ραντεβού γιατί είναι δυσεύρετη και τα αποτελέσματα βγαίνουν μετά από μήνα.

 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Είναι πολύ καλή. Έμεινα ευχαριστημένη πριν χρόνια που πήγα. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Ααα ναι έχω ξανά πάει πριν χρόνια για εξετάσεις πήξεως....αυτές κάνει μόνο λπν η αν πάω θα Μ πει να κάνω κι άλλου είδους εξετάσεις?δεν ξερω από αιματολογους καθόλου

 

 

Αυτη θεωρείται η καλύτερη, αν πας θα σε διαφωτίσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Εδώ Ηράκλειο γνωρίζει καμιά αν έχουμε κάποιο αιματολογο?

Κι εγώ στη Σφυριδάκη πήγα. Δεν υπάρχει κάποια με εξειδίκευση στην αναπαραγωγή, αλλά από όλους όσους υπάρχουν στο νησί είναι η καλύτερη. Κλείνεις σε απογευματινό ιατρείο μαζί της για το πρώτο ραντεβού. Μετά ή συνεχίζεις ή συνεργάζεσαι και με την άλλη ιατρό που είναι μαζί σε πρωινό ραντεβού.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 3/7/2020 at 11:28 ΜΜ, chris79 είπε:

 

Καλημέρα, να σας ρωτήσω Έχει καμία feedback Τι γίνεται με τις εμβρυομεταφορες λόγω κορωνοιου ή ενημέρωση τι θα γινει; Θα έχουμε αραγε πάλι τα ίδια ?

Just now, phal είπε:

Καλημέρα, να σας ρωτήσω Έχει καμία feedback Τι γίνεται με τις εμβρυομεταφορες λόγω κορωνοιου ή ενημέρωση τι θα γινει; Θα έχουμε αραγε πάλι τα ίδια ?

Συγγνώμη για την παράθεση αλλά δεν κατάφερα να την διαγραψω


4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, phal είπε:

Καλημέρα, να σας ρωτήσω Έχει καμία feedback Τι γίνεται με τις εμβρυομεταφορες λόγω κορωνοιου ή ενημέρωση τι θα γινει; Θα έχουμε αραγε πάλι τα ίδια ?

Συγγνώμη για την παράθεση αλλά δεν κατάφερα να την διαγραψω

Για ποτέ λες να πας;;ακόμα δεν έχουν ανακοινώσει κάτι και δεν νομίζω κιόλας.μονο αν ξαναγίνει lockdown και ανάλογα και το κέντρο.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,

Εχει τυχει σε καμια  απο σας μετα απο αποτυχημενη εμβρυομεταφορα (αρνητικη χοριακη)ν αργησει η περιοδο της παραπανω απο το κανονικο?σκεφτομαι μηπως ειναι απο τις ορμονες που πηρα πριν λιγο καιρο αλλα την προηγουμενη φορα δεν ειχα καποιο θεμα στον κυκλο μου

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneday είπε:

Καλησπερα κοριτσια,

Εχει τύχει σε καμια  απο σας μετα απο αποτυχημενη εμβρυομεταφορα (αρνητική χοριακή)ν αργήσει η περίοδο της παραπάνω από το κανονικό? σκέφτομαι μήπως είναι από τις ορμόνες που πήρα πριν λίγο καιρό αλλά την προηγούμενη φορά δεν είχα κάποιο θέμα στον κύκλο μου.

Γεια σου,

κανονικα οταν σταματησεις την προγεστερόνη μετα απο μερικες μερες σου ερχεται περιοδος και μετα τον επόμενο μηνα κανονικα.

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, oneday είπε:

Καλησπερα κοριτσια,

Εχει τυχει σε καμια  απο σας μετα απο αποτυχημενη εμβρυομεταφορα (αρνητικη χοριακη)ν αργησει η περιοδο της παραπανω απο το κανονικο?σκεφτομαι μηπως ειναι απο τις ορμονες που πηρα πριν λιγο καιρο αλλα την προηγουμενη φορα δεν ειχα καποιο θεμα στον κυκλο μου

Αδιαθετησα μετά από 7 ημέρες.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...