Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

2 hours ago, Ολγα82 said:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Αχ τι καλα!! Γεμισαμε τη σελίδα 37 του blog με χαρμόσυνες ειδήσεις!! Μακαρι ολα τα νέα να ειναι θετικές χοριακες και επιτυχίες σε εγκυμοσύνες...  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Kathrin17 είπε:

Κοριτσια μου εγω μολις επιστρεφω με τα δυο μικρακια μου στην κοιλιτσα..μακαρι να πανε ολα καλα..στις 27/7 θα κανω χοριακη..καλα αποτελεσματα σε ολες!!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!Ευχομαι μια 3ψηφια χοριακη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!  έχω αρχίσει  πάλι να σκέφτομαι αρνητικά γιατί απ τη μία τα καφε συνεχίζονται και απ την άλλη έχω αρχίσει να ξεπρηζομαι....Η κοιλιά μου έχει ξεφουσκωσει ενώ μέχρι χτες ήμουν σαν εγγυος! έχει τύχει σε καμία κατι παρόμοιο;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

κορίτσια καλημέρα!  έχω αρχίσει  πάλι να σκέφτομαι αρνητικά γιατί απ τη μία τα καφε συνεχίζονται και απ την άλλη έχω αρχίσει να ξεπρηζομαι....Η κοιλιά μου έχει ξεφουσκωσει ενώ μέχρι χτες ήμουν σαν εγγυος! έχει τύχει σε καμία κατι παρόμοιο;;

Καλημέρα τετάκι.... Το ίδιο ένιωθα κι εγώ ... καταλαβαίνω το άγχος σου... Πότε είναι να κάνεις χοριακή; Τα συμπτώματα που έχεις μπορεί να είναι από την εμφύτευση... 

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Taggeris είπε:

Καλημέρα τετάκι.... Το ίδιο ένιωθα κι εγώ ... καταλαβαίνω το άγχος σου... Πότε είναι να κάνεις χοριακή; Τα συμπτώματα που έχεις μπορεί να είναι από την εμφύτευση... 

αύριο κάνω χοριακή αλλά βλέπω ότι τα συμπτώματα που είχα έχουν αρχισει να εξαφανιζόνται είναι καλό αυτο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, teta2 είπε:

 

αύριο κάνω χοριακή αλλά βλέπω ότι τα συμπτώματα που είχα έχουν αρχισει να εξαφανιζόνται είναι καλό αυτο;

Αν έχεις τρομερό άγχος πήγαινε κάνε μία χοριακή σήμερα δεν μπορεί Αν είναι κάτι θα δείξει για να χαλαρώσεις και εσύ...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, teta2 είπε:

κορίτσια καλημέρα!  έχω αρχίσει  πάλι να σκέφτομαι αρνητικά γιατί απ τη μία τα καφε συνεχίζονται και απ την άλλη έχω αρχίσει να ξεπρηζομαι....Η κοιλιά μου έχει ξεφουσκωσει ενώ μέχρι χτες ήμουν σαν εγγυος! έχει τύχει σε καμία κατι παρόμοιο;;

Καλε κι εμενα ειχε ξεπρηστει η κοιλια μου κ ηταν φυσιολογικο ,σκεψου οτι με τοσες βελονες που καμουμε πριν την ωοληψια η κοιλια ειναι πρησμενη ετσι κι αλλιως,τωρα περασαν η μερες και η κοιλια ερχεται στα φυσιολογικα της..η κοιλια αρχιζει να φουσκωνει πολυυυ αργοτερα οταν επιβεβαιωσεις την εγκυμοσυνη σου!!τελικα τι εκανες?πηγες σημερα για χοριακη η θα πας αυριο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Καλε κι εμενα ειχε ξεπρηστει η κοιλια μου κ ηταν φυσιολογικο ,σκεψου οτι με τοσες βελονες που καμουμε πριν την ωοληψια η κοιλια ειναι πρησμενη ετσι κι αλλιως,τωρα περασαν η μερες και η κοιλια ερχεται στα φυσιολογικα της..η κοιλια αρχιζει να φουσκωνει πολυυυ αργοτερα οταν επιβεβαιωσεις την εγκυμοσυνη σου!!τελικα τι εκανες?πηγες σημερα για χοριακη η θα πας αυριο?

τελικά δεν πήγαμε σήμερα έμεινα στο κρεβάτι γιατί έχω ακόμα καφέ υγρα. Ευτυχώς  το στηθος μου είναι ακόμα πρησμενο  και μου δίνει κάποιες ελπίδες.  Αύριο λοιπόν θα ξέρω. ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα ήταν η μέρα της χοριακής κ ήταν αρνητικό. Δεν πειράζει θα ξαναπροσπαθήσουμε όσες φόρες χρειαστεί. Ευχομαι όσες περιμένετε κ όσες ξεκινήσετε να εχετε ευχάριστα αποτελεσματα.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα ήταν η μέρα της χοριακής κ ήταν αρνητικό. Δεν πειράζει θα ξαναπροσπαθήσουμε όσες φόρες χρειαστεί. Ευχομαι όσες περιμένετε κ όσες ξεκινήσετε να εχετε ευχάριστα αποτελεσματα.

Δεν πειραζει κοριτσακι μου θα ξαναπροσπαθησεις..σκεψου πολυ σοβαρα να ερθεις ελλαδα για την επομενη προσπαθεια,εχουμε τους  καλυτερους γιατρούς σε εξωσωματικες στον κοσμο,σου στελνω την αγαπη μου !!

Just now, teta2 είπε:

τελικά δεν πήγαμε σήμερα έμεινα στο κρεβάτι γιατί έχω ακόμα καφέ υγρα. Ευτυχώς  το στηθος μου είναι ακόμα πρησμενο  και μου δίνει κάποιες ελπίδες.  Αύριο λοιπόν θα ξέρω. ...

Τετα μου τι φαρμακα παιρνεις αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ελπιδακι είπε:

Δεν πειραζει κοριτσακι μου θα ξαναπροσπαθησεις..σκεψου πολυ σοβαρα να ερθεις ελλαδα για την επομενη προσπαθεια,εχουμε τους  καλυτερους γιατρούς σε εξωσωματικες στον κοσμο,σου στελνω την αγαπη μου !!

Τετα μου τι φαρμακα παιρνεις αν επιτρεπεται?

παίρνω 2 cyclacur 3 utrogestan τις prolutex μέρα πάρα μέρα και κάτι βιταμίνες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα ήταν η μέρα της χοριακής κ ήταν αρνητικό. Δεν πειράζει θα ξαναπροσπαθήσουμε όσες φόρες χρειαστεί. Ευχομαι όσες περιμένετε κ όσες ξεκινήσετε να εχετε ευχάριστα αποτελεσματα.

Ετσι με αισιοδοξία δεχόμαστε τα αρνητικα, την επόμενη φορα, τι να κάνουμε τωρα;

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ετσι με αισιοδοξία δεχόμαστε τα αρνητικα, την επόμενη φορα, τι να κάνουμε τωρα;

Ακριβώς δεν πρέπει να μας παίρνει απο κατώ αλλιώς δεν θα μπορέσουμε να πάμε παρακάτω. Αν κάποια κοπέλα ειναι απο θεσσαλονίκη κ μπορεί να μου πει για κλινικες θα ηταν καλό να παρω καποια γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα ήταν η μέρα της χοριακής κ ήταν αρνητικό. Δεν πειράζει θα ξαναπροσπαθήσουμε όσες φόρες χρειαστεί. Ευχομαι όσες περιμένετε κ όσες ξεκινήσετε να εχετε ευχάριστα αποτελεσματα.

Κ πριν λίγο σε σκεφτόμουν...Μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου!Κ το αρνητικό είναι μέσα στο προγραμμα...Εννοείται ότι θα ξαναπροσπαθήσουμε  όσες φορές χρειαστεί κ θα τα καταφέρουμε!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!Σε οσες πηραν θετικη χοριακη συγχαρητηρια!Σε οσες παλι οχι,κοριτσια μην το βαζετε κατω,υπομονη και επιμονη και ολα θα γινουν!Ελπιδακι τι κανεις?Εγω αυριο πρωι εχω υπερηχο να δουμε τα σακουλακια μου!Ελπιζω να ακουσουμε και καρδουλα!Και φυσικα να μου πουν οτι η αποκολληση εχει κλεισει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...