Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

Αναγγέλλω την άφιξη του vasdeloμπέμπη!


Recommended Posts

να τον χαίρεστε!να είναι γερός και τυχερός! Πολλά φιλία να χαίρεσαι και τη γιορτούλα σου.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vasdeli να σου ζήσει το μωράκι. Δε μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα κι εγώ που γέννησες το γερό κι όμορφο μωράκι σου κι αν το πιστεύεις κάθε φορά που έβλεπα κάποιο γραπτό σου στο φόρουμ κοιτούσα από κάτω το τίκερ να δω αν όλα πάνε καλά κι αν αυτή η εγκυμοσύνη σου προχωράει καλά.

Να που επιτέλους ήρθε η ώρα να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά και να ξαναγεμίσεις ευτυχία. Εύχομαι να είναι καλότυχο πάντα και εσύ καλό σαράντισμα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει Βικυ μου......να ειναι γερος και καλοτυχος που ηδη ειναι δηλαδη με τετοια μαμα!!!

Ειμαι τοσο χαρουμενη που ολοκληρωθηκε επιτελους αυτος ο κυκλος και μπορεις πλεον να αφησεις πισω σου ολα τα ασχημα και να βιωσεις την απολυτη ευτυχια...!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι απο δω και μπρος τοσο ευτυχισμενη οσο εισαι τωρα......:D


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ....Μαρούσκα μου, με αγκάλιασαν τα ζεστά σου λόγια.....και όλων οι ευχές!

Η ευτυχία που έζησα στις 3 Ιανουαρίου και αυτή που βιώνω καθημερινά δεν περιγράφεται...

Δώστε μου χίλιες καισαρικές!!! Δεν με ακούμπησε καν...Σε λιγότερο από 5 ώρες περπατούσα ΚΑΝΟΝΙΚΆ και οι μαίες τα είδανε όλα εκεί στο Ιασώ...

Με το που τον έπιασα στα χέρια μου ήθελα να ξηλώσω και όλα τα σωληνάκια για να μην με αποσπά τίποτα...έκανα όμως υπομονή για 24 ώρες...Γεννήθηκε 3700 και 52 εκατοστά.

Ο γελαστός έπιασε αμέσως το στήθος και θηλάζει κανονικότατα....και είναι και φαγάνας!!!

Μόλις τον είδα στο χειρουργείο θυμήθηκα τα λόγια της φίλης μου της Κλειώς: "Μου κόπηκε η ανάσα"

Είναι ένα καλόβολο μωράκι που τρώει και κοιμάται μέχρι στιγμής...Τα αδέρφια του έχουνε πάθει πλάκα μαζί του...Η δε κόρη μου κυκλοφορεί παντού μαζί με φωτό του....Ο γιος μου τον φιλάει καθε τρεις και λίγο...

Έχω να δηλώσω σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες να προτιμήσουνε το rooming in!!! Ήταν η πιο ωραία γέννα από τις τρεις που έκανα...Το γεγονός ότι τον είχα μαζί μου συνεχώς με βοήθησε στο να γυρίσω στο σπίτι και να ξέρω ΗΔΗ το παιδί μου. Επιπλέον δεν με έπιασε καμία καταθλιψάρα όπως τις 2 προηγούμενες φορές που είχα τα μωρά χώρια...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Το δωμάτιό μου στο Ιασώ γεμισε από λουλούδια και δώρα ακόμη και από άτομα που δεν έχω γνωρίσει δια ζώσης...Αν πω για τα sms και τα τηλέφωνα....δεν θα τελειώσω..

Annina, Nikolekaki, Small Bart..... σας ευχαριστώ που ήρθατε...Με συγκινήσατε και με τιμήσατε ιδιαίτερα.

Κατερίνα(ξέρεις εσύ) ο πελαργούλης κάνει παρέα στον γελαστο ήδη!!!Όσο για την ελιά εννοείται ότι ταξιδεύει ήδη στο νησί και θα φυτευτεί στον κήπο του σπιτιου...:-P ετοιμάσου κι εσύ σιγά-σιγά....

Λοιπόν, κλείνοντας θέλω να ομολογήσω και κάτι:

Θέλω να πιστεύω ότι θα ζήσω το όλο σκηνικό για μια τελευταία φορά ακόμα...Μακάρι να με αξιώσει να σφίξω στην αγκαλιά άλλη μια κορούλα....

ΘΕΕ ΜΟΥ Σ" ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Ό,τι έχω σ' αυτόν τον κόσμο, η μόνη μου κληρονομιά είναι τρία ζευγάρια μάτια....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου, τι συγκινητικό!!!!

Ενα μεγάλο φιλί και στα 3 σου παιδάκια!

Μακάρι να έλθει και μια αδερφούλα ακόμα!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ....Μαρούσκα μου, με αγκάλιασαν τα ζεστά σου λόγια.....και όλων οι ευχές!

Η ευτυχία που έζησα στις 3 Ιανουαρίου και αυτή που βιώνω καθημερινά δεν περιγράφεται...

Δώστε μου χίλιες καισαρικές!!! Δεν με ακούμπησε καν...Σε λιγότερο από 5 ώρες περπατούσα ΚΑΝΟΝΙΚΆ και οι μαίες τα είδανε όλα εκεί στο Ιασώ...

Με το που τον έπιασα στα χέρια μου ήθελα να ξηλώσω και όλα τα σωληνάκια για να μην με αποσπά τίποτα...έκανα όμως υπομονή για 24 ώρες...Γεννήθηκε 3700 και 52 εκατοστά.

Ο γελαστός έπιασε αμέσως το στήθος και θηλάζει κανονικότατα....και είναι και φαγάνας!!!

Μόλις τον είδα στο χειρουργείο θυμήθηκα τα λόγια της φίλης μου της Κλειώς: "Μου κόπηκε η ανάσα"

Είναι ένα καλόβολο μωράκι που τρώει και κοιμάται μέχρι στιγμής...Τα αδέρφια του έχουνε πάθει πλάκα μαζί του...Η δε κόρη μου κυκλοφορεί παντού μαζί με φωτό του....Ο γιος μου τον φιλάει καθε τρεις και λίγο...

Έχω να δηλώσω σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες να προτιμήσουνε το rooming in!!! Ήταν η πιο ωραία γέννα από τις τρεις που έκανα...Το γεγονός ότι τον είχα μαζί μου συνεχώς με βοήθησε στο να γυρίσω στο σπίτι και να ξέρω ΗΔΗ το παιδί μου. Επιπλέον δεν με έπιασε καμία καταθλιψάρα όπως τις 2 προηγούμενες φορές που είχα τα μωρά χώρια...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Το δωμάτιό μου στο Ιασώ γεμισε από λουλούδια και δώρα ακόμη και από άτομα που δεν έχω γνωρίσει δια ζώσης...Αν πω για τα sms και τα τηλέφωνα....δεν θα τελειώσω..

Annina, Nikolekaki, Small Bart..... σας ευχαριστώ που ήρθατε...Με συγκινήσατε και με τιμήσατε ιδιαίτερα.

Κατερίνα(ξέρεις εσύ) ο πελαργούλης κάνει παρέα στον γελαστο ήδη!!!Όσο για την ελιά εννοείται ότι ταξιδεύει ήδη στο νησί και θα φυτευτεί στον κήπο του σπιτιου...:-P ετοιμάσου κι εσύ σιγά-σιγά....

Λοιπόν, κλείνοντας θέλω να ομολογήσω και κάτι:

Θέλω να πιστεύω ότι θα ζήσω το όλο σκηνικό για μια τελευταία φορά ακόμα...Μακάρι να με αξιώσει να σφίξω στην αγκαλιά άλλη μια κορούλα....

ΘΕΕ ΜΟΥ Σ" ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Ό,τι έχω σ' αυτόν τον κόσμο, η μόνη μου κληρονομιά είναι τρία ζευγάρια μάτια....

πραγματικα καθε φορα που διαβαζω κατι με την υπογραφη σου με κανει να νιωθω ακομα περισσοτερο ποσο λαχταρω να γινω μανουλα...να σαι γερη κοριτσι μου να χαιρεσαι τα θαυματακια σου,κ αφου το θελεις να ρθει ενα ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...