Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, ελπιδακι είπε:

Καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα μας!δυστυχως οι δυσκολιες κ οι αναποδιες ειναι μεσα στο προγραμμα κοριτσι μου!μπραβο σου που δεν το βαζεις κατω και συνεχιζεις,η ψυχολογια σου πρεπει να ειναι καλη και αν ο γιατρος σου δεν βοηθαει καθολου την ψυχολογια σου αλλαξε τον,..βουνο ειναι αυτα που περασες και το να βρεις ενα καινουργιο γιατρο δεν θα ειναι τοσο δυσκολο,πες μας απο που εισαι και μπορουμε να σου προτεινουμε κατι αλλο,προς το παρων ομως ηρεμησε κανε υπομονη γιατι μπορει να ειναι η τυχερη σου φορα,σκεψου οτι ηδη εχεις μεινει εγκυος και η επομενη φορα δεν.θα αργησει!!να το πιστεψεις και θα γινει!!σιγουρα θα γινει!!ποτε ειναι η χοριακη σου?

Σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να γινει απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι! Ειμαι Αθηνα. Χοριακη μου ειπε για Δευτερα 29/07.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να γινει απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι! Ειμαι Αθηνα. Χοριακη μου ειπε για Δευτερα 29/07.

Κοριτσάκι μου γλυκό μην σκέφτεσαι αρνητικά!Υπαρχουν περιπτώσεις που οι γιατροί έλεγαν σε γυναίκες ότι το έμβρυο ήταν μέτριο κ όμως τώρα αυτές οι γυναίκες κρατούν στην αγκαλιά τα μωράκια τους...Αν δεν πάνε καλά τα πράγματα για σένα εδώ είμαστε να σου προτιμούμε ότι χρειάζεσαι!Κ εγώ Αθήνα είμαι επομένως ότι χρειαστείς θα σε βοηθήσουμε όπως μπορούμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό μην σκέφτεσαι αρνητικά!Υπαρχουν περιπτώσεις που οι γιατροί έλεγαν σε γυναίκες ότι το έμβρυο ήταν μέτριο κ όμως τώρα αυτές οι γυναίκες κρατούν στην αγκαλιά τα μωράκια τους...Αν δεν πάνε καλά τα πράγματα για σένα εδώ είμαστε να σου προτιμούμε ότι χρειάζεσαι!Κ εγώ Αθήνα είμαι επομένως ότι χρειαστείς θα σε βοηθήσουμε όπως μπορούμε!

Σε ευχαριστω πολυ! Χαιρομαι τοσο που σας βρηκα και μοιραζομαι τις σκεψεις και το αγχος μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να γινει απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι! Ειμαι Αθηνα. Χοριακη μου ειπε για Δευτερα 29/07.

Καλημερα...οχι κλαμα κ στενοχωρια...θετικη σκεψη κ ενεργεια για να τη νιωσουν τα εμβρυακια σου κ να ανθισουν!!καλη ψυχολογια...

Πολλες κοπελες εβαλαν αριστες βλαστοκυστες κ δν ειδαν θετικη χοριακη..επισης εχει τυχει κοπελα που ο γιατρος της ελεγε να μη βαλει την τςλευταια της βλαστοκυστη γτ δν αξιζε..η κοπελα ομως επεμεινε κ τλκ αυτο το εμβρυακι της εδωσε εγκυμοσυνη!! Ποτε δν ξερεις λοιπον...πιστευψε τα εμβρυακια σου..

Τη δευτςρα 15/7 εκανα μεταφορα..τπτ δε νιωθω..ουτε ψαχνομαι να νιωσω κατι..η χοριακη ειναι η μοναδικη αποδειξη..οτι ειναι να γινει θα γινει..οτι θελει ο θεος..27/7 εχω χοριακη εγω

Καλη επιτυχιααααααα

  • Μου αρέσει 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Pagotoula είπε:

Καλημερα σε ολες σας!! Ευχομαι ανεφελες εγκυμοσυνες σε οσες πηραν θετικα αποτελεσματα και σε οσες ειναι σε αναμονη, συντομα να μαθουν τα χαρμοσυνα μαντατα! Σας διαβαζω εδω και καιρο, αλλα πρωτη φορα πηρα αποφαση να σας γραψω...

Πολυ επιγραμματικα η ιστορια μου, πριν 3 χρονια ειχα φυσιολογικη εγκυμοσυνη, που ομως εξελιχθηκε ως την 8η βδομαδα, γιατι κολλησα τοξοπλασμα και αποφασισαμε να την διακοψουμε, γιατι οι πιθανοτητες να μολυνθει το εμβρυο ηταν πανω απο 99%. Μετα η ψυχολογια μας ειχε πεσει στα ταρταρα κι ενω προσπαθουσαμε για καιρο, δεν τα καταφερναμε. Να σας πω οτι ο συζυγος εχει κυρσοκοιλη 3ου βαθμου κι ασθενοσπερμια. Απο την πλευρα μου, η σαλπιγγογραφια ειναι πολυ καλη και δεν γνωριζουμε κατι ανησυχητικο, περαν του πολυκυστικου φαινοτυπου των ωοθηκων μου, που κατα καιρους μου μεγαλωνε τους κυκλους. Με παρακολουθει ομως ενδοκρινολογος. Εξεταση θρομβοφιλιας και καρυοτυπο δεν εχω κανει.

Αποφασισαμε περσυ τετοιο καιρο ακριβως και καναμε την 1η μας διεγερση, πηραμε 17 ωαρια, γονιμοποιηθηκαν τα 12 και κατεληξαν σε βλαστοκυστες 5ης ημερας τα 4. Μετα απο 2 κυκλους, μεταφεραμε τα 2, που ηταν 5ΑΑ, εμεινα εγκυος τον Σεπτεμβρη λοιπον, αλλα το ονειρο σταματησε 6w και 3d, οταν σταματησε κι η καρδουλα του εμβρυου που ειχε "πιασει". Ο γιατρος το θεωρησε τυχαιο γεγονος και δεν το ψαξαμε περισσοτερο. Τα σκαμπανεβασματα της ψυχολογιας μας ηταν πολλα, περασε αρκετος καιρος ομως και νιωσαμε καλυτερα κι εχτες μεταφεραμε τις 2 τελευταιες βλαστοκυστες. Η μια ειναι 3ΑΑ κι η αλλη 2ΒΒ.

Το αγχος μου στην αναμονη ειναι απεριγραπτο κι η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα πολυ απο τον γιατρο μου. Ενω η εμβρυολογος ηταν πολυ θετικη, εκεινος μου ειπε να ειμαι επιφυλακτικη και συγκρατημενη, γιατι εφοσον απο τις βλαστοκυστες που ηταν 5ΑΑ επιασε μονο η μια κι αυτη παλινδρομησε, απο αυτες που βαλαμε τωρα, το πιθανοτερο ειναι να παρω αρνητικη χοριακη. Χτες ολη μερα εκλαιγα. Εχω αγχωθει πολυ... Επισης να πω οτι την προηγουμενη φορα την πρωτη ημερα ειχα εντονους πονους στη μεση, που τους συνεδεσα με την εμφυτευση, ενω αυτη την φορα δεν νιωθω τιποτα. 

Ελπιζω να γινει ενα θαυμα, να μεινω εγκυος κι ολα να εξελιχθουν καλα αυτη την φορα, γιατι δεν σας κρυβω οτι οικονομικα εχουμε πιεστει πολυ και δεν αντεχουμε αμεσα 2ο κυκλο εξωσωματικης κι επισης, θελω να βρω νεο γιατρο κι αυτο μου φαινεται βουνο και με αγχωνει...

Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο. Καλη δυναμη σε ολες μας!

 

Καλημέρα! κανείς  δεν ξέρει σίγουρα τι θα γίνει μην σε παίρνει από κάτω.  εγώ έκανα πρώτη προσπάθεια φέτος στα 42 με πολύ χαμηλη αμη και με μια μόνο λειτουργική ωοθηκη. ο γιατρός όταν έκανα την ΕΤ με μέτρια εμβρυα μου ειπε ότι αν με λυπηθει ο θεος θα μου δώσει ένα παιδάκι.  Και τελικά προχτές πήρα χοριακη 396. Δεν ξέρω  αν θα προχωρησει η εγκυμοσυνη αλλά το γεγονός ότι έμεινα εγκυος είναι απίστευτο. Όσο για συμπτώματα,  3 μερες πριν τη χοριακη είχα καφε υγρα, ξεπρηστηκα τελειως και μου πέρασε η δυσκοιλιοτητα  που είχα τις προηγουμέρες μέρες. Νομιζα οτι θα μου ερθει περιοδος. Και όμως. ...Να είσαι αισιόδοξη! !!μόνο η χοριακη θα δείξει! σου εύχομαι τα καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 minutes ago, Pagotoula said:

Καλημερα σε ολες σας!! Ευχομαι ανεφελες εγκυμοσυνες σε οσες πηραν θετικα αποτελεσματα και σε οσες ειναι σε αναμονη, συντομα να μαθουν τα χαρμοσυνα μαντατα! Σας διαβαζω εδω και καιρο, αλλα πρωτη φορα πηρα αποφαση να σας γραψω...

Πολυ επιγραμματικα η ιστορια μου, πριν 3 χρονια ειχα φυσιολογικη εγκυμοσυνη, που ομως εξελιχθηκε ως την 8η βδομαδα, γιατι κολλησα τοξοπλασμα και αποφασισαμε να την διακοψουμε, γιατι οι πιθανοτητες να μολυνθει το εμβρυο ηταν πανω απο 99%. Μετα η ψυχολογια μας ειχε πεσει στα ταρταρα κι ενω προσπαθουσαμε για καιρο, δεν τα καταφερναμε. Να σας πω οτι ο συζυγος εχει κυρσοκοιλη 3ου βαθμου κι ασθενοσπερμια. Απο την πλευρα μου, η σαλπιγγογραφια ειναι πολυ καλη και δεν γνωριζουμε κατι ανησυχητικο, περαν του πολυκυστικου φαινοτυπου των ωοθηκων μου, που κατα καιρους μου μεγαλωνε τους κυκλους. Με παρακολουθει ομως ενδοκρινολογος. Εξεταση θρομβοφιλιας και καρυοτυπο δεν εχω κανει.

Αποφασισαμε περσυ τετοιο καιρο ακριβως και καναμε την 1η μας διεγερση, πηραμε 17 ωαρια, γονιμοποιηθηκαν τα 12 και κατεληξαν σε βλαστοκυστες 5ης ημερας τα 4. Μετα απο 2 κυκλους, μεταφεραμε τα 2, που ηταν 5ΑΑ, εμεινα εγκυος τον Σεπτεμβρη λοιπον, αλλα το ονειρο σταματησε 6w και 3d, οταν σταματησε κι η καρδουλα του εμβρυου που ειχε "πιασει". Ο γιατρος το θεωρησε τυχαιο γεγονος και δεν το ψαξαμε περισσοτερο. Τα σκαμπανεβασματα της ψυχολογιας μας ηταν πολλα, περασε αρκετος καιρος ομως και νιωσαμε καλυτερα κι εχτες μεταφεραμε τις 2 τελευταιες βλαστοκυστες. Η μια ειναι 3ΑΑ κι η αλλη 2ΒΒ.

Το αγχος μου στην αναμονη ειναι απεριγραπτο κι η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα πολυ απο τον γιατρο μου. Ενω η εμβρυολογος ηταν πολυ θετικη, εκεινος μου ειπε να ειμαι επιφυλακτικη και συγκρατημενη, γιατι εφοσον απο τις βλαστοκυστες που ηταν 5ΑΑ επιασε μονο η μια κι αυτη παλινδρομησε, απο αυτες που βαλαμε τωρα, το πιθανοτερο ειναι να παρω αρνητικη χοριακη. Χτες ολη μερα εκλαιγα. Εχω αγχωθει πολυ... Επισης να πω οτι την προηγουμενη φορα την πρωτη ημερα ειχα εντονους πονους στη μεση, που τους συνεδεσα με την εμφυτευση, ενω αυτη την φορα δεν νιωθω τιποτα. 

Ελπιζω να γινει ενα θαυμα, να μεινω εγκυος κι ολα να εξελιχθουν καλα αυτη την φορα, γιατι δεν σας κρυβω οτι οικονομικα εχουμε πιεστει πολυ και δεν αντεχουμε αμεσα 2ο κυκλο εξωσωματικης κι επισης, θελω να βρω νεο γιατρο κι αυτο μου φαινεται βουνο και με αγχωνει...

Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο. Καλη δυναμη σε ολες μας!

 

Pagotoula καλή επιτυχία να έχεις. Η τύχη φαίνεται να είναι με το μέρος μας εδώ στο καφέ! οπότε μην σε ανησυχεί, θα τα λέμε παρέα, και όλα θα πάνε καλά!

Πέρασες δύσκολα, όμως το θετικό είναι οτι είχες εγκυμοσύνες και οτι έχεις ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες για νέα. Άκου χαλαρωτική μουσική, κοιμήσου μπόλικα και απολαυσε τις περιποιήσεις και να δεις που θα θέλει να μείνει αυτο το πλασματάκι.  

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από το γιατρό, το κέντρο και τη μαία ειδικά, που είναι απίστευτα υποστηρικτική (γενικά έχω κάνει πολλές γύρες σε γιατρούς γιατί 6 χρόνια προσπαθούσα) τώρα επιτέλους είμαι έγκυος! Αν θέλεις βοήθεια στείλε εδώ, επιπλέον, να ξέρεις σε κάθε περίπτωση μου έχουν περισσέψει μια ντουλάπα φάρμακα που αν είναι ιδια με τα δικά σου, μπορώ να σου δώσω, εφόσον έχω στην κατάψυξη ήδη 8 έμβρυα και τουλάχιστον για τον επόμενο χρόνο δεν θα μου χρειαστούν άλλα φάρμακα!

Το ίδιο ισχύει και για όποια άλλη κοπέλα προσπαθεί.

Με χαρά να βοηθήσω!

καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

@Persa! και @teta2 Σας ευχαριστω πολυ για τα λογια σας!! Ελπιζω πραγματικα να πανε ολα καλα με αυτα τα εμβρυακια που βαλαμε! Σιγουρα θα σας πω την εξελιξη και σε περιπτωση που δεν ειναι καλη, κατι που απευχομαστε, θα σας ζητησω τη βοηθεια σας! Να σας εχει ο Θεος καλα και να κρατησετε συντομα τα παιδακια σας αγκαλια! Ηδη απο το πρωι που μπηκα εδω νιωθω πιο αισιοδοξη.. Μακαρι να ειμαι κι εγω τυχερη κι ολα να εξελιχθουν καλα αυτη την φορα.... Σας ευχαριστω για την θετικη σας ενεργεια!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

@Persa! και @teta2 Σας ευχαριστω πολυ για τα λογια σας!! Ελπιζω πραγματικα να πανε ολα καλα με αυτα τα εμβρυακια που βαλαμε! Σιγουρα θα σας πω την εξελιξη και σε περιπτωση που δεν ειναι καλη, κατι που απευχομαστε, θα σας ζητησω τη βοηθεια σας! Να σας εχει ο Θεος καλα και να κρατησετε συντομα τα παιδακια σας αγκαλια! Ηδη απο το πρωι που μπηκα εδω νιωθω πιο αισιοδοξη.. Μακαρι να ειμαι κι εγω τυχερη κι ολα να εξελιχθουν καλα αυτη την φορα.... Σας ευχαριστω για την θετικη σας ενεργεια!

Μπηκες στο πιο γουρλιδικο τοπικ!!

Just now, Persa! είπε:

Pagotoula καλή επιτυχία να έχεις. Η τύχη φαίνεται να είναι με το μέρος μας εδώ στο καφέ! οπότε μην σε ανησυχεί, θα τα λέμε παρέα, και όλα θα πάνε καλά!

Πέρασες δύσκολα, όμως το θετικό είναι οτι είχες εγκυμοσύνες και οτι έχεις ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες για νέα. Άκου χαλαρωτική μουσική, κοιμήσου μπόλικα και απολαυσε τις περιποιήσεις και να δεις που θα θέλει να μείνει αυτο το πλασματάκι.  

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από το γιατρό, το κέντρο και τη μαία ειδικά, που είναι απίστευτα υποστηρικτική (γενικά έχω κάνει πολλές γύρες σε γιατρούς γιατί 6 χρόνια προσπαθούσα) τώρα επιτέλους είμαι έγκυος! Αν θέλεις βοήθεια στείλε εδώ, επιπλέον, να ξέρεις σε κάθε περίπτωση μου έχουν περισσέψει μια ντουλάπα φάρμακα που αν είναι ιδια με τα δικά σου, μπορώ να σου δώσω, εφόσον έχω στην κατάψυξη ήδη 8 έμβρυα και τουλάχιστον για τον επόμενο χρόνο δεν θα μου χρειαστούν άλλα φάρμακα!

Το ίδιο ισχύει και για όποια άλλη κοπέλα προσπαθεί.

Με χαρά να βοηθήσω!

καλή επιτυχία 

Περσα τι κανεις?τι εγινε με την χοριακη σου ξαναεκανες?ολα καλα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι said:

Μπηκες στο πιο γουρλιδικο τοπικ!!

Περσα τι κανεις?τι εγινε με την χοριακη σου ξαναεκανες?ολα καλα?

ναι! η χοριακή πήγε χθες 3000! σήμερα θα μιλήσω με το γιατρό να δούμε τι μπορεί να σημαίνει αυτό. γενικά είμαι καθησυχασμένη και απολαμβάνω..

Ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη

θα σας ενημερώσω το απόγευμα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας διαβάζω και χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα όλων. Παγωτουλα όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Να είσαι αισιόδοξη. Μήπως ξέρει κάποια να με βοηθήσει αν η Υστεροσκοπηση γίνεται σε δημόσιο νοσοκομείο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Persa! είπε:

ναι! η χοριακή πήγε χθες 3000! σήμερα θα μιλήσω με το γιατρό να δούμε τι μπορεί να σημαίνει αυτό. γενικά είμαι καθησυχασμένη και απολαμβάνω..

Ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη

θα σας ενημερώσω το απόγευμα

Πω πωωωω 3000??!! Τελεια!!! Μπραβοοο!!ολα καλα λοιπον..συντομα θα πας για υπερηχο

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοηθεια!!!την δευτερα θα παω να ακουσουμε καρδουλα με το καλο..μπηκα στο τρυπακι και ειπα την μαμα μου να μου παρει εναν πρεντικτορ ετσι για να δουμε τι γινεται,μου το φερνει το κανω και βγαινει αρνητικο!της λεω γρηγορα τρεχα πανε παρε αλλο ενα,το κανω και βγαινει θετικο αλλα οχι ζωηρο,η γραμμη παντως φαινοταν!!τι γινεται ρε παιδια??τι ηθελα και τα εκανα δεν μπορω να ηρεμησω τωρα,να πω οτι τα εκανα μεσημερι..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Κορίτσια βοηθεια!!!την δευτερα θα παω να ακουσουμε καρδουλα με το καλο..μπηκα στο τρυπακι και ειπα την μαμα μου να μου παρει εναν πρεντικτορ ετσι για να δουμε τι γινεται,μου το φερνει το κανω και βγαινει αρνητικο!της λεω γρηγορα τρεχα πανε παρε αλλο ενα,το κανω και βγαινει θετικο αλλα οχι ζωηρο,η γραμμη παντως φαινοταν!!τι γινεται ρε παιδια??τι ηθελα και τα εκανα δεν μπορω να ηρεμησω τωρα,να πω οτι τα εκανα μεσημερι..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο?

Καλησπέρα, μου έχει τύχει, να έχω κάνει τεστ και να φαίνεται αχνό ροζ (θετικό) , οχι ομως εντονη γραμμή και την επόμενη μέρα έκανα εξέταση αίματος με θετικό αποτέλεσμα ( δυστυχώς το έμβρυο δεν κρατήθηκε-φυσιολογική σύλληψη), όλα αυτά με 7 ημέρες καθυστέρηση  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni83 είπε:

Καλησπέρα, μου έχει τύχει, να έχω κάνει τεστ και να φαίνεται αχνό ροζ (θετικό) , οχι ομως εντονη γραμμή και την επόμενη μέρα έκανα εξέταση αίματος με θετικό αποτέλεσμα ( δυστυχώς το έμβρυο δεν κρατήθηκε-φυσιολογική σύλληψη), όλα αυτά με 7 ημέρες καθυστέρηση  

Εγω εχω κανει και χοριακη θετικη εχουμε δει και σακο,ειμαι στην 6 εβδομαδα,δεν λεω οτι το εκανα πριν,το εκανα γνωριζοντας πως ειμαι εγκυος

Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι said:

Κορίτσια βοηθεια!!!την δευτερα θα παω να ακουσουμε καρδουλα με το καλο..μπηκα στο τρυπακι και ειπα την μαμα μου να μου παρει εναν πρεντικτορ ετσι για να δουμε τι γινεται,μου το φερνει το κανω και βγαινει αρνητικο!της λεω γρηγορα τρεχα πανε παρε αλλο ενα,το κανω και βγαινει θετικο αλλα οχι ζωηρο,η γραμμη παντως φαινοταν!!τι γινεται ρε παιδια??τι ηθελα και τα εκανα δεν μπορω να ηρεμησω τωρα,να πω οτι τα εκανα μεσημερι..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο?

Εεε δεν έπρεπε να τα κάνεις!!! Κάνε λίγο υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πας στον γιατρό! Αλλά αρνητικό κιόλας φαίνεται πολύ περίεργο. Αν δεν αντέχεις κάνε αύριο μια χοριακη, αλλά νομίζω μην κάνεις τίποτα και περίμενε τη Δευτέρα να ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...