Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Barbie2 said:

Κορίτσια Καλημέρα. Τι κάνετε; Σήμερα ειναι η 12η μερα και ξυπνησα πρωί πρωί κ εκανα τεστ κ φυσικά για ακόμα μια φόρα αρνητικό. Η αλήθεια είναι ότι έπεσα πολυ ψυχολογικά αλλα ακόμα κρατάω για την Τρίτη που θα κανω την β χωριακή κ καταβάθος ευχομαι το τεστ να ειναι λάθος αν και δεν νομίζω. Εσεις πως ειστε ;

Εμενα ο γιατρός μου είπε να μην κανω νωρίτερα τεστ γιατί θα βγει μάλλον αρνητικο.. Περιμενε μέχρι την Τρίτη για να δέσει και μην πέφτεις ψυχολογικά, κανε υπομονη, 2 μερες είναι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Persa! είπε:

Εμενα ο γιατρός μου είπε να μην κανω νωρίτερα τεστ γιατί θα βγει μάλλον αρνητικο.. Περιμενε μέχρι την Τρίτη για να δέσει και μην πέφτεις ψυχολογικά, κανε υπομονη, 2 μερες είναι! 

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό που μου δίνει θάρρος ειναι οτι δεν εχω ακόμα περίοδο και έυχομαι να μην ερθει.θα περιμένω μέχρι την τρίτη .αυτο επρεπε να έκανα εξαρχής

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό που μου δίνει θάρρος ειναι οτι δεν εχω ακόμα περίοδο και έυχομαι να μην ερθει.θα περιμένω μέχρι την τρίτη .αυτο επρεπε να έκανα εξαρχής

Δεν παίρνεις τα φάρμακα που δίνουν μετά την εμβρυομεταφορα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ολγα82 είπε:

Θα μου πούνε την ηλικία εφόσον πάνε όλα καλά αλλιώς είναι άκρως απόρρητα όλα.

η δότρια μου έδωσε 6 έμβρυα , 2 έβαλα τώρα όποτε έχω άλλες 2 προσπάθειες .  

Εσυ γιατί να μηδενίσει ;; Ποσό έχεις τώρα ;;

Ξεκίνησα 12η μέρα με 42,15 έπεσε την 14η στο 18,88 και αύριο θα ξανακάνω να δούμε αν έπεσε για να κόψω τα φάρμακα να μου έρθει περίοδος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Barbie2 είπε:

Ναι τα feminita(upotheta)  femibion magnhsio vitamini D k kanw antithromvoriki enesh

Έχεις θρομβοφιλια κ κανείς αυτή την ένεση;Είσαι στο εξωτερικό κ ακολουθείς άλλο πρωτόκολλο.Εμεις τα φάρμακα που μας δίνουν μέχρι να πάρεις την απάντηση της χοριακης δεν αφήνουν να έρθει περιοδος.Κ μένα που στην τελευταία ήταν θετική η χοριακη αλλά δεν προχώρησε (βιοχημική κύηση) δεν μου ήρθε περίοδος έως ότου σταμάτησα την αγωγή.Μην επιβαρύνεις τον εαυτό σου κ την ψυχολογία σου,γιατί κάθε φορά που πας στην τουαλέτα θα κοιτάζεις μήπως αδιαθετησεις κ είναι λάθος.Περιττο άγχος...Χάιδεψε την κοιλιτσα σου,πρόσεχε τον εαυτό σου κ κάνε υπομονή δυο μέρες.Ολα θα πάνε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Έχεις θρομβοφιλια κ κανείς αυτή την ένεση;Είσαι στο εξωτερικό κ ακολουθείς άλλο πρωτόκολλο.Εμεις τα φάρμακα που μας δίνουν μέχρι να πάρεις την απάντηση της χοριακης δεν αφήνουν να έρθει περιοδος.Κ μένα που στην τελευταία ήταν θετική η χοριακη αλλά δεν προχώρησε (βιοχημική κύηση) δεν μου ήρθε περίοδος έως ότου σταμάτησα την αγωγή.Μην επιβαρύνεις τον εαυτό σου κ την ψυχολογία σου,γιατί κάθε φορά που πας στην τουαλέτα θα κοιτάζεις μήπως αδιαθετησεις κ είναι λάθος.Περιττο άγχος...Χάιδεψε την κοιλιτσα σου,πρόσεχε τον εαυτό σου κ κάνε υπομονή δυο μέρες.Ολα θα πάνε καλά!!!

Nai exw oxi se megalo vathmo alla toso pou tha empodize mia egumosunh.tis prohgoumenes duo fores mou eixe erthei kakonika den eixa kamia kathusterhsh k epairna kanonika ta farmaka to mono pou allakse einai oti anti gia 28 meres mou erxete kathe 30 meres. H alhtheia einai oti me exete voithisei arketa k sas euxaristw para polu apo ta vathi ths kardias mou k sas euxomai na sas pane ola kala k mono xamogela na sas xarisei olh auth h diadikasia se oles sas.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό που μου δίνει θάρρος ειναι οτι δεν εχω ακόμα περίοδο και έυχομαι να μην ερθει.θα περιμένω μέχρι την τρίτη .αυτο επρεπε να έκανα εξαρχής

Τι εμβρια έβαλες; 3 ημερών;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Ξεκίνησα 12η μέρα με 42,15 έπεσε την 14η στο 18,88 και αύριο θα ξανακάνω να δούμε αν έπεσε για να κόψω τα φάρμακα να μου έρθει περίοδος...

Μια καλή χωριακη ποσό πρέπει να είναι ;;

Σου εύχομαι να έχει διπλασιαστεί και να πάνε όλα πολύ πολύ καλά.

Εγω αναμένω αύριο για χωριακη. Φοβάμαι πολύ να κάνω το τεστ μόνη μου καλύτερα να το ακούσω από τους γιατρούς ότι είναι να ακούσω .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ολγα82 είπε:

Μια καλή χωριακη ποσό πρέπει να είναι ;;

Σου εύχομαι να έχει διπλασιαστεί και να πάνε όλα πολύ πολύ καλά.

Εγω αναμένω αύριο για χωριακη. Φοβάμαι πολύ να κάνω το τεστ μόνη μου καλύτερα να το ακούσω από τους γιατρούς ότι είναι να ακούσω .

Η χοριακή καλά ξεκίνησε αλλά έπρεπε να ανέβει και όχι να πέσει γι'αυτό μου είπε ότι είναι βιοχημική.... Δηλαδή δεν αναπτύχθηκε το έμβρυο. Όταν πέφτει τόσο σπάνια ξανανεβαινει... Λογικά διπλασιάζεται προς τα πάνω κάθε 2 μέρες... Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά αύριο... Πού θα πάνε θα το δεις! Είμαι αισιόδοξη για σένα... Ενημέρωσε μας αν θέλεις για να πάρουμε και οι υπόλοιπες λίγο θάρρος. Σε ποιο κέντρο την έκανες αν επιτρέπεται;

Just now, island1 είπε:

Τι εμβρια έβαλες; 3 ημερών;

Περίοδο δεν θα δεις αν δεν κόψεις τα φάρμακα... Μην το σκέφτεσαι... Όλα καλά και θα πάρεις μια ωραιότατη χοριακή.. σου στέλνω φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbie2 είπε:

Nai ena emvruo 3 hmerwn.

Για 3 ημερών δεν έχω ιδέα.ωστοσο εάν το πάρω λογικά όπως πχ σε μένα στις βλαδτοκυστες εσύ πρέπει να κάνεις 14 μέρα..αυτό σημαίνει ότι αν τη 14 είναι πχ 40 σήμερα 12 το 20 μπορεί να μη τομπιανει το τεστ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Για 3 ημερών δεν έχω ιδέα.ωστοσο εάν το πάρω λογικά όπως πχ σε μένα στις βλαδτοκυστες εσύ πρέπει να κάνεις 14 μέρα..αυτό σημαίνει ότι αν τη 14 είναι πχ 40 σήμερα 12 το 20 μπορεί να μη τομπιανει το τεστ..

Κι εγώ αυτό πιστεύω ότι το τέστ δεν έχει προλάβει να δείξει και όλα θα πάνε καλά....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!!ευχομαι να εχετε θετικα αποτελεσματα οσες θα κανουν τεστ αυριο και μεθαυριο!!βαστατε κοριτσια μου μην το βαζετε κατω!!ολα καλα θα πανε και αν δεν πανε θα τα κανουμε εμεις να πανε καλα,ετσι γιατι μπορουμε,γιατι ειμαστε δυνατες,γιατι θα κανουμε τα παντα με οποιο κοστος,μην φοβαστε τιποτα η παναγια ειναι μαζι μας και μας βοηθαει αυτο να θυμαστε!!οτι κι αν γινει!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...