Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Zina21 είπε:

Μπορεί να είναι από την εμφύτευση.Αρα μην το σκέφτεσαι κ στεναχωριέσαι!Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

μακάρι! !θα πάρω τον γιατρό τηλέφωνο βέβαια να δούμε τι θα πει κι αυτός. ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 said:

βρε κοριτσάκια,  πήγα πρίν λίγο τουαλέτα και στο σκουπισμα είχα καφε, είναι να αδιαθετησα σήμερα. ...λέτε να έρθει περίοδος τελικά ενώ παίρνω τα cyclacur?είμαι στην δέκατη μερα by the way....

Συνήθως τα cyclacur αναχαιτουν την περίοδο, τα ασπρα παίρνεις; αλλα πολλες έχουν αιμα οπότε δεν φαίνεται να είναι ανησυχητικό 

Just now, Ολγα82 said:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Μπραβο Ολγα, καλη δύναμη!! Τι σου είπε απο δω και πέρα; εγω θα κανω αύριο. Πολυ χάρηκα τώρα!! Γιουπιιιιι γιουπιιιιι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ολγα82 είπε:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Συγχαρητήρια!!!Χοριακη διδύμων...Καλό διπλασιασμό!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ολγα82 είπε:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Μπράβο!!! Ωραία τιμή για διδυμακια.... Έτσι να ακούμε και ωραία νέα να παίρνουμε λίγο δύναμη κι ελπίδα.... Καλό διπλασιασμό.... Συγχαρητήρια είσαι μια νέα εγκυουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Persa! είπε:

Συνήθως τα cyclacur αναχαιτουν την περίοδο, τα ασπρα παίρνεις; αλλα πολλες έχουν αιμα οπότε δεν φαίνεται να είναι ανησυχητικό 

Μπραβο Ολγα, καλη δύναμη!! Τι σου είπε απο δω και πέρα; εγω θα κανω αύριο. Πολυ χάρηκα τώρα!! Γιουπιιιιι γιουπιιιιι 

 

Just now, Persa! είπε:

Συνήθως τα cyclacur αναχαιτουν την περίοδο, τα ασπρα παίρνεις; αλλα πολλες έχουν αιμα οπότε δεν φαίνεται να είναι ανησυχητικό 

Μπραβο Ολγα, καλη δύναμη!! Τι σου είπε απο δω και πέρα; εγω θα κανω αύριο. Πολυ χάρηκα τώρα!! Γιουπιιιιι γιουπιιιιι 

Σας ευχαριστώ κορίτσια !! Θα ξανά κάνω την Τετάρτη μια ακόμη επαναληπτική και εφόσον όλα είναι καλά σε 10 μέρες τον πρώτο υπέρηχο για να δούμε τον ή τους σάκους !!

Just now, Taggeris είπε:

Μπράβο!!! Ωραία τιμή για διδυμακια.... Έτσι να ακούμε και ωραία νέα να παίρνουμε λίγο δύναμη κι ελπίδα.... Καλό διπλασιασμό.... Συγχαρητήρια είσαι μια νέα εγκυουλα!!!

Σας ευχαριστώ πολυυυυυυ μακάρι να έχουμε διπλασιασμό την Τετάρτη . Ο γιατρός μου είπε πως μπορεί να έχω διδυμάκια .....

καλη επιτυχία σε όλες μας !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με την μαια του γιατρού και μου είπε να ξεκουραστω περισσοτερο και ότι  μάλλον είναι  καλό, ότι δλδ τις περισσότερες φορές  που πριν την χοριακή  υπάρχουν καφέ είναι θετική!  δύο μέρες υπομονή ακόμα! !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ολγα82 είπε:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Μπραβο κοριτσι μου..συγχαρητηρια!!τι υπεροχα νεα!!καλο διπλασιασμο..θα περιμενουμε λοθπον κ την τεταρτη τα "διπλασια' νεα σου

Just now, teta2 είπε:

Μίλησα με την μαια του γιατρού και μου είπε να ξεκουραστω περισσοτερο και ότι  μάλλον είναι  καλό, ότι δλδ τις περισσότερες φορές  που πριν την χοριακή  υπάρχουν καφέ είναι θετική!  δύο μέρες υπομονή ακόμα! !!

Μην αγχωνεσαι..κ μενα ο γιατρις μου πε αν δω φυσικα δν κοβω φαρμακα κ οτι ειναι καλο σημαδι..καλα αποτελεσματα..υπομονη κοριτσακι μου πλησισζει η μερα


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Persa! είπε:

Συνήθως τα cyclacur αναχαιτουν την περίοδο, τα ασπρα παίρνεις; αλλα πολλες έχουν αιμα οπότε δεν φαίνεται να είναι ανησυχητικό 

Μπραβο Ολγα, καλη δύναμη!! Τι σου είπε απο δω και πέρα; εγω θα κανω αύριο. Πολυ χάρηκα τώρα!! Γιουπιιιιι γιουπιιιιι 

Σε ευχαριστώ καλή μου , τίποτα ειδιαιτερο , απλά τα χάπια μου όλα κανονικά τα συνεχίζω , κ την Τετάρτη μια επαναληπτική .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ολγα82 είπε:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Αχ κοριτσαρα μου να ξερες τι χαρα πηρα!!!εισαι εγκυος!!!ειναι παααρα πολυ η χοριακη σου μπραβο!να μην κουραζεσαι κ να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου!!

Just now, Kathrin17 είπε:

Κοριτσια μου εγω μολις επιστρεφω με τα δυο μικρακια μου στην κοιλιτσα..μακαρι να πανε ολα καλα..στις 27/7 θα κανω χοριακη..καλα αποτελεσματα σε ολες!!!

Με το καλο!!ολα καλα θα πανε!!

Just now, teta2 είπε:

Μίλησα με την μαια του γιατρού και μου είπε να ξεκουραστω περισσοτερο και ότι  μάλλον είναι  καλό, ότι δλδ τις περισσότερες φορές  που πριν την χοριακή  υπάρχουν καφέ είναι θετική!  δύο μέρες υπομονή ακόμα! !!

Αντε μπραβο τετα,εγκυμοσυνη μυριζομαι!!υπομονη δυο μερουλες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ολγα82 είπε:

Κορίτσια μου , μόλις πήρε τα αποτελέσματα από χωριακη !!

365 !!! Ο γιατρός λέει πως είναι πολύ καλά !!! Ποια άλλη κοπέλα πήγε σήμερα για χωριακη;; Δύναμη και πίστη κορίτσια !!!

Συγχαρητηρια!Χοριακη διδυμων!300 ειχα σχεδον εγω πρωτη και ειδα δυο σακους!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Κοριτσια μου εγω μολις επιστρεφω με τα δυο μικρακια μου στην κοιλιτσα..μακαρι να πανε ολα καλα..στις 27/7 θα κανω χοριακη..καλα αποτελεσματα σε ολες!!!

Μπράβο κορίτσι μου... καλή δύναμη και φυσικά όλα να σου πάνε καλά..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Αχ κοριτσαρα μου να ξερες τι χαρα πηρα!!!εισαι εγκυος!!!ειναι παααρα πολυ η χοριακη σου μπραβο!να μην κουραζεσαι κ να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου!!

Με το καλο!!ολα καλα θα πανε!!

Αντε μπραβο τετα,εγκυμοσυνη μυριζομαι!!υπομονη δυο μερουλες!!

μακάρι να έχεις δίκιο.  από τη μια χαίρομαι αλλά από την άλλη έχω όλα τα συμπτώματα  περιόδου.  Δεν ξέρω τι από όλα ισχύει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...